• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hanncca : hojda, u nás je to velkej boj. Je totiž zatím abnormálně hodnej, spavej a brečel asi tak 2x za dobu co za ním chodíme :sweat_smile: . Záleží u nás hrozhně na sestřičce, jedna je tam dobrá, fakt mi ho tam nastrčí na prso a drží, když to zkouším já, tak se prostě nechytne. Dneska dal dopo 5, v poledne taky, tak že ho nechá vyhladovět, no dal 15 s kloboučkem, což je opravdu málo. Na něj to je teda úspěch, tak začnem asi od zítra s flaškou. U toho stejně usínal, měl mlíčko v pusince usnul a nechtěl ho polknout, prostě chlap :wink: Já jsem doma od min. středy, za malým chodím 3x denně, od zítřka asi 4x. Měli ho pustit v po, ale vypadá to spíš na středu. Od po snad budeme oba spolu na roamingu.
Já se ptala dneska taky, že bych to zkusila stříkačkou a prý to tam tak nedělaj, tak snad se doma pak rozkojí, nebo zkusím pak tu stříkačku, no kdyby se naučil na flašku, tak se nedá nic dělat. Teda ale dneska to se mnou fakt cloumá ty hormony, už se těším na zítra, že se z tý depky vyspím :wink:. Ibalgin můžeš, mohla jsem ho i po císaři, prý to neva
@antana123 : ty dotazy musí být na palici, jestli jsi ještě v celku. To je jak mamka, myslí to dobře, ale volá mi 2x denně, taťka to samý a jak to jde. No dneska jsem se už rozeřvala i do telefonu :grinning: Myslej to dobře, ale......
@suik : koukám, taky to nemáš teda holka vůbec jednoduchý. Už aby byl mimísek a vše ti vynahradil, co :wink:
tak vás jdu dočíst ještě, tady to mám rozepsaný už asi dvě hodiny :grinning:
19. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
Teda mělo tam být místo mozku zdrclé mlíko, můžete to brát jako hmatatelný důkaz napsaného :grinning:

@antana123 a jde první???
19. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@lamia ted se jí ptám moment
19. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@beru3nek já už radši nikam nechodím ani do obchodu to chodí můj a lidi ho zastavují a otravují ho jestli už něco je a dneska jsem chytla nerva sotva zapnu facebook tak milion lidí dotazy jestli už je na světě už je ignoruju i ty kecy typu že se málo snažím aby šel ven a že proto nic nedělám a tak posílám je do prdele už
19. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
@beru3nek tak tak, i vlastní rodiče myslící to dobře můžou maminku v 6n občas dohnat skoro k šílenství, u nás to tak bylo taky, nakonec jsem byla poprvé nejradši, když mi dali všichni pokoj a já si dělala vše po svém a nikomu o tom nevyprávěla...tak pevné nervy, začátky s nedonošeňátkem jsou asi těžší než normálně, ale hlavně že jste zdraví a budete brzo spolu. Držím palce s kojením, věřím, že to doma ve svém prostředí zlomíte :wink:
19. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@lamia tak prý jde na řadu první
19. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
@lamia: no ty jsi tak double matka už teď ..já mám brnkačku s jedním :slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@antana123 a co bys jako měla proboha dělat??? V den TP sáhnout do břicha a vyrvat dítě ven,aby byli všichni spokojení?? Booooože, hoď se do klidu, čas ještě máte a stejně dokud mimčo nechce, tak nějaké umývání oken a běhání po schodech nemá valný smysl, jen z toho budeš orvaná.
19. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz
@lamia jo já jsem ted už v klidu ze začátku jsem to obrečela ale ted mi to je jedno rady typu horká vana,sex,skákat,chodit do schodů a jinný kecy ignoruju už všechny exoty tady
19. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@antana123 tak super, dík za zprávu, to už fakt nebude mít moc času být nervní....

@hupcza jj, s jedním dítkem jsem zvládla i státnice (teda s hlídáním, samozřejmě....), se dvěma už toho moc nezvládám, teda teď v těhu, normálně by to asi bylo taky jiné, holky už jsou celkem velké, posl. dobou si dost vyhrajou, Anča pomáhá Jáje sundat botky, mikinu, už je to zas o jiné spolupráci. Jenže to tělo je po x letech permanentního těhu nebo koja už teď ke konci výroby Třetislavy fakt grogy, začínám to hodně pociťovat. Naštěstí muž pomáhá co může, jinak nevím.
19. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@antana123: no ty jsi fááákt hrozná :grinning: :grinning: :grinning: ...co bys jako měla dělat???? :grinning: :grinning: :grinning:
možná vystřelit podobné kibice na mars :grinning:
19. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz
@antana123 hlavně, že hrdlo zraje, nález máte moc pěknej, tak se to prostě rozjede později, třeba Šimonek čeká na nějaké pěkné datum :wink:
19. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
@hupcza jo jo hned by bylo na tom světě líp :grinning: :grinning: už z toho teče i můj jaky jsou lidi blbci
19. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@lamia jo jo třeba se mu líbí 28.8 :grinning: :grinning: ikdyž hupcza říkala že ty 8 nejsou dobré :confused:
19. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
Holky musím jít spát, nakouknu snad zas zítra ráno, jak je na tom Lio a Rennu a ev. další rozrodivší se Zářijovky. Jinak Třetislava se mi právě čímsi nejspíš snaží vyndat žlučník, bezva, no budu mít aspoň strejčka na stáří, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
Dobrou a pokud budete v noci rodit, tak hlavně v klííííídku :grinning: :grinning: :sunglasses:
19. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz
@lamia pa a dobrou noc :wink:
19. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@lamia ty fotky bříška co máš v albíčku poslední, jsou aktuální? kde máš to bříško? :grinning: .... ne nemístně žertuju, já měla taky menšejší, což už asi neplatí, jestli roste nevím, ale napíná se mi kůže a to je děsně nepříjemný a bolí to, krom těžkejch nohou v noci, kvůli kterejm často nespim, je tohle druhá nejhorší potíž v těhu.......no ještě že tak :grinning: ale nebudu provokovat :pensive:

lami: já někdy nedokázala pilně studovat ani bez dětí....
19. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@antana123: 27 je ta moje masérka :wink: ..fajnová baba :slight_smile:
@lamia: no to by šlo ....mamka zrovna dulí v krnově :grinning: ....bychom to spláchly při jednom :grinning:
19. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@suik to bylo aktuální, teď už je zas o kus větší.....o hooooodně velký kus.... :grinning: :grinning: :grinning:

tak definitivně dobroooooou!!!!
@lio: držím palce ať máš mimíska co nejdřív v náručí :wink:
@lendaw : já vím jen, že ty kostičky jsou pohyby miminka a kontrakce by asi měly být úplně dole, ale nevím stopro
@lamia : :grinning:
@pet.s : si to člověk jinak maluje, co ten porod, no chudák lio :unamused:
@r.m : já měla spíš hnědej výtok, tak uvidíš jak to bude pokračovat zát, třeba je to fakt po prohlídce, kdyby začal i hlen tak je to zátka
@antana123 : jo jo posílej je tam, asi nejlepší řešení :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za tyhle dotazy bych monentálně vraždila :angry:
@lamia : děkujem, no snad to bude zas zítra lepší. Holt kdyžtak bude ta láhev, hlavně aby neusínal i u toho a vypil něco :fearful: To sestřičky furt říkají, no víte, on je takovej pohodovej :grinning: , ví že dostane sondou tak co by se namáhal když je línej i brečet,natož tahat :grinning:
@suik: no moje studia jsou kapitola sama pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz
@hupcza no dobře dám na tebe tak 27.8 teda :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
ach jo..teď mi upadl i zbytek plomby ze zubu :rolling_eyes: tak tam mám pořádnou díru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zítra jedu do poradny, tak pak zkusím k zubařce, jestli mě veme...jinak tam jdu až v úterý...ale bojim bojim bolesti :fearful: ...snad z toho neporodím :sweat_smile:

tak páá a dobrou :slight_smile:
19. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@hupcza ale tys to pak okecala, já ne a často na to pěkně dojela....ještě že to mám za sebou, super na tom byly ty pařby a studentskej život, ke konci už to bylo na pytel :grinning:
19. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@ojo dobrou
19. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
@antana123: máš ho mít ...sice jsem si to tam plánovala já ....ale já mám ještě čas :grinning: :grinning: :grinning:

@ojo: brrrr ..raději porod než zubaře

@suik: no večírky byly bezva ...někdy i 8 do týdne :grinning: ....ale blbý bylo, když já odstátnicovala a plno lidí ještě natahovalo studia a nechápali, že já už tenhle režim v pracovním procesu nedávám :sweat_smile:
19. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
tak ne ..dneska se do krnova nejede ...právě psal mamča, že mají odrodíno ...a taky verunku
19. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
@hupcza o děkuji ti že si mi ho přenechala :grinning: :grinning:
holky jdu spát přeju dobrou noc :wink: zase zítra zde
19. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@beru3nek na personálu záleží hodně. kolikrát jsou ty sestry schopný maminku tak vystresovat. my v tý Krči narazili na strašně hodnou sestřičku, tam u mě byla, dokud se malej nepřisál a i chvilku po tom, pak mi ho dala, ať si ho držím sama. a pak byl převezenej na roaming do jiný nemocnice, tam byly sestřičky taky hodný, až na jednu. ta byla taková trochu nepříjemná. s tou spavostí je to u nás stejný. on furt jenom spinká!! malej teda už pije víc. někdy 40, před chvilkou dal 80, ale pije míň krát. Já ho prostě nevzbudím nebo prostě nepije po těch 2-3hodinách. takže pije spíš tak po 4 hodinách a přibírá, tak je to dobrý. ty s malým teda bude už snad brzo na roaming, jo? je to lepší, než docházení. míša když byl v pze, tak jsme tam za ním byli 2x, nemohli sme tam být pořád nebo docházet častěji. nemocnice 80km od domova. to byl problém, tak jsem je pak ukecala a zařídili převoz zpátky tam, kde jsem rodila a byli jsme tam spolu!! tak přeju hodně moc štěstí!!!
19. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.