• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy No k dr jdu až teď po měsíci tak nevím co mi řekne ale už před měsícem měl co dělat aby na něj dosáhl. Bylo to celkem nepříjemný. Já ho teda nenahmatám ale PA mi psala že to je teď normální
18. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@alzbeta.hod ...snad to bude vsechno v poradku, uvidis co ti povi dr. Prave jsme to tu dneska rano resily s petjou...ze je lepsi, kdyz se v tobe nikdo nehrabe :slight_smile: Cim min zasahu, tim lip :slight_smile: Ja jsem si ho teda ani nezkousela nahmatat...takze fakt neporadim, ale pokud PA rikala, ze je to v pohode, tak bych ji verila :wink:
18. srp 2010 v 10:50  • Odpověz
@safryy No snad ano, prý si ho spíš už nenahmatám sama ale kdyby prý byl nehmatatelný tak bych už dávno rodila
18. srp 2010 v 10:54  • Odpověz
@alzbeta.hod ....jeste mas chvilku cas, ale ikdyby....miminko uz je skoro dopecene :slight_smile: Ted uz by to takova hruza nebyla :slight_smile: Vsak uvidis co ti povi :wink: Doufam, ze jen same dobre zpravy :slight_smile:
18. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@safryy No taky doufám že je vše ok, ale když to půjde dřív budu jen ráda.... ale ne moc brzy to je jasný.
18. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@pet.s aha, to je dobre, ze to tak beres :slight_smile: neboj, oni to doma urcite zvladnou a aspon budou vedet, o cem chod domacnosti je, coz uvitas, az budes zpatky s uzlickem doma :slight_smile: to chce hodne knizek a internet :sunglasses: v jaky budes nemocnici? jestli ma treba nejakej malej parcik nebo tak, kam by ses mohla jit i projit nebo sednout na lavicku?
@antana123 a napoj si zkousela? chteji ti dat vyvolavacku nebo zatim se porad ceka?
18. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@kali.kal veliká gratulace k narození Elišky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@alzbeta.hod mě když dneska Dr. vyšetřovala, tak povídala "No, ženská, kde vy ten čípek až máte?" Přišlo mi, že na něj nedosáhne, docela to i bolelo. Každopádně do průkajdy mi napsala Zkrácení čípku 1, KOnsistence 1, Kritická hodnota celkem 2. Tak předpokládám, že dobrý.
18. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
@lendaw jj i mě tam posledně napsal poznámku něco 1, ale v těch jeho znacích se nevyznám. Nic mi neřekl, jen se usmál. A taky to bolelo, bylo cítit že se snaží hledat někde vysoko
18. srp 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojky, tak koukám samé super zprávy, máme další miminko, další holčičku. Tak kali.kal moc gratuluju. :slight_smile:
Já včera úspěšně absolvovala další poradnu. Na CTG měla ta naše potvůrka dost vysokou křivku, ale pan doktor říkal, že je to OK. A tentokrát jsme ji se sestřičkou našli napoprvé.
Jinak stěr na streptokoka mám negativní, CS 4 (minule CS2), pan doktor říkal, jak se dole krásně připravujeme, ale že příští týden se ještě určitě uvidíme, to mám zrovna narozeniny, jsem doufala, že by se jí mohlo zachtít ven. :wink:
Jen kdyby tak šíleně neškrábal, nic nemůžu po něm z té průkazky vyčíst. Až teď se mi podařilo vyčíst, že od ledna do července tam mám psáno hrdlo uzavřeno. Na poslední kontrole 10.8. napsal (si teda myslím) hrdlo pro špičku prstu, a včera je tam něco jako hrdlo 1,5 a něco dalšího, ale to fakt nevyluštím. Nemáte tucha co by to 1,5 mohlo být? :sweat_smile:
Jo a už mám 15kg nahoře, mazec, naskakuje mi teď kilo týdně. :angry:
A ač mě včerejší kontrola absolutně nebolela, tak od odpoledne mám červeno-růžovo-hnědý výtok (někdy víc do červena, někdy lehce růžový), tak nevím, jestli je to po té kontrole nebo mi odchází zátka? :fearful:
¨
@petja Koupila jsem si včera ten ricinový olej. Prodali mi jej bez problémů. Je to taková menší lahvička, akorát je na něm psáno "neužívat vnitřně". :sweat_smile: Koupila jsem i meruňkový džus, akorát jsem nesehnala víc jak 40%. Tak té naší šmudle dávám čas tak do 27. a pak ho zkusím. :wink:
18. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@ladenka - teda, to mozna bude uz zatka, ne? :confused: ten dzus ma byt 100%?
18. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahojky ve spolek @rennu já teď zazívám muka, co udělalo mimino v pondělí kotrmelec a kope dole, myslím, že se zblázním, asi kope do čípku, ale to je bolest a hlava pod žebrama, ani sedět ani ležet nemůžu @lendaw super, že se otočilo, já teď trnu, co bude... Cítilas to? A dělalas něco pro to otočení?

