• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw ...tak s trickama jsem na tom uplne stejne....ja si pupek zababram vzdycky pri vareni...vcera presne jak pises...jsem sla privitat manzela ke dverim a on mnaaam bude gulasovka :grinning: Hned mi docvaklo jak je mozne ze to poznal uz od dveri...normalni veprik....sama nevim jak se mi to povedlo, ale ze spodu jsem ten bruch mela cely cerveny....a pritom si neuvedomuju, ze bych se o neco otrela :grinning: a taky si to brucho castokrat priviram do lednicky.... furt nejak nemam vychytany ten spravny odstup :pensive:

@antana123 ....tak 9h je pohoda :wink: To mate bezva....to tam jezdite jak na chalupu :grinning: Ja myslim, ze my jezdivame tak 12h...tu samou trasu co pises....ale to Slovinsko je na zabiti fakt.... :confounded:
20. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
@safryy jo z tadyma je to kousek jako na chalupu jak říkáš :grinning: :grinning: máme tam své místečko je to takové malé přístavní městečko jmenuje se to tam SELCE a je tam klid a nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned bych zase jela
20. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
hojda, tak jak se máte mamči?
@hanncca : no to ti povím, hrozně v tomhle záleží na sestřičce. Dneska jsme to zkoušeli samy s kloboučkem, jsem měla pocit, jak krásně pije a fixloval bobánek, udělal si ze mě dudáka a dal zas jen 5 ku :pensive: . Takže pak honem domů, odstříkat, můj vaří oběd a za necelou hodinku zas jedu za ním, takže mazec. Miluju ještě ty řeči, ať si užívám spánku a tak, no připadám si jak fretka, nemocnice, domů, odstříkat a zas nanovo. V noci si dávám budíka po 3 hodinách od včera, takže o tom, že si užívám spánku se taky nedá moc mluvit. No už aby byl malej doma, dneska mi sestička řekla, že je laxní a že se začne se cvíčem. Tak 80 ku, to je super. No Adámek nemá hlad taky ani po 5 hodinách včera nebrečel, prostě těžkej pohodář. No uvidí se jak o víkendu, snad v po na roaming půjdem. Jsem zvědavá, od kdy mi řeknou, že to začnem zkoušet s flaškou.
tak snad stihnu dočíst zbytek, než pojedu. žádné nové mimi?
20. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@beru3nek ahojky zatím žádné nové mimi
20. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@antana123 : mě se můj taky tlemil, co mě to v tý nemocnici naučili, že chrápu hůř než starej chlap, jak jsem musela spát po císaři na zádech, tak pěkně chrupkám teď. :grinning:. A co tlak, jakej máš? Prášky ti zabírají? Já přibrala 21 kg a mám 5 teĎ. Takže ono to dolů půjde neboj, jestli otýkáš, je tam dost i vody, tu pak vyčůráš :wink:
@daja.had : teda ty jsi akční, to tě obdivuju teda :slight_smile: Super kauf :wink:
20. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@beru3nek ted tlak mám jak za mlada :grinning: :grinning: 120/70 úplně jsem čuměla,jinak ted už 3den otoky nejsou hrozné celkově mi je líp teda
20. srp 2010 v 11:08  • Odpověz
@antana123 ....tak pristi rok i s Simonkem...to bude bajo :wink: Ja chorvatsko miluju...s nasima jsme jezdili i 2x do roka....ale na ruzne mista :slight_smile: Uvidime jak to bude pristi rok, ale odsud jsou dovolene prave oproti cecham relativne levne...takze doufam, ze zavcasu zacnem setrit a pojedem i s prdelkou :slight_smile: Nevim jak to teplo ale takovy prcek snasi....pokud uz bude chodit...cili touhle dobou pristi rok predpokladam, tak uz by tam s ni i mohla byt sranda.... :slight_smile:

