• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda tak snad zítra bude už další miminko...

@antana123 @kovalda jj,zapomenete rychle...
17. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
@kovalda a budeš pokračovat s tabulkou s těma fotkama???
17. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@antana123: jj, tabulku budu pokračovat. Chtěla jsem o víkendu, ale nebylo mi nějak dobře, tak jsem si řekla, že to udělám dnes s prckem od LIO a nic, tak ještě počkám na zítřek a kdyžtak už ji udělám i tak :grinning:
17. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
Manža mne odhání od počítače. Tak se tu mějte. Pa zítra
17. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
Jj, na porod se zapomene prakticky hned, jak je mimi venku, hlavně na porodní bolesti, zbytek spodku mě po prvním porodu trochu pobolíval asi 2 dny, po druhém vůbec, to bylo zcela v pohodě. Ale nebyla jsem teda nikdy stříhaná ani šitá. Tak uvidíme napotřetí. A vždycky to byla bezprostředně po porodu tak šílená úleva a euforie, že jsem okamžitě zapoměla i na ty nejvýživnější kontrakce. Takže už se těším, ne na bolesti, ale na ten první okamžik s mimi, ten byl pokaždé úžasnej.
17. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz
@kovalda to se dá ta tabulka zvětšovat jako přidávat nebo to bude jakoby na více listů???
Jo, ještě jsem zapomněla. Ráno se asi na chvilku stavím, ale pak jdu do poradny do porodnice, tak tu pak zas nebudu. Tak abych tu nezpůsobila paniku :grinning:
@kovalda dík za info o lio a já jdu taky pryč, mě ten můj taky odhání plus holky jsou ještě vzhůru, ufff, dnes je tu anarchie :grinning:
17. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
@kovalda pa
@lamia věřím že to musí být super pocit
@antana123: no, udělám více stránek :slight_smile:
tak já jdu taky spát přeju dobrou noc
17. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@kovalda aha díky za info
17. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
ach jo ...chudě lio

jinak u nás po porodu taky brnkačka ...furt jsem nechápala, proč se mě ptají, jestli můžu na malou a na velkou atd. - hrůzostrašněé skazky se u mě nekonaly
17. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@antana123- ženská, co ty tady ještě???? já myslela, že už se snažíš :grinning:
@kovalda jsem zvědavá kdo bude dělat tabulku až budeš rodit :grinning:
17. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky mohla bych se na něco zeptat?Prosím?Jsem 36.tt už 5 dní ze mě vytejká něco jako výtok nevím jestli je to ta zátka páč je to dost že musím mít celej den i vložku,A navíc se mi rozjeli dnes bolesti zad jak blázen a malou od odpoledne moc necítím,skoro vůbec,myslíte ýe to není nic vážnýho? :frowning2:
17. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@pet.s: neboj, budu mít notebook v porodnici. Manža, zlatíčko, mi pořídil internet od O2 :grinning: A jestli to půjde takhle dál, tak až já budu rodit, tak tu moc 2v1 už nebude :grinning:

@prvotehulka: holka, tak to bohužel takhle těžko soudit, jestli je to výtok, zátka anebo plodovka. Hele, pokud máš strach, tak buď ještě teď anebo ráno zajdi k doktoru. Lepší být za přecitlivělou hysterku než něco zanedbat - aspoň tak to řeším já :slight_smile:
17. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
@hupcza: no já bych některejm lidem (poslední dobou skoro všem) nejraději zalepila pusu - bo jim z ní lezou jen samé katastrofické scénáře - počínaje porodem - že děs, hrozná bolest a tragédie, přes tělo po porodu - si nesedneš, hrůza bolest, .... až po období doma - se nevyspíš, všude bordel, .... děsný !!!! Pak je člověk vybzikanej, ani neví jak, seč se snaží bránit co to jde.
17. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@hupcza: no a pak se tady od vás dozvíme, že to tak strašný bejt vůbec nemusí. Ale bohužel takových dobrých zpráv není tolik co těch katastrofických. No, ještěže jsou kdyžtak ty krizové kapky :slight_smile:

Tak a já už fakt jdu, za chvíli končí Ano, šéfe, takže manža uplatní nárok na svůj počítač :grinning:
17. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@prvotehulka..tak to jsme na tom skoro stejně..já jen nemám výtok,ale malou skoro necítím a děsně mě bolí kříž a mám hnačku.
Ale zátka by měla být s krví ne?
17. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@kovalda děkuji za odpověď asi to fakt budu řešit doktorem tak díky dobrou noc... :wink:
17. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@pet.s to je něco,já měla celé těhu v pohodě ale teď holt jak se to blíží tak nevím co je co :frowning2: prej ta zátka nemusí bejt s krví.....nu nevím,nevím....chce to holt už jen odpočívat
17. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
@pet.s ty planujes byt skoro mesic v porodnici? nebo kde? nestiham docitat vsechny stranky, tak mi to asi nekde uteklo....
17. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
@kovalda presne, taky zacinam poslouchat ze vsech stran a bejt na to pekne alergicka! :angry: preci nejsem tupa, tak asi vim, ze to neni zadarmo a mimi jsme si prali, tak at si vsichni s temahle prupovidkama polibej zadek!
17. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
@kovalda hele, lidi ať si kecaj. Moje zkušenost...po porodu dobrý, v půlnoci porod, ráno v 8 v pohodě na snídani. Doma ok, bordel trochu, stíhám uklízet. Už bych chodila i cvičit, kdybych mohla. Ale fakt je, že malej fakt spinká a nepláče. Jen to vstávání...ale já jsem byla vždycky spáč, tak na tohle si zvykám hůř, ale jde to..
17. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
@eveluska ano budu od 36 tt ležet v nemocnici :frowning2: do porodu. Jsem diabetik na inzulínu.Už před těhu. mám vysoký tlak a je mi 40.Takže si mě tam už nechají a budou hlídat.Sice mám z toho trochu strach,ale musím to brát jako prázdniny. Nebudu muset uklízet a vařit. Se pořád přesvědčuju. Jen se bojím jak to doma beze mě zvládnou. No uvidíme.
18. srp 2010 v 00:49  • Odpověz
přeju dobré ránko a hlásíme se stále 2v1 jsem zvědavá jak válčí lio a kali
18. srp 2010 v 07:06  • Odpověz
@antana123 ahojky, kolikátého že máš/měla jsi přesný termín dle ms?
18. srp 2010 v 07:11  • Odpověz
@hanncca ahojky já mám dva dle utz 17.8 a dle M.S 23.8 včera padl tak ted čekám na druhý
18. srp 2010 v 07:13  • Odpověz
@antana123 tak do toho 23.8. by to mohl šimonek zvládnout .... :slight_smile:
18. srp 2010 v 07:14  • Odpověz
ale málemu se prostě vyloženě nechce ven a to mám břicho bud tvrdé nebo bolesti na ms a pořád nic pořád se to nechce rozjet otvírat se taky otvírám a nic já říkám že budu mít záříjátko
18. srp 2010 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.