• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dobré ranko :wink:

@rennu: držím pěsti :wink:
20. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobre rano holky,

@antana123....co ty tady jeste? :grinning:

@rennu....drzime i s Veru pesti, at je Honziceek co nejdrive u tebe a at se brisko co nejdrive zahoji :wink:
Co ta Lio? Nevi nekdo? Snad brzo dorazi Kov a da nam echo :slight_smile: Doufam ale, ze uz ma prcka u sebe...to tyrani je neskutecne...tolik dnu vyvolavat a jeste zbytecne...na palici :unamused:

@daja.had ....vsechno nejlepsi ke vcerejsim narozkam....dalsi lvice jo? Pocital to nekdo? Rekla bych, ze je nas vetsina :grinning: A jinak super nakup!!! :wink:
20. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@daja.had: taky přeju vše nej :slight_smile:
20. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@rennu: dneska v 5.16 jsem si na tebe vzpomněla, jsem procitla a koukla na budík a řekla si že chudák rennu už asi vstává. Tak držíme palečky!

@daja.had, to zátka bejt nebyla byl to spíš takovej flek, nemělo to žádnou konzistenci skoro, už je to dobrý, ale cítítm se trochu nesvá.

Taky vše nej! Kde to ta safryy vyčmuchala?
20. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
Na Lio jsem taky zvědavá....
20. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@daja.had:všechno nejlepší no je vás lvic teda kotel my štíři budeme asi nedostatkové zboží :grinning:
@safryy já čekám na tebe :grinning:
20. srp 2010 v 09:21  • Odpověz
@suik ....daja to tu psala...ze dneska slavi vcerejsi narozky :grinning: Tak jsem ani moc patrat nemusela :slight_smile:
A co ty? Jak se citis dneska? Nevim jestli jsi to byla ty....nejak jsem ted posledni tri dny nestihla....ale docitala....jen uz v tom mam gulas...tobe zacala odchazet zatka? Nebo jen nejake nesetrne vysetreni?
20. srp 2010 v 09:22  • Odpověz
@antana123 ....no teda :grinning: Tak ja vim, ze jsme se tak domlouvaly....ale ja jeste musim aspon do soboty vecer vydrzet....prileti segra a furt me kontroluje, jestli jsem jeste pokupe :grinning: A taky si vzal manzel na po a ut volno, ze bychom mohli spachat nejaky vylet....tak bych jeste docela rada....pac pak uz se nedostanem nikam kdovijak dlouho a chci vyuzit toho, ze tu segra bude, at taky vidi kousek sveta. :slight_smile:
20. srp 2010 v 09:25  • Odpověz
@safryy to je v pohodě já mám času dost já počkám,zařid si co potřebuješ povýletuj si já počkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem myslela, že včera budu mít chvilku se tu zastavit, ale měla jsem to víc nabitý, ...
Takže věřím, že hodná Antana sem napsala SMS od LIO, kterou jsem jí přesposlala, abyste měly info.

Večer mi přišla ještě jedna zpráva od LIO:

