• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 no já jsem taky docela zvědavá, jaké dáme jméno :grinning: :grinning: Ale Julinka je asi stále největší favoritka, tedy moje :wink: Přesně jak píšeš, strašně jsem zvědavá, komu bude třetí holčička podobná, holky vypadaly jako novorozenci hodně odlišně,ani teď si nejsou moc podobné až na to blond háro.
17. srp 2010 v 19:22  • Odpověz
@lendaw no my realizujeme ještě docela často, přeci jenom pak nebude dloooouho možnost :grinning:
17. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
@antana123 tak třeba se to rozjede :slight_smile: já si říkám, abych nezačla rodit dřív než narukuju do špitálu....taky tvrdnu slušně, bolest ms a mezi tím se Honzíček mele tak, že mám pocit, že mi vyskočí z břicha, až občas leknutím vyjeknu :sweat_smile: ...ale když on má se mnou denně nějaký to vzrůšo, ježdění busem sem a tam, zlomenej prst :grinning:
17. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@petja: všechno náhodou nééé :grinning: ...homeopatika taky nechápu, jak fungují a stačí mi, že fungují :slight_smile:

ad homeopatika - ono to fakt musí sednout - ne jen, že je nějaký problém a tak si vezmu toto ....homeopatka mě vždycky podrobí křížovému výslechu o všech možných a často i nemožných věcech
17. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
@lendaw:no mi ještě před pár dny praktikovali měli jsme zákaz až do 9měsíce tak máme co dohánět jen dneska se necítím ale zítra bude třeba chutě větší :grinning:
@lamia držím palce na Julinku
@rennu no musíš se do pátku opatrovat
17. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@lamia my měli dlouho zákaz a teď už u mě nějak není apetit a manželovi to prý přijde blbý, když se tam malá furt tak vrtí :sweat_smile: V rámci udržování manželských povinností uchylujeme se k praktikám, které k rozjezdu porodu rozhodně přispět nemohou :grinning:
17. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@hanncca: super, že je Míša až na drobnosti zdravoučkej a dobře papá. Pane jo, tak po 3 týdnech už ani nevíš o porodu, tak to je dobrá zpráva :slight_smile:

@lamia: máš pravdu, když si vybrat ze způsobů, které vyvolávají porod, tak proč volit úklid, když to může být sex, že? :grinning:

@suik: jj, přesně, Lio musí rodit kvůli cukrovce. Za chvíli jí zase napíšu, jak se daří. Ale sbírám tu infošky, co bych jí tak poslala za drby :slight_smile:
17. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@tatarina: já to nějak nepobrala - proč ta vyvolávačka?

@jennymaresova: fajn, že jste doma ...těším se na fotky :wink:
17. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@rennu Teda to máš opravdu pech a pěkný vzrůšo, dva dny před porodem si zlomit prst na noze :grinning: Tak ať se ti to rychle uzdraví...
17. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@discreet díky...čekám ,co se stane zítra :grinning: fakt, že jo....
17. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@lendaw :grinning: hele co ty víš :grinning:
@rennu hele ty máš dnes nabitej program, zlomený malíček, teď bolesti, no tak třeba se dočkáte i dřív :wink:
17. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
neslyšely jste to o tom požáru v tom rumunsku v té porodnici .....hrůza
17. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
to rumunsko je drsný.......
tak kali se zatím neozvala a koukám, že lio taky ne.......
17. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@hupcza no děs .. teď jsem to slyšela ..
17. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@lamia no jasně, ještě mi prdne voda, ne?? :grinning:....hooolky, to je teda konec těhu

@hupcza teď to říkali ve zprávách, hroznýýýýýý
17. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@rennu: ahoj bolenožko, snad to ta mražená zelenina brzy zlepší.
Ad taška - já to taky řešila stejně - obyčejný nový kartáček na zuby a pasta, abych nebyla bez :slight_smile:

@ojo: krásný bříško :slight_smile:

@jennymaresova: jé super, že už jste doma. To mám radost :slight_smile:. TAk se budeme těšit na další zprávičky a fotečky :slight_smile:

@pet.s: škoda, že tam dr. už nebyla. Snad je vše O. K. Panečku, měsíc ve špitále, to je fakt, že zabavit bude třeba.

