• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123: teda já od tebe čekám novinky ...ale takovou hle jsem teda nečekala :sweat_smile:
20. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@antana123 tak to dobře pořeště. a stěhování je dobrá nebo špatná zpráva???
20. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@beru3nek: dobrou :slight_smile:

@antana123: stěhování super :slight_smile: a to ještě před porodem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@hupcza já jsem z toho trošku smutná víš já myslela že budeme tady a né tak daleko prostě můj dostal práci ve Ždáru nad Sázavou prý je to životní šance práce v jeho oboru krásný plat + bydlení ale mě se tam moc nechce asi jsem blbá ale jsem zvyklá ná svou rodinu a taky se jedná o mou školu kterou bych musela přerušit je to prostě velký krok
20. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz
@kovalda asi až po porodu no zatím by on tam bydlel sám a já byla tady
20. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz
je to můj muž a měla bych být prostě s ním jen nevím jestli děláme dobře když tu školu přeruším tak už ji nikdy v životě neudělám a mě to tak baví je to rozhodnutí na celý život poradte co mám dělat????
20. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@antana123: mm...to je jasné ....trošku moc změn naráz, co ...a co nechat definitivní stěhování po zkušebce ... mezi tím se ustálíš se šimokem a bude vše víc v poho :wink:
20. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@hupcza jo jo to taky chceme zatím
20. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz
@antana123: jako víkendové manželství je dle mého na prd ...vím, že tak funguje plno lidí - vůbec to nekritizuju - je to jen o těch dvou, zda jsou spokojeni ....ale já chci mít chlapa doma každý den (no skoro :slight_smile:)
a ta škola - nemůžeš ji dokončit jinde - po nějakých rozdílovkách?
20. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
@hupcza no právě jsme na sebe zvyklý každý den být spolu jinak školu šlo by dokončit třeba v Brně ale když budu daleko od rodiny tak nebudu mít pro malého hlídání prostě měli jsme to naplánované jinak ale tady práce prostě není
20. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@hupcza zatím to zkusíme že bude jezdit na víkendy domů do té zkušebky a pak se budeme muset rozhodnout co dál
20. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@antana123 myslím, žedefinitivní rozhodnutí bude dobré rozhodnout až po zkušebce. A co tu školu dodělat dálkově nebo tak něco...přeložit na jinou školu jak psala hup?
20. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@antana123: taky se může po práci rozhlížet dál ...třeba se časem namane něco zajímavějšího po všech stránkách
20. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
jdu žehlit :frowning2: pak sem ještě mrknu..
20. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
@hanncca no já sama nevím jak to budu ted zvládat tu školu individuálně pak se domluvíme co a jak dál manželé nejsme ale chci aby si ho malý užíval nejen na fotkách
20. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz
@hupcza no já jako zdravotník najdu práci skoro všude nikdy jsem neměla problém mám i 6let praxi v oboru můj to má horší teda
20. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz
@hupcza jo jo on hlavně chce získat praxi a pak se vrátit sem
20. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz
@hanncca: máme stejný program ....ale stráááášně mě bolí klříže ....tak nevím jestli se na to nevyprdnu

