• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy: no neke, že už další poradnu nestihnete, tak konečně se tu začnou rodit ta mimča v termínu, bez předbíhání a hlavně bez problémů :slight_smile:. No a vidíš, dárek pro tchýni by byl i zabalenej :grinning:. Moje tchýně měla narozky teď v neděli, ale jsem ráda, že se malá nevyloupla :grinning:

@antana123: hezky, to je podezřelý, kotníky jsou vidět, cítíš se dobře, hmmmm :grinning:

@gazel: jj, ono je jiné, když rodíš a nemáš chuť na jídlo. Ale u lio se vlastně nic neděje a oni jí jídlo nedávaj preventivně. Přitom hlavní důvod nepřenášení je cukrovka a u té by teda jídlo mělo být jo pravidelně. NO a když jí něco daj, tak třeba tvaroh narvanej cukrem a tak ... no a to je na nadstandardu, kterej si teda setsakra platí, ... děs s nima.

18. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz
@kovalda Super, gratulka! To byla první poradna v porodce? No já budu doufat, že se mi tam taky nebudou chtít hned hrabat... To by bylo super.
18. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@kovalda tak super.....tlak je vyšší, ale měla jsem skoro stejný v poradně v pátek, tak pokud máš moč OK, není pro se bát :wink:
18. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jinak, s LIO jsem si psala ještě než jsem jela na kontrolu a psala, že teprve kolem 10 se jí podařilo si vydupat nějaké jídlo a donesli jí mimo jiné nějaký jogurt s fruktozou, ... no, že se musí stravovat z vlastních zásob, což při ceně pokoje je tada hrozný. No a že odpo buď dá riciňák, nebo neví. Taky chce, aby manža byl u odpolední vizity a kdyžtak se pokusí se probojovat domů.

Nevíte někdo, jak je to s těma vyvolávačkama? 3 tablety a pak císař?
18. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz
@laurinka.22: jj...i to probíráme ...hrozně zajímkavé je, že si třeba pamatujeme stejné zážitky ..stejný trest třeba z mých dvou let ..a obě ho máme v paměti, jako něco , co nebylo ideál ....je to docela očistné si to probrat
18. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
autor
hup. jj, to je pravda...... taky mám utkvělé takové nějaké seky, které by někdo řekl, že si dítě nemůže pamatovat...... a pamatuju, a mamina taky..... :D
18. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz
@kovalda Ta Lio teda má trable! :unamused: To je děs to zdravotnictví, jak si to můžou dovolit trápit někoho hlady :angry: Si tam teda užívá, radši aby už měla miminko u sebe a mohli jít domů :wink: ... a tatínek se o ně postará určitě ukázkově :dizzy_face:
A tobě gratulace k poradně :slight_smile: , koukám dnes se s kontrolama roztrhl pytel :wink:
18. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
@laurinka.22: jé, tak to je super, že tvoje maminka ti vyprávěla takové krásné věci, jak to bylo krásné, když ses narodila a taky, že se nenechala zlomit okolím, což teda tenkrát muselo být 1000x silnější tlak, a že si vás vychovávala po svém :slight_smile:

@lendaw: no tak super, že se malá vzorně otočila hlavičkou dolů a také že vám ukázkově vychází termín na 1. 9. dle požadavku tatínka :grinning: :grinning: :grinning:

@daja.had: no super, znám několik lidí, kterým je na omdlení když se jen o žílách povídá, takže výborný, žes to zvládla bez omdlení a našla jsi místo, odkud se dají dělat odběry a tak ...
No a nadčasový šicí stroj, paráda :slight_smile:

@kuchy: taky super výsledky z kontroly a přes 2500 g je už fantastický :slight_smile:
18. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@kovalda: kov - jako jak z vlastních zásob? to nebude platit těch 60 kč?????? ...jako mě každá zmínka o lio úplně točí ..ne jako kvůli ní, ale kvůli tomu strašnému přístupu
18. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz
@ladenka: další super kontrola. No pane jo, tak malá je naplánovaná k narozeninám :grinning: To 1,5 v průkajdě bude asi jeden a půl prstu? Ad džus - lio psala, že sehnala 40% od Pffanera tuším a Petja psala, že má ten samý, takže asi O. K. Anebo si kupte meruŇky a ty si rozšlehejte a máte 100% :grinning:

@discreet: tak snad to prcek zvládne znovu se otočit hlavičkou dolů :slight_smile:

