• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky skoro abych si taky zavolala zítra a objednala se na ty odběry a screening, bc zatím mám termín pořád vedený u dr dle PM, i když to tak o ten týden nesedí....tak jim to budu muset zítra nějak vysvětlit :grinning:

Dneska zas krize, nevolnosti šílený, únava k chcípnutí, rýma jak trám, kašlu a navíc mi ještě ráno zalehlo ucho a už to nepřešlo....jako snad nebudu mít ještě zánět ucha, to už bych se s prominutím fakt posr... :grinning: Ale Anče je líp, tak vlastně na co si stěžuju, já už jsem stará koza co na ní prd sejde, že :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Laurinko měla bych chuť napsat nahoď recept, ale chce se mi blít jen když vezmu za kliku do kuchyně, tak s tím ještě počkám :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
lami, ty jo, tobě se toho sešlo, at je brzo líp, to je fakt něco....................
já jsem už v poho, jen jím, jsem ok, už ani nepotřebuju ten nadměrný spánek, na wc chodím sice pořád, ale dobrý............tak at je ti brzo taky tak..................
a recept ti pak ráda dám, jsem se ani neodvažovala, když vy jste tady spíš přes tu zdravou stravu............
15. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Eliško: vítej u nás :wink:
15. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ránko přeju těhulky :slight_smile:
16. únor 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahoj děvčata, jsem tu nová a chtěla bych se vás optat na screening.........zítra jdu na krev a hned v pondělí následně na UTZ.....tak bych chtěla vědět, zda už tam budem mít doktor v pondělí výsledky mé středeční krve nebo se to bude vyhodnocovat až později, po ultrazvuku?
16. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahojky vopičko,
vítám tě,podle mě je to individuální a nejlepší je zavolat tvému gyndrovi osobně :wink:
16. únor 2010 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
ahoj opičko vítám tě :slight_smile:
kdy máš termín??
16. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky, díky za přivítání..........zítra se na krvi optám a uvidíme jak to bude......
tak něco o mě.........je mi 31, dnes bych měla být podle MS v 11+3, ale podle posledního UTZ, který byl minulý týden ve čtvrtek bych měla být už v 11+5..........termín porodu mi doktor ještě neřekl, ale podle různých výpočtů na netu dle zadání poslední MS bych měla mít termín 4.9........ale minulého UTZ to tedy bude asi trochu dřív......
.......jo a jinak jsem z Hradce Králové............čtu toto diskuzi již déle, ale nějak jsem neměla odvahu se přihlásit dříve :wink:
16. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
petja a antana123......vy už máte screennning asi obě za sebou, když už jste v 14tt, ne? Jak jste dopadly?
16. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
No holky,popravdě jsem byla včera trochu smutná,že ste si na mě nevzpoměly :pensive: ten velký den byl právě screening Kovaldo.Ale asi to nevadilo, :dizzy_face: vše dopadlo skvěle!!! Krev říkali,pokud se do 15h neozvou,že v pořádku a utz byl krásný.Akorát to byla docela rychlovka,byly tam navíc studenti,takže jsem chvilama nevěděla,zda mudra mluví na mě,nebo na ně...Pustila mi i srdíčko,to bylo poprvé v tomto těhu zatím,no nádhera,i,když taky jen chvilku.
Pohlaví mi řekla na 80% prej.Mě se to taky nezdá,ale prej jsou tam šikovní a říkala to dost sebevědomě :grinning:
Navíc jsem se zúčastnila ještě jednoho výzkumu za neinvazivní způsob vyloučení downa ve 20.tt že nyní se to dělá jen jehlou do dělohy,však víte. No tak to mě stálo 2 zkumavky krve navíc.Ale vůbec sem to nevnímala,odebírala mi to sestra,když sem ležela a hleděla na ten UTZ,takže to šlo fakt mimo mě :grinning: A asi jako poděkování jsem dostala fotečku zdarma :dizzy_face: Doma jsem si dala hned decku vínka na krvinky :dizzy_face:
v 16 tt se mám objednat na ten 20tt.To už je za chvilu :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz
já jsem na screeningu nebyla :slight_smile:
mě čekají za 3 týdny krevní testy na paap A,tak toho se bojím hodně :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
pet gratuluji:slight_smile:
ja se na ten screening prihlasila..mam jit pristi stredu,ale podle nejnovejsiho utz budu presne 13plus 3 a dela se jen do 13plus 4, tak doufam, ze mi to jeste vyjde:slight_smile: vcera jsem tam volala, ze jsme trochu povyrostli a pry to jeste o ten jeden den stihneme:slight_smile:))) tak jsem zvedava
16. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
pet:gratuluju :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
ahojky!
petjo moc gratuluju! jsem ráda, že jste ok. a pohlaví neprozdradíš?
antano a co je test na paap A?
tyjo já jsem oproti vám pozadu :unamused: musím si ještě na vše počkat.
ahoj vopičko. no asi tam ty výsledky mít budou, ne? to záleží jestli tam je někde laboratoř nebo kam to posílají.
16. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
doktor mi řekl,že se dělá od 16tt na nějaké ty vády ani sama nevím :slight_smile:
ty jsi na tom nebyla když jsi byla poprvé těhotná?
16. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
promin sem se spletla AFP
16. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
já právě nevím. takovej název si nepamatuju. ale na krev na testy na vývojový vady jsem byla.
to je asi ten test :angry: . znám hromadu lidí, co jim vyšli blbý výsledky, i když bylo mimčo v pořádku, jen si zažili týdny strachu a nervů a dokonce i případ, že to bylo naopak :frowning2: ...
16. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
podle mš to jsou triply :slight_smile:
sem z toho úplně blbá :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
právě proto se toho tak bojím protože moc lidem vyšli špatně :frowning2:
16. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu pár dní nebyla a takových popsných stránek..něco dočtu abych věděla očem klábosíte :slight_smile:

A jak vám je? co výsledky, kontroly?
16. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
ahoj tux :slight_smile:
mě je teda dobře a ty se máš jak? :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Antana, já se mám dobře, nic mě nebolí, a vůbec nějaké těhotenské nevolnosti jsou mi fakt cizí asi patřím mezi těch pár šťastných co to mine, za celé těhotenství jsem ani jednou nezvracela.

Včera jsem byla na preventivce u zubaře, seděla jsem u něj asi 3min. všechno OK, tak zase za půl roku.
Jinak už normálně chodím do práce nebo mám práci doma, sice mám stále neschopenku ale doma mě to fakt nebaví a přijdu naprosto zdravá.

Holky berete nějaké vytamíny v těhotenství?
16. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
tux já beru mamavit
16. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
já beru CALIBRUM mami
16. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
a berete holky při tom ještě listovku? já beru denně 2tbl.
16. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
tux v tom mamavitu listovka je, takže ne. ale neberu ten mamavit každej den, takže když si ho nedám, dám si jen listovku.
16. únor 2010 v 10:18  • Odpověz
Včera jsem byla navštívit kamarádku s 10 a půl měs. prckem, no je to živej dráček, všechny co máte takhle malé děti při těhotenství fakt smekám, prcek se naučil chodit za ručičky, ještě nemá takovou stabilitu a furt se chodí, takže schrbená a upajdaná, hrát si sám moc nechce, chce jen chodit, zlatý mimina :grinning:
16. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
tux jj :grinning: a náš jde po kabelech, botách, zásuvkách, nádobí, strhává ubrusy, vykrámovává skříňky, vyhazuje a cupuje knížky, vyleze na postel a dolů se pouští po hlavě, chce se nosit a šmudlat, chce papat sám a po něm potopa, denně 2-3x komplet převlíkám politýho, pokecanýho.... :grinning: už aby se naučil chodit sám a už aby bylo jaro a mohli jsme chodit blbnout ven.
16. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
lat, to popisuješ jako bych byla včera uvás :slight_smile: a navíc nechce spinkat ale bavit se. koukám že tyhle prckové v tomto věku jsou všecky stejní ale jsou bezva :slight_smile:. Až budu mít podobně staré dítě tak asi se budu setsakra hlídat abych neotěhotněla :slight_smile: je to fakt náročný.
16. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.