• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda : Tak to závidím... mně bolí snad úplně všechno!! Takže nic moc!! :angry:
Příští čtvrtek jdu do porodky, tak jsem zvědavá..... :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:09  • Odpověz
@suik: neboj, myslím, že nás bude taky dost, co budeme rodit až v tom září :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:09  • Odpověz
A pokud někdo bude přenášet, tak může rodit až v říjnu :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@eliska_v: no, mne docela dobře zabírá ta arnica montana a teď jsem dokoupila i homeo na to pálení žáhy, čímž mám zažehnáno to nejhorší - žáha + bolest kyčlí :slight_smile:
@eliska_v: no tak já mám jisto, že nejpozději v září :slight_smile:
@kovalda : To já ne!! Prá když budu přenášet, tak si mám vybrat aspoň už hezké datum!! 10.10. 2010 :grinning: :grinning: :grinning: Fakt ta moje rodinka je vtipná :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. srp 2010 v 17:12  • Odpověz
@eliska_v: to jsou teda vtipálci :slight_smile: a kde bys to pak už nosila? :grinning:
20. srp 2010 v 17:33  • Odpověz
@kovalda : Jo, tak to nevím, ale mám problém ho nosit už te´d!! :sweat_smile:
20. srp 2010 v 17:34  • Odpověz
rennu:obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahoj, jsem tu jen na skok, můžu někoho poprosit, jak to vypadá s rennu a lio? Jinak já dnes na kontrole v porodce dobré, nějak mi pořád nemohli natočit monitor, třikrát mě přetáčeli a trvalo to skoro 3/4 hodiny :rolling_eyes: Naštěstí byl manža se mnou, tak jsme aspoň kecali. Pak pan doktor měl asi 70 let, dvacet titulů, při vyšetření se jen pootočil na točící židličce od počítače, ani neodtrhl oči od mobnitoru, šmátnul mi na čípek a Mirdovi na hlavičku, prohlásil, že čípek ještě veliký. Pak jen nemohl najít streptokoka v průkajdě, tak se mě ptal. Sestra mně musela říct, že už nic nebude a poslat se oblíct, protože já byla z té rychlosti absolutně konsternovaná. :grinning: Pan docent si mě všiml teprve, když jsem čekala na tu průkajdu, asi se divil, že tam ještě jsem, tak mi řekl, že kdybych začla rodit, tak mám přijet, jinak příští pátek 8.30. :grinning:
20. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
@zvirka ahojky u rennu ve fotoblogu psal její manžel co a jak :wink:
20. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahojky, tak už tu máme i oficiální zprávu od RENNU:

Jmenuji se Honzík, narodil jsem se dnes v 10,22, měřím 48 cm a vážím 3,1 kg a mám plno vlásků! :slight_smile:
R+H+H Čtvrtečkovi :slight_smile:
20. srp 2010 v 17:57  • Odpověz
takže @rennu: moooc gratulujeme a těšíme se na fotečky a až budeš mít sílu, tak i na "zážitky" :slight_smile: Ať jste brzy oba doma a užíváte si rodinné pohodičky :slight_smile: !!
20. srp 2010 v 17:58  • Odpověz
@rennu:malý má míry modela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
@antana123 Díky! A co lio?
Jinak @rennu obrovská gratulace!
20. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@rennu: velká gratulace

Lio bude mít holčičku, to je jasné.
20. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
@suik a už si byla u doktora?
20. srp 2010 v 18:30  • Odpověz
rennu: veliká gratulace :slight_smile:

20. srp 2010 v 18:42  • Odpověz
co ta lio?
20. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
přidala jsem pár foteček tak jukněte :slight_smile:)
20. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
my měli dneska lítací den
dopoledne jsem koupila mobil - ten starý už nenapíše ani sms, že se nám narodila verča :slight_smile:
pak jsem měla projektovou schůzku - už to máme vychytané, tak to pěkně odsejpalo
pak s holkama a třenma mrňousema na obédek
a v jednu další pracovní schůzka - ta byla trošku drsnější - potřebovali jsme srovnat jednu partnerskou firmu ...a kupodivu to těhu je dobrá věc ..s přehledem jsem je usadila ....normálně by mnou cloumala zlost
a pak jsem byla ještě u homeopatky - probírali jsme nějaké homeo k porodu a po porodu
no a tak teď to už jen nakoupit a můžeme rodit :grinning:
20. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
@rennu Moooc gratulka k chlapečkovi! Hlavně,ať jste zdraví!!!
20. srp 2010 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz
Jinak já sem se dnes schválně dívala na diskuzi porodnice Krč a docela drsné,takže popravdě se divím,že do toho Lio šla.Tak,když je to 50/50,tak to je na náhodě,ale tam mi přišlo 70-80% negativních reakcí a zážitků
20. srp 2010 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz
jinak mamča mi popisovala ten včerejší porod - krása
přijela za mamčou ve 4, v 6 byli v porodnici a před 9 byla malá na světě
dokonce se vyloupla v neporušeném vaku blan - takže měla měkkoučkou cestičku :slight_smile:
tak bych to brala :slight_smile:
20. srp 2010 v 18:46  • Odpověz
@petja: kdybych byla od prahy, jela bych do hořovic
ono to je právě o tom výběru porodnice - tehdy to tady kritizovala tuším kuchy, že se s tím dělají velké cavyky ....no nevím - já se jen stále utvrzuju v tom, že to je důležité
20. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
tak jsem zpět. Tak napodruhý dal 15, a napotřetí ani ťuk, nechápu ten systém tam. Chtějí aby se koupalo před jídlem / přitom když vypije 15, tak si myslím, že se nepoblindí, je to málo/ takže je pak totálně hotovej, spinká a není k probuzení. Takže už abychom byli doma a dělali si to podle sebe. :wink:
@hanncca : no dneska jsem jela na nákup, bylo to docela těžký a bříško jsem cítila :confounded: , tak to bude asi opravdu trvat dýl po tom císaři
@safryy : ty jsi teda šikula takovýhle fotky, super :wink:
jdu vás dočíst :wink:
20. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
Tak a uzavírám tipovací soutěž, protože tu mám zprávu od LIO :grinning:
20. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@kovalda tak nenapínej! vyhrála jsem zájezd do porodky?? já chci nejdřív v neděli
20. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@kovalda no tak nenapínej
20. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@kovalda : Tak povídej :wink:
20. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.