@beru3nek ....ahojky, no nemas to vubec jednoduche....poradny shon...preju ti, aby se Adamek odlenosil a zacal poradne papat :slight_smile: To bude fajn, az tam budes moct byt s nim porad....takhle je to na pytel s tim dojizdenim...
20. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
@safryy no veselé to bude a moc bych chtěla příští rok jet myslím že to snáší dobře od moře je vlhký vzduch tak není takový hic jako tady
20. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@antana123 jo ten kolotoč odstříkávání a kojení moc dobře znám. Když malý pije míň a mám prsa míň nalitý, tak ještě odstříkávám, aby se mi tvořilo víc mlíka. Včera mě bolela šiška jako blázen, asi z nevyspání. To je snad horší vstávat na budíka než na dětský pláč. A tu 80tku mu budou dávat jak? Flaškou nebo stříkačkou? Je to boj, ale vytvrvej, nám už to jde taky čím dál líp...doufám, že to nezařkiknu!! Ale teď v 10 mi vypil 90ml...:slight_smile: Ty jsi přibrala 21kg? Já 18,5 a to jsem si říkala, že jsem rodila o 2 měs. dřív, co by mě čekalo ... to bych měla snad 30kg navíc.. :slight_smile: a máš už je 5kg?Tak to je super. Já mam navíc zatím 6-7,už aby bylo po 6ti nedělí a mohla jsem začít víc cvičit!! Hodně štěstí s Adámkem při krmení!!! Dej zase vědět, jak pokračujete!!
20. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@antana123 sorry to bylo pro beru3nek :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@beru3nek jo ten kolotoč odstříkávání a kojení moc dobře znám. Když malý pije míň a mám prsa míň nalitý, tak ještě odstříkávám, aby se mi tvořilo víc mlíka. Včera mě bolela šiška jako blázen, asi z nevyspání. To je snad horší vstávat na budíka než na dětský pláč. A tu 80tku mu budou dávat jak? Flaškou nebo stříkačkou? Je to boj, ale vytvrvej, nám už to jde taky čím dál líp...doufám, že to nezařkiknu!! Ale teď v 10 mi vypil 90ml... Ty jsi přibrala 21kg? Já 18,5 a to jsem si říkala, že jsem rodila o 2 měs. dřív, co by mě čekalo ... to bych měla snad 30kg navíc.. a máš už je 5kg?Tak to je super. Já mam navíc zatím 6-7,už aby bylo po 6ti nedělí a mohla jsem začít víc cvičit!! Hodně štěstí s Adámkem při krmení!!! Dej zase vědět, jak pokračujete!!
20. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@hanncca jo jo já to pochopila v pohodě :wink:
20. srp 2010 v 11:19  • Odpověz
@lendaw: ty těžký nohy mě taky trápí, hodně nepříjemný a taky kvůli tomu nemůžu spát. ale mám v nohách dva polštáře, tak je to někdy lepší.

s tím břichem a překážením se tu pěkně řehním, já si pořídila na vaření zástěru, nejhorší je mytí ale nádobí, asi tu nemáme úplně "ergonomickej" dřez, tak stojím bokem a bolí mě záda.
Já si minulej měsíc napíchla břicho na hřebík :frowning2:

Já pevně doufám, že Lio už doválčila.....a to s tou porodnicí je teda mazec. Člověk je někde registrovanej, už počítá s nějakým prostředím a oni udělaj toto :astonished: To teda @eliska_v nezávidím :frowning2:

@beru3nek to máš teda pořádný lítání, jak to máš daleko? jak tam jezdíš?
20. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
Tak jsem nejake fotky vybrala a foukla do alba :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/safryy/album/o/5454691/

@suik ...jeva na hrebik? Jak se ti to povedlo? A dobre? Nic se ti nestalo? Hold jsme jako sloni v porcelanu s tema bruskama :grinning:
20. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
@safryy . tak si pěkně užijte výlet, to je fajn, že na něj máš ještě dost sil :grinning:
@lio: doufám, že už máš po trápení touhle dobou a miminko u sebe v náručí, tohle je teda strašný, jak sis to vyžrala :fearful:
@lucinecka222 : to mě mrzí s tou babičkou, tak teď už tě čekají jen samá pozitiva :wink: s drobečkem
@daja.had : gratulka :wink:
@lendaw : já mám teĎ hroznou spotřebu pyžam, za noc 3-5 propotím, šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 : týjo to máš teda super tlak :wink:
@safryy : taky Chorvatsko miluju, jsem zvědavá, jestli za rok pojedem :wink: . To máme tu nemocnici ještě kousek, no přesně už abych tam s ním byla.
si říkám, že teĎ už má rennu určo po a lio snad taky

