• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Lauri,naskytl se mi výhodný kauf o 600 levnější,takže neváhám.Navíc bude v záruce až do 2012.První těhu jsem ho měla půjčený z agentury porodních asist.za 400/4 týdny.Teď už to neumožňují...No byla to výhoda obrovská!
Ty jsi na rizikovém těhu?
16. únor 2010 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz
Rennu,co já vím, nové stojí 2500 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pokud máš štěstí,holčiny ho prodají i za 1.500 Jak to mají ale v tom případě se zárukou nevim.Taky třeba po druhým těhu už bych si ho asi nekoupila a taky zálěží,jak s ním ta daná mamča zachází,jak o něj pečuje,což byl nešvar právě u toho půjčování u těch porodních asist.Třeba dlouhé nehty nebo prstýnky jsou velice na závadu,můžeš trochu o balonek zavadit a poněkolikáté se tam může udělat taková jakoby bílá nitka to vypadá,to je právě něčím seklý a mě ten balonek pak praskl! Bez problémů mi ho tam vyměnili,což se ti ale u výrobce nepoštěstí,on to neuznává,páč je to právě tím nešetrným zacházením.No každý se nestará,když to není jeho,že?! :fearful:
16. únor 2010 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz
petja: no, pěkná darda...tos měla kliku, že jsi ho sehnala levněji...ale co se dá dělat, radši si koupím svůj vlastní..ptž nikdy nevíš, jak píšeš, jak s tím kdo před tebou zacházel...ale podle ohlasů se mi fakt zdá, že to cenu má :wink:
16. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Pet, taky se chystám epino koupit ale až bude na to čas.
Rennu, moje tchýně je taky učitelka (2.stupeň,čeština, dějepis, tělák) a loni radši odešla předčasně do důchodu, říkala že už je to s nima nesnesitelný, chtěla do prvního stupně ale tam je učitelů dost a sem tam záskok jinak nebere záskok na 2.stupni a to je fakt přísná ale stejně ty parchanty zkrotit. Já bych to dělat nemohla, zabila bych je nebo bych skončila v havlobrodě.i
16. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
No právě,že já myslím,že holky z epina jsou spolehlivý.Koupily to za plnou cenu,tak se k tomu taky chovají!Tam kde se to půjčuje za 400,to není záruka ničeho.Holky na epino diskuzi jsou fajn a já bych jim věřila :wink: Často tam maminky epino prodávají.Nejnižší cena co já vím byla 1.400 vč.pošty.3 týdny používání
16. únor 2010 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz
No a někdo zas nesnese,že by měl mít použitý.Já osobně si myslím,že ani z výroby není sterilní :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 14:44  •  3 děti  • Odpověz
rennu: aha, no tak to je opravdu těžký. Tak se nadopovat sladkým a trochu tím otupit nervy :slight_smile:

petja: asi do epi-no půjdu, ale času dost, má se trénovat až poslední 3 týdny :slight_smile:
jinak taky jsem střídala acidofolan a listovku a za chvíli přestanu baštit i to, protože budu končit ten I. trimestr. Pak pojedu bez vitamínků.
16. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Jo Kov,já vim,však sem zakladatelka diskuze :wink: Ale prostě ta cena je super.A kdoví co bude.Teď mám peníze,tak si ho koupím.Holky máte už doma některá kojící polštář?Doporučuju už v těhu!Je úžasný na podkládání v těhu,já ho mám i na spaní,v pozdější fázi jsem se na něm různě polohovala.Je úžasnej.A na kojení,k nezaplacení!!!
16. únor 2010 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz
tux: že zdravím tchýni, já učím taky 2.stupeň (chemie, zeměpis, PC) a představa, že na mateřskou můžu nastoupit od 3.7. je děs, ptž když nebudou komplikace, budu do konce 7.měsíce normálně učit..... :astonished: až mi z toho naskočila husina
16. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Rennu,radím cvičit jógu!!!A taky dechová cvičení!
16. únor 2010 ve 14:50  •  3 děti  • Odpověz
Já teda pracovala do 7.měs.někdy to byly stresy,ale ve školství bych tak dlouho nevydržela.Proč až 3.7.?Kvůli financím?
16. únor 2010 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz
petja:. jógu mám slíbenou od kolegyně....že mi dá "školení" a práce...no v těhu průkazce mám nástup na mateřskou od 3.7. do 17.7. tuším....pokud budu zdravá a bez komplikací, tak to budu muset vydržet :angry:
16. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
No,po domluvě s gyndrem by to šlo určo utnout i dřív.Hlavně myslím ta psychika je důležitá.Není dobrý to lámat přes koleno.Však uvidíš
16. únor 2010 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz
Jo kurňa ty už máš vypsaný i nástup na MD v průkazce?
16. únor 2010 v 15:13  •  3 děti  • Odpověz
petja: jojo, napsala mi to tam minulý týden.....uvidíme no
16. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
v pasu ti to hrozně sluší a ta fotka je super tajemná :dizzy_face:
16. únor 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz
petja: :wink: dík, ze svatebního dne....nastávající ne a ne přijet, tak jsem dělala kravinky :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Tak hlavně,že dorazil :grinning:
16. únor 2010 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz
petja: no to měl taky jedinou kliku :grinning: :grinning: nebo spíš já? :wink:
16. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
rennu: na mateřskou můžeš nastoupit nejdřív osm týdnů před porodem, nejmín šest - ale předtím můžeš jít na neschopenku, aspon třeba měsíc před..................to už vás snad nezruinuje ne?
16. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
tak sem to myslela... :wink:
16. únor 2010 v 17:46  •  3 děti  • Odpověz
holky co vim jak dlouho pred porodem nastoupite si fakt vybrat nemuzete:slight_smile: je to dane...chodi se 6 tt pred porodem, s dvojcaty 8tt:slight_smile: to by kazdy chodil drive aby mel vice penez z materske ..treba:slight_smile:
16. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
čauky

