• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik Se sestrou mě to moc mrzí,asi tě to dorazilo :cry:
18. srp 2010 v 16:11  •  3 děti  • Odpověz
@suik: super, že kontrola dobrý a wunderbar :slight_smile:. Ségra, no těžko něco říct na útěchu, asi to prostě nechápe, jak je to pro tebe důležitý a taky že sliby se maj plnit, ... Na jak dlouho manža odjel? S jídlem - když tě vysiluje vaření, tak co nějaký jídlo objednaný domů anebo prostě aspoň chleba s něčím, ....? Já bych zas jedla furt, ale je fakt, že se do mne poslední dobou nic nevejde.
18. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
@kovalda: ani mi nemluv ...bych žrala furt
tak jdu raději na cvíčo :grinning:
18. srp 2010 v 16:31  • Odpověz
Já ne že BYCH, ale já žeru furt!!! :sweat_smile: A pak se nemám divit, že ty kila tak skáčou. Jsem sežrala tři broskve a teď se láduju perníkovým srdcem, co mi koupil manža napouti. :sweat_smile: No a jdu cvičit s epinem, ať mám alespoň nějaké plusové body. Holky taky vás to cvíčo tak nebaví, nebo jsem jenom já líná? Dokopu se k tomu teď tak obden a dám tak max. 4 pokusy. Ale posledně jsem se dostala na obvod 29 cm, což zase není tak zlý. :wink:
18. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
@ladenka: jsem líná skoro na cokoliv, kromě teda jídla :slight_smile: Na 29 cm? Tak to máš super, já jsem teprve na 22 cm :fearful: No, musím cvičit pravidelněji.
No, já bych žrala furt, ale buď je mi těžko od žaludku, anebo nemám chuť na to, co tu máme :slight_smile:
18. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
Když mluvíte o jídle, tak jsme si právě objednali s manželem pizzu :slight_smile: Na pár dní poslední večeře :sweat_smile:
18. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
@rennu: proč poslední večeře?
18. srp 2010 v 17:45  • Odpověz
@kovalda zítra už mi večeři nedají a v pátek po císaři taky žádný jídlo nebude :rolling_eyes: Manžel si dělá srandu že víc než císaře se bojí toho, že budu o hladu :sweat_smile:
18. srp 2010 v 17:53  • Odpověz
@rennu: jejda, tak mučení hladem je teda v ČR hodně rozšířené :slight_smile:. Ale u toho císaře to tak nějak chápu, i když teda tu véču ti dle mého klidně ještě mohli dát, vzhledem k tomu, že je v nějakých 5 nebo 6 odpo ... :wink:
18. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@kovalda Mě to od začátku postupuje celkem rychle, ale neboj, je ještě dost času. :wink:

18. srp 2010 v 18:08  • Odpověz
@ladenka: no, já teda trénovala zatím asi jen 4x, tak se nemůžu divit, že? :grinning:
Ale z 6 cm jsem na 7, takže spokojenost :grinning:
18. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
@kovalda jojo, před operací to taky chápu :slight_smile: ale bude to síla
18. srp 2010 v 18:18  • Odpověz
@kovalda No jóóóó, :grinning: , tak to já už cvičím dva týdny (s přestávkami). To se podá. Hlavně, že jsou pokroky. :wink:

@rennu Tak ať to zvládneš. Zase na konci toho hladovění bude Honzíček. To ti závidím. :slight_smile:
18. srp 2010 v 18:27  • Odpověz
@hupcza @petja....díky...no odrazilo mě to pěkně. Ale nějak jsem se rychle otřepala, potřebovala jsem sílu na to, abych si dokázala představit, že to zvládnu, to se snad povedlo, ale bude to ve mě dlouho.....jsem myslela, že když to je moje nejbližší ženská příbuzná, tak to bude jiný, když ty byla naposledy, tak jsem myslela že se sem znova těší. Taky jí nabízím i nějakou zábavu a vejletování. No přijede na víkend teta a pak jsem narychlo přemluvila kamarádku s dětma....to bude hukot :grinning:
18. srp 2010 v 19:09  • Odpověz
@ladenka ,@kovalda já cvičím teď už taky obden,vždy 20 min,což mi vychází na 3 opakování,nepřijde mi to málo,cvičení se má věnovat 15-20min a jestli mě to baví?Tohle nějak neřeším,prostě cvičím,abych byla co nejvíc v pohodě a určo radši epi-no,jak masáž hráze klasická

18. srp 2010 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda :wink: ... na deset dní. zrovna mě diriguje po skypu ať jím, pucuju rybu, ale už pod tlakem :unamused: .... já jsem byla vždycky děsně žravá. Teď se zadýchám po čtvrtinový porci. A na další nemám pomyšlení hodně dlouho....
ale mlsám, to zas jo.
18. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
mě ta masáž taky nejde jak jsem si představovala ....ale zase s tím olejíčkem přímo na masáž je to příjemnější.
Takže asi za investuju a koupím větší, .....pak si budu moct založit olejářství.
Teď se nejvíc věnuju teda břichu pod pupkem, to ták svědí,bolí a je napnutý, mažu vším co je po ruce, ale nejvíc pomáhá to co je nějak bylinkový, ten rakytník, a ještě jsem si koupila vzorek oleje od weledy, ten je taky moc příjemnej.
18. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahojky celý den někde lítám,jak je mi dobře tak toho chci využít :grinning: :grinning: co tady nového co lio???
18. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
přišla jsem ve správný čas nikde nikdo :confused: :confused:
18. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@antana123 lio je chudák pořád o hladu, tabletka jí nezabrala. tak snad dorazil na odpolední vizitu její manžel a snad kovalda psala i o tom že by šla domů.
18. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@antana123 já tu jsem, ale už jsem tak vystresovaná.....
18. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj, tak velká gratulace kali.kal k Elišce!!!!! Konečně nějaká ženská, zatím jsou v menšině :slight_smile:

@gazel malej odstup??? a po kolika letech by jako měli lidi mít děti, po deseti?? Ach jo, na to co kdo říká se vyprdni, naopak mě připadá super jak si naše holky už spolu hrajou, jsou fakt parta :slight_smile:
18. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
no já zapomněla....taky veliká gratulace @kali.kal k Elišce!
18. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@lamia však já se to mu směju, protože nic jinýho mi ani nezbývá :grinning: a ty jejich soucitný pohledy že jsem těhu v létě jsou taky dobrý :grinning: já mám nějakých 14 dní do porodu a je mi fakt blaze :dizzy_face: lepší než být těhu v zimě, kdy jsem se bála vystrčit paty z baráku abych sebou hned někde nešvihla :wink:
18. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
@rennu neboj to bude dobrý v kolik máš zítra nástup???jé už budeš mít malého u sebe to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@antana123 nástup mám v 7 ráno a kdy jdu v pátek na řadu, to netuším....doufám, že co nejdřív jinak mě trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@rennu jé ale už budeš mít Honzíka brzo u sebe ti závidím já mimi v nedohlednu :unamused:
18. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@rennu budu na tebe myslet ale to zvládneš neboj :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
@antana123 díky :slight_smile: No počkej, třeba se dočkáš dřív než si myslíš :wink:
18. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
@rennu :grinning: :grinning: :grinning: už nevěřím ničemu jen bych byla ráda aby mi takhle dobře bylo až do konce at si to užiju jako dnes :grinning:
18. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.