• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@rennu to je teda nelidský vstávání. Držím palce :wink: ... týjo, zítra už budeš mít prcka na světě :wink:
19. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@suik :dizzy_face: jo ta je dobrá :grinning: :grinning: já to tam mám zakázaný, aby mi lidi přidávali komentáře, páč už se mi stalo, že si mě tu našla nějaká ženská a pomlouvala :pensive: tak se trochu bojím těch komentářů :sweat_smile:

@hupcza :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@ojo no tak u mě tak měla snad celou ruku, protože to bylo fakt síla....
19. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@ladenka @hupcza Děkuji za vysvětlení, už je mi to jasné. Takže tep se mimi pohyboval většinou na 140, při pohybech vyskočil na 160. A pokud je ta nejspodnější křivka mezi 20-40 akce dělohy, tak tam mám za 25 minut 3 kopce dosahující k 50, jinak se to drží po 20 a posledních cca 8 minut, kdy sebou mimčo mlelo nejvíc je ta čára úplně rovná

@suik asi mají v Německu jiný přístroje - a nebo nehctějí maminky zatěžovat přehršlem informací, aby pak nemusely pátrat tak jako já :sweat_smile:
19. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@rennu @lio stále držím pěsti!!!
19. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
@rennu držím palce a těším se na zítřejší novinky :slight_smile:
19. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@ojo aha, tak to jo, to chápu .... :wink: Tomášek je celej ty :wink:

@lendaw no ale moc mě to neuklidňuje :grinning: ...ale prej všechno v normě. jen nevím jestli dostanu nějakou zprávu do porodnice, ten sysel si to všechno syslí pro sebe :grinning:
19. srp 2010 v 19:07  • Odpověz
@suik tak pokud sysel nesyslí s "wunderbar", tak bych byla klidná :grinning:
19. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám žádná nová mimča, rennu a lio moc držím palce!!!!! Zas letím, bc holky jsou ve vaně :wink:
19. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@lendaw to ne :grinning:

ale třeba takový razítko z vyšetření krve by mi do průkajdy dát mohl :grinning:
19. srp 2010 v 19:29  • Odpověz
Tak děti a koupání převzal manžel, takže mám chvíli na net :sunglasses: Konečně jsem se objednala k PL na prohlídku a EKG :grinning: Jinak už jsem z těch porodů tady pěknej magor, bc včera jsme si s mužem dělali hezký večer a já se pak v noci vzbudila s poněkud vlhčím pyžamem a vylítla jsem jak cvok z postele, neb mě vyděsilo, že mi teče plodovka :grinning: :grinning: :grinning: Teda naštěstí mi to během chvíle seplo, ale vyděsila jsem se teda parádně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže se hlásím do klubu porodních psychotiků, už mě to taky dostihlo :sweat_smile: :sweat_smile: Navíc mi můj drahý opečovávající muž uvařil k snídani cca hektolitr maliníku, tak jsem se opravdu pobavila. Jinak mi zas od včera vyrostlo bříško (jako fakt....je to teď pěknej mazec...) a mám furt hlad :angry: :angry:
19. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
19. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
19. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@hupcza- teeeeda já koukám, já měla představu že pokud tedaa budu rodit přirozeně, tak že jako budu ležet na pokoji, pak řeknu au..oni mě dovezou na hekárnu, tam řeknu znova au, a pak mě položí na kozu a já budu řvát, že jsem radši těch 70 tisíc za umělé neprojedla ve zmrzlině!!, pak řeknu au, au a pak uslyším ten hejzčí zvuk na světě, takový tichounký pláč naší holčičky-to bude poprvé a naposledy, co zapláče. Pak už se bude jen na mě usmívat, a říkat celý život "ano,mamičko.Ano, tatíčku." :grinning: :grinning: :grinning:
Ono to bude jinak? :grinning: :grinning: Jsem mužovi říkala, že si bereš na sál CD. Já prý dostanu na sál telefon, fax, PC a kalkulačku.Na CD dostanu písničku "chvátám, chvátám, nemám chvíli klid..já tam , já tam dávno už měl být....." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
koukám, že ještě nidko neporodil???? no holky? se nějak flákáte. :grinning: :grinning: :grinning:
Já dnes byla v poradně. Místo mojí dr, tam byl nějaký starý pan dr. Ani mi neudělal UZ. Ani nevyšetřil. Jen poslechl ozvy, které v mém tukovém polštáři stejně nebyly slyšet. Ale Terinka se mele, tak jsem klidná. :grinning: Tak dnes nastěhována první věc do nové ložnice. Knihovna. :wink:
19. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lio,@rennu:holky moc na vás myslím :wink:
19. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
jé vidím nikde nikdo kde jste ženský??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky,prosim Vás,mám na kalhotkách trocha krve :astonished: mám jet do nemocnice????pro jistotu??
19. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@r.m a nebyla jsi náhodou na prohlídce????já to mývám ted po vaginálním vyšetření a je to jasná krev??
19. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@r.m a kolik té krve je??jde z tebe pořád??
19. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
byla jsem na prohlídce včera :(
19. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz
ted už je to v poho,ale na toaletáku jsem taky něco měla snad je to nic neni
19. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@r.m to by mohlo být ono já byla na prohlídce v úterý a špinění i krvácení jsem měla až ve středu a dneska už je klid
@r.m měla jsi to jen krev nebo i s hlenem???
a jak je to s tou hlenovou zátkou? to by mělo být asi víc krve ne,a potom voda?
19. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
ne bylo to bez hlenu
@pet.s: hele ... skoro tak to probíhá :grinning: ...jen ondra teda neplakal :grinning:
no já si se sebou balila i ebeny - a tam je ta písnička - já na tom dělám, já na tom makám a ono ne a ne a ne ...ale pak jsem si říkala, jestli to je vhodné :grinning: :grinning: :grinning:
jibnak to je fajn, že uiž jedou pohyby :wink:

@r.m: pokud je jen jedna, nejezdila bych ...poškala bych, co bude
jéé ještě,že jsi tady
@r.m no hlenová zádka je smýchaný hlen s krví ale může to být i hlen bez krve
19. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
ne to byla jen krev,ale viděsilo mě to
19. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.