• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
zítra naši odjíždějí na dovču tak budeme mít barák jen pro sebe už se těším na ten klid
20. srp 2010 v 10:03  • Odpověz
@antana123 ....no jo vlastne...vasi jedou pryc...cili pokyn pro Simonka jit ven :grinning: Beztak ceka celou dobu na to, az budete mit kvartyr jen pro sebe :grinning:
20. srp 2010 v 10:05  • Odpověz
@safryy jo možné to je ale naše máti by to rozhodně nepřežila
20. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@antana123 ....a na jak dlouho jedou? A kam? Jestli by to stihli jeste otocit :grinning: Ale rekla bych, ze je dost velka sance, ze to bude prave v dobe jejich nepritomnosti :grinning:
20. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
@safryy na týden a jedou do chorvatska :unamused: ikdyž naše máti je schopna našeho otca udolat at jedou domů no uvidíme já si myslím že na ně počká až se vrátí :grinning:
20. srp 2010 v 10:09  • Odpověz
@antana123 .... :grinning: pry schopna udolat...ale tak svet by se nezhroutil, kdyz by Simonka videli az o tyden pozdeji....pri jejich smule se vyklube na svet zitra vecer :grinning:
20. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@safryy jo já to máti taky říkala že jí budu posílat mms že o nic nepříjde at si nekazí dovolenou :wink:
20. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@antana123 ....to bude poprve, co se bude tesit z dovolene domu co? :grinning: Ja bych chtela nekam k mori az bych brecela....letos to nevyslo.....a pristi rok bude cert vi co...ale tajne doufam, ze by nam pristi rok nejaka dovca vysla :slight_smile:
20. srp 2010 v 10:18  • Odpověz
@safryy já taky smutním po dovolené no říkali jsme si že pojedeme příští rok všichni komplet celý barák snad se vejdeme do aut je nás 9 :slight_smile: že by byla rodiná dovolená jezdili jsme tak než otěhotněla ségra s malou a letos já
20. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky holky tak vás po dvoudenní odmlce zdravím :slight_smile: .Ze Slovenska sem dojela 2v1 obřad byl smutný ale pěkný.Plakat sem plakala ale zvládla sem to a vím že babička mi bude moc chybět :frowning2: ale to co se stalo to se už nevrátí je to život a každý hold žijeme ten svuj a každý ho má jinak dlouhý,je to ale mazec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: na babičku v životě nezapomenu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
V uterý brzo ráno sem byla na te poradně,no co se týče natočení srdíčka tak to byla síla,malí tak vyváděl že stoho nic nebylo a tak ozvy nic moc,nj malí prostě nechtěl no :grinning: ,a doktorka pak že hrdlo je ještě nezralé a pořád sem uzavřená nic se teda ještě neděje.Rapidně mi začaly akorád napuchat nohy a to je teda mazec to vám povím :unamused: ,krom toho že mi na puse pořád naskakují opary,chodím jak naprcaný kun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pořád mně trápí pálení žáhy je to snad vše v pohodě :slight_smile:
Koukala sem že lijo chudák pořád nic,je to síla jak ji trápí a ještě po ní chcou at drží hladovku :unamused: mučení lidstva fakt :unamused: no držím holce palce at ji to rtychle uteče a má to už zasebou.Rennu taky držím palečky at to má rychle za sebou :wink: @antana a co ty? koukám že ti daly druhý termín tak snad se malí do te doby ozve co :unamused:
@daja.had no toak to je pěkné to gratuluji k dárečku :wink:
už se nám to tady všem krátí,mně dneska chytá zase nějaký amok uklízení asi umiju okno v kuchyni :grinning: a chystám se vyvařit plinky no uvidíme :slight_smile: tady dneska má být krásně a prj i celý výkend no tak snad nebudou velké pařáky,protože to fakt nemusím :frowning2:
jak se jinak máte? JO a málem bych zapomněla :wink: gratuluji kali.kali k narození Elišky má moc krásné míry :wink: velkááá gratulace.

@kovalda fotečka od Elišky nebude?ja se koukla na tabulku a nějak to tam nepřibívá :unamused:
Jinak děkuji všem co na mně v uterý mislely a popřály mi pevné nervy a vrácení v pořádku :wink: moc děkuji :slight_smile:
20. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
@antana123 ....teda to muselo byt velike :slight_smile: To jste si pronajali nejaky apartman nebo tak neco? Jak dlouho vubec od vas trva cesta do chorvatska? My jsme s nasima taky jezdili autem.....zalezelo kam jsme jeli, ale na Istrii jsme byli celkem rychle bych rekla...takze jestli jsi z jihu moravy, tak to musi byt jeste o nejakou tu hodku rychleji :wink:
20. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska budou dvě miminka :slight_smile: Rennu už to má pravděpodobně za sebou a Lio cobydup :slight_smile:
Já byla dnes na ozvách, všechno ok. V noci mě trápily těžké nohy, jak kdyby mi na ně někdo pověsil závaží :unamused: Vůbec jsem kvůli tomu nemohla spát. No a dneska dopoledne si přijdu jak totální kanál. Dostala jsem hroznou chuť na kakao a loupáčky...a zvládla jsem jich sníst 6!!! :sweat_smile: Teď tu funím a je mi blbě od žaludku :frowning2: A navíc jsem děsný čuně, nedokážu už se najíst aniž bych si nepocintala pupek.
20. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@lucinecka222 ahojky dobře že si to tak zvládla :wink: jo já mám od začátku druhý termín uvidíme co bude pak
20. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
A ještě LIO posílá vzkaz pro ELISKU_V:

Jinak vyřiď Elišce, rodí tam co já, že maj od 3. - 20. 9. uzavřené porodní sály a odkazujou na 155. TAk pa a dneska snad už tu MMS pošlu. Poho den všem Koníkovkám. pa
20. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@lendaw to si na tom jako já bud zapráskaný prsa nebo pupek :wink:
@safryy máme tam paní co pronajímá celý barák je to asi pro 4rodiny čili sami a klid jinak jsem kousek od Zlína a jezdímě směr Rakousko,Slovinsko a Chorvatsko a jezdíváme kousek od Krku cesta trvá asi víc jak 9hodin jak kdy jak se jede i dýl jednou jsem jela přes Madarsko a to byla 13hodinová cesta čili děs běs
20. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@kovalda už se na MMS od lio moc těším
20. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@daja.had taky přeju všechno nejlepší opožděně :grinning:
@antana neboj ono to co nevidět dorazí a budeš mít malého konečně u sebe :wink: ja vím to čekání je nesnesitelné :unamused:
20. srp 2010 v 10:31  • Odpověz
@antana123 tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama - mám teď abnormální spotřebu triček - tak 3 na den, protože jsem furt od nečeho zaprasená. A když už se nepocintám sama, tak si pupek zadělám u vaření :angry: Blbý je, že už mám asi jenom 5 triček co mi jsou, takže je musím prát denně :rolling_eyes:
@lucinecka222 to je fajn, že jsi to zvládla a v pořádku se vrátila domů
@kovalda to Eliška nebude mít radost :confused:
20. srp 2010 v 10:34  • Odpověz
Jééé tak to budou fakt dvě mimi v jeden den, těžko říct, kdo vyhraje, asi rennu, jestli šla v 10 tak už to má asi za sebou :wink:
Tak já jdu k plotně, péct bůček (pro ty chlapy) - bílé dietní maso a udělám asi i česnekačku :grinning:
@antana123 jo ja myslím že pokud to nepřijde tak ti to vyvolají,nosit mimi mužeš jen 42 týdnu takže už to máš zapár :wink: no mně se to taky krátí a sem zvědavá co se dozvím v uterý na poradně :unamused: nechápu teda že sem pořád zavřená a hrdlo nezralé,to ja to vidím na přenášení teda :unamused: :unamused:
@lendaw jo ta ja včera taky spotřebu triček mněla hlavně jak sem se pupkem dotkla hrnku z kavou a popálila se :fearful: uf mazec no všude mi už ten pupek leze no :grinning: :grinning: naštěstí to bříško přežilo a ted jen doufám aby malí nemněl flek :unamused:
20. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
@lendaw jo jo i s tričkama sem na tom podobně hlavně jak břicho ted kleslo tak mi trčí z každého trička tak mám jen pár hodně dlouhých :wink:
@lucinecka222 to se může změnit neboj se předem
20. srp 2010 v 10:37  • Odpověz
@lucinecka222 mě se dneska podařilo shodit pupkem nákup z pásu u pokladny :grinning:
20. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@antana123 no jsem hodně zvědavá co bude :unamused: nechám se překvapit.Já vás ted holky musím opustit jdu se dát dokupy a něco uklidit,budu tu asi večer no a uvidíme kdo nám tady přibyde.Zatím papa
20. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
@lendaw a vaření z pupkem je taky super všude mi zavazí a včera při úklidu no škoda slov
20. srp 2010 v 10:39  • Odpověz
20. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
@lendaw jo tak to musela být síla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jak říkam ty pupky lezou všude a už se nedají uhlídat :grinning: nějak se nám splašily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
@antana123 když manžel přijížsí večer z práce a já mu jdu otevřít vrata, tak podle fleků na pupku pozná co jsem ten den dělala nebo vařila a ani nemusí vejít do baráku :grinning:
20. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
Tak koukám, že mne za včerejšek čeká 8 stránek dočítání :slight_smile:, tak jdu na to :slight_smile:

@antana123: taky se dnes těším na MMS :grinning:
20. srp 2010 v 10:41  • Odpověz
@kovalda jo jo pěkně se nám mimča množí myslím že nestihnu ani to 10 místo
20. srp 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.