• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda rennu:se ti ještě neozvala ta to už má za sebou
20. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz
@safryy: já si taky myslím, že jsme tu všechny byly ty nejhodnější miminka, co? :grinning:

JInak, stále žádné info od LIO.

20. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@antana123: nee, rennu se taky neozvala
20. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
škoda třeba je ještě brzo :wink:
20. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
ten hřebík nebyl žádná hrůza, ale byl rezavej :pensive: jsem se u babičky sunula podle prken,protože jsem se musela nutně na něco podívat a nevšimla si ho, jsem hlídala jen to prkno...strejdové furt něco staví, tak je to tam jak na staveništi. No pak jsem to desinfikovala jak divá a furt hlídala. Jsem měla bobky, co na to doktor, ale nic neříkal, ono to pak vypadalo jako vodorovná strie :grinning: ...ale že jsem se spálila o troubu to si všiml, prej co jsem vařila :grinning:

já se teda potím taky děsně a spím odkopaná. Já která v největších vedrech musela bejt pořád přikrytá. Už podruhý peru povlak na polštář,páč je fakt eklhaft, ale nevím jestli ho tam narvu zpátky, je tip ťop, budu muset ušít novej, to mám radost :angry:

@lucinceka222, tak to jsem ráda, že jsi to tak pěkně zvládla, určitě jsi se s babičkou hezky rozloučila :wink:

@berunek.....tak zkuste do tý lahvičky napíchat jednu pididírku nebo víc malejch pididírek, jako je to u prsa. Taky jsem o tom někde četla.....No a kdyby nešlo ani to, tak velkou, ať se netrápí hlady. snad to půjde....to je škoda s tou stříkačkou a ani vlastní? :astonished:
20. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz
@kovalda tak třeba mají zrovna tu hodinku spolu všichni tři :wink:
20. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz
Rennu včera psala, že po operaci bude 6 hodin na JIP. Určitě vyspává. Já byla po laparce hotová až do večera. Ale miminko už je určitě na světě :slight_smile: Dneska je asi nějaký plodný den. V jiném tématu kam chodím se dneska narodila dvě miminka - Vojtíšek a Matýsek. :slight_smile:
20. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz
@lendaw jo asi je u nás v létě se taky narodila terezka a zůstali jsme tam už jen 2těhule
20. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
@antana123 však do půlnoci je ještě hodně času :wink:
20. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
Tak muzem zacit hadat, co se te Lio teda narordilo :dizzy_face: Brzy nam da urcite vedet :slight_smile:

Borok rennu...urcite je na oblbovacich ne? Ale broucek uz je urcite venku :dizzy_face:

@lendaw ....teda...fakt plodny den....obe jmena jsou krasne...Vojtisek je muj mladsi synovecek a Matyska jsem si tuze prala :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@lendaw jo my obě jsme smířené :wink: :wink:
20. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@safryy já tipuju že má lio kluka
20. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@antana123 ....taky tipuju kluka :wink:
20. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
TAk co ženské, honem mi napište novinky, ať nemusím hledat!!!!!! :grinning:
20. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@safryy Přijde mi, že Vojtíšků se rodí poslední dobou nějak víc. A Matýsek je i naše volba pro chlapečka :grinning: To kdyby se náhodou Bětuška narodila s pindíkem :grinning: Bětoucha by nám totiž na matrice asi neuznali. Ačkoliv kocoura jsme takhle pojmenovali - měla to být taky Bětuška, ale narostly mu kulky :sweat_smile:
20. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@lamia za tím nic
@lamia novinky stále nejsou
@lamia nic ještě nevíme
20. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@antana123
@lendaw oběma dík za info, no teda, já čekala jak se tu bouřlivě slaví a gratuluje!!!!
20. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
@lendaw Taky se v noci potím jak bejk, myslela jsem, že to bude tím počasím, ale bude to asi mnou :wink:
Maso upečeno, uklizeno a hurá na oslavu!
Jo a dneska přišel kočárek, máme ho složenej u tety v garáži, dala jsem doručovací adresu přímo tam, ale dneska už nestihnem se mrknout, tak zítra a uděláme zatěžkávací zkoušku a nějaké to foto! Jsem zvědavá!
20. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@safryy @antana123 já LIO tipuju na holčičku - aby to bylo hezky vyvážené, když Rennu čekala chlapečka :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@lendaw ..... :grinning: :grinning: :grinning: Tak u kocourka to je jeste jde....a mate ho porad? Aby se vam to nepletlo :grinning: ale kdybyste trvali na Betouchovi...nedejboze kdyby jsi ho chtela nosit v satku a k tomu odmitnout nejake ockovani :grinning: Bez zeptani by vam ho sebrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@lamia ....zatim nic....netrpelive cekame nejake info a zatim teda zadne nove :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
@pet.s: hmm, udělat 4x au au a mít po porodu, to bychom asi chtěly všechny :grinning:
A super, že se malá už hezky mele :slight_smile:

@lamia: panečku, multifunkční matka - k tomu se taky dopracujeme anebo na to máš nějaký spšl školení :grinning:

20. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
@lendaw tak to je s kocourem dobré :grinning: No moje kamarádka má taky koucourka jménem Micoň, původně to měla být Micka :grinning: :grinning: Někdy je to u nich naprd k poznání, když jsou koťata....

Třeťucha mě dnes pěkně škádlí a opět dloube a tlačí kamsi dole, fakt žůžo, venku s holkama jsem div nechodila v předklonu když jí to chytlo, lahůdka....
20. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
@safryy bohužel, už je v kočičím nebi. Takže jméno je volné :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tak já se taky potím, žeru jak regiment vojáků a taky chci porod se 4x au a vyprdnout dítko, ale asi to nehrozí, minule to byla sice děsná rychlovka (dík té prasklé vodě na začátku...), ale zas ty kontrakce byly fakt hoooodně výživné, vcelku se divím, že jsem muži něco nezlomila, jak jsem se mu věšela na krk nebo mu drtila ruku....Takže nevím, jestli mám tentokrát doufat v rychlovku nebo v pomalejší rozjezd se snesitelnějšíma bolestma :grinning: :grinning:

@kovalda pošlu Ti na pár dní holky a budeš proškolena dokonale :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@lamia
@safryy manžel pro jistotu oslovuje můj pupek jak Bětuškou tak Bětouchem, tak snad z toho pak to miminko nebude zmatený :sweat_smile: Btw. ségra má Filípka a Filípek vrhnul koťata. :grinning:
20. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jo já taky u Lio tipuju holčičku??? Vyhraju něco?? Zájezd do porodnice, nebo tak?? :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@lamia tak to bych chtěla vyhrát já teda :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@lendaw šikovnej kocourek, pravda :grinning:
20. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.