• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@tatarina ....to jsou uuuzasne fotky...moc vam to vsem slusi :wink: :dizzy_face:
21. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@safryy Děkujeme... :grinning:
21. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
dobré ranko :wink:

@tatarina: moooc hezké ..sluší ti to

holky nám se na dubnovkách narodila v noci dvojčátka :slight_smile:
21. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@tatarina fotky jsou moc krásné!!! Fakt, jsi nádherná ženská a bříško Ti moc sluší. Skoro to ve mě vyvolalo touhu mít taky takovou památku na bříško, že bych se ještě někde domluvila? :slight_smile:
21. srp 2010 v 09:15  • Odpověz
@hupcza plodný pátek i víkend?? Tak uvidíme, kdo se "spustí" tady :wink:
21. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
Holky jedou s taťkou k babí, tak budu celý den uklízet, ale snad ještě dnes nakouknu, mějte se!!
21. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
@lamia Moc děkuju, já si moc hezká zrovna v tomhle období ke konci už nepřipadám, ale zase když se namaluju a přičísnu je to o dost lepší... :grinning: Určitě do fotek jdi, určitě už neplánujete 4. dítko, nebo jo? Tak to bude naposledy, stejně jsem k tomu přistupovala i já... :wink:
21. srp 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahojky holky hlásím se po noci pořád 2v1,noc se dala ustát a křeče polevily,ted ráno se sem tam něco ozve no ale snad se to zase nerozjede,protože to není zrovna příjemné teda :frowning2:
Jsem ráda že na mně myslíte i když spím :slight_smile: no jsem zvědavá jaký bude dnešní den a zda ho prožiju bez bolestí :unamused:
Zachvilku jdu něco zdlabnout a dát se dokupy a pak letím do obchodu pro brambory na placky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2010 v 09:29  • Odpověz
@tatarina no právě, že je to poslední šance, teda asi :grinning: :grinning: :grinning: Třetislava taky nebyla zrovna plánovaný produkt, že :grinning:

@lucinecka222 tak snad budeš mít dneska klid, ještě máte celkem čas :wink:
21. srp 2010 v 09:38  • Odpověz
Lidi mě se tak do toho úklidu nechce, fuj.....nejradši bych zalezla a spala, Jája nám dnes dávala v noci pěknou sodovku, něco se jí pořád zdálo, tak se budila a plakala, byla jsem víc vzhůru než spala...do toho muž chrápal jak motorovka a vrchol byl, když si Johanka někdy k ránu sundala plínu a prochcala si celou postýlku, bc zas usnula....no nic, jdu se pochlapit a pustit se do toho, ať můžu pak odpočívat aspoň chviličku v uklizeném bytě, v tomhle bordýlku by mě to snad ani netěšilo :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 09:45  • Odpověz
@lamia No, tak kdyžtak potom se Čtvrtislavem... :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
@tatarina huš huš, dej pokoj, to tak leda za 10 let, ať ten zvěřinec taky nějak zvládnu vychovat :grinning: Tak a teď už jdu jako fakt uklízet a ne o tom jen psát na Koníka :grinning:
21. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@lamia Máš doma taky pěknou pohodu, jak tak čtu... :grinning: Mimochodem, Lami, co si myslíš o tom mém Dorsiflexu, už ho beru víc jak 14 dní... a v příbaláku o dlouhodobém užívání nic nepíšou... :unamused:
21. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@lamia Já být tebou, tak se nechám ještě vyfotit teď, bůhví, jak budeme za 10 let vypadat... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
21. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahojte. U mě nic nového.

@lucinecka222 Tak super, snad malý ještě vydrží tam, kde je :wink:

@tatarina Krásné fotky!

@lamia Mělas jet k babičce se nechat opečovávat a uklízet měl taťka s holkama, máš to špatně zařízené.
21. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
@tatarina moc hezké foto!!
21. srp 2010 v 10:40  • Odpověz
tak plodný víkend říkáte :confused: :confused: :confused: mám se začít bát :confused: :confused: :confused: nebo spíš balit :confused: :confused: :confused: ale na mě nic neplatí :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
@tatarina fakt ti to sluší ono když se dívám tady na vaše fotky tak jste všechny kočky jen já si teda připadám jako balon a to obří
21. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@antana123 ale no tak, nesmíš říkat, že na tebe nic neplatí!!!! Tak sbaleno už snad máš, nééé??? :grinning: :slight_smile:
21. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
@hanncca jo mám to byl jen takový žert :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@antana123 jj, to mi došlo!!! v 41tt nemít sbaleno do porodky musel být žert :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@antana123 jj, to mi došlo!!! v 41tt nemít sbaleno do porodky musel být žert :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@hanncca jo jo já čekám a ono pořád nic :grinning: :grinning: a to mi v úterý naskočí 42tt :confused: :confused: se zblázním asi
21. srp 2010 v 10:53  • Odpověz
@antana123: ty máš dneska nějakou pesimistickou :wink: ...myslím, že v ani jednom to nebude tak zlé :wink:
21. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@hupcza ale né já už si ze sebe dělám srandu :grinning: :grinning: nic jinnýho mě nezbývá už si ani nepřipadám těhotná až na to břicho to jsem jen tak nedočkavá prostě se ho už nemůžu dočkat až ho potulím :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@antana123 boj se holka, strašně se boj, nadešel plodný víkend....a zabal si!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hele taky si připadám jak balon, to asi každá břichatka, přeci jen na to člověk není zvyklý....

