• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123: tak statistika je, že druhý porod je kratší, druhý porod po krátké době je kratší, porod holky oproti klukovi je kratší ...no a taky už se to mnohem dýl chystá - s ondrou žádné posly nebyly - rovnou porod
takže ani moc sci-fi to není :wink:
vaníc, když zkrátím porod na 1/4, furt to je přes 8 hodin :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@lendaw já jí mám nachystanou od 36tt a divej nebylo potřeba mohla jsem začít chystat ve 40tt :unamused: :unamused:
19. srp 2010 v 09:20  • Odpověz
@hupcza porod holky oproti klukovi je kratší ??? :fearful: Nestraš !!!!
19. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@hupcza no něco na tom pravdy možná je ségra syna rodila 13hodin a malou 2hodiny to byl fakt fofr bez nástřihu supr po porodu mohla tancovat :slight_smile:
19. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky, dočetla jsem jen poslední stránku

:sweat_smile: tak Lio pořád nic?? :confused: chudák, ještě třetí tabletu...snad už to pak půjde rychle...

@beru3nek moje švagrová taky měla ještě dlouho bříško, ale do čtyř měsíců spadlo :wink:

teda koukám, co vše si berete k porodu :sweat_smile: si pamatuju, když jsem tam přijela, tak jsem měla tašku celou sebou na tom přípravném pokoji a nic sem nevytáhla :sweat_smile: ze začátku jsem tam prolistovala nějaký časák, když točili monitor a pak jsem byla jen ve sprše nebo na míči...

@antana123 držíš? :grinning: a budeš zkoušet nějaký ten nápoj nebo něco?
19. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
holky, to snad néééé ... S Adélkou to bylo celá věčnost a teď to bude ještě dýl ???
19. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@ojo já ti ani nevím myslím že na mě nezabere ani svěcená nechci si dělat zbytečné naděje tak jak s hamiltonem asi to nechám přírodě a osudu
19. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@antana123 mě právě všichni uklidňujou, jako že se to zase tak rychle nerozjede. Ségra mi včera psala, že kontrakce jí začaly večer, ráno ještě umyla nádobí, podojila kozy (žije na farmě) a pak jeli. A Ferda se narodil až večer. POdotýkám, že to bylo 2.dítko. Ale pro sichra si nachystám alespoň ty doklady.

@hupcza tak to jsi na tom statisticky velice dobře :wink:
19. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@ojo hlavně se mi ted hodně ulevilo tak si začnu ty dny konečně užívat dnešek asi odpoledne zase strávím venku :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě bych chtěla uklidit a tak no uvidíme snad to vše stihnu
19. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
@lendaw sichr je sichr může to být vše jinak nemusíš být jako já u nás je to takové rodinné dědictví ještě žádná nerodila před termínem všechny přenášely minimálně 10dní takže se mám na co těšit teda :astonished: :astonished:
19. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
no když to spočtu já...si pamatuju, že někdy kolem půl desáté večer mě bodla první silná kontrakce a malej se narodil druhý den v 9:21 :slight_smile: no takže asi 12 hodin :slight_smile: :slight_smile: z toho teda ty 2hoďky tlačení...to nepřeju nikomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
Dobré ráno, tak chudák Lio, ta si užije, doufám, že mě s tou cukrovkou nečeká stejný osud :frowning2:
Dneska jsem odhodlaná uklízet, takže odtud musím rychle odejít, nebo zase bude najednou 12 hod a prd práce udělané... o víkendu budeme dělat novou kuchyň, tak to jdu chystat, suší se mi prádlo, takže možná žehlení, ale asi to nechám na zítra...
Tak pěkně kecejte a já sem tam nakouknu...
Jo a jinak jsem už paranoidní, sleduju každý pohyb břicha, jestli jsou to nohy nebo hlava... dneska ráno byla škytavka nahoře :angry:
19. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
@ojo 2 hodiny tlačení? To jde, myslela jsem, že ta "druhá doba porodní" jakože tlačení může být max. 30-40min, teda spíš jsem to asi někde chytře vyčetla :astonished:
19. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
@discreet já stále cítím škytavku nahoře. Ba naopak, přijde mi, že když byla malá KP, tak jsem jí cítila chvílema i dole.
@ojo 2 hodiny, to je masakr. Ségra mi psala, cituji: "...na křesle už je to potom jen chvilka, párkrát zatlačíš a je to venku." :confused:
19. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@discreet @lendaw asi jsem byla výjimka :sweat_smile: no personál říkal, že jsem měla komplikovaný porod :confused: to potom když jsem seděla s ženskýma na obědě, tak se o tom bavili, tak jedna říkala, jak 4x zatlačila a bylo venku, tak jsem tiše záviděla :sweat_smile:
19. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@ojo jak byl Tomášek veliký, když se narodil?
19. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
@lendaw normální dítko 49cm, 3300g...žádný obřík :sweat_smile: ale já si myslím, jestli jsem neměla nějaký menší ty porodní cesty..páč Tomáš měl hlavičku hodně zdeformovanou (takovou do šišata) a ještě mi i natrhl čípek, že mi tam musel dr. udělat jeden steh :confused:
19. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@ojo ajajaj, to muselo být nepříjemné.Zrovna předevčírem jsem si psala s jednou mou bývalou studentkou, která rodila na jaře - byl to ze začátku úplně normální porod, ale ona je hodně drobounká a malinká a po pár hodinách jí radší udělali císaře, protože už vyčerpáním nemohla tlačit.
19. srp 2010 v 09:52  • Odpověz
@adeden: kus toho je i v hlavě - včera jsme to zrovna řešily s babama ja cvičení
19. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
ahojte holky, ani nestíhám dočíst, idu do obchodu nakoupit, ale pak hned dočtu, třeba už budou miminka.

