• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@gazel ja fotím vždy stejně :slight_smile: ale alspon že tak ,že neklesá :slight_smile:
20. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@rennu pročpak ty si šla císařem_? ještě jednou gratuluji a odpočívej :wink:
20. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz
@gazel: co jí to připomenout, že se chová jako máma

@rennu: to je honzí šikulka :slight_smile:
20. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz
@rennu: jé ahoj, no tak super, že už jsi na šestinedělí a malej hezky sosá, jste sehraná dvojka :slight_smile:. Ať brzy přestane břicho bolet, ... dobrou noc :slight_smile:
20. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz
@lucinecka222: přijde mi stejné, jen na té fotce večer jsi možná maličo více otočená směrem dopředu :slight_smile:
a rennu rodila císařem, protože malý byl koncem pánevním
20. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz
Tak my si jedeme vyzvednout taťku do práce a hurá domů, tak doboru noc :slight_smile:
20. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@kovalda aha tak to jo :slight_smile: no je to dobré že ještě neklesá :wink: děkuji za vyjádření a dobrou noc :wink:
20. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@rennu takto jste šikovný. jen tak dál ať hezky papá!!!
20. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz
@antana určitě je to těžký rozhodování, ale pokud je to pro manžu dobrej job, tak si myslím, že půjdeš za ním ať je to kamkoliv, ale chápu, že odtržení od rodiny je těžký.
20. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@hupcza konečně vyžehleno. jen to nandat do skříně...
20. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
no holky nevím zda ta vana pomohla ale asik ne,mně se to vrací a strašně mi tvrdne břicho k tomu bolest jako při mnezes a křeče do toho no asi pujdu ležet a sem zvědava co bude dál :unamused:
20. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz
@lucinecka222 a pravidelná bolest? kdyby to neustalo, tak radši jeď.
20. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz
@hanncca no pravidelnou ještě nepozoruju a navíc se malí do toho strašně vrtí kurnik :frowning2:
20. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
luci pokud tepla voda nepomohla, tak bych radeji jela..ja to tak mela u Nikci a rodily jsme:slight_smile:
antana...s tim stehovanim..je to fakt blby..my se taky meli stehovat, do olomouce, uz vsechno bylo domluvene, pritel tam mel super praci, delal vykonneho reditele v jedne firme..ale pak ze dne na den se rozhodl, ze da vypoved, ze nas nikam stehovat nebude jeste s malym mimcem do noveho prostredi..tak je ted doma:slight_smile: a bude mit asi cele zari volno...tak jsem strasne rada....ale to si kazdy musi rozhodnout sam..ja mu nebranila, ale po pravde se mi tak strasne nechtelo..mela jsem z toho uplne depky, takze se ti nedivim..ja myslim, ze sance budou vzdycky a musi se stanovit priorita, coz je ted miminko....
jinak holky mam dneska mega migrenu, bliju od rana..uplne kantare:frowning2:(( ne ze bych cele tehu neproblila, ale dneska je to fakt masakr:frowning2:(((( na konrole ze vcerejska nic, nepokrocili jsme...takze to vypada ze si mala dava nacas, akorat me hodne stvou ty nevolnosti, otekle nohy, jsem plna vody a pichani tech injekci..bobek co vsechno se mnou musi podstoupit...
a graguluji vsem maminkam a miminkum :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
@rennu No tak super, i kojení Vám jde! Jen tak dál :sunglasses:

@lucinecka222 Že by kandidátka na další místo? Dej ráno vědět, jak to vypadá, myslíme na Tebe :wink:

@antana123 Myslím si to samé, co holky. Teď to neřešit, až bude malý na světě a Ty víc v klidu. :wink:

Jinak jdu spát, dobrou všem.
20. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
dobrou holky. Spát teda ještě nejdu, čekám na další kojo, ale vypínám komp a jdu k telce. Tak zítra pa
20. srp 2010 ve 21:57  • Odpověz
@lajla nepomohla no :frowning2: uvidíme zda přežijeme noc :unamused: nebudu nějak plašit uvidí se :unamused:
@zvirka jj dám vedět ráno a pokud něco tak písnu kovaldě a ona vás bude informovat :wink:
20. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz
@lucinecka222 Luci, copak, že by další rodící? Tak ať noc statečně zvládneš a kdyby náhodou...tak držím pěsti :dizzy_face:
No my jsme doslavili a jdu do pelechu.....ráno výlet a pak noc u našich...takže vás přijdu dočíst zase v neděli...tak se tu zatím mějte hezky - budu se těšit na nový přírůstky :wink: Dobrou noc! :slight_smile:
20. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
holky ja se taky loučím dobrou noc :wink:
20. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz
@daja.had děkuji,přeji ti dobrou noc a užij si výlet :wink: snad noc zvládnu v pohodě a amlí se ještě týden a 4 dny dopeče papa
20. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
Luci rano pisni...a preji at fakt nerodis....i kdyz ted uz je to opravdu v pohode..
holky dobrou noc :wink:
20. srp 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
jejda, že by byla lucka další kandidátka?
já si říkala, že mám dneska v bříšku klídek, ale akorát začali poslíci zase.......
jinak jsem psala kali.kal, jak se mají a prý dobrý... :slight_smile:
děkuje za gratulace a pozdravy, moc na nás myslí, ale není čas. Užívá si malou, je to prý miláček. Mirka je prý po porodu v poho, akorát stehy ji ještě bolí, kojí a mají trošku žloutenku, tak neví, jestli je pustí zítra nebo pozdějc.....
20. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
@lucinecka222: no nechci ti do toho kecat, ale pokud to je tak, jak píšeš, zvážila bych cestu do porodky

zajímavá přednáška - očkování - němčinu nesnáším, al etohle jsem si vyslechla celé
http://mustwatch.hztz.cz/film/anita-petek-dimmer-ockovani-impflugen/
20. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz
@rennu @lio obrovská gratulace k chlapečkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2010 v 06:17  • Odpověz
@lio Máš naprosto úžasného chlapečka,těžce vybojovaného!Hodně zdraví a trpělivosti vám oběma!!!
21. srp 2010 v 07:14  •  3 děti  • Odpověz
Tak Rennu a Lio strašně moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Včera jsem to vůbec nestihla, bc jsme byly s holkama ještě v lese až do 8 a než jsem je pak nacpala do pelíšků, usnula jsem taky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A další dva chlapíci, teeeeda, koukám ženské si dávají na čas :grinning: Jdu hledat nějaké fotky, ať se můžu dojímat a tak :grinning:
21. srp 2010 v 07:34  • Odpověz
Aaaa, skoro všichni ještě spí....co Lucinecka, nepsala nikomu jestli už nemají Kubíka??? Sákryš, samí kluci se tu rodí nebo jsou na cestě a u nás to bude třetí ženská, já prostě nechápu, kam ten můj drahý muž pokaždé míří :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 07:48  • Odpověz
přeju dobré ránko a hlásím se stále 2v1 :slight_smile:
21. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
Taky preju dobre rano :slight_smile:

@antana123 .... :grinning: jak vzdycky poctive nahlasis 2v1 :grinning: Ja mam dneska 10dnu do TP :slight_smile:
21. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak my taky pořád 2 v 1, uvidíme co pondělní poradna.... Ovšem zdá se mi, že je Barunka o dost níž v bříšku... Navrchu jsem ji včera večer vůbec necítila... :sweat_smile:

Jo a abych nezapomněla, mrkněte se na očekávané fotky od profifotografa... Včera večer jsem je dovezla, tak hned sypu i sem... :wink:
21. srp 2010 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.