• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m ....termin mela 28.8. , takze Honzicek uz byl dostatecne dopeceny :wink: Byl to planovany cisar, nebot byl prcek KP :wink:
20. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@r.m já myslím, že Rennu měla týden před termínem. Byla to plánovaná operace kvůli poloze KP.
20. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
Safryy mě předběhla. Stejně se mě nikdo neptal :grinning:
20. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
@safryy tak to jo :slight_smile: a jak je tobě?
20. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
20. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
Jedu do banky, tak až se večer vrátím, ať jsou tu zprávy o dvou nových miminkách :wink: A nebo rovnou o třech :grinning: Ať nejsme škrti :grinning:
20. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@kovalda super tabulka

@safryy @lendaw jo, je to je nváhový odha...mně dělali UTZ když jsem přijela do porodky s kontrakcema a odhad byl 2100g a malej se narodil 2480g :slight_smile:

@r.m tak kdyby se to nelepšilo, tak hned jeď do porodky!! já taky krvácela, ale já k tomu už měla kontrakce. Tak hodně štěstí, ať je to v pořádku!!!
20. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@r.m ...porad stejne dobre :wink: Hlavne vecne hladove :grinning: Jsem si tedka merila bruch a uz mam 119cm v pase....pred dvema tydny to bylo 115cm....asi puknu co nevidet :slight_smile:

@lendaw ....treba se Anty docka a bude Sima to treti o kterem pises....tak snad nez dorazis, budou vsechna infa na sklade :wink:

Ja se pomalu taky oblikam a vyrazim do toho obchodu....mam to normalni chuzi 5min....ale znate to...normalni chuze uz je pro me hodne vzdaleny pojem :grinning: Nakup si domu nosim v batohu na zadech....to kvuli spravnemu vyvazeni :grinning:
20. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@lendaw: to je teda fakt na ránu říct, že nic nevidí, protože jsi tlustá, co si to dovoluje :angry: :angry: :angry:

@r.m: tak hlavně, že vše dobře dopadlo, no a skoro 3 kg, tak to už je paráda :slight_smile:
20. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
Já jdu teda konečně do toho obchodu, jsem ještě nebyla, se mi strašně nechce, ani kvůli knedlíkům :grinning:
20. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
@hanncca děkuji :slight_smile: zatim je to dobrý ale jsem jak na trní
20. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@lendaw tak štastnou cestu :wink:
20. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
holky,jdu se na chvilku natáhnout :slight_smile: tak zatim :zipper_mouth:
20. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
@r.m já tě chtěla včera taky utěšit, ale pak jsi odešla a já to nestihla,nicméně jsem taky našla malilinko krve na kalhotkách a vyděsilo mě to teda řádně :confused: .... já se ale nejvíc bojím toho, že to budu muset nějak řešit. No poserouch.

Koukám, že žádné zprávy :confused:

já chystám na návštevu, ale nemám šanci to stihnout, jsem jak šnek...

@safryy vy taky nemáte auto, nebo jo? Já jsem vlekla domů nákup posledně a trochu to přepískla :sweat_smile: , ale batoh mám malej, tak se nic nevejde, příště si vezmu vozejček....ale teď tu budou auta, tak to bude dobrý a pak přijede pán domu a bude vozit on, já se jen nesu :grinning:
20. srp 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahojky holky,taky jdu juknout,co nového v případu Lio,Rennu a vidím,že obě asi těžce odpočívají po náročném výkonu,snad už mají obě miminka u sebe!!!
Mě dnes odpoledne hodně tvrdne břicho,viděla bych to jako kontrakce,zatim dost nepravidelný,ale jo
20. srp 2010 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz
@suik ...tak jsem z nakupu doma :slight_smile: Jako obvykle jsem chtela vzit jen to nejnutnejsi na ty knedle a jit....ale zase se toho nasbiralo ze nevim....jak serpa jsem se s tim vlekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My uz auto mame....a diky tomu uplne vybileny ucet :grinning: . Ja nejradeji chodim sama, pac utratim desetinu penez a koupim suroviny, ze kterych se da varit....to s manzelem absolutne nejde....ale jeste dneska nebo zitra pojedem na vetsi nakup autem....jenze s nim je to jak s malym klukem fakt....polovinu veci mu zakazu, pac to jsou hovadiny a pak si pripadam, ze ho jen sekyruju....ale on to vi moc dobre sam, ze nakupuje blbosti :grinning:
20. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
@petja ....me obcas ztvrdne bricho....ale jestli to jsou kontrakce to nepoznam....mam spise pocit, ze je to tim jak se tam mala fest zavrti...Ale myslim, ze az prijdou opravdove kontra, tak to nepujde prehlednout :grinning:
20. srp 2010 v 16:04  • Odpověz
@safryy Tak to je manža dobrej expert
20. srp 2010 v 16:05  •  3 děti  • Odpověz
@safryy u nás to je naopak :grinning:
20. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@safryy tak nic moc nepoznám, někdy se mele solidně a bříško je tvrdší....no snad poznám, že rodím :grinning:
20. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
Díky holky za gratulace! :slight_smile:
Nic nového? Ty nás teda napínaj, co??? :grinning:

@suik taky jsem jak šnek.....mám objednanou návštěvu, nejradši bych je tu měla už ve tři - nakonec přijedou před pátou a jsem ráda...před chvílí jsem teprv strčila špízy do trouby, přichystala salát na chlebíčky....na všechno mám fůru času a pak se divím :confused:
20. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@petja ...a nejhorsi je, kdyz ma hlad...to je uplne zbytecne tam lezt....protoze bychom tam nechali celou vyplatu :grinning:

@suik ....taky doufam, ze poznam, ze rodim :grinning: Pac nejake poslicky nebo tak neco asi nemam...nebo o nich nevim nebo si jich nevsimam? :grinning: Ale kdyby to bolelo, tak bych si vsimla....takze spise nemam :slight_smile:

@daja.had ....no jo ...furt nic noveho....jsem napnuta jak ksandy :grinning: Hej vubec nedelas chute s tema spizama a chlebickama a salatem....utru klavesnici od slin a pujdu asi neco kuchtit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2010 v 16:14  • Odpověz
@safryy ses mohla taky stavit....kdo ti za to může, že bydlíš tak daleko? :grinning: :grinning: :wink:
20. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@daja.had ...no ani nevis kolik takovych obzerstvi jsme uz jen za letosek prosvihli....to pak vzdycky obdrzime fotky z oslav.....na sucho polknem a fungujem dal :grinning:
20. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
Tak jsem koukala k rennu na profil a malej už je na světě... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2010 v 16:56  • Odpověz
@eliska_v: jé, skvělej postřeh :slight_smile:

@rennu: VELIKÁNSKÁ GRATULACE !!! :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@kovalda : Jak je? :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
@safryy: no vidíš, tak to já šla na velký nákup na víkend a na nic jsem neměla chuť, nic mi nepřišlo důležité koupit, takže mám džus na teď, chleba, špenát, zelené fazolky, kukuřici a nektarinky a tím končím :slight_smile:

@petja: no je fakt, že jestli se začne dodržovat pořadí, tak bys měla být taky někdy už na řadě, co? :grinning:
20. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
@eliska_v: jo, je fajn, díky a co ty?
20. srp 2010 v 17:07  • Odpověz
Tak teď už jen lio....teda prozatím.....

My co držíme to září, tu budem za chvilku pěkně opuštěný, zatímco ostatní budou maminkovat.
20. srp 2010 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.