@hanncca : já teda bych odstříkávat ani nemusela, nemám prsa nalitý vůbec, zvětšila se mě tak o číslo max, možná ani to ne, ale zas musím aby se mi dělalo mlíko. Mě taky teĎ bolí hlava ob den, nebo nervy taky a já to mám asi i z toho prášku na tlak. Budem ho učit na flašku asi od zítřka, abychom mohli vůbec domů. Stříkačkou prý ne u nás v nemocnici :pensive: . Tak 90 ka to je super teda, šikula. Kolik váží? Já přibrala za poslední týden 6 kilo, to byla jen voda. Jsem ke konci i málo čůrala, jak mi ledviny přestávaly makat. To je taky super, těch 6 kilo, ono to pak půjde samo si říkám.
20. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@suik : chudák brouček teda, takhle ho píchat o hřebík, já byla taky nemotora, a to jsem byla 6 týdnů před, břicho se mi taky hrozně pletlo u mytí nádobí. Mám to kousíček našt. ale než najidu místo na parkování a dojidu ten kousek, tak asi 20 min. Jezdím autem, teď koukám moc nestíhám, mám tam být ve čtvrt na jednu, nejdýl o půl a ještě se dělá oběd :grinning: . Jezdím autem, jinak bych nestíhala vůbec nic. :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:39  • Odpověz
@beru3nek ...sily by na vyleteni byly...ale otazkou je...co na to Verca :grinning: Chtela bych do severniho Walesu....cca 2h autem....snad to klapne, fakt bych hrozne rada jela :slight_smile: A koukam Chorvatsko je oblibene...to se budou prcci pristi rok mit :grinning: Rachat si prdelku v mooori :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@beru3nek já prsa taky nemám až tak nalitý, ale právě taky kvůli tomu, aby se mi mlíko tvořilo. fakt nalitý až to bolelo jsem je měla asi 2x a to když jsem s míšou byla poprvé přes noc v nemocnici a pak poprvé doma. jo, z nervů asi taky bolí hlava. včera jsem si dokonce hned po kojení vzala paralen a šla si lehnout, ale vůbec to nezabralo!! tak na tu flašku se naučí podle mě brzo, to těm dětem teče do pusinky samo!!míša váží 2630g při pondělní kontrole, tak uvidíme, na další KO jdeme v pondělí!! já si taky říkám, že to půjde samo. teď v 6ti nedělí se trošku šetřím, ale pak bych chtěla začít chodit na zumbu, tak uvidim.
20. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@suik dneska v noci jsem si taky strčila do nohou bulánek, ale ve spánku jsem ho odkopla a zabrala mi ho kočka :angry: Jejda, hřebík, tak to není příjemný. :confused:
@beru3nek já už radši nespím s pyžamech, ale v tričkách. Je mi v noci pořád horko a to spím pod oteřeným oknem. CHudák manžel, po nos zahrabaný v dece a já na dece, upocená.
20. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@safryy : tak hlavně že jsou síly, Verunce se to bude určo taky líbit :slight_smile:
tak já zas mažu, oběd jsem jaksi nestihla, tak mám plnou kabelku jídla :grinning:
mějte se tu krásně a doufám, že až se sem zas mrknu, ty dvě mimča minimálně tady navíc určo budou :sweat_smile:
20. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@safryy wow...hezké fotečky v albíku :slight_smile: !!!
20. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
@hanncca : to má krásnou váhu Míša teda, šikula. Malej teď moc nepřibírá, jsem zvědavá kolik bude mít dneska. Je to znát, jak neměl včera tu jednu dávku. No já taky se musím zatím šetřit, po tom císaři ani nevím od kdy můžu začít cvičit na bříško, určo až po 6 ti, jestli ne dýl

tak já letím
pá mamči

@lendaw : já si musím koupit nějáký košile noční na rozepínání kvůli kojení pak, taky mám trička na spaní , tolik pyžam nevedu :grinning:
20. srp 2010 v 11:53  • Odpověz
@beru3nek jj, je každým dnem větší a větší. Adámek taky bude,chce to trpělivost!!! No,ty po císaři by neměli dýl cvičit. Myslím že těm holkám u mě na pokoji ta sestra při propouštění říkala 3měsíce to bříško víc šetřit kvůli jizvě.Tak ať adámek hezky papká dneska!!! pa
20. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@safryy teda fakt máš sexy fotky :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
@beru3nek ...tak papa a at broucek pekne papka!!! :wink:

@hanncca ....dekuju....ta samospoust je uzasny vynalez no ne? :grinning: Akorat manza jak ty fotky videl, tak chtel taky hnedka fotit.....jenze on kdyz chce fotit, tak to jsou same hambarny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz
@safryy to jsi se fotila sama, jo? Tak to jsi šikovná !!
20. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz
@suzete: rodivý tip? No tak to máš asi dobrý :grinning:
No a podle toho, že píšeš, že v pátek narozené děti jsou strašně hodné odhaduji, že ses narodila v pátek? :grinning:

@lendaw: podojila kozy a jela rodit? :grinning: taky dobrý :grinning:

@hupcza: no já myslím, že nejhodnější jsou narozený v úterý (já) :grinning:
20. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
@hanncca ....jj sama...to vis no...venku porad prsi, navarene a uklizene uz jsem mela tak nebylo do ceho pichnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda ....vubec nevim, ktery den jsem se narodila....hned to jdu zkontrolovat....ale urcite to byl den, kdy se rodi prave ty nejhodnejsi miminka :grinning:
20. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@kovalda ....tak je to jasne...bylo to utery :grinning:
20. srp 2010 ve 12:15  • Odpověz
@rennu: jé, tys tu informovala sama, to je super :slight_smile:

@suik: s tou rodinou mne to mrzí, že takhle reagují. Snad se po narození malého chytnou za čumák.

@antana123: koukám, že tobě se opravdu ulevilo a můžeš si konečně užívat, tak super, aspoň nasbíráš síly na finiš, pobavíš se, nakoupíš, uklidíš a tak ... :slight_smile:

@petja: hezky, super výsledky z kontroly, takže ty se chystáš rodit na termín :grinning:
20. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.