• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak vidím, že nic nového.

@rennu Tak držím palečky, ať všecko proběhne tak, jak má. A v pátek už Ti budem závidět mimíska :wink:

Jinak se loučím, už jsem zas unavená a to jsem odpoledne spala. Pak jsem pekla buchty, půl pekáče prázdné s krémem (už jsou pryč :grinning: ) a půl s povidly, akorát jsem těmi povidly nějak šetřila, už byla i stížnost. Tak dobrou všem!
18. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@antana123 no určo jo, třeba to je klid před bouří :wink: dnešek v pohodě a kdoví, zítra budeš mít třeba Šímu u sebe :wink: Na jednu stranu já vím, který den nejdýl to bude.....
18. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@zvirka díky moc, někdo vám sem určo písne info.....a dobrou :slight_smile:
18. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@rennu budeme moc držet palce, ať je vše ok a jste s Honzíkem spolu co nejdřív :wink:

@gazel jj, to znám, máme tu paní co neustále řeší, jestli mám moc malé bříško, nebo jestli mi už narostlo a teď zas ho mám hrozně nahoře a už mi určitě šíleně překáží a MUSÍM se zadýchávat....když jsem jí řekla, že mi nedělá problém chodit ani po horách do kopce (na dovče), ani 3 h ostrým tempem po lese (min. víkend), tak byla opravdu hodně zklamaná....stejně jako že se cítím zcela v pohodě, jen víc utahaná (při dvou malých dětech a těhu asi zcela normoš...), prostě ty její kecy zcela ignoruju.
18. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
@antana123 to bude klid před bouří, jen počkej :slight_smile:
18. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@rennu no nevidím to růžově u sebe už se na nic netěším at si to rozhodnou lékaři kdy to vyvolat já už rezignuju s čekáním dneska jsem si na porod nevzpoměla ani jednou a jak mi bylo fajn :wink:
@ladenka: no jéje, na konci hladovění bude mít @rennu Honzíčka, tak aby ho celou láskou nesnědla :grinning:

@suik: já taky myslela, že se to tam tvojí ségře posledně líbilo. Nu což, s tím už nic nenaděláš. Si holt dokážeš, jak jsi šikovná a silná, že to zvládneš sama :slight_smile:. No a 10 dní je dost, ale uteče to, uvidíš :slight_smile: Já taky vždy žrala jak mlejn a teď spíš častěji, ale daleko méně. No a spíš mi jedou sladkosti, než klasický jídlo. Zrovna dělám na zítřejší babyshower tvarohovou buchtu, tak to bude problém ji do zítřka nesežrat :grinning: a taky "humrovou" pomazánku, tak samozřejmě véča je chleba s pomazánkou :grinning:

@antana123: no, zrovna jsem Lio psala, jak dopadli, byla hrozně naštvaná, jak tam s ní zacházejí a ještě jim za to platí. Tak jsem zvědavá, jestli se jim podařilo vydobít nějaké zlepšení anebo dokonce třeba propuštění domu, protože byla chuděra na pokraji sil.
@kovalda jé chuděra no mohli by jí pustit když to nevede k ničemu a nebo at jí udělají císaře jinak je tam teda zbytečně :frowning2:
18. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@lamia :grinning: :grinning: to už sem si tolikrát myslela a nic já říkám že mám spodek ocelový :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
@gazel: hele, já to zkoušela vytipovávat, kdy je nejideálnější být těhu a vzhledem k tomu, že je to 3/4 roku, tak si prostě nevybereš :slight_smile:. Přes zimu můžeš uklouznou, v létě je ti vedro, ale zas si užívám, že je spousta ovoce, což mi přjde super, protože to mi teda jede nejvíc celé těhotenství :grinning:

@rennu: nástup už v 7 ráno? Pro boha proč? Tak nachystej nějakou zábavnou literaturu :slight_smile:

@antana123: super, že je ti dnes dobře a krásně sis to užila. Tak to nebude vadit, když to Šímovi bude ještě trvat, ne? Teda samozřejmě za předpokladu, že ti bude jako dnes :slight_smile:
Dobrý večer holky, dočetla jsem se, že máme další přírůstek, tak Kali.kal moc gratuluju! To je krásný :dizzy_face: ! Ani nevím, kdy měla mít termín...
@rennu koukám nám to připadá oběma stejné, s Antanou, že je jí teď super, bc už to má na spadnutí :grinning: :grinning:
@kovalda jo jo to by mi nevadilo pěkně jsme si s mojím užili den měli jsme sebou venku ségřinu malou a řádili jsme na zahradě asi 3hodiny bylo to vážně super :wink:
18. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@tatarina 23.8 měla termín :wink:
18. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@lamia já vám dokážu opak :grinning: :grinning:
@zvirka: jé, buchtičky s krémem, ty bych si dala :slight_smile:. No vidíš, to bych takhle taky mohla udělat půlenej pekáč o víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dobrej nápad, díky a dobrou :slight_smile:
Rennu, budeme na tebe myslet, ať to máš rychle za sebou a ať tě to moc nebolí... :dizzy_face: Tu literaturu si fakt vem, i na jipce se ti bude hodit... :wink:
@lamia díky

@kovalda nevím, co tam budu strašit :frowning2: ráno si koupím časopisy, knížku vhodnou nemám :unamused:
18. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@tatarina díky, fakt nemám na čtení co...navíc poslední 2 měsíce mě čtení nebaví :unamused:
18. srp 2010 v 19:54  • Odpověz
@antana123 hele to já si myslela s Johankou taky a pak to byl slušnej fofroš a to jsem rozhodně neměla den předtím na hrdle takový nález jako ty, spíš to vypadalo, že rodit ještě hezky dlouho nebudu...
mě se doma smějou že jsem nedobitná pevnost :grinning: :grinning: :grinning:
@kovalda On někdo v Čechách pořádá babyshower? O tom slyším poprvé :slight_smile: Já bych byla pro masové zavedení této tradice :slight_smile:
@rennu Taky nechápu, proč musíš nastoupit už v 7 ráno den předem. Vždyť už sis všechna předoperační vyšetření vyběhala, ne? Možná tě ještě pošlou na EKG a pak ten pohovor s anesteziologem. A asi si budou chtít taky pohlídat abys jim nic nebaštila :grinning:
@antana123 Ono to přijde v nejmíň vhodnou chvíli, na to bych si klidně vsadila :sunglasses:
18. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
@lamia no já si říkám že když se při tom přenášení tak hezky otvírám a chystám třeba to nebude pak dlouhý porod ale to nevím že jen se tím uchlácholuju že to čekání stojí za to :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
Holky dobrou noc a tobě @rennu hodně štěstí!!!
18. srp 2010 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz
@rennu Tak si vem pletení nebo nevím... Prostě něco, co ti zaměstná hlavu, můžou tě vzít na císaře jako první nebo i jako mezi posledníma objednanýma třeba až před obědem, tak ať zbytečně nestresuješ... :wink:
18. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@lendaw uvidíme budu jedině ráda když se budu mýlit :wink:
18. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@rennu a nepůjdeš alespoň na ten jeden den na nadstadard? Tam bys mohla mít telku - na zabití času.
18. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
Holky já zas letím, Jájucha do kupky čočky s vajíčkem vyrýpala tunel a tím prohlásila večeři za ukončenou slovy "čoooču uš nééééci", takže bude holt ráno hladová jak pes....jdu koupat. Jůůůůůů,teď jsem přichytla manžela jak dojíždí čočku po Andulce a to vždycky tvrdí, že čočku vůbec nejí, no já čumím!!! :grinning:
18. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
taky přemýšlím na nadstandartem chtějí za to tady 500kč na den se bojím že moje mimčo bude budit ostatní a nebo já protože strašně chrápu až se za to stydím teda
18. srp 2010 v 19:59  • Odpověz
18. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.