• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
říkáte že drobný krvácení je normální? já našla trochu hnědší výtok s stopovými prvky krve.....ale na zátku to je málo, u doktora jsem byla včera (to mi přijde už pozdě) a dneska jsem nestihla ani masáž, jsem chtěla teď, ale prdím na to. Bojim bojim. :frowning2:
19. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz
@hupcza - no furt lepší než si od Kabátů vzít - Má ji motorovou :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 04:53  • Odpověz
@antana123 - jéjé koukám, že patřím mezi ty blbe, co se pokaždé patjí...já nevděla, že ti to tak vadí..já právě s tebou soucítím, co to musí být za nervy, to čekání. By mě šlehlo.Tak já už se teda ptát nebudu :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 04:59  • Odpověz
dobre ranko,tak uz mi delali odber,mam kanylu,posrala jsem se z podoby a klepu se jak ratlik. Stridaji se stavy klidu a teseni a strachu,..tak vsem prima den a drzim pesti rodicim..
20. srp 2010 v 06:03  • Odpověz
@rennu drzim pesticky :wink: drz se
20. srp 2010 v 06:07  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile: stále jsme celý :grinning:
@rennu neboj vše bude ok a držím pěsti :wink:
@pet.s jé u vás tady mi to nevadí serou mě lidi v tom našem zapadákově :slight_smile:
20. srp 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahojky holky.

@rennu : Držím palečky :wink: :dizzy_face:
20. srp 2010 v 07:54  • Odpověz
@eliska_v ahojky :slight_smile: ranní ptáče??
20. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno,

@rennu jéé, ty máš teda síly takhle po ránu před císařem ještě psát...ale je to hezký od tebe, že nás informuješ :wink: Tak teď už předpokládám, že máš všechno za sebou a Honzíka u sebe! :dizzy_face: Těšíme se na další zprávičky a držím pěsti, ať jsi brzo fit! :slight_smile:

@suik to je mi líto, co máš za trápení s tou svou rodinou..to v těhotenství určitě na klidu nepřidá! Ale čeká tě krásný období a miminko, co si tě bude vážit!!! :dizzy_face: :slight_smile: .....a že by hlenová zátka? Je to docela možný, ne? Vždyť u každýho je to jiný..množstvím i barvou....ale miminko si určitě počká, až se vrátí domů tatínek :wink:

@pet.s ty jsi teda ranní ptáče, co že vstáváš už před pátou?
20. srp 2010 v 07:57  • Odpověz
20. srp 2010 v 07:58  • Odpověz
@antana123 Ahojky, jsem si zrovna říkala - Antana tu ještě není...to je dobrý znamení :slight_smile: ...a ono prd :wink:
20. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@antana123 : ahojky :wink:
Já jsem vzhůru už delší dobu, ale pročítala jsem co jstee psaly :wink:
A popravdě si teď užíváme s manžílkem poslední týdny nebo že by dny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenom sami ve dvou! :wink: :dizzy_face: Tak je to fajn! A co Ty?
20. srp 2010 v 07:59  • Odpověz
@eliska_v Ahojky, Antana si užívá určitě už jen poslední hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ráno @rennu moc držím pěsti a večer čekáme info!
Dneska tu v 7 začali sekat trávu, takže budíček! Ale stejně musím do obchodu a vymyslet oběd na zítra - budeme dělat tu kuchyň, tak ať mám pro pracanty a zítra už nic neuvařím, že?!
Jinak dneska máme dvě oslavy a doufám, že už poslední, ten srpen je fakt děs :wink: Tak snad to přežiju!
A co Lio, žádné info?
20. srp 2010 v 08:01  • Odpověz
@daja.had já ctím název této diskuze :grinning: :grinning:
@eliska_v já se ted pár dní cítím fakt dobře když už přenášet tak doufám že mi bude takhle a ty??
20. srp 2010 v 08:02  • Odpověz
@daja.had : Ahojky...Tak ant se má nejlíp...Poslední hodiny :wink: :dizzy_face:
20. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
zprávy o lio přinese až kovalda včera mi to přeposílala protože neměla čas dneska nám to oznámí sama
20. srp 2010 v 08:03  • Odpověz
@antana123 : Já děs! Všechno mě bolí!!! :unamused: Nemůžu večer vůbec spát....A tak bych spala :grinning: :sweat_smile:
20. srp 2010 v 08:04  • Odpověz
@eliska_v jé chuděro,já spím jak zařezaná chrápu že děs muj mi ted říkal že do porodnice mám vzít pro spolubydlící šulky do uší jinak mi ten nadstandart dají na náklady nemocnice :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:05  • Odpověz
@antana123 : Tak ten spánek závidím! To já dobrý týden nevím co to je! :frowning2: Ale tak aspoň nabereš a nastřádáš energii na porod :wink:
20. srp 2010 v 08:06  • Odpověz
@eliska_v jo jo snad se ho někdy dočkám :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:08  • Odpověz
jsem zvědavá co bude v pondělí na kontrole že by 3 hamilton?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@antana123 : Tak toho se dočkáš určitě :grinning: :grinning: :dizzy_face: Ale uvidíme kdy... :slight_smile: A co bříško ještě roste? Mně teď šíleně...Už se fakt začínám převažovat! :grinning: :sweat_smile: Včera jsem vyndavala maso z trouby a malém jsem tam spadla :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@discreet Ahojky, taky u vás pracovní víkend? U nás se bude pokládat koberec na schodiště - lepit chemoprenem...takže ráno mizím z baráku a stěhuju se i na noc k našim :grinning: Bude tady smradu....tak abych to nečuchala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mezitím vyrazíme s mamkou a ségrou na výstavu kytek do Trutnova a v neděli to moooožná vypadá na krytý bazén :wink: Dnes taky slavíme moje včerejší narozky, ale jen tak s rodičema, nic velkýho....upeču špízy, udělám chlebíčky, sladkosti už mám nachystaný..tak odpoledne posedíme...
20. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
holky na chvilku se odmlčim jdu snídat at si můžu dát léky na tlak
20. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
@eliska_v jo roste ale né takovou rychlostí jako předtím a vážím se radši až před kontrolou mám už 16kg nahoru děs
20. srp 2010 v 08:11  • Odpověz
@antana123 : Já mám okolo 15 kg nahoře a ještě měsíc před sebou :grinning: :angry: Děs!!! :sweat_smile:
Tak si nech chutnat!! :dizzy_face:
20. srp 2010 v 08:12  • Odpověz
@daja.had No pracovní, a hlavně ten uklid potom, to bude prča, co nezvládnu s manžou v neděli, doděláme s mamkou přes týden... tomu říkám hnízdění, všechno tak nějak na poslední chvíli :wink:
20. srp 2010 v 08:13  • Odpověz
@discreet no jo, ale to je jediná motivace, co? že se nám to blíží, tak musíme zrychlit :wink: ....my s tím kobercem to máme stejný, měla to dělat firma, ale do září nemaj čas...tak jsme usoudili, že kvůli tomu smradu, a že se pak po tom nemá chvíli chodit - si musíme poradit sami - ale bude to s manželem dělat taky jeden profík, tak snad to dobře dopadne...
20. srp 2010 v 08:17  • Odpověz
Holky, včera jsem si nadělila dárek...vyhráli jsme aukci na postýlku s matrací, peřinkama, povlečením, mantinelem, nebesama... dokupy s poštou 900Kč...tak teď už bude mít Stelinka pelíšek i v obýváku :dizzy_face:
20. srp 2010 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.