@tatarina já plánuju být za 10 let holka jak lusk, ty ne?? :grinning: :grinning: :grinning:

Ad Dorsiflex - to máš těžké jak s každou medikací v těhot. - nejlépe žádnou, ale obecně: mimi by škodit neměl, bc to by Ti ho rozhodně nedali (ani nikde nic takového nepíšou...), takže pokud dík němu budeš jakž takž v kondici a Barunka donošená, tak pozitiva převažují.

@zvirka babí rovná se tchýně, takže pečování nehrozí, kromě toho jsem ráda, že si tatínek užije dítka aniž by ho to příliš vyčerpalo (přeci jen chodí do práce, tak mu nemůžu dělat ještě pracovní víkendy :wink: ) no a já si zas ráda od holek odpočinu, i když při práci....krom toho kdybych teď vypadla z toho svého kolotoče od rána do večera pořád něco a začla odpočívat, tak z toho mé tělo určitě předčasně porodí :grinning: Takže já vlastně musím uklízet už z preventivních důvodů, že :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@lamia: taky mě ještě čekají koupelny ....ale myslím, že stačí, že je vysáto, pověšeny plíny a zpola uvařený oběd ....nic se mi nechce :sweat_smile:

jo - tchýně mi nabídla pomoc ....ha háááá - když jsme byly domluvené, před cca 1/4 rokem, že občas přijede pohlídat ondru, že já budu pracovat a ona hlídat, skončilo to nulou (to by byla pomoc), když se nám podělala pračka, prala mi mamka atd. ...no počkala si, až bude vše hotovo a nabídla se ...klasika :grinning: :grinning: :grinning:
tak mi nabízí třeba i 20. prosince pečení cukroví (moc dobře vím, že peče mnohem dřív) atd.
je za hvězdu, že nabídla pomoc...teda alespoň ve svých očích :sweat_smile:
21. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
Teda jako nééé že bych se tu od rána přetrhla, zatím jsem si obřadně snědla svačinku a laxně vyluxovala, že :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
@hupcza jj, taky si teď neumím představit, že by tchýně jezdila do Prahy každý týden v pátek holky hlídat, kdybych byla v práci, bc od jara tu byla slovy 2x.....ale přeci jen se snaží aspoň když tam přijedeme, tak jde s holkama ven, čte jim, to zas nemůžu říct že by se jim vůbec nevěnovala....a teď teda máme naplánováno hlídání celý příští víkend u nás doma, my pojedeme s mužem pryč....už teď jsem z toho drobet nervní, bc radši tchýni uklidím a navařím předem a pro sichr ještě rozepíšu nějaké pokyny ohledně péče o děti :grinning:
21. srp 2010 v 11:05  • Odpověz
No a teď jsem navíc zjistila, že mi neodstřeďuje pračka, což je krapet v pytli, bc jsem chtěla prát věci na mimčo, když je na to čas....takže jako každá správná pipka domácí volám muži aspoň o telefonickou výpomoc :grinning: (na obranu svojí svéprávnosti musím uvést, že manuál už jsem četla a výsledek nula....)
21. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@lamia: tak to u nás nehrozí ...v životě nebyla ani kočárkovat ...jen má plnou hubu keců, jaký je chudák, jak by ho chtěla vídat častěji a nemůže (rozuměj - nemůže sednout na bus a jet 45 minut)
nějaký zájem, když přijedeme skoro není - když jdeme na zahradu (pokud je hezky, dovnitř nechcu - má zatuchlý byt s plísní), je půl času vevnitř a my sami na zahradě (nemá třeba umyté nádobí)
k nám tchýně nejezdí nikdy - když pro ní zajedeme a přivezeme, tak nás obšťastní svou přítomností ...ani kapku jí není trapné, že busem tam má supr spoj, který trvá jen o 10 minut dýl než autem a my tu cestu vlastně musíme takhle urazit 2x) ..jako kdyby třeba nemohla na nohy - to se rozumí samo sebou ...ale ona nemůže hlavně na hlavu :grinning:

budeš ždímat růčo? :grinning: :grinning:
21. srp 2010 v 11:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.