Jinak nám od rána nešel proud, tak jsem se až teď dočetla, co novýho, jsou to nervy a chudák Lio...
18. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@eveluska Možné to je. :sweat_smile: A ten džus, nevím, snad nám poradí petja.

@discreet Ty máš mimi hlavičkou nahoru, to se ti otočilo zpátky? Já třeba vůbec necítila, že se malá otočila. Neboj, ještě je chvíli čas na to aby se otočilo. :wink:
18. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@alzbeta.hod já si na čípek nedosáhnu už určitě víc jak měsíc a mudr tam taky vrazil ruku div ne po loket, tak si myslim, že je to normální. když jsem mu naposled řekla, že ani nevím, kde ten čípek je, tak říkal, že já si na něj přece dosáhnout nepotřebuju.

Kali: velká gratulace k Elišce!!
18. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky,
nám celé dopolko nešla elektrika.....ale dopolko se stavila kámoška, tak to bylo fajn. Nechce se mi věřit, že dnes jsem poslední den doma a zítra nástup :confused: Takže nic nedělám, sprchu, holení, mytí vlasů nechám až bude muž doma, nechce se mi balancovat ve sprše na jedné noze, abych při svém štěstí neuklouzla.

Ježíš chudák Lio, je mi jí líto pořád nic a ještě ji týrají hlady, bych se jim na to vys..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chápu, že já před zákrokem jíst nesmím, ale proč trápí takhle ji, to mi hlava nebere :angry:

Jééé, nové miminko @kali.kal moooooc gratuluju kElišce, nádhera, hlavně, že jste to holky zvládly :wink:

@lendaw No vidíš, hezky se otočilo, bylo to cíttit nebo ani ne???

@discreet no je to výživný to šmrdlání do močáku a konečníku, co??? :grinning:

Jinak já teda už moc nespala, nešlo mi najít polohu, která by bylo snesitelná pro pupajze, malík a kyčle :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem jak praštěná. Honzíček se mele v bbříšku šíleně, že kolikrát doufám, že se i otočí....sílu má teda pořádnou, ale on si na netopýry hrát evidentně nechce....a pokud to co ze mě šlo před 2týdny po KO nebyla zátka, tak mi odchází 100% dnes :sweat_smile:
18. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@gazel: jako já beru, že někdo nemá chuť k jídlu . nemá cenu jej nutit ...ale s haldem
no a hlavně nedat najíst cukrovkáři mi příjde mazec
18. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@discreet Já to vůbec necítila. Když jsem dneska přišla k Dr. na KO tak jsem jí hned mezi dveřma hlásila, že vše 100% beze změn a že už jsem se s CS jaksi smířila. Tak mi udělala utz a říká: "No, ale vy máte hlavičku dole." a já na to "No vždyť to říkám." Vlbec mi nedošlo, že říká dole, jen jsem jí přikyvovala. A pak jsem zavjásala, když mi to konečně došlo :slight_smile: Je pravda, že o víkendu jsem cítila jeden den trochu silnější pohyby, ale pořád na stejném místě jako vždycky a rozhodně to nebyla žádná vlna. A i teď mi přijde, že pohyby cítím pořád na stejném místě jako poslední 2 měsíce, tj. pod pravým prsem. Nedělala jsem vůbec žádné cviky, jen jsem brečela, že nechci na císaře :sweat_smile: Asi zabral ten psychologický nátlak :grinning: Volala jsem to hned manželovi a on, že prý mu to bylo jasný, že to měl s miminkem domluvený :sunglasses: každopádně jsem už byla smířená s KP a nějakému přetočení jsem vůbec nedávala šanci. Navíc, když mi na velkém utz minulý týden Dr. řekl, že mimi už je na přetočení moc velké a že šance naopak hodně malá. A lup....stalo se :wink:
18. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@suzete No já to zkouším ze zvědavosti. Ale trápí mě k tomu i průjem a nevolnost tak nevím... No ať to příjde kdy chce ať je to brzy
18. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz
@lendaw tak to je super, moc gratuluju....mně se poslední dny mele dost silně,ale pohyby cítím také na stejných místech....takže si myslím, že otočený není...i když jak koukám, nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů :grinning: :grinning:
18. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@laurinka.22: tak mi mamača říká, i že některé věci byly fakt drsné ..a co zmastila a zapinkala ...co podcenila ....prostě máme otevřený vztah a klidně si dovolí přiznat, že v mé výchově pochybila, že kdyby věděla tenkrát, co ví dnes, udělalal by to jinak ...jenže byly 70. léta, že ....je to úplně něco jiného než takové ty výkřiky do tmy

@antana123: ad vyřvaní - to jsou spíš metody minulé éry - v socíku všechny děti měly jednotnou výchovu a iedálně v jeslích - na co individuální přístup atd. ....spousta lidí v tom jede dodnes "já to taky přežila ve zdraví" .. no a za důkladné masáže maminek a tchýní pokračují
já osobně pro to teda pochopení nemám
jasně - teď když máme první vzdor, tak ho neutěšuju, nechám ho vztekat se ....ale vždy mu řeknu, že na něj vedle čekám a že budu ráda až za mnou příjde a on po pár minuách přichází v naprosté pohodě
jenže to je jiná doba - začíná testovat hranice a zkouší, kam může zajít - tedy nepotřebuje náruč, ale klidnou a jednoznačnou reakci a důslednost
když pláče (třeba v noci má můrku), vstane levou nohou - tak utěšuju i teď bez omezení

@lendaw: krásně jste se dohodli na termínu :grinning: :grinning: ..jinak samo gratulace k otočce :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
ad čípek - já si tam teda nelovím ..nějak nemám důvod si tam zbytečně šťourat
18. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky. Tak v první řadě gratulace @kali.kal k miminku!

Následuje gratulace @lendaw k otočce!

@rennu Co noha, je to lepší?

U mě nic moc nového, jen večer, ráno a i trochu teď něco jako slabé MS bolesti, tak že by poslíci? :confused:

Taky jsem zjistila, že si už pár týdnů vařím blbě maliník, má luhovat zakrytý... :sweat_smile: No co už.....

Docela se začínám bát páteční kontroly v porodce, nikdy jsem u jiného gyn. než svojí nebyla, navíc jak tu píšete, jak byly některé prohlídky bolestivé.... Zas nebudu celou noc ze čt spát, už to vidím... Ach jo :frowning2:
18. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@zvirka noc s nohou nic moc, ale dá se to...když nemusím chodit, ani o ní nevím :grinning: Klidně si to s tebou v pátek klidně vyměním :wink: , já si dám prohlídku u neznámého gyndr. a ty za mě císaře....co ty na to? :grinning: :grinning: spát nebudu už vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
@ladenka No na pondělní kontrole bylo hlavičkou nahoru, nechápu, ještě ráno kopalo krásně nahoře a pak asi z hrůzy před doktorem udělá kotrmelec a od té doby trpím...
@lendaw No nic zkusím tvoji metodu psychického nátlaku a pak nastoupí manža domluví se s mimákem :wink: a to by bylo aby nebylo, vím, že je ještě čas, ale byla bych klidnější...
Jinak jak nám dneska nešel proud a nebylo co dělat, tak jsem začla balit tašku do porodnice a jdu to dodělat a jdu nabalit, i zvlášť igelitku na porodní sál - tím zahajuji ten psychický nátlak :grinning:
18. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@rennu Budu o tom přemýšlet :grinning: Hlavně, že je noha lepší :wink:
18. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@zvirka ta prohlídka se dá přežít :wink: Je to jen nepříjemný - jak je to tam dole už hodně prokrvený a nateklý, tak to prostě není žádný vzrůšo :grinning: Ale naštěstí to trvá jen chviličku a je hotovo.

Samozřejmě všem děkuju za gratulace :grinning: Doufám, že ta chobotnice malá už takhle zůstane a vtrhne na svět po hlavě :slight_smile:
18. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@discreet já na truc nebalila tašku vůbec :grinning: Ale třeba ta igelitka zabere :grinning:
18. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
@hupcza no to moje mamka taky. ona i to, že nás rozmazlovala myslela vážně, taky jí to okolí dávalo najevo.......
ona to nemyslela tak, že nás vychovávala dokonale, to vůbec ne....právě se spíš kritizuje zpětně a tak..... nejlepší, jak mi vykládala, že mi třeba dala na prdel, a pak sama brečela, protože jí to bylo hrozně líto...... ona totiž doma dostávala pořád a hrozně moc......... nevyrostla zrovna v ideálních podmínkách, ani můj tatka ne, takže se nám to snažili vynahradit......
18. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
Čauky,
tak jsem zpět z poradny. Natočili mi monitor, sestřička teda říkala, že tam malá měla párkrát rychlejší odezvy, tak snad že se to nebude muset natáčet znovu. Ale když jsem se otočila na bok (ze zad) a mohla jsem opět začít pořádně dýchat, tak už to bylo O. K. :slight_smile: No a dokonce mne překvapili tím, že pokud maminka nemá obtíže, není třeba dělat pokaždé vaginální vyšetření, takže jen monitor, tlak (145/80 - děs), moč, váha (taky děs) :grinning:, pak dotazy na pohyby, otoky a tak ... no a šup domů :grinning:, uvidíme se za týden :grinning:
18. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
Tak co jsem našla doma, to jsem sbalila, chybí neperlivá voda, nabíječky apod, ale na to je čas, hlavní mám!
@suzete Jo ta ruka po loket je výstižná, taky jsem si říkala, co tam hledá a pak se pro jistotu díval i na UTZ, tak jsem si říkala, jestli ta prohlídka byla vůbec nutná :unamused:
18. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.