@antana123: to s tím malým je pravda ..když si vezmu, co jen dělalo s ondrou to, že chodil pozdě domů ...nedovedu si představit, co by se dělo, kdyby byl jen o víkendech ...vím, že to někdy nejde, ale prcek by měl ideálně být s oběma
neboj ..ono si to sedne a vše dopadne tak, jak má, abyste byli spokojeni :wink:
20. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
@hupcza já doufám a díky že jsem se mohla vykecat jdu za mojím myslí si že jsem na něj naštvaná k vůli té práci a to nejsem tak ho jdu potulit :dizzy_face: :dizzy_face: přeju dobrou noc a zítra zase všechny tady i s bříškama
20. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@antana123: aha, já myslela, že jde o ten byteček, ne že úplně jinam
20. srp 2010 ve 20:48  • Odpověz
@antana123: tak to máš pravdu, že to je velké rozhodnutí. No, zkuste tu zkušebku a pak uvidíte :slight_smile:
Dobrou noc a hezké tulení :grinning:
20. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
@eliska_v
@kovalda
@zvirka
@beru3nek Holky tak se tady a sem po vaně,ve vaně sem mněla taky sem tam nějaké křeče a ted se sem tam taky oběvují no uvidíme zda to přejde a nebo to ještě zesílí,ted sem si vyfotila noční břicho a mám i denní tak ho porovnám zda kleslo nebo ne a dám ho do albíka at mužete taky kouknout,no sand bolesti ustanou ráda bych aby se malí ještě týden a 4 dny dopekl :slight_smile: no jiank to není pravidelné a mužu u toho sedět,tak asi posly to budou :unamused:
20. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak prvně gratuluju čerstvým maminkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: celý den jsem nakukovala, kdy už to bude :slight_smile:
Já dnes byla na prohlídce a na monitoru... no žádná sláva, monitor prcek celej prospal a i přesto jsem tam měla dva kopce skoro na 80 který jsem teda už musela prodýchat :unamused: na prohlídce mi dělala ultrazvuk tak jsme hlavičkou dolů!!!!!! což je super,hlavně aby tak zůstal :wink: prohlídka byla dneska dost nepříjemná a doma mi zřejmě odešla zátka (nebo aspoň část) jinak prďolka má necelý 3kg což je naprosto v normě zase mi svitla naděje, že by jsme mohli mít "normální" miminko a né obříka :dizzy_face:
Včera jsme si přivezli kočárek, tak se mi zase o kousek ulevilo, už jen autosedačka a přebalovací podložka.
Doma je u nás velká ponorková nemoc :angry: Předěláváme koupelnu a máma se svým přítelem jsou docela na odstřel. Máma mě od té doby co má toho přítele ( 2měsíce) staví do pozice,kdy si mám vybrat mezi ní a nebo manžou. Do teď jsme jí byli dobrý, ale teď.... škoda mluvit :frowning2: :angry:

@antana123 je před tebou velké rozhodnutí, ale já bych asi neváhala. už jen kvůli tvýmu chlapovi, dokážeš si představit že by malýho vídal jen o víkendech? mě by to přišo hodně líto :frowning2: a žďár je hezký město a "kousek" od nás :grinning:
20. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@gazel: no panečku, takový kopce na monitoru, tak teda fakt tu bude asi boj o ty další místa v tabulce :slight_smile:
je dobře, že se vám výbavička hezky doma schází a mamča, no, snad až ustanou rekonstrukce, ustanou i nesváry :slight_smile:
20. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz
@antana123: dobrou :wink:

@gazel: to je od mamky kapku nefér a krátkozraké, ne :confounded:
20. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@gazel: tak jsem se koukla na své 2 záznamy z monitoru a první jsem měla průměr 32% (2x to maličko vyskočilo nad 40) a druhej 19% (ani jednou to nevylezlo přes 20 :grinning:), takže my jsme v klidu :grinning:
20. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky tak už mám fotečky v albíčku pupík z rána a pipík ted z večera no zdá se mi že klesl co vy na to?no hlavně teda porostl :confused:
20. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@kovalda mě se tam kopce držely nad 20pořád :slight_smile: dík další místo nechci :grinning: teď do toho co máme doma bych nerada rodila,iákdyž je mi tak nějak všeljak, uvidíme co udělá dnešní mazlení :grinning:

@hupcza je to od ní hodně nefér :frowning2: dokud jsme byli jen my, tak cokoliv řekl manža bylo svatý. te je to samozřejmě vše od přítele, ale mě nejvíc štve ta pozice do který mě staví :cry: přesně tohle nesnášela od svý mamky a teď mi to dělá taky...
20. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz
@lucinecka222 neřekla bych ani jedno. spíš je to foceno jen z jinýho úhlu
20. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz
ahoj,hlasim,ze ziju..dik za prani,malej je uzasnej.ja jsem uz na 6nedeli,ale honzika mi zatim dovezli 1x na kojo a bojoval statecne,sosal.Dalsi kojo v 23h a pak rano.Bricho boli dost,ale proti tomu,co bylo po narkoze,je to slabe kafe.zitra snad vstanu,musim.tak pa a snad se zitra ozvu
20. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.