• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laurinka.22 jo jo tohle normální člověk nepobírá :wink: a jo ségra je tak trošku držka jako já
18. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@petja jo jo kali už porodila holčičku Elišku
18. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@antana123 ...no tak to chapu...chce videt cerstve vylihnuteho Simonka :slight_smile: Tak to aby jsi vazne prubla ten ricinovy napoj popripade hupla doma na chlapa :grinning: To bys mamince prece neudelala, ze bys porodila zrovinka kdyz bude na dovci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@safryy já jim říkala at nikam nejezdí :grinning: :grinning: a oni mě neposlechli
18. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
jinak třeba mamka, když se s ní bavím, tak ta mi říká, jak to bylo úžasné, když jsem se narodila, že na mě pořád koukala a nemohla tomu uvěřit, že porod v pohodě, že jediné co bylo strašné a horší než nějaké porodní bolesti byl v té době přístup doktorů a personálu...... ale jinak prej ok...... a taky mamka pořád říká, jak nás rozmazlovala, podle okolí a jejich keců a když jsem s ní rozebírala, jak to myslí, byly v tom přesně věci co píšou v konceptu kontinua nebo v nejštastnějším miminku v okolí - prostě si jela podle sebe, ostatní nechávaly děti vyřvat, ona nás pořád nosila, a mělo to efekt. akorát poslouchala ze všech stran, že si plete bič, že nás rozmazluje atd......
18. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@petja ....myslim, ze ty prohlidky nejsou az tak nutne :wink: Tak snad odmitnutim nebudes vypadat jako kdovi jaka netykavka :grinning:
18. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@antana123 ....no tak mamka uz mozna pocitala s tim, ze bude Simonek davno na svete....coz se ale pekne prepocitala :grinning: Vsak mas jeste tri dny ne? To bys mohla stihnout....s tvym nalezem ze vcera nebo predevcirem :slight_smile: ....uz v tom mam trochu gulas :wink:
18. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
holky já teda nevím co to je ted za metody nechat dítě vyřvat přece taky potřebuje mimčo potulit 9měsíců je pořád s námi a najednou má sám někde ležet v pokoji já bych to tak nemohla mít aby spinkalo jinde jako od určitého věku ano ale maličkaté né,mě příjde že některé ty ženské ty děti měli jen aby splnili nějakou rozmnožovací povinnost :confounded:
18. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
@safryy Minule to bylo v klidu,gyndra nic neřešila,ale jak se blíží TP,tak nevim,zda nebudou chytračit proč jako nechci být vyšetřena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
@safryy no já těm lékařským prognozám nevěřím beru to s rezervou :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, jenblesková zpráva než zase poletím do nemocnice, v 10 se tam mám vrátit na monitory. Malá se otočila a už není KP :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavičku už má hezky dole, jen jí má velkou tak, že Dr. vyšel TP 30.8. a když jsem jí řekla, že nesmím rodit dřív jak 1.9. (už jsem to tu jednou vysvětlovala - to je manželův požadavek - je to kvůli přestupovým ročníkům ve sportu :grinning: ), tak to ještě přeměřila a vyšlo jí teda 1.9. :grinning: Trošku mi stoupnul tlak 135/85, ale jinak dobrý. Jo a váha +12kg. Dělala mi stěry a prohmatávala vnitřek, docela to bolelo, už je to tam hodně nateklý.
18. srp 2010 v 09:28  • Odpověz
@lendaw to je super že se otočila gratulka :wink:
18. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
Holky a ve které porodnici je Lio?
18. srp 2010 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
@petja ....no ja to srovnavam se sebou vis...me tu prave taky nikdo vnitrne nevysetruje a jsem za to i dost rada....prijde mi to zbytecne....mimi uz je dopecene dost, tak kdybych rodila zitra nebo za tyden nic to nezmeni...akorat tim prohrabavanim se muze neco nechtic uspisit....nevim, proste mi to neprijde tak dulezite, tak snad te budou respektovat :wink:

@lendaw ....tak to je parada, ze se mala otocila :wink: Manzel je vtipalek fakt...ja si to pamatuju, zes to rikala ohledne toho prestupoveho roku :grinning: Tak to jsem zvedava, jestli mu to vyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@petja Myslím, že mluvila o Krči.
18. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@petja jo jo v Krči je
18. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
@lendaw gratulka, to je super, že je hlavičkou dolů :slight_smile:
ant. asi tak....... a hlavně, at si každý jede podle sebe. já taky nikomu neradím, jak má co dělat......
18. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
@safryy No už sestra mi do telefonu říkala,že můžu vaginální odmítnout,jak sem se ošívala,že se mi tam nechce každej týden jezdit,tak je to fajn.Mě to právě přijde taky,jak ty píšeš,nezmění se tím stejně nic,porodim až bude mimi nebo já připravený a ty jejich kontroly na tom nic nezmění,leda k horšímu,riziko infekce apod...KTG a UTZ mi stejně asi budou dělat,tak co,to je dostačující....
18. srp 2010 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw Super pozitiv .zprávy.A stím datem se mudra nasmála,ne? :sweat_smile:
18. srp 2010 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw super, že se otočilo :dizzy_face:

@antana123 souhlasím s tím vyřváním...nechápu, jak i někdo na to může mít nervy :confused: mě by to trhalo srdce a osobně si myslím, že dítě do půl roku nemůžeš rozmazlit, pokud to vyloženě neopakuješ :slight_smile: .
..to jsem teda někde vyčetla a přijde mi to rozumný názor, že dítě si nejvíc zvykne, když ho budeš chovat pravidelně třeba před každým nočním usínáním, tak to potom bude vyžadovat a bez toho neusne...nevím no záleží taky od dítěte...
18. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
ahoky chci se vás tu optat, máte některá už touhle dobou zkrácený čípek na tolik že je nehmatatelný?
18. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
Dobré ráno,
v první řadě Kali velká gratulace k Elišce! :dizzy_face: To jsou krásný míry! :dizzy_face:

@lendaw to je taky bezva, že je hlavičkou dolů...samý krásný zprávy! :slight_smile:

Já mám dnes taky úúúúplně bezvadnej den :dizzy_face: ....přežila jsem odběry a to bez omdlení!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Kdo to nezažívá stejně, tak si asi klepe na čelo...... ale prostě jsem dnes byla straaašně statečná :grinning: :grinning: :grinning: Ale hlavně to bylo tím, že mě píchal do žíly na hřbetu ruky...to se prostě dalo přežít, samozřejmě jsem ležela jako vždy na lehátku, před očima už zatmění...ale když jsem ucítila, že píchá na neškodný místo, tak se mi trochu ulevilo..Mám totiž takovou úchylku na ty místa jako je předloktí, zápěstí..prostě tam kde je velká koncentrace žil - no v životě bych si na to místo nesáhla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...prostě blázen :grinning:
Se mi tak ulevilo, že když bude nutný při porodu něco píchnout, tak budu požadovat, aby to udělali do tohodle neškodnýho místa - to bych snad mohla zůstat i při vědomí :grinning: :wink:
Jinak udělal stěry, zkouknul čípek, natočil monitor - vše je jak má být. Nahoře mám 11,5 kg. Ultrazvuk dnes nedělal...snad zas příště, to jdu příští čtvrtek....
A včera večer jsem dostala předčasně dárek k narozkám od manžela.....on je jak malej a nevydrží s tajemstvím :grinning: ...dostala jsem šicí stroj, ale je nějakej nadčasovej - digitální tlačítka - asi bude šít sám, nebo co? :wink: ..moc jsem si ho přála, ale s takovým super strojem se snad i budu bát pracovat..... Jsme se večer nasmáli, jsme to zapli do elektriky, něco jsem zmáčkla a manža na mě: "Radši na to nesahej!" :grinning: .... tak mám do porodu o zábavu postaráno a budu studovat návod....

A jak Lio? Stále nic a ještě k tomu ji trápí hlady, jo? Chudinka....no snad už to dnes klapne! :wink:
18. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
Hezké ráno,
tak zatím žádné nové přírůstky? :wink: Neva, jak se to rozjede,tak to bude jeden za druhým :grinning:

My máme taky po kontrole, dnes nastupuji MD, mimi je tak jak má být, hlavičkou dolů, bříško sestouplo a nález vzhledem k tt super, zatím dopékáme, jinak mimi veliké, přes 2500g. Stěry vzaty a příští kontrola a ozvy už v porodce v riz. poradně. :wink:

.....jo a vyřvání u nás provozujeme vlastně minimálně a až ted a to jen v případě, že má můj želvík viditelný záchvat vzteku, stejně dlouho nevydržím nechat ho plakat. Když byl malinký ani omylem, malé mimi potřebuje maminku a pláč vždy něco znamená,třeba se chce jen tulit. :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@kuchy no kali.kal porodila holčičku Elišku
18. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@alzbeta.hod s tím nemám zkušenosti tak neporadím
18. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@hupcza :jasně , my toho našeho druhého kluka asi taky budeme muset hodit ze skály, protože se na mě všichni tak soucitně dívají.....už na to nereaguji....

@antana123 : hmmm, tak 2 kluky :grinning: Taky se mi zdá manžel spokojený,ale kvůli mě mlčí,protože ví,že jsem toužila po alespoň jedné holčičce :frowning2:
18. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
@kali.kal: Moc gratulujeme k narození holčičky Elišky....moc hezké jméno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@gazel . jo, tak to já bych si musela jít hodit mašličku :grinning: Odstup mám nejmenší a 2 kluky k tomu :grinning:
18. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@antana123 hmm aspoň si mi napsala. Děkuji :wink:
18. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@alzbeta.hod ....taky nevim....a kdyby byl nehmatatelny, vadilo by to? A jak vis, ze je nehmatatelny...to jsi to zkousela sama nebo ti to rekl doktor?
18. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.