• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky hlásím se že žiju po celým dnu venku,dneska bylo nádherně :grinning:
@rennu chuděro snad to brzo přejde :wink:
@hanncca malý je nádherný
21. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
přeju dobrou noc :wink:
21. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím vás už z domu, včera odpoledne jsme si přivezli to naše štěstíčko Honzíka domů. je to brouček, jen si hůř zvyká na nový prostředí a režim se nám díky propouštění z nem. posunul, tak to hůř nese. V út. jsem nastoupila na rooming a sžívala se s malým, chytil tam chuděrka rýmu, tak bojujeme doma, já mimo jiné taky nastydla, maj tam fakt zimu. Jinak jsem zdraví a vážíme 2450g, kojím ale ted spis odsavam a leju mu to do lahve, aby vypil co ma, nekdy z prsu nedal svojindavku a dokrmovala jsem a porad vazila , doma vahu nemam ale bude, odsavani a krmeni z lahve se mi nechce déle aplikovat, kojení je lepsi, malej ji po 3hod., takze nocni stavani mazec ale jde to, spim i pres den, jinak bych byla k.o.. Od vcerejska do dnesniho odpoledne jsem mela migrenu, takze to bylo dost narocny ale zvladli jsme to s pomoci tatinka :slight_smile:.

Holkam gratuluju k miminkum, skoro sami kluci :slight_smile:
21. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@rennu: jejda, já myslela, že porodem ti trápení skončí. Tak přeju, ať tomu tak brzy je. Snad to zítra s Honzíčkem zvládnete.

@antana123: koukám, že si ty poslední dny užíváš, to je super :slight_smile:. Dobrou

@alisek: no to je fantastický, že už jste spolu doma, však režim si za chvíli uděláte a ať je i nachlazení brzy pryč :slight_smile:
21. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
Já jsem si v hospůdce dala 2 kopečky zmrzliny a točenou limošku a ještě jsem v lese našla 3 malé houby, tak jsem totál spokojená. Krásnou noc všem :slight_smile:
21. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
@alisek: tak to je fajn, že už jste doma ....však on si brzy zvykne, že tohle je jeho pelíšek :wink:
kojení po třech hodinách máš luxus ..ondra byl po hodině a půl na pokraji smrti hlady - nebo se tak alespoň projevoval :grinning:
21. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
@alisek jé to je super že ho máte doma :wink: jen si ho krásně užívej
21. srp 2010 ve 21:55  • Odpověz
@kovalda jo no snažím se si to užít teda v rámci možností :wink:
21. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahoj, tak se taky hlásím, dneska by náročnej den, návštěvu jsem vytáhla do krámu s dětskými věcmi, hlavně kočárky, no čpala jsem tam jeden a už nepustila :dizzy_face: , je úžasnej. Je to v podstatě ta značka co jsem chtěla - Hoco akorát jinej typ, za chvilku ho dám do albíčka. Projeli jsme ho po městě, i v krámě jsem s ním byla a je super. Jen jsme trubky se nějak zapomněli zeptat jak se to skládá a museli tam znova....měli z nás docela srandu. :grinning:
Jen ta korba je menšejší, ale snad nám bude stačit.

No a to nebylo jediné co jsme tam koupili, ještě jsme odcházeli s kolotočem, o kterém jsem tvrdila, že nepotřebujeme, mantinelem a dalšíma blbostma....no vůbec jsem měla druhý vánoce co přijeli, páč mi dovezli hafo věcí co jsem si objednala.
Mimo jiné Karpa a Dětské nemoci - @Hupcza, opět díky za tip, letmo jsem nakoukla a přijde mi skvělá!!!!

@zvirka: já taky uvažovala o změně data na koni, mě to děsně znervózňuje..... :grinning: příští týden mi tam naskoší 38 a manžel ještě nebude doma :confused:

@lucinecka222, no teda :confused: ,snad to bude brzo dobrý.

@tatarina: ty fotky jsou nádherný :dizzy_face: , jedny z nejhezčích co jsem viděla.

@kovalda: jak jste se bavily o těch procentech u CTG, co to je? Mě to běhalo na tom displai, většinou 12% a tak. ..... to je teda co, ale křivku jsem z toho teda neviděla, se budu muset příště pořádně juknout....

@rennu: ach jo :unamused: , tak to snad bude brzo dobrý.

co vlastně lio?
21. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz
@alisek super, že jste doma! Chvilku to asi ještě bude trvat než se zžijete, jak to čtu, ale to uritě nebude dlouho trvat :wink:
21. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz
@alisek jéé, super že jste už doma. Zvládnete to!!
22. srp 2010 v 00:21  • Odpověz
Ahojky holky.
Já když koukám na ty Vaše miminka, tak se toho našeho nemůžu už dočkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Včera ráno jsem se probudila a šílená rýma a dneska rýma, bolení v krku, bolení hlavy...No děs! :frowning2: :frowning2: Je mi fakt hodně zle!! Snad ještě den nebo dva a bude líp, ale te´d je to šílený!!
Furt piju čaje, ale po těch zase chodím furt na záchod!! No úžasné :sweat_smile: :unamused:
22. srp 2010 v 06:09  • Odpověz
@eliska_v to je asi tím počasím, já jsem taky pěkně ochraptělá..... :unamused:

No jinak,je tu krom babičky a tety i ségra, jako jde to, ale naštvaná jsem na ní pořád. :unamused:
22. srp 2010 v 07:26  • Odpověz
Dboré ráno :slight_smile:
tak dnes mne teda bolej kyčle i přes arnicu, tak budu muset juknout na další homea, zda by mi něco nepomohlo více.
Venku máme sluníčkovo, však má být taky celý den pařák, no, tak se na tu hromadu žehlení budu muset vrhnout ještě teď dopoledne.