Byli jsme dnes prvně ve špitále v poradně, Vikísek je hodný hlavičkou dule, tlak furt v poho nízký, srdíčko má "jako zvon" a pěkně se nám chystá - otevíráme se skoro na prst, je pěkně natlačený dule. Prý mám plné bříško miminka :slight_smile: a jsem "rodivý typ". tak hlavně ať tam prcek vydrží do neděle, než se vrátí Martin, ale to prý Mudra nemůže garantovat :slight_smile: .

19. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@adeden: nedávno jsem to někde četla ...ale nijak jsem to nezkoumala ..je to jen průměrný údaj - a průměrné děti stejně nejsou :slight_smile:

@antana123: uvidíme za pár dnů/týdnů :slight_smile:

@lendaw: teoretické šance vysoké :grinning:

@ojo: no tak to je taková normální délka porodu, ne :slight_smile: jako komplikovaný možná být mohl ....ale délkou teda nevím :sweat_smile:
19. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@suzete tak to jste teda šikulky :dizzy_face:
19. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
no nic jdu něco dělat tak zatím pa
19. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
ahoj,pred chvili me ubytovali,prijem,vysetreni a papirovani bylo zdlouhave.Zitra bych mela jit na zakrok dopol.,vic se dozvim az odpo..snad.A co tu?Nejaka nova mimca? Jeste sem odpo juknu,jsem pres mobil.
19. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
holky a co ta lio?
19. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
@rennu ty jo, držím palce, ať ti to dobře dopadne!!! asi předběhneš všechny ostatní adeptky, konečně bude nějaké miminko :slight_smile: a navíc v pátek narozené - to jsou STRAAAAAŠNĚ hodné děti :dizzy_face:
19. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
@rennu přeju ať ti to do zítřka rychle uteče. A zítra ráno samozřejmě taky. POkud jdeš dopoledne, tak to jde. HOdinku před odstaneš oblbovačku a pak už je to všechno tak nějak na houpačce :wink:
@hupcza KOvalda nás zase napíná.
19. srp 2010 v 10:45  • Odpověz
@hupcza no délkou porodu asi ne, 12h mi přijde ještě docela dobrý :slight_smile: možná tím tlačením, měla jsem hodně krátký stahy a nešlo dlouho tlačit...chtěli mě i cévkovat :fearful: to jsem prosila že ne...dr. měl ale větší hadičku, tak to zkusil, pěkně to bolelo, tak pak nakonec ne :sweat_smile:
19. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
@rennu držím palečky :slight_smile:
19. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@suzete: to máš špatné info ....hrozně hodná jsou nedělňátka (to jsem já :grinning: :grinning: :grinning: ) a taky středeční (to je ondra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

@rennu: tak ať to je max. v pohodě :wink:

@ojo: no já právě měla taky strašně krátké kotra ...než jsem pořádně zatlačila byla pryč a docela dlouho jsem čekala na další .... i jsem laborovala, co bude, když budu tlačit mezi nima ...bylo to fakt únavné ....taky to bylo ke dvěma hodinkám ...ale nikdo to teda nehodnotil jako něco divného nebo komplikovaného :sweat_smile:
19. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.