vyjste kecalky ....ale naštěstí se zase řeší epi-no,což mám vyřešeno - nee :slight_smile:
ale za jogu se přimlouvám- navíc si myslím, že když se cvičí joga,není třeba nějak extra řešit dechové cvičení-v té joze se to beztak učí

laj:čím dřív nastoupíš, tím dřív skončíš :wink:
16. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky,
petja...gratulace k uspesnemu skenu...obrazek mimiska je krasny :dizzy_face: Uz je tam uplne velky clovek! Porad zapiras to pohlavi prcka...co teda? :grinning: Tipuju kluka jako buka :wink:

My pujdem na sken v patek. A pac do prace chodime okolo spitalu, kde se ten sken bude delat, tak mi manza vzdycky cestou pomaca brisko a povida drobkovi, tady se v patek pujdes fotit.

Dneska me v praci vsichni tak vytaceli...ze nevim...takove nalady co me dnes provazely, to jsem jeste nezazila...
16. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
pet: gratulace :wink:

lat:joo -to bych podepsala ...do půlroku jsme měla naklizeno,navařeno,napečeno a k tomu jsme pracovala ....s ondrou pohoda ...ale teď - mám tu,jakoby tu bomba spadla :grinning: - jako každý večer uklizeno,ale během rána to je hore nohami a pak už jen rovnám je nejhorší masakry :grinning:
práci zvládám spíš jen po večerech nebo když chrupe :sweat_smile:
16. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: jdu vás na rychlo pozdravit než půjdu koupat malýho :slight_smile:

včera jsme měli na pilno celý den, dorazili jsme domů až po 18h :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem šla pak ještě k sousedce na masáž a málem jsem jí tam usnula, jak jsem byla utahaný jako kotě :sweat_smile: :grinning: :grinning:

lajlo, no mě třeba dr. dal vybrat :wink: jen mi řekl, že míň jak 6týdnů nemůžu, takže já jsem šla 6týdnů před porodem a třeba moje kamarádka šla zas 8 týdnů před porodem :wink: a to jsme obě byli na neschopence, ona chtěla jít dřív, aby už nebyla omezována vycházkami a já zas dýl, abych využila peněz z nemocenský :wink:

rennu, teda moje kámoška šla jako učitelka rovnou na riziko, že učitelství je stresové pracoviště :confused: to přece taky můžeš jít, ne?? teda záleží na tvým dr. jestli se s ním dá domluvit :sweat_smile:
16. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Lajla,je to 6 nebo 8,záleží na tom,jak se dohodneš s gyndařem.

Pohlaví mimíška si nechám pro sebe min do velkýho utz ve 20tt :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz
Safry,ale sken je trochu něco jinýho,ne? :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz
autor
lajla. to není pravda, je to na doktorovi, a na domluvě, já chci naopak radši šest týdnů před a do té doby být na neschopce, abych měla o dva týdny dýl neschopenku. Ale jak ti píše hup, čím dřív nastoupíš, tím dřív skončíš, mateřská trvá 28 týdnů a hotovo..................nepsané pravidlo bývá takové, že kdo chodí do práce, nastupuje už osm týdnů před a když marodí, tak až šest..............je to na doktorovi. stejně jako s délkou vycházek.
16. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
fakt? tak to ja chtela jit osum a rekl mi ze muzu max tech sest..ale to neva:slight_smile: .a ted mi to je stejne fuk:slight_smile: protoze na materskou nemam narok:_((((
16. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.