• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
nenapínej! :angry:
20. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
Takže zpráva od LIO:

17,15 hod., 51 cm, 3,6 kg kluk jako buk, jen nevím, co mám dělat s tou bradavkou, jsem unavenej a ukecanej a pinkal bych. Zdraví Lio a Dominiček

20. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@lio:obrovská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já vyhrála s pár dalšíma
20. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@kovalda: co to je? Ty jsi teda!!!
20. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
jeeeeee, já prohrála :slight_smile: je krásný!!!! no po týdenním porodu to musí být fešák!
20. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
aha, pardon, než jsem to dopsala, už to bylo .....

Jupí! Velká gratulace! :dizzy_face:

Ale ten čas :confused: , to to trvalo docela dlouho, tak zaplať pánbůh, že už to mají za sebou. UF.

Já jsem málem taky rodila v Praze :unamused: a vzhledem k absenci auta bych volila krč, apolináře nebo podolí....ale stejně je to prašť jako uhoď. Na Hořovice jsem slyšela chválu a pak ještě na Neratovice.
20. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
to prašť jako uhoď myslím v Praze...nejhorší pověst ale mají Vinohrady.
20. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@suik : no přesně, je to blbý s tou stříkačkou, no uvidíme jak nám to půjde dál :slight_smile:
Mají s ním začít cvičit s broučkem, že je prý laxní :fearful:
@safryy :mňam knedlíky, :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lendaw : ty máš teda dr. to je teda protiva hnusnej :confounded:
@safryy : jak píšeš aby nebyla upištěná, tak vedle nás je holčička, ale když spustí, tak to je teda neuvěřitelnej jedák, zlatě když krákají jak vrány :grinning:
@r.m : tak držím pěsti, aby jste ještě chvíli vydrželi pokupě, ale kdyby ne, tak nezoufej, 3 kila jsou super :wink:
20. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@antana123: taky jsem tipovala správně :slight_smile:
hele, kolik tt jste dneska? ať to písnu do tabulky :slight_smile:
20. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@kovalda 40+3tt :grinning: :grinning: :grinning:
holky a ted už sem opravdu na řadě já nepředbíhejte mě už :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@lio Gratulace!
20. srp 2010 v 19:16  • Odpověz
Takže obsazeno máme již 1. - 8. místo :slight_smile:

Tak snad se ta @antana vejde do té 10. :grinning:
20. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
@lio : Velká gratulace k narození malého :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
@suik: jj, nejhorší pověst mají Vinohrady
20. srp 2010 v 19:22  • Odpověz

@lio: ten je nádhernej a těch vlásků mega gratulka, byl to teda asi dost nářez, tak hlavně že už jste spolu :grinning: . Oni jsou kluci na to pití takový línější :sweat_smile: , neboj to se podá
20. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@petja : že by jsi byla adeptka na další volnou příčku ? :grinning:
@safryy : u nás je průser, když jdem do tesca a tam chodíme furt, to prachy jen lítají. U nás jsem v tom spíš taky já, ale nejvíc jsem toho prožrala v těhu :grinning:
20. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@kovalda: jééé ..stejné míry a váha jako ondří a vlásků zrovna tak :slight_smile:
tak konečně to má holka za sebou - gratulace veliká :slight_smile:
20. srp 2010 v 19:25  • Odpověz
@antana123: hele já měla v plánu 9. místo :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
LIO, RENNU: mooooc gratulujeme k chlapečkům!!! :dizzy_face: To teda bylo dneska napínavý! :wink: Tak ať jste holky i s mrňouskama v pořádku! Ty chlapečci to naše "září" asi převálcujou... :wink:
20. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@hupcza no mě je jasné že mě ještě někdo předběhne než se rozkýváme :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@antana123: no, petja a hupcza si rozeberou 9. a 10. :grinning:
20. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
@antana123: myslím, že na tu první desítku máš nárok :wink:
20. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
@kovalda: tak hnusné, že bychom byly? :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 19:32  • Odpověz
také gratuluji oběma maminkám !!! Hodně zdravíčka a štěstíčka klukům v životě přeji !!!
A myslím si, že chudinka LIO asi hned tak sourozence mrňouskovi nepořídí ...
Ale je pravda, že se bolest rychle zapomíná .. Musela si teda ale užít ... :frowning2:
20. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahojky, jsem tu jen na skok :slight_smile:

já byla dnes v poradně...překvapilo mě, že jsem za ty 3 týdny přibrala jen necelý 2kg :slight_smile: přitom mi přijde že furt bych dala něco do pusy :sweat_smile: zase jsem dostalal vitamíny, prý se mám posilnit na porod, tak teda budu poctivě zobat a koupila jsem si teda i to kalibrum mami, když pak budu kojit :slight_smile: akorát teď jak dlabu poctivě už týden ty jedny, tak mi raší jebáky na tváři :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
dle dr. už se to dole připravuje, jsem zavřená, ale čípek už měkne :slight_smile: udělal stěr na streptokoka, a příští středu znovu na kontrolu :slight_smile:

doufám, že ještě aspoń 14dní vydržím, páč příští týden chci jet s kamarádkou do Zwieselu, pak možná do Deggendorfu a přítel ještě plánuje, že bychom jeli na Země živitelku do Budějek...ale to nevím :sweat_smile: a on sám bude celých 14dní pracovat v Plzni..60km od nás :confounded:

@lio @rennu mooooc gratuluji ke chlapečkům, ať rostou jako z vody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
Jeee, tak clovek si odskoci k plotne a najednou vsechny novinky jsou venku! :slight_smile:
Tak @rennu i @lio mega gratulace ke klukuuuuum :wink:
Knedliky jsou z casti zbasteny....akorat jsem si v obchode nevsimla, ze kupuju mouku jakousi celozrnou...no byla v akci ze...tak kdo by to zkoumal :grinning: Takze vypadaji uplne hrozne, ale jsou uplne dobre :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda ....pani, ty jsi pohotova s tou tabulkou! :wink:

@antana123 ....tak ja nevim no....posledni dve mista do uzavreni prvni desitky! Jses v ohorzeni!!! Jeden nikdy nevi, kdo se predbehne jeste :grinning:
20. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
já si myslím že 12 místo je taky pěkné né??? :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 19:42  • Odpověz
@antana123 .... :grinning: a proc az 12te?
20. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@r.m nebyla, to byl fakt "stopový prvek", ale jak sjem s tím měla problémy na začátku, tak mě to docela vyděsilo, ale řekla jsem si, ráno moudřejší...a byl klid, asi to bylo fakt po té prohlídce, na ní jsem byla ve středu ráno. Jen mi to přišlo už docela dlouho....
20. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.