• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 ...jeva, no tak to te uplne chapu :frowning2: Ale broucka porad citis v zebrech, dava o sobe kazdou chvili znat zejo :slight_smile: Tak neboj...stejne te snad dlouho prenaset nenechaji, takze uz je to vazne otazka par dnu a budes ho muchlat v naruci :slight_smile: Mysli jen na to dobre, Simonek je ocividne osobnost uz ted, bude v poradku uvidis :wink:
22. srp 2010 v 10:11  • Odpověz
@safryy jo jo dává mi o sobě patřičně vědět to jsou jen obavy trochu šílené matky víš,jsem rozhodlá je zítra začít přemlouvat at mi už pomůžou
22. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@antana123 takové pocity mě taky občas přepadnou, třeba včera večer, nemohla jsem to vůbec zahnat. taky jsem přemýšlela, aby byl malý zdravý a v pořádku a představovala si různé scénaře a byla uplně v prdeli. prostě se o něj už budu furt bát asi. a taky se těším až se vylíhne.
22. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobré dopoledne vespolek :slight_smile:

@antana123 A to jsi se bála, že bude mít Šimonek malou porodní váhu :slight_smile: On čeká, ža bude mít min 4 kg a pak vyrazí na svět :wink:

Já jsem si včera koupila první věc do porodní tašky - jelení lůj :grinning: Manžel už začal plašit, že nemám nic připraveno, až můžu už za 10 dní rodit. Tak jsem ho musela něčím uklidnit :slight_smile:
22. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
@suzete jo jo tohle znám s těma scénařema :slight_smile: no snad se depka zase sebere a půjde o dům dál :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@lendaