• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda ahojky já se hlásím aby nedocházelo k mylným obavám :grinning: :grinning:
21. srp 2010 ve 14:16  • Odpověz
@suzete máš krásný atletický pupík,sluší ti to :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
holky tady se asi spí po obědě či co???
21. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@antana123 atletický pupík? to ide? :slight_smile: musím říct, že každé přetočení nebo vstávání z ležení je atletický výkon :slight_smile: ale o tom by určitě mohla vykládat každá z nás. ty máš stejně nejluxusnější bříšek, když se šimonkovi nechce vůbec ven. :wink:
21. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@suzete jde vidět že si atlet a máš vypracovaný tělo :slight_smile: já se roztíkám do všech stran :grinning: :grinning: a Šimonovi se u mě asi hoodně líbí pač to u mě nevypadá na porod ani náhodou no v pondělí mám další termín tak jsem zvědavá co bude dál :confused: :confused:
21. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
ja nespím ja hledám a čtu co se týče křečí v těhotenství :unamused: zachvilku pujdu na vzduch a uvidíme zda něco ujdu pokud ne tak hned pojedeme :unamused: nemužu nikde najít nic normaálního abych se někde o něčem takovém dočetla :unamused:
21. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
@lucinecka222 aha no radši jo když tě to už tak dlouho drží
21. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@antana123 jo no ja sama sem zmatená a nevím co to je a je to teda nepříjemné,není to pořád jako by v kuse ale když to přijde tak je to docela mazec teda ,no ne že bolest v podbříšku jako u menzes to vubec pravě ale ja mám křeče a to hlavně při chuzy no :unamused: chjo :frowning2: sem zmatná pořád uvažuju zda jít tady do nemocnice když tady rodit nechci a nebo jet tam kde rodit chci no ja jsem s toho vul teda
no pujdu na ten vzduch kdyby se něco zmněnilo a ja třeba byla ve špitále napíšu kovaldě,ja si jen tak říkam jestly to něco nesignalizuje když mně rapidně napuchají nohy a mám ty křeče no sem zvědava a to hodně zatim papa
21. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz
@antana123: no však to je dobře, že se ráno hezky hlásíš :slight_smile:, chválím za vzorný přístup :grinning:
A u nás se po obědě nespí, protože ani nebyl žádný oběd. Teda chleba s něčím za oběd nepovažuju. Ale manža staví tu příčku, respektive zatím je ve fázi, že zboural tu původní a nechce jíst a vařit jen pro mne se mi v tomhle vedru nechtělo.
Ale do postýlky se chystám, nějak se mi klíží očka :slight_smile:
21. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
21. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@lucinecka222: tak to budeme zvědavé, jak to dopadne. Může to být také tím vedrem, .. no uvidíš.
21. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@kovalda jen si běž lehnout já jdu zase chvilku ven pa holky
21. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@kovalda zase mě chce další předběhnout vidíš to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz
@antana123: vidím to :slight_smile:
21. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
@kovalda no nemá slov už tady :grinning: :grinning: :grinning: ženský ženský vy mi to nedopřejete :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj tehulky dala jsem fotecky Lucky do Albicka tak mrknete. Dnes nam budou 3 tydny!!!
21. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
Lucinka je krásná! hezky foť ať se můžem kochat novýma a novýma fotečkama!
21. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
@jennymaresova: panecku, už 3 týdny. Je krásná :slight_smile:
21. srp 2010 v 17:06  • Odpověz
@lucinecka222: vypadá to stejně jako to, co jsme měla předminulý víkend - trvalo to bezmála 5 dní ...a nic

@jennymaresova: hezounká ...to to letí, co :slight_smile:
21. srp 2010 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky, psala mi LUCINECKA222:

Ahojky, tak jsem nakonec jela do špitálu, při vyšetření tlaku jsem měla vysoký - 160/100 plus otoky, takže mně hned brali na příjem. Natáčeli mi ozvy a při natáčení jsem už měla tlak 137/73, takže prý dobrý. Brali mi krev, tak snad dopadne dobře a nebude to preeklampsie. Pokud bude vše O. K., tak mne zítra pustí, uvidíme. Čípek mám na 2 cm, takže jsem ještě zavřená. Zdravím vás, papa Lucka
21. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
@lucinecka222 drž se!! ať je vše ok!!!
21. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
přidala jsem pár fotek míši!!!
21. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@hanncca: to je krásnej poklad :slight_smile:
21. srp 2010 v 19:14  • Odpověz
Manžel pro dnešek dopracoval, už se sprchuje a půjdeme na zahrádku hospůdky - on na zasloužené pívo a já na točenou limonádu :slight_smile:. Žanetka zrovna škytá, tak snad to tím zaplašíme :slight_smile:
21. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
ahoj,holky,nedocitam,jen info.Honzik je samozrejme to nejhezci mimi:slight_smile:drave se sape po prsu,jen aby se mamce udelalo mlicko.Jinak mazec,silena bolest od praveho spodku zeber,pres klic.kost do ramene,mudr.ze to musime rozchodit,ftipalek,nemuzu leh na zadech,jen levy bok a jen nekdy a jde to dokrece,au.sousedka mamca to ma taky po cs,diag.vzduch z operace a nebo jak vytlacovali prcka.Ale cipky na to nezabiraj.dotoho tlak vyssi a spatne se mi dycha v sedu,stoje a chuzi.Nepreju to nikomu,hezky rodte prirozene,od zitra mam mit honzika u sebe na furt a nevim,jak to zvladnu.tak papa
21. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@rennu moc na Tebe myslím, ať je Ti líp!!! S Honzíkem to určo zvládneš, neboj. Ale chápu, když Tobě není nejlíp, tak ještě se starat o mimčo je těžký. Ale to zmákneš....!!!!
21. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
21. srp 2010 v 19:26  • Odpověz
@hanncca prcek je překrásný :slight_smile:
21. srp 2010 v 19:35  • Odpověz
@lucinecka222 Tak dobře, žes jela. Snad Tě zítra pustí.

@kovalda Jestli budeš psát Luci, tak vyřiď pozdravy a držení palců, prosím.

@rennu Tak s malým je to bezva, že chce pít, ale teda ty bolesti vůbec nezávidím... Snad se to brzo zlepší.

My jsme podobně jako kovalda zašli na zahrádku na pivo, limonádu a ledové kafčo. Bylo to fajn, akorát mě otravovala nějaká hnusná vosa :angry:
Jinak dneska ráno a teď i odpoledne takové menší poslíky, no už se nám to krátí :confused:
21. srp 2010 v 19:40  • Odpověz
@hanncca: míša je fajňoučký :slight_smile:

@rennu: trápení s císařem, co ...a to ti napíše debil jxd, že císař je pro ženskou to nejlepší (holt odborník na slovo vzatý)...ale to se brzo spraví :wink:

my byli na houbách
a to byl fakt skvělý nápad - bolí mě kříže jako prase a k tomu spodek jakoby mě někdo nakop .....
21. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.