• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
mam dotaz - kolik jite toho seminka? tu jednu cajovou lzicku, jak je na navodu? zalit horkou vodou? ma to stejnej ucinek, i kdyz si to dam suchy jen tak do jogurtu treba? diky :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@hupcza hm... :sweat_smile: tak snad teď bude rychlejší :grinning:

19. srp 2010 v 11:17  • Odpověz
@eveluska já ho jím suchý, ráno malou lžičku a hned hodně zapiju :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
Zdravím všechny!

@suzete Tak super, já chci být taky rodivý typ :grinning: , no uvidíme, co se zítra dozvím.

@ojo, @hupcza Vy nás teda pěkně strašíte. Mně každý ríkal, že to chce zvládnout kontrakce a pak 2x - 3x zatlačím a bude to :confused:

@rennu Doufám, že to dobře utíká, zítra už budeš mít mimčo u sebe :dizzy_face:

@antana123 No ani se neptám, ať nedostanu vynadáno :grinning: Ale hlavně, že se cítíš dobře :wink:

Holky, nevíte, co je s tou luci? Psala přece, že se ve tředu ozve, jestli se dobře pamatuju?
19. srp 2010 v 11:21  • Odpověz
dobré skoro poledne :wink:
koukám, že tady zatím všechny držíte po kupě :slight_smile:
@tatarina : tak to jsem ráda, že to bude tím císařem :wink: , jo jo za chvíli za ním zas jedu, tak dám pusinku od tetičky :grinning:
@ojo : mám kámošku, co rodila 4 kilovou holčičku hodinu, nakonec brali kleště, říkala, že strašný. Tak ty dvě to je masakr teda.
@suzete : gratulka ke ko :wink:
@rennu : drž se :wink:
Já mám dneska nějáký depko den, byla tam zas jiná sestřička, takže mi vůbec nepomohla a malej vypil 5ku, takže na prd. Ještě mamka vedle mě tam jásala, že ta její vysosla 90, takže si připadám jak neschopná matka :pensive: Takže se musím zeptat, co teda bude dál, ale je jasný že nás asi flaška od zítřka nemine. Hlavně aby mu to šlo s tou flaškou :fearful: Za chvíli za ním zas jedu, ale to budem koupat, takže pak bude unavenej, a nevypije taky nic :confounded:
19. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@ojo: no to mám v plánu :grinning: :grinning: :grinning:

@zvirka: ale to nebylo tak strašné :wink: ..jen prostě dlouhé

@beru3nek: jako já myslím, že je i nafigu, že furt kontrolujete kolik ....kdyby se tomu nechalo pár dní v klidu, šlo by to samo ...ale tak, že je každé kojio ve stresu, kolik toho bude, nutně se to musí blokovat :frowning2:
19. srp 2010 v 11:33  • Odpověz
@hupcza : je to fakt děsný, když tam vidím, že přibral 5 g, tak je to hrůza. Cítím to ale, že netahá neumí udržet prostě na tý bradavce tu pusinku, pak usnul s otevřenou pusou a mlíčko měl nespolklý dokonce :confounded: to jsme ještě ráno přišli a měl zánět v očičku, tak snad mu to brzo přeléčí. Tak já jedu na druhý pokus, prý s kloboučkem. Zase jiná sestra mi říkala, a´t to s ním ani nezkouším, že to je pro něj ještě namáhavější, když mám málo. Tahle mi ho vrazí, no grrrrrrrrr :confused:
tak se tu mějte, a ať je tady brzo nové mimi :wink:
19. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@zvirka jo já taky neříkám, že to bylo strašný :slight_smile: ...ale dlouhý,namáhavý a sil ubývalo :sweat_smile:

19. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@beru3nek ahoj, nezoufej, taky jsme s kojením bojovali a bojujem stále. Ale jak mi všichni radili..důležité je vytrvat, u nás se to lepší, ale pořád u toho taky usíná, kolikrát se nemůže přisát, že mu jen to přisátí trvá 10minut...Máš moc krásné fotky s Adámkem, je vážně kouzelnej!!! :slight_smile: A Ty už jsi teda doma a Adámek ještě v nemocnici?
19. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@rennu tak hodně štěstí!! a průběžně nás informuj :slight_smile:
19. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@ojo to já první kontra v půl 3ráno, ale to se ještě dalo, to jsem ani netušila, že rodím :slight_smile: narodil se v půlnoci, takže 23hodin. Ale nesnesitelný ty bylo až tak v půl 9 večer, od 11 večer jsem už šílela (vedle se narodili už asi 3 děti a já nic...) a tlačila jsme asi půl hodiny. Mudr přišla v těch půl 12. tlačení bylo krátký, ale strašný, protože pánev nebyla moc připravená k porodu a doktorka tam za mě šíleně rvala... :confounded:
19. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@beru3nek ono ty předčasně narozený děti jsou línější. však měly bejt ještě v bříšku. náš míša(o2měs.dříve) už občas pláče, ale jen když ho vyndám z vaničky nebo tak. aby si zakřičel, že má hlad, to vůbec zatím nehrozí. a jak měl tu žloutenku, tak by taky línej...jinak s příkrmem..doporučujou stříkačku nebo aspoň mě doporučili...protože ty děti si pak zvyknou na flašku, ze který jim to teče skoro samo a nemusej se namáhat, ale já míšu doma párkrát svým mlíkem přikrmovala z flašky, z prsa pak tahá taky...ale furt usíná
19. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahojky tak už mám uklizeno a vypráno cosi jen vám chci vyřídit vzkaz od kovaldy:LIO prý zatím nic a ona je s kámoškou někde prý abychom se nebáli :grinning:
19. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
@zvirka já už si na ty dotazy zvykla neboj :slight_smile: u mě stále nic jak vidíš myslím to bude dáreček pod stromeček :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
v pondělí jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co chytrého mi poví
19. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
holky-matky.. co můžu na bolest hlavy při kojení?? mám hlavu jak střep, jak kdybych kalila 3 dny :frowning2: :frowning2:
19. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@hanncca rvala?? :confused: :confounded: mě pomáhala jen sestra tlačením na břicho...jo ono je nejhorší ta doba než ti dovolí tlačit a ono tě to nutí :confounded:
19. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz
@hanncca klidně ibalgin...to při kojení můžeš :wink:
19. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@hanncca
Nejsem teda matka, ale paralen můžeš celé těhu i při kojení :wink:
19. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@rennu:na zítřek držím palce ani bych nemohla dospat kdybych věděla že zítra malého uvidím už se zítra těším na sms a míry vašeho Honzíčka :dizzy_face:
19. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
ach jo, chudák Lio .... :frowning2:

Já už fakt nemůžu, před chvílí jsem se chytla s tátou. Já se bojím, že tohle už je vážný a trhliny v našich rodinejch vztazích už moc velký. :unamused: Já nevím, jestli to je mnou, jestli jsem tak zlá a náročná nebo nevím. Chytli jsme se proto, že ho už celý prázdniny zvu na návštěvu, jsem si naivně myslela, že sem pojedou rádi, uvidíme se a budou se moc podívat zase někam do ciziny.... Berlín má co nabídnout.....obvyklé výmluvy jako moc práce a vzdálenost (4 hodiny)...nejlepší je ale ta, že nemůžu nabídnout pořádné spaní, ano máme malý byt, a návštěvy můžu uložit na matrace na zem, ale mám peřiny a všechno a v rámci možností jsem schopná zajistit nějaké pohodlí a pelíšek. U nás i bývalo zvykem, že na zem šli hostitelé a na postel hosti, i to jsem byla ochotná udělat, jen jsem to dostatečně asi nezdůraznila (stejnak by to na věci nic nezměnilo) ....ale zeptala jsem se ho, jestli se přijede podívat na vnoučka, když teda nemám tu postel s nebesy a na vlastní ho bohužel už pustit nemohu ... no co byste řekli, naplno to neřekl, ale opakoval, "když nemáte vyřešený spaní pro návštěvy..." na to jsem mu už vztekle odpověděla, že nám může koupit rozkládací gauč místo toho nerozkládacího a práskla s telefonem, :angry:
19. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@ojo asi blbej dotaz, ale proč se nesmí tlačit mimo kontrakce, nebo když se má a máš nucení?
19. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@suik jé to je mi líto člověk je tak daleko spoléhá aspon na rodinu :unamused: co už
19. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@suik Tak to mě mrzí.... Ale možná za nějakou dobu se to spraví. Já jsem teď v těhu úplně hrozná.... Třeba jsi taky trochu víc vznětlivá. Časem to možná budeš brát jinak. já jsem třeba ráda, že se mnou můj otec nekomunikuje, obzvlášť teď v těhu, aspoň mám klid :wink:
19. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
@suik to je na prd s tím tvým tátou :frowning2: Ono jako by nestačilo, že se člověk trápí s tím, že nepřijede ségra, ale ještě táta dá takovouhle hloupou výmluvou najevo nezájem :unamused: Je pravda, že člověk (míněno těhule na konci těhu) teď prožívá všechno mnohom intenzivněji a věci, nad kterými by normálně mávl rukou jsou momentálně vnímány jako tragická událost - tím nechci nijak zlehčovat tvou situaci - jen chci říct, že v sobě musíš najít dosattek vnitřní síly a soustředit se jen na sebe. Přeci jen se říká - co tě nezabije, to tě posílí. Třeba táta vyměkne, až se malý narodí a uvidí ho na fotce.
19. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@zvirka
@lendaw já vím, že to beru trochu jinak, ale tenhle stav, hlavně s tátou se už táhne několik let, je to pořád dokola to samý a mě už prostě dochází trpělivost. Už nemám na to se s ním neustále dohadovat.

no jsem fakt zvědavá, jak to po narození bude vypadat, díky....

@antana: přesně, vždycky jsem žila v tom, že kdyby se cokoliv posralo, tak mám rodinu a dřív to tak bylo, ale prostě se to podělalo.... :unamused:
19. srp 2010 v 15:08  • Odpověz
@ojo rvala ve smyslu, že tam dole mě jako roztahovala .. nevím, jak to líp popsat :slight_smile: to byla snad větší bolest než kontrakce...pak mě teda i nastřihávala, ale o tom ani nevím. prostě asi se mu nechtělo ven, protože pak si volala na pomoc i primáře. tak jí trochu radil a pak mi teda taky tlačil na břicho. to jo, to když tlačit nemůžeš a chceš je hrozný, já už jí pak říkala, že už prostě nemůžu...dávali mi trochu i dýchnout kyslíku...ale nakonec to bylo ok..
19. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
@suik to mě mrzí!!! třeba se táta umoudří a dojde mu, jak se chová.
19. srp 2010 v 15:13  • Odpověz
@beru3nek: držím palec - to bude dobrý :wink:

@hanncca: na bolest hlavy netuším ..nemívám ...ale do brufenu bych nešla ...spíš ten paralen nebo panadol

@ojo + hanca: no tak tohle naštěstí neznám ...i když to bylo dlouhé, tak se ondří pěkně vyloupnul ..naštěstí žádné páčení, nebo skákání po břiše - bych jí asi pak musela skočit do úsměvu

@suik: to je radost zase s tátou ...ale ber to tak, že tě to třeba nějak posílí a bude :wink:..i když teď to musí být člověku moc líto
já bych se ani nedohadovala ...nech to být ...ono se to utřepe (se mi to kecá - na tuhle jednoduchou poučku jsem sam přicházela 30 let a furt si naivně myslela, že když budu věci řešit, musí se to spravit ...není to pravda, některé věci je lepší nechat ležet a neplýtvat energií)

@zvirka: taky se bez otce obejdu ...ale stejně mě štve, že nemám vše na 100% dořešeno ...většinu už jo ...a zbytek necháme po těhu a kojo ...nebudu se teď stresovat

s lio to je teda síla - chuděra holka
19. srp 2010 v 16:09  • Odpověz
nesu zprávy od LIO:
dostala 3tabletu dle utz mimi ok odhad je 3600gramů,na jedné straně méně plodovky nic akutního,prý má 3možnosti:tableta a čekat nebo rychlý vyvolání jít na sál a prdnout vodu a nebo císař.ke 2posledním možnostem prý to zatím není akutní.Prý se jí rozjeli bolesti i na monitoru byli tak snad se to prý rozjede.Opět je bez jídla po tajnu jí co jí donese manža všechny prý zdraví a rennu:drží palce :wink:
19. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.