• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lamia Moc se neozývej, výhrou je 7.místo v tabulce :grinning:
20. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
No sedmička bylo vždycky moje šťastné číslo, ale tentokrát ho ráda přenechám, přeci jen Třetislava potřebuje ještě dopékat do krásy pár týdnů :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak koukám, že se tu rozjíždí tipovací soutěž. Tak já teda LIO tipuju na chlapečka :slight_smile:
No a RENNU asi leží na té jipce a dospává, takže se dočkáme informací asi až později odpoledne :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
Já bych taky tipla holčičku....
20. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@lendaw ....jeee tak to je Filipek sikovny :grinning: :grinning: A vy mate Betusku potvrzenou nebo ne? Zmatena snad nebude...kdyz ji tak prestane rikat zavcasu po porodu, az se potvrdi, ze fakt je Betuska a ne Betouch :grinning:
20. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak já se asi ještě půjdu natáhnout s holkama (ty už spí jak zabité...), ať pak tu dvojitou porci novinek o miminkách ve zdraví přečkám :wink:
20. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@beru3nek: držím palce, ať to kojení zvládnete :slight_smile:

@rennu: ty bláho, tys tu psala ještě v 6 ráno, no úžasný - vys.aná z podoby a nachystaná na vše. Jsi dobrá :slight_smile:

@discreet: užij si dnes oslavy :slight_smile:

@eliska_v: přepadávat do trouby? :slight_smile:, tak pozor :grinning:
20. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz
@daja.had: vše nej k včerejším narozkám :slight_smile:

Tak tabulka je na holky nachystaná a furt nic :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/zari-2010-rodime-/
20. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
@kovalda tabulka je super
20. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@antana123: prej do konce září :grinning:, čoveče, to by tě pak museli rozpárat jak vlka v Červené Karkulce, aby z tebe toho Šímu dostali :slight_smile: - přenášet měsíc :grinning:

@safryy: teda, tak to je pádný důvod nerodit, když taťka nemá nachystané redbully a vybrané oblečení :grinning:.

Jé, konečně se probojovávám už dnešními přípěvky, tak snad vás dočtu, než zas půjdu nakupovat :grinning:
20. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@kovalda ...paradni tabulka :wink: To je fajn, zes tam pridala ty tydny, ve kterem se prcci narodili :wink:
20. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@lucinecka222: tak super, že jste ten pohřeb i cestu v pořádku zvládli. Fotku Elišky nemám - info posílala kali.kal laurince a asi bez fotečky. Jinak tabulka je aktualizovaná a nažhavená na dnešní 2 přírůstky :grinning:

@lendaw: super, že odezvy O. K. Hmmm, loupáčky a kakavíčko, to bych si taky dala. A k pocintanému pupku - spíš oslavuju, když se mi podaří si ho nepocintat, než abych se pozastavovala nad tím, že jsem si ho zase pocinatala :grinning:

@antana123: no čoveče, je fakt, že abys stihla do 10 místa, tak by to asi muselo být příští týden, když to dál půjde touhle rychlostí :grinning:

@safryy: fotky super, jsi šikula a moc ti to sluší :grinning:

20. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@lendaw: tak kocour je Bětuška s kulkama a Filípek, který vrhl koťata :grinning: Máte to pěkně pomotaný :grinning:

Jé, to jsem ráda, že čtu, že se taky potíte jak zvířata, já myslela, že to jen já :slight_smile:

@lamia: aha, takže to bylo to školení tipu - křest ohněm :slight_smile:. No, tak to se asi taky k univerzální ženě časem dopracuji :grinning:
Jak se hnedka ptá na výhru tipovací soutěže :grinning:. Prej výlet do porodnice - na to tu máme dlouhou čekací listinu a ty jsi až někde na konci. Chudák antana má už vystátej důlek a dál ji předbíhá celá fronta :grinning:

@antana123: díky za chválu tabulky, už se těším, až tam doplním ty další 2 prcky :grinning:
20. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@safryy: díky, to byl nápad holek tady, přidat tam ty týdny, kdy se narodili :slight_smile:
20. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz
@safryy HOlčičku nám potvrdili 2x na 4D, tak doufám, že se nesekli :sweat_smile: Na 3. velkém utz Dr. nic neříkal, je to takový morous. Jen mi řekl, že mimi je obr a že prý ho asi pěkně vykrmuju :angry: No nevím, 2800g ve 36tt mi ještě nepřijde takový extrém. A moje Dr si dle utz taky myslí, že to bude slečna. Tak jí věřím :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@lendaw: teda ten doktor je nějakej divnej patron, ne? 2800 v 36 tt je absolutně v pohodě, klidně by i mohla mít víc. :angry: Drzoun :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
No, snad už jsem nasbírala dost odvahy a sil na nakupování, tak já jdu teda na to :slight_smile:, čím později, tím asi hůř, přeci jen je pátek a má být o víkendu hezky, to zas bude všude lidí jak nasr.no :slight_smile:

JEN PRO PŘESNOST - ZPRÁVY OD LIO ANI RENNU NEMÁM :grinning:
20. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
@lendaw ....jeeee tak to ji mate potvrzenou na tolikrat, ze to snad Betouch vazne nebude :grinning: Me nektere ty hlasky doktoru vazne udivujou :confused: Vzhledem k tomu, ze vahovy odhad....je vazne jen odhad a pul kila sem nebo tam se klidne muzou seknout, tak nechapu o co mu slo... My mame jen jeden utz ve 20tt a tam nam bylo receno its a baby girl a od te doby tomu teda verime :grinning: Ale jestli bude mit Verunka pindoura, tak bude prvni tri mesice vyfesakovany do ruzova :grinning: Prece se to nevyhodi, kdyz uz se to nakoupilo ne???

20. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
@kovalda ....taky musim jit nakupovat.....ale vzhledem k tomu, ze jsem si na vecu vymyslela tvarohove jahodove knedliky....tak se na ten nakup aji tesim, pac uz se vidim, jak se tim cpu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

20. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@kovalda je to nějakek morous a asi nemá rád tlustý lidi. Ve 21tt mě sprdnul, že na tom utz nemůže nic pořádně změřit, protože jsem tlustá. Kdybych byla nějak mega tlustá tak se ani nedivím, ale u mojí Dr. bylo na utz všechno pěkně vidět :angry: Jak říkám, prostě je to morous. Jsem ráda, že už tam nemusím. Ze 3 utz mi nenabídnul ani jednou fotku - až teď naposledy jsem si venku na nástěnce přečetla, že se o ní musím předem přihlásit a zaplatit 50,-/ks.
20. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@safryy no u nás by to s oblečením dopadlo tak nějak podobně. Sice jsem se snažila nepořizovat hodně věcí v holčičích barvách, ale hormonům neporučíš :sweat_smile: Navíc, ty malilinkatý šatičky jsou tak roztomilý :sweat_smile: ...tvarohovo-jahodový knedlíky....to bych letěla do obchodu okamžitě :wink:
20. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@lendaw ....no to je podes ten doktor...a pak se ma clovek citit prijeme ze...booze...skoda, zes nevedela o tech fotkach drive....ale my jich taky moc nemame....no vsak uz jen chvile a muzes si Betusku fotit do aleluja :dizzy_face:
20. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
@safryy my jsme si to s fotkama potom vynahradili na 4Dutz, byli jsme dvakrát a máme jich odtamtud celkem 8, z toho 5 přilípnutých na ledničce :grinning:
20. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@lendaw .... :grinning: tak to jo....ten 4D musel byt super :wink: ...my jsme byli odvareni i z toho obycejnackeho :grinning: No jeste chvilka a budu to mit v 3D nafurt :grinning: A vypnout se to nebude moct dat :sweat_smile: Doufam, ze nebude moc upistena....to me asi jinak odvezou :grinning:
20. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
ahojky,tak včera byla noc :( raději sem volala do nemocnice ale tam mě ujistili,že pokud nekrvácím hodně nemusim k nim jezdit a hlavně když cítím pohyby :slight_smile:ale k ránu jsem začala opět více krvácet,jela jsem hned k doktorce,ta mě vyšetřila je to z děložního čípku :unamused: dostala jsem prášky a nějaké tabletky do pochvy :fearful: tak snad se to zlepší.Musim to hlídat jinak ihned do porodnice :confounded: jinak malej je v pořádku,už máme skoro 3kg :slight_smile: to bude asi buclík :dizzy_face: a co je tady nového? Rennu je v nemocnici?
20. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@r.m ....no teda...tak hlavne, ze maly je uz docela velky :wink: :dizzy_face: Snad nebudes muset do te porodnice jet :wink: Rennu mela rano cisare, takze tedka asi odpociva, tak se vsichni tesime, az se doodpociva a da nam vedet :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz

@safryy něco jsem tu přečetla,tak Rennu už je taky maminkou :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
@r.m ....zatim zadne info nemame, ale psala ze by mela byt na sale na desatou, takze uz urcite maminkou je :dizzy_face: Tedka bude jeste na jip....pak nam da urcite vedet, psala tady aji rano :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
no snad to bude už v pohodě,doktorka mi dělala výtěr a výsledky se dozvím v Po
20. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@safryy v kolikátém byla týdnu?
20. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.