@rennu: no tak super, že tě raději zkontrolovali, ale tvůj strach z rtg chápu.
17. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@rennu no to už by byl opravdu vypečený den, nechceš si další návštěvu zdrav.zařízení nechat až na zítra?? :grinning:

Hele a co jako do té tašky všechno balíte za úžasnosti??? :grinning:
17. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdu dát děti chrnět
17. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@lamia no já dostala od Zlínského špitálu seznam co mám mít a dle toho jsem balila :wink:
17. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@antana123 no já právě nechápu, co se tam dá jako zabalit nějak extra, jak píše kovalda, taky mám obyč.kartáček a pastu a vůbec jen pár zcela obyč. věcí, tak mě zajímalo o čem ta debata je :grinning:
17. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@lamia zítra nééééé, až ve čtvrtek máme nástup :wink: Ale jako střídá se mi bolestivé tvrdnutí a mezitím exhibice mimouška a pak hned zas tvrdnutí :grinning: ale já chci zítra mít pohodičku s manželem, poslední chvilky jen spolu :slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz
@lamia aha já tammám jen to co je na seznamu :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
Holky tak naše mladší dítko tu dneska asi bude strašit až do půlnoci, vůbec není unavená a já se teda nedivím, bc dnes trhla světový rekord a chrněla po obědě skoro 4h.....usnula dnes už před obědem, spala asi 1,5h, já si pak šla taky lehnout a ona se zrovna probudila, asi hladem - tak jak jsem byla já děsivě utahaná, Jája říká "papat", tak jsem jí řekla, že chci ještě chvíli spinkat a pak půjdeme jíst, soustrastně na mě koukla, rezignovaně si vlezla ke mě do postele a v mžiku jsme byly tuhé obě a chrněly jsme teda pěkně dlouuuuuho....Jájucha pak zbodla vrchovatý talíř těstovin, chudák musela být mrtvá hlady :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@lamia to je hodná holčička, že nechala maminku hezky spinkat a držela s ní "basu" :wink:
17. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@kovalda já o porodu nevěděla pomalu ani druhý den, ale to bylo tím, že jsem myslela na míšu. ale fakt...rychle se zapomíná, když máš to malý rozkošný stvoření u sebe :slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz
@hanncca jé to doufám že na to rychle zapomenu :wink:
17. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
Tak jsem psala LIO, jak to vypadá:

Bohužel novinky nemám. Kontra jsou, ale ne k porodu, slabé. Vypadá to tak , že mám MS bolesti, snesitelné. Uvnitř to zraje a připravuje se, mám být ráda, že takhle postupně a zítra další tableta může zabrat. Byl tu doktor z rizikovky, divil se čí to byla akce, že zbytečná, takže "pohoda". Tak se jdu koupat a zalezu. Zítra by to mohlo vyjít, beztak se nám 17tka nelíbila. :slight_smile: Jinak posl. jídlo v 5 a finíto, fakt pohoda tyjo. Tak se těším na flákotu masa od manži :grinning:. Všechny zdravím ! LIO
17. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@hanncca: tak to jsem ráda, že se na porod díky miminku tak rychle zapomíná :grinning:
17. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
@jennymaresova tak super, že už jste doma. To znám, dělat pokojíček na poslední chvíli. My ho dodělávali den před tím, než jsem za malým nastoupila do porodky, teda spíš večer před tím. Takže to byly docela fofry a komoda dorazila asi až 4 dny po tom, co jsme byli doma, takže neuvěřitelnej bordel v hadříkách :slight_smile: těším se na fotečky :slight_smile:
17. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@kovalda jé chuděra no snad se jí to zítra už rozjede :wink:
@kovalda:tabulku budeš aktualizovat až s holkama čekáš na ně at to nemusíš předělávat 2x že :grinning:
17. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.