@suik: to je paráda, že máš vánoce a sehnali jste ten kočárek :slight_smile:

@eliska_v: přeju, ať tě rýma brzy opustí a je ti zase fajn :slight_smile:

Jinak, o lio nic nevím, včera jsem jí psala, ale neozvala se.
22. srp 2010 v 09:40  • Odpověz
@lucinecka222 tak snad bude vše ok....

Jen nakukuju jaký je stav po ránu, musím letět, bc umělkyně se pustily do modelíny..... :grinning:
22. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
přeju dobré ránko a hlásím stále 2v1 :slight_smile:
22. srp 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

čtu jen poslední stránky...koukám, že zatím žádná nová miminka :slight_smile:

včera pařák, že bych hupsla do bazénu, ale to už radši neriskuju :sweat_smile: a dneska zase azuro :sunglasses: :sunglasses: no aspoń jsem vyprala zbytek pro mimouše a mám vše...příšítí týden už budu chystat postýlku i kolíbku :slight_smile:

22. srp 2010 v 09:47  • Odpověz
Dobre rano holky :slight_smile:
Anty se jeste neozvala se svou klasickou 2v1 hlaskou....tak ze by konecne? :grinning:

@alisek....to je parada, ze uz jste s malym doma, brzo si na svuj pelisek urcite zvykne :wink:

@suik ....bezva, ze jste poridili kocarek a spoustu dalsiho....urco se to vyuzije ikdyz jsi to puvodne nechtela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Me segra dorazila vcera v noci....kecalo se az do rannich hodin, tak tu manza i segra chrupkaji jak zabiti a ja nemuzu od sesti spat :pensive: Chtely jsme jet dneska po nakupech, ale mam nejake natekle nohy i ruce...to nevim, jestli me manzel nekam pusti :grinning: Uz zacina byt strasne ostrazity...na kazdy muj nedobry vyraz se pta jestli uz mam ty kontrakce :grinning: Ani mi nechtel dovolit s nim jet pro segru na letiste....ale nakonec povolil po velkych natlacich :grinning: Asi necham ty dve sipkove ruzenky a pujdu koupit cerstve pecivo :slight_smile:
22. srp 2010 v 09:48  • Odpověz
@antana123 ....no tak nez ja to odeslala, tak uz jsi tady :grinning: A to uz jsem se pomalu radovala, ze Simonek precijen vyuzije toho plodneho vikendu :grinning:
22. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@alisek paráda, že už jste doma :slight_smile: kojení po 3 hodinach..to je super, dýl se snad ani nedoporučuje a některý mimča papaj častěji :wink:

@rennu tak snad bude brzo líp :slight_smile: a mlíčko určo brzo bude :slight_smile:

@hanncca @jennymaresova máte krásná miminka :dizzy_face:

@antana123 tak prcík furt nic? :sweat_smile: a kdy jdeš na další kontrolu, ev. na vyvolávačku??
22. srp 2010 v 09:50  • Odpověz
@safryy ahojky ten nepůjde ven ani heverem :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá co mi zítra řeknou na kontrole,že se nic neděje a půjdu si to už snad hodit :confused: :confused:
22. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
@ojo už jsem z toho solidně na palici,že pořád nic každý mi říka to už bude každým dnem a nic :confused: :confused: v úterý začínám 42tt asi se dám na modlení jinak to nevidím
22. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@ojo zítra jdu na kontrolu to mám druhý termín tak uvidíme co mi řeknou snad do týdne bude vyvolávačka ikdyž bych byla radši kdyby to šlo i dřív
22. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
@antana123 ....ty mas kontrolu v nedeli? Neboj, vsak on pujde...si dava na cas fesak jeden...myslim, ze je tady Simonek nejocekavanejsi mrne :grinning: Je to bavic uz od briska :grinning:
22. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@safryy zítra mám kontrolu to je pondělí :slight_smile: a bavič to je to je fakt :slight_smile:
22. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@antana123 ...tak tady je videt, jak mi ty dny splyvaji...dneska je nedele :grinning: ...takze mas kontrolu v pondeli...takze na tom neni zhola nic divneho :grinning: Beru svou otazku zpet :grinning:
22. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
@safryy jo v pohodě já se ted taky lekla co je vlastně za den :grinning: :grinning: viděla si Honzíka od rennu???je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak jí takového broučka závidím
22. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@antana123 ...videla :dizzy_face: Vlasacek prekrasny :dizzy_face:
Vim, ze ti to kazdy rika, ale neboj, vazne uz se brzo dockas...vecne tam byt ten maly nezbeda nemuze :grinning: A ty bys tak moc chtela a ja tak jeste nechciiiiii :grinning: Jeste chcu stihnout nejake ty nakupy se segrou a vylety a vubec :grinning:
22. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@antana123 jo ty máš zítra druhý termín?? aha :slight_smile: tak to se možná prcík ještě rozhoupe sám :wink:
22. srp 2010 v 10:07  • Odpověz
@safryy já už bych moc chtěla já sem takový posera pořád se bojím že se může ještě něco špatného stát když tam bude dlouho u prvního těhu se taky zničeho nic zastavilo srdíčko pořád se bojím at se to nestane i ted nejradši bych ho už měla na světě,můj mé obavy nechápe ale já se bojím že se malého nedočkám že se prostě něco stane jsem cvok
22. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.