@rennu: jejda, no jo, ty to spaní máš teď ještě komplikovanější o tu packu. Teda, to se nedivím, že ses nevyspala. A den před císařem ti odchází zátka, no hustý, abys jim nezačla rodit přirozeně :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@kovalda chudák Lio :frowning2: snad se to odpolko vyřeší, když bude u vizity i manžel :wink: Ted jsem šla nandat brambory na talíř a břicho jak balvan, tlak v něm, sotva jsem se doplácala do kuchyně a pak koukám do zrcadla, že se posunulo o dost dolů...... :sweat_smile: Nic to nemusí znamenat, ale s tí , abych nezačla rodit dřív, jsi mě pobavila :grinning: :grinning: bych se při svém štěstí nedivila :grinning: Takže si jdu dát hone brambory s máslem a zakys.smetanou, abych netrpěla hlady :grinning:
18. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@zvirka: nee, to právě byla 2. poradna - na té první mne vyšetřovala, takže teď, když si na nic nestěžuji, tak to vynechala :slight_smile:

@rennu: jj, moč jsem měla O. K. a ten tlak - no, ona mne sestřička vzala dovnitř hned, co jsem přišla, takže jsem se ještě nestihla zklidnit po tom maratonském výkonu - 300 m do mírného kopečka :slight_smile:

@daja.had: jj, taky koukám, že prakticky dočítám jen skoro samé výsledky poraden :grinning:. Díky :slight_smile:

@hupcza: no, prostě baští to, co si sama donesla, protože buď jí nic nedaj, anebo když už něco, tak totál nevhodné pro cukrovkáře, ....
18. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz
@kovalda: no právě - ale vždyť je ve špitále!!!!!
18. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@rennu: no, jen se pořádně nacpi, třeba budeš ještě dnes rodit :grinning: Taky jdu honem vymyslet něco k obědu, můj hladový strávník v břiše se už ozývá :grinning:
18. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
kov. no jo, moje mamka se tomu okolí tím nechlubila, ale třeba moje babka ji pořád buzerovala, že nás má dát do postýlky a jít co nejrychlej pryč, abysme se vyřvali, proč nás uspává, a pořád jí předpovídala, jací budeme mamánci a ono jí to nějak nevyšlo, usínali jsme v poho, spávali až do rána, .... pak jí nadávala, že máme moc hraček, moc oblečení, prostě všechno špatně...... její matka je taková..... no matka .... my máme spolu trošku jiný vztah, je takový kamarádský, věříme si, spoustu si toho říkáme, nekecá nám do ničeho, a nevyzvídá, neuděluje trapné rady atd..... prostě jí sama od sebe věci říkám, jako kámošce..... a možná na to i to super dětství má vliv. s tatkou mám taky parádní vztah, a sedli si i s manžou, takže paráda.....
18. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@kovalda no tak když jsi ani nebyla vydýchaná...já minule po "vyklusnutí" schodů u dr. měla tlak ještě vyšší :slight_smile: mi ho pak měřila znovu a lepší.....plus já nervák že :grinning: no však baštím :grinning:
18. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
@ladenka,@eveluska čauky.Džus by měl být 100%,já sama jsem ho nesehnala,vím,že dělá Toma,ale asi ho nikde neberou :confused: Já mám 40%.Pak je řešení meruňkovej kompot,či meruňky.
18. srp 2010 ve 14:42  •  3 děti  • Odpověz
Jako co sem tu dočetla o Lio,tak mám fakt dost.To už je na hodně velkou stížnost! Tak dají ji nůž na krk,kvůli cukrovce a pak jí to takhle hnojí?! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 ve 14:52  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem si vařila k obědu lečo, no a nevím, zda to bylo tím, že jsem měla hlad, nebo jak tu píšeme o tom, jak mučej Lio hlady, ale udělala jsem toho minimálně pro 4 osoby :slight_smile:. No nevadí, však se to bude hodit, že už mám vařeno :slight_smile:

Asi půjdu trénovat s epinem, aby to nedopadlo jako včera, kdy jsem si na to vzpomněla asi v 11 v noci a to už jsem byla totál kantáre.
18. srp 2010 v 15:16  • Odpověz
@kovalda Tak dobrou chuť! Já už mám dnes potrénováno,zítra mám kontrolu,beru malýho zas k našim,tak to bude na celej den a cvičit pak už nestihnu.No a už jsem i oholená,vlasy umytý,dnes je mi nějak divně,tak kdyby náhodou... :wink:
18. srp 2010 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz
@petja: panečku, ty máš vše nachystáno úplně vzorně :slight_smile: Já krom vyprané 1 pračky, kontroly a uvařeného oběda nemám nic. Ale zítra máme s kamarádkama "vítání holčiček" - s kámoškou takový miminkovský večírek, tak ještě budu péct a dělat pomazánku. No a možná se překonám aspoň k malému úklidu :slight_smile:
18. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@petja: taky bych to asi řešila
18. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
@kovalda I tak jsi super šikula,jsem ráda,že máš z kontroly dobrej pocit.Já jak nechodim ke svýmu gyndr.tak jsem docela nesvá :confounded:
18. srp 2010 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza No jako masakr,mě to fakt zvedá ze židle.Tak doma mohla být v klidu,teď je tam napíchnutá na KTG celej den beztak bez možnosti pohybu a vrchol všeho,že důvod,proč jí chtěli porod uspíšit teď naprosto neakceptují :unamused: Já furt nechápu smysl toho,že jí nedají jídlo :angry: Jako,že pro sichr,kdyby náhodou za týden císař?! :fearful:
18. srp 2010 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no, já jsem nadšená, že se do mne nešťourali a to dokonce bez mé vlastní žádosti :slight_smile: no a taky spokojenost, že Žanetky ozvy jsou O. K. a v klídku pokračujeme v těhotenství bez zásahů, hospitalizací, ... :grinning:

@petja, @hupcza: jj, taky jsem z toho vedle sebe, že proč ji tam teda berou, když pak druhý den doktor řekne, že to bylo zbytečné a když základní důvod hospitalizace - cukrovka - vlastně totálně neberou v potaz. A to jim tam ještě platí za ten nadstandard a ani najíst jí nedaj. Nevím proč, ... Tak snad to odpo pořešej na té vizitě, protože tohle je teda na pořádnej čutanec do zadele, jak se k nim chovaj. :angry:
18. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
@petja: no právě ..navíc - já teda mám o cukrovce jen povšechné znalosti - ale pokud vím, tak by měli pravidelně jíst ....no mazec ...jako mi jen řekli, že mám jíst raději lehčí jídla ...no ale co kdyby začala rodit třeba po nějaké akci - grilovačce - by ji vypumpovali žaludek????
18. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
@hupcza Přesně tak,jsou to tupci a je to na pořádnej průser
18. srp 2010 v 15:45  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj.....konečně jsem vás dočetla, chudák Lio, mě to teda taky zvedá ze židle, já nejsem moc velkej bojovník, ale normálně bych šla domů! To je fakt šílený. Proč jí mučej hlady, vždyť je to zbytečný, ach jo.....musí být hodně statečná :pensive:

já myslím, že když si dáte džus 40% a zajíte to meruňkama, tak to bude stačit, jde tam o ten draslík.

@daja.had: týjo, šící stroj, já bych chtěla taky, mám starší, slouží, ale bojím se že se rozsype :sweat_smile: Teď dostává docela zabrat.

dneska jsem byla na kontrole, vše ok.....do mě sice hrabe, ale nic jinýho než Ok nebo wunderbar se nedozvím :grinning: .... takže se nic neděje, super. Taky jsem měla monitor, párkrát to pěkně vystřelilo, sem se trochu lekla, ale sestra mi vysvětlila, že to je v pořádku, že se mimi zrovna hnulo....

jinak mi moc do smíchu není, manžel dneska odjel, tak se mi trochu stýská, ani jsem na dnešek moc nespala,odcházel v noci a já pak neusla a šli jsme spát taky pozdě.
Nejhorší ale je, že se na mě ségra vypodla úplně, když jsme spolu mluvily po skypu, tak mi to oznámila jako by se nechumelilo a to že sem s tím počítala ji nezajímalo. Prostě mám moc práce a nemůže skákat jak si písknu.... měla jsem pocit, že mluvím s úplně cizím člověkem a ne s vlastní sestrou, pěkně jsem to včera ořvala a musela si zas kápnout....(možná z toho ta nespavost), chjo, jinak ty kapky fungují skvěle, ještě jednou @hupcza a @lio díky za tip.

já teda vůbec nepřibývám, ale hubnu, hebamme mi trošku "hubovala"málo jím, já už fakt nevím, když si stoupnu k plotně, tak jsem pak tak vysílená,že jsem ráda že jsem ráda a na jídlo nemám ani pomyšlení a musím to rozdejchat, nebo jsem na ovoci, zelenině a jogurtech a to je asi málo :unamused:

no mímouš si snad bere z mých rezerv, ty jsou celkem značné :grinning:

@lendaw: to je báječný! gratuluju!
18. srp 2010 v 15:56  • Odpověz
@petja @hupcza: to je fakt na stížnost! Nevim, furt se tak prsíme, jak máme báječný zdravotnictví a přitom dělaj takovýhle zbytečný koniny.
18. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
@suik: no není samo zač :wink:
s tou ségrou mi to je fakt líto :frowning2:
18. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.