Ahojda, 8 hodin kotrakcí byla předpremiéra. Hrdlo, cesty připravený, jen kontra ustaly a nedošouply mimi do cest. Dostala sem teď večeři a jdu nabírat síly na zítra, kdy už půjde poslední tabletka až do hrdla a pak je to fofr. Pokud se nerozrodím v noci, dotáhnem to zítra. Manža teď odjel a dorazí po vizitě ráno = po tabletě. Jen v noci bude kontrola po hodině, tak nevím, zda se vyspím. Držte palce, Rennu ať se vyspí O. K. a ostatním poho těhulkování Lio
20. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@antana123 ....aby pockal aji Simonek...se treba rozhodne na truc, ze zadne cekani nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nebudu mu to mit za zle....uz se tesim, az dodas jeho fotky...bude to krasny klucina...takovy dobre dopeceny :grinning: A hlavne totalni pohodar ze? Neni kam spechat, tak co by se namahal :grinning:
20. srp 2010 v 09:32  • Odpověz
@safryy né, určo to zátka nebyla, jen takové malé špinění....akorát to od prohlídky bylo docela dlouho, tak nevím, víc jak 24 hodin. No snad to bude dobrý.
Sice mi tam bliká 37, ale jsme ještě malinký!
20. srp 2010 v 09:33  • Odpověz
@kovalda ...ahojky, anty byla vzorna a vsechno psala :wink: Dekujem obema :slight_smile:
Tak snad uz brzo bude mit Lio miminko u sebe a tomu tyrani bude konec....na to, ze nastupovala v pondeli a je patek....uz by si to vazne zaslouzila :wink: Drzim pesti!!
20. srp 2010 v 09:35  • Odpověz
@kovalda díky za zprávy, tak už to třeba mají za sebou, moc bych jí to přála :pensive:
@safryy jo jo nevím po kom bude??že se mu sem za náma nechce :grinning: :grinning: :grinning:
@Kovalda:na mě se můžeš spolehnout já tady budu snad až do konce září :grinning: :grinning: :grinning:
lio:chuděro už at to máš konečně za sebou
@safryy ona nastupuovala už v pondělí, to to tak uteklo.....proboha, jí asi moc ne. :angry:
20. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@suik ....aha...tak to bude v poho...Anty myslim taky psala, ze krvacela nebo spinila az na dalsi den :wink: No ja jsem se dneska mrkla na pocitadlo...a termin za 11 dnu :confused: Manzel me vcera dorazil....asi se mu zdalo o porodu nebo nevim, zkratka po zaklapnuti budika se cely rozespaly ke me otocil a pravil....ze dneska jeste nebudes rodit? :grinning: Tak rikam, nevim a proc dneska ne? No pry, ze nema jeste koupene ty redbully jak jsem mu cetla, ze by je mel mit s sebou a taky ze nevi v cem do porodnice pujde :grinning: No neni zlaticko? Tak ja si proste s Verunkou pockam, az si nakoupi ty redbully, vytahne nejake apartni hadry a muzem jit na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. srp 2010 v 09:39  • Odpověz
@antana123 ...no po kom bude...bud po vas nebo po sousedovi :grinning:

@suik ....ja prave nevim jiste, ale myslim, ze uz v pondeli....no uteklo to silene....borok fakt...ale vyvolavat zacali snad az v utery? Ja nevim...tak jako tak uz se to vlece dlouho :unamused:
20. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
@safryy to je milý od něho taky musím mojemu říct at si koupí semtex :grinning: :grinning: fotaky má nachystané i slivovice hromadu jen tohle né :grinning: to máš za pár mě počítadlo už zamrzlo :confused: :confused:
@suik já krvácela až druhý den po vyšetření neboj jen po těch hamiltonech to začalo za chvilku
20. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
a to jsem ted přestala krvácet a špinit a v pondělí mi beztak udělají dalšího a zase na novo se mi to bude hojit 2dny že je to pořád baví :confused: :confused: už sem přemýšlela že tam v pondělí dorazím s kufrem a řeknu jim že se z tama nehnu dokud mi nepomůžou konečně rodit :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
No, ale protože ta včerejší SMS je zastaralá tak tady máte dnešní:

Zavedená tableta, rupli vodu a kontrakce... Hlídá mě manža, dneska už to dorazíme, jen mám oblbovák, bohužel. Nástup byl fakt mazec, takže mezi kontrakcemi v poho. Do hodiny na sál. Pa
20. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
@antana123 ....tak fotaky i kameru ma taky nachystanou....jen doufam, ze baterky budou taky ready...sem tam vyrazime do parku nebo tak a tak se porad neco foti...pri nasi smule budou vybite i ty nahradni :grinning: Chlast nachystany nema teda...ale nejake zasoby tu jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz te uplne vidim, jak tam stojis s kufrem :grinning: Vyndejte to dite ze me, jinak se odsud nehnu!!! :grinning:
20. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@kovalda jé lio no snad už se konečně dočká miminka
@kovalda ....tak uz to s Lio vypada nadejne a brzy bude mit drobka vazne u sebe :wink:
@kovalda, že držíme palce. :wink:
20. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@safryy jasně ale musím u toho vypadat dostatečně šíleně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak mě zase pošlou domů
20. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@antana123 .... :grinning: :grinning: :grinning: davam ti jeste tyden a to se neboj, ze bys nevypadala silene :grinning: To uz tu budes mit naskoceny 42tt, z toho by nesilel jen malokdo :grinning:
20. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@safryy :grinning: :grinning: :grinning: jo to je masakr to už mě fakt nase.....až tam bude 42tt to se i vyfotím aby jste viděli blázna v realu :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@antana123 ...to se nafot, pac za chvili uz budes bezbruchova :wink: Jeste poslednich par pamatecnich obrazku :wink: Ja mam tedka nejake nove fotky, za chvilku je hodim do alba :slight_smile:
20. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@safryy a tak na foto se těším :wink: až přijede můj dneska je hezky tak bychom mohli nějaké foto spáchat :wink:
20. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.