• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel: no jistě ...dva kluci jsou naprostá tragédie ..jestli bycste ho raději neměli hodit ze skály :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
můj by strašně chtěl 2kluky prý by to byl jeho sen :slight_smile:
18. srp 2010 v 08:38  • Odpověz
@antana123: no mně je jasný, že jak mi daj malou, tak může celej svět explodovat a nebudu to (asi) vnímat :grinning:. Ale prostě nechápu ty kecy - no nejhorší je to opravdu asi v práci ..., ale i spousta dalších - prostě takové ty známé a tetičky, .... :angry:
Nu což, ať se jdou bodnout, však my jim to ukážeme - nastudováno od Karpa a tak .... a prostě to zvládneme v pohodě :grinning:

@gazel: jj, to je přesný. Když se kámoška dozvěděla, že druhý dítko bude taky chlapeček, začali jí všichni litovat, že ať si z toho nic nedělá a že si užije, ... :astonished: Nechápu, každá normální mamina, jak se dozví, co čeká, tak je jí šumák, jestli o maličko víc chtěla holčičku, je prostě nadšená a nevyměnila by toho druhýho kloučka ani za všechny poklady světa, tak co litovat. A pak znám spoustu holčiček, kdy 1 holčička vydá za 5 zlobivejch kluků a spoustu chlapečků, kteří jsou hodňoučký a tak, ... tak proč jsou lidi tak předpojatí? :unamused: :grinning:
18. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
chudák lio, snad už se jí to brzo rozjede a snad jí daj najíst...2dny bez jídla je masakr...já v den porodu normálně jedla a ani klystýr mi nedali, ani se mě na to neptali..
18. srp 2010 v 08:48  • Odpověz
@hupcza: já to taky nepochopím, proč jí týrají hlady. Však kdyby byla doma, taky by normálně jedla. A když je ještě věčně připíchnutá na monitor a nemůže se pořádně hýbat a ulevovat tělu od bolesti, tak se síly ztrácejí o to rychleji, ....

@antana123: samozřejmě se jí snažím každou SMS posílat od nás všech podporu a povzbuzení. :slight_smile:

@hupcza: jj, ty jsi živel :slight_smile:, u tebe už mají jasné výsledky, že to zvládneš a nejen to :grinning:
18. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@kovalda já nesnáším zase ty rady jakože zkušených matek které letí s děckama bud na ně řvou a nebo je nechávají dělat totálně všechno že se mi ježí všechny chlupy po těle a tyhle matky tě poučují o tom jak máš co dělat a hlavně jé ty čekáš kluka to jsou samí kluci ted né??,a holky jsou lepší prostě mám chut je kopnout do prdele :angry: :angry: a do toho ještě ty kecy jako že mám břicho jak meloun a že se teda strašně valím nechápu že tohle dělají ženské co už proboha zapoměli na svoje těhotenství no jsou na pecku mezi oči :angry: :angry:
@antana123: no vidíš, tak to máte půlku snu tvého drahého splněnou - 1 kluka :grinning:
@kovalda: no mi každý říkal: jééé to musíš/te být ráda, že to bude páreček ...a já na ně nechápavě koukala a odpovídala, že asi tak stejně, jako by to byli dva kluci :grinning:
18. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@kovalda jo jo on je z něj taky maximálně nadšený ale myslím si že by byl rád i za holčičku hlavně at je to zdravé to je nejdůležitější
18. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
@kovalda: ale jako určo to bude rozdíl ..s jedním prckem zvládneš hodně ...se dvěma už to bude určo o větší koordinaci všeho ..ondruá jsem v nejhoršíjm popadla ajeli jsme spolu ..se dvěma už to asi tak lehké nebude ...ale nebude to žádná raketová věda ...jen si udělat nový návyk, nový systém a hotovo

@antana123: no do mě nejvíc v prvním těhu šila jedna rozvedená paní, co má momentálně potahovačky se sociálkou stran péče o své děti - já myslím, že to mluví za vše, jak se takovýma věcma zabývat :sweat_smile:
18. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
@antana123: přesně tak ..zní to jako klišé ...ale co
18. srp 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
no když čtu ty kecy, kterýma vás zásobuje okolí, výborně se bavím. lidi jsou fakt tupci..... taky jsem už pár takových keců slyšela...... a nejlepší je, když se mě lidi ptají, jestli se těším....... jako ne asi......copak je mi patnáct a nechala jsem se neplánovaně "zbouchnout" někde na diskotéce??? a taky jaký bude porod hrůza a když řeknu, že se ale těším, stejně mi to nevěří a začnou mít kecy, jak to bude hrozné, že nám skončí svobodný život a nebudeme moct nic a nikam, argumentovat nemá smysl, stejně mají jen svou pravdu a pak začnou říkat, jak začne lézt a chodit a mluvit, tak úplná katastrofa, pak jak to stojí moc peněz.....taky děs........ a dotazy typu, co to bude..... holčička......a oni řeknou třeba - aha, a nechtěli jste radši kluka? jako nechápu...... fakt.....
a už se těším, až mi budou vyčítat, že malou nosím v šátku a že ji nenechávám spát potmě samotnou v pokojíčku atd......
18. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
ted jsme nedávno byli se ségrou v obchodě a zase jsme potkali známou a začali opět ty samé kecy tak to ségra nevydržela a říká jí už si zapoměla na sebe??a ona vypleštila oči a ségra já teda na tebe nezapoměla byla si jak koule ale nikdo tě z takovýma kecama neotravoval jako ty ji a byl klid holky jsem se chlámala teda solidně :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 08:56  • Odpověz
@hupcza: přesně, však na pohlaví dítěte nezáleží, copak to ty lidi ještě nepochopili?

@antana123: no, tak pak jedině teda 2 kluky a holčičku, ať máte všechno :grinning:
Jj, přesně - úžasná kombinace - že mám velké břicho, jestli jsem si jako fakt jistá, že to bude holčička, že krásním a kolika ženskejm se stalo (před 20 lety), že jim řekly holku a mají kluka, ... no a ještě ať se vyspím, že se mi to pak leta nepovede a jakej je porod mazec - a vytáhou příběhy nějakejch 5 ženskejch (který ani osobně neznaj) a jakej měly strašnej porod !!! :angry: :angry: :angry: Nu což, občas mi bouchnou saze a některou uzemním a je pak klid :grinning:
18. srp 2010 v 08:57  • Odpověz
Tak já jdu vzbudit manžela a udělat mu snídani a sobě svačinu na cestu a pak se chystat do té poradny. Takže čekám, že se tu objevím až tak kolem 14 hod.

Jo, ještě jsem psala LIO jednu SMS s podporou a povzbuzením nás všech a taky vyjádřením, že by doktorům měli nakopat zadky, že ji trápí hlady, tak snad to pomůže :slight_smile:. Třeba se zasměje a od smíchu porodí :grinning:, to by bylo hezký :slight_smile: No a když ne, bude vědít, že na ni myslíme.

Takže zatím čus bus a já valím
18. srp 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobre rano holky,
sotva stacim docitat, jste strasne rychle :slight_smile:
Kali moooooc gratuluju k Elisce :dizzy_face: Tesim se na fota :wink:
Lio...borok...takhle ji tyrat a jeste i hlady, vzdyt ma prece diabetes, tak musi jist pravidelne ne? Nam rikali, ze mame i behem porodu klidne jist, pokud budem mit hlad a chut....samo ne nejake indicke vypalovaky, ale nejake jidlo si snad dat musi....to jsou cunaci fakt....a jeste v nejake drivejsi sms psala, ze ta vyvolavacka byla snad i zbytecna? Nemam slov :unamused:
Anty.....co ty tu jeste delas? :grinning:
Jinak hruzostrasne pribehy o porodech a naslednem nevyspani me miji....nema me tu tim kdo otravovat a po mailu by to asi nevyznelo tak desive :grinning:
Me se vcera i dnes zdalo o tom, ze rodim....tak nevim....ze by nejaka vnitrni priprava? :grinning:
No a vcera jsme byli na ´´kontrole´´ a vse je furt stejne. Akorat jsem se zeptala na vysledky krve z predminuleho tydne....tak pry uplne super, ze by mi takove vysledky mohl zavidet i zcela zdravy clovek :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ze by takovych pohodovych tehotenstvi potrebovala vice :slight_smile: No a dalsi kontrola je v den terminu...tu pry ale pocita, ze uz nestihnem...poprala good luck a sla jsem :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
18. srp 2010 v 09:03  • Odpověz
@safryy no já tady budu strašit ještě dlouho :grinning: :grinning: třeba čekám na tebe :wink:
18. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@antana123: ségra je frajerka :slight_smile:

taky mizíme ..mám jednu pracovní schůzku ...ale jen kratinkou :slight_smile:
18. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
@laurinka.22 .... :grinning: to je presne s tim tesenim....me teda vsechny ty pruderni dotazy miji, ale tohle jsi mi pripomnela, ze teda je pravda....ze se kazdy pta, jestli se tesim :grinning: Asi ne...asi po porodu rovnou skocim ze skaly :grinning:

@kovalda ...tak papa :wink:

@antana123 ....tak ze bychom to zfoukly dneska? :grinning: Kdyz uz se mi o tom zda, tak uz musim byt ready ne? :grinning: Navic ma tchynka dneska narozky, tak uz bychom ji ani nic nemuseli davat :grinning:
18. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@hupcza jo to je pa
jinak já se dneska cítím nějak dobře dokonce vidím i své kotníky podezřelé :grinning: :grinning: dokonce dobrá nálada po dlouhé době :wink:
18. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@antana123 ....jo a ta tvoje segra....dooost dobry....ale ma pravdu kurde....ty kecy okolo...to vam holky nezavidim....fakt se divim, ze to nekoho bavi se takhle vytahovat a zvanit hovadiny :confused:
18. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@safryy to je dobrý plán teda :grinning: :grinning: má tchýnka má zase dneska svátek no to je jasný to je nějaký znamení :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 09:09  • Odpověz
@hupcza jj hodit ze skaly minimálně :grinning:
Ono opravdu záleží na tom jak si to doma zařídíte, my jsme doma 3naprostí flegmatici a podle toho to u nas vypada :grinning: když se nam nechce nic dělat, tak neděláme. když Dominiček potřebuje od mámy pochovat a nebo má mazlící den, tak klidně celý den proválíme a promazlíme :slight_smile:
jinak s tím jídlem... u lio je to jiný případ (být dva dny hlady je masakr) ale já jsem si na doporučení všech sebou k prvnímu porodu koupila nějaký ten mamadrink či jak se to jmenovalo. dávají to i v nemocnicích stařečkům který nechtějí moc jíst aby měli velký přísun energie. napila jsem se jednou a bylo mi tak strašně zle, že jsem pak až do konce nic nebyla schopná pozřít. manžel mi pak už jen otíral rty vlhkým kapesníkem....
18. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
@antana123 ....tak to by nam vyslo super :grinning: Obdarime tchynky a hotovo :grinning: Datum je tez hezke....by se to dobre pamatovalo....ale zase Hup myslim psala, ze jeji tchyne ma v datu narozeni dve osmicky a ze to neni dobre....tak nevim :grinning:
18. srp 2010 v 09:11  • Odpověz
@safryy máš pravdu datum je krásný :grinning: máti mojí by se to líbilo 21.8 jedou na dovču tak má pořád strach že porodím až budou pryč
18. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

@kali.kal gratuluji k Elišce :dizzy_face:

a čtu, že Lio pořád nic? :frowning2: chudák, to má jako moje kamarádka, která taky defakto rodila 2dny :confounded: první den tableta...porod se rozjel, měla kontrakce, bolesti, ale ty se najednou zastavili a druhý den museli nanovo :fearful: taky jí asi během těch dvou dnů nedávali nic jíst...mohla jen pít a to rodila v Plzni :confused:

ant, tak třeba to brzo přijde :wink:

já se dnes dobře vyspala, na záchodě jen jednou a žádný čumákování :grinning:
18. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
ant. ségra je dobrá..... :slight_smile:
kov. jj, to jsem si už taky vyslechla, že si mám nadespat a odpočívat, protože mi pohoda a klid skončí..... jako mě už ti lidi tímto tak serou, naštěstí jich není moc, ale fakt.... mám chut se jich zeptat, když ty svoje děti tak nenávidí, když jim tak zničily život, že se ani nevyspí a mají po životě, tak proč je nedají do děcáku teda.... že my to naše dítě chceme a těšíme se na něho, nemáme to za trest........

18. srp 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
saf... tak tak, skočím asi s tebou.
18. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
Ahojda! Tak ta Lio ještě nic,moc na ni myslím a je to pěkně na pytel,navíc bez jídla,hrůza,už musí být pěkně vysílená a nakonec ještě výkon,jaký má teprv před sebou. A co Kali,porodila už konečně přirozeně?
U mě malá už taky trochu klesla,zítra jsem zvědavá co bude na monitoru,prohlídku odmítnu a doufám,že nebudu muset odrážet nějaké útoky proč.Podle mě to stejně není směrodatný,páč na prst sem byla minule ještě na příjmu...
18. srp 2010 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.