• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca jo jo snad jo na další kontrolu jdu 23.8 jsem zvědavá comi řeknou dál
18. srp 2010 v 07:16  • Odpověz
@antana123 to určitě stihnešv srpnu!!! třeba už se další kontroly nedočkáš :slight_smile: a budeš rodit!!
18. srp 2010 v 07:28  • Odpověz
@hanncca no nevím necítím se na to nějak a co malý je hodný???
18. srp 2010 v 07:29  • Odpověz
já se na porod taky necítila dokud mi doktor neřekl, že fakt rodím a to jsem od rána měla kontrakce, o kterých jsem ani netušila, že kontrakce jsou :grinning: :grinning:

míša je moc moc hodný, zatím jen spinká. dneska jedeme konečně na očkování na TBC, už má přes 2500kg, takže nás naočkují.
18. srp 2010 v 07:41  • Odpověz
@hanncca jé se máš že ho máš doma už s ním kočárkuješ???
18. srp 2010 v 07:41  • Odpověz
@antana123 taky jsme nejvíc šťastný, že už ho máme doma a hlavně zdravého!!!!!!!! jj, už jsme párkrát vyjeli.. :slight_smile: dneska se o kočár hlásí tchýně a na večer máme ohlášenou návštěvu kamarádů, asi přinesou do kouta..hlavně jich přijede nejmíň 10-12,takže musím udělat nějaké pohoštění, tak se mi to hodí, že tchýně bude vozit. snad nebude pršet.
18. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
@hanncca jo jo tak to se máte :wink: na tohle se strašně těšíme oba
18. srp 2010 v 07:49  • Odpověz
autor
ahoj holky,
zatím nedočítám, jenom vkládám smsku od kali.kal.

Ahoj, jmenuji se Eliška a na svět jsem vykoukla dnes ve 2.13. Mám 3,5kg a 52cm. Byl to dlouhý a těžký boj, ale já i maminka jsme v pořádku.
18. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
@laurinka.22 kali.kal moc gratuluju, hlavně že jsou obě v pořádku. na dlouhý těžký boj se brzo zapomene :wink:
@antana123 a nechceš třeba zkusit ten ricinový nápoj? jsi takhle hezky připravená tak tam stačí už jenom pošťouchnout :wink:
18. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
Dobré ránko,
tak dnes mne čeká poradna v porodce, tak jsem zvědavá, co nám hezkého povědí. No hlavně teda na toho streptokoka. :unamused: a samozřejmě na záležitosti ohledně čípku a tak .... Doufám, že se nehodláme zapojit o boje o nějaké nejbližší místo v tabulce. Potřebuju ještě tak aspoň 2-3 týdny :grinning:

18. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
@kali.kal velká gratulace k Elišce!!
18. srp 2010 v 08:00  • Odpověz
@kovalda ať ti to dobře dopadne v porodce!!
18. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
@kali.kal:obrovská gratulace k elišce :dizzy_face: :dizzy_face:
@laurinka.22 děkujeme za zprávy
18. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
@kovalda držím palce na poradnu
18. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
tak ještě lio a je to :wink:
18. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
@laurinka.22: moc děkujeme za zprávičku a moc ji od nás pozdravuj !!!

@kali.kal: VELIKÁNSKÁ GRATULACE !!! :grinning: :grinning: :grinning: No a ať opravdu brzy zapomeneš na ten dlouhý a těžký boj :slight_smile: a Eliška ti to vynahradí :slight_smile:
18. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
@hanncca, @antana123: díky moc :slight_smile:
18. srp 2010 v 08:07  • Odpověz
No a hned teď v 8 jsem posílala SMS plnou podpory od nás všech na LIO.
A tady máme její, ne zrovna šťastnou odpověď:

Ahojda, tableta zavedena, už si přijdu jak u řezníka. Jestli nezabere, třetí už nezvládnu. Uvnitř nic moc změny, jen to měkne. A opět bez jídla, kdyby se to rozjelo. LIO

No, chuděra malá teda. Tak snad už to fakt zabere. Takovýho trápení
18. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
dobré ranko

nějaké novinky?

@kovalda: některé ženské si tak dodávají dle mého na vlastní důležitosti - že ony zvládly něco tak šííííleného jako porod ...tak y si tak na mě honily některé triko - nejdřív to hroooozné těhu, když bylo ok (v mých očích), tak porod, kdy byl opět ok, tak šestinedělí, první půlrok, až začne chodit ...no furt cosi ...ať si trhnou
18. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
velikánské gratulace k elišce :dizzy_face: je to kus ženské :slight_smile:

tak snad už to bude "protrženo" a holky (lio+ant) v klidu porodí
18. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
lio:jé chuděro přeju ti at to máš už za sebou brzo :wink:
18. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
@hupcza: jo, to je pravda, to by asi mohla být motivace některých, ukázat, jaké jsou pašandy, že ony to zvládly. Ale fakt to nechápu, proč se snaží být za každou cenu "vtipné" tímto způsobem a proč strašej další maminy. Myslím, že normálně jsem poměrně otrlý člověk a zvládnu ledacos. Tak to si na mne honěj mindráky a snažej se mě přesvědčit, že teda tohle nedám? Nevím, je to asi součástí české mentality ... No, doufám, že se nám to podaří změnit tím, že změníme tu novou generaci, kterou teď rodíme a vychováváme :slight_smile:
18. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
@antana123: psala, že si asi nebude hrát na hrdinku a vezme si epidural. Tak jsem jí vysvětlila, že hrdinka už rozhodně je a po tak dlouhém trápení je epidural rozumná volba, protože myslím, že už má jen úplný zbyteček sil a ty bude potřebovat na tlačení. No, hlavně, aby se jí to už rozjelo, protože třetí den bolestí, trápení hladem, ....
18. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
@kovalda já ti nevím doma mě nikdo nestraší ségra a ani máti mě neděsí historkama jak to bylo strašný spíš mi líčí ten super pocit až porodím a dají mi malého jak je to nádherný a jaká je to úleva tot vše nechápu ty ženské co straší druhé proč proboha stejně tu musíme vydržet každá prostě dali jsme se na to tak nám nic jinnýho nezbává no né?? :wink: :wink: a nevím jak vás ale mě motivuje bonus v podobě Šimonka :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2010 v 08:28  • Odpověz
@kovalda je to hrůza už vím proč se vyvolávačky bát
18. srp 2010 v 08:29  • Odpověz
@kovalda ale až jí budeš třeba psát tak jí vyřid od nás obrovskou podporu
18. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
@kovalda mě teď všichni strašej jak to bude hrozný mít dvě děti, relativně blízko u sebe. Jak nebudu nic zvládat a tak...když se pak dozvědí že čekáme druhýho kloučka tak je to ještě horší :angry: nevím proč by měli být dva kluci horší než dvě holčičky nebo páreček :unamused:
18. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
ad lio - to jsou idioti - proč jí proboha týrají hlady - jak jako bude rodit, když bude úplně vysílená dvoudenní hladovkou!!!!! no samo jí píchnou nějakou jinou chemii, že ......pitomci!!!!
jsem ve špitále v průběhu porodu normálně snídala i obědvala ....z čeho má jako ženská brát energii? nejlíp z kapačky, že ....
jinak lio samo držím palec, aby to bylo brzo za ní - s takovou "péčí" dr. to je fakt děs běs

@kovalda: já jim odpovídala, že to zvládly miliardy ženských přede mnou a že nevidím jediný důvod, proč bych to neměla zvládnout zrovna já ....k mému velkému úžasu sice i na to měly některé odpověď, ale to už jsem se jen smála jejich blbosti a kývala, že joooo
18. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@gazel lidi jsou totální idioti :angry: ba naopak dva kluci si spolu pěkně vyhrajou si myslím
18. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@gazel: tak kupodivu tohle mě míjí a to máme odstup mnohem menší ....a když přece jen někdo začne, tak mu řeknu, že levou zadní zvládám i práci, takže mám ještě spoustu rezerv, kam sáhnout, kdyby přece jen :slight_smile:
naopakj mi lidi spíš, když je upozorňuju, že nějakou dobu nebudu pracovně funkční tak se smějí a říkajívy, jo...ještě v porodnici budete zas něco vymýšlet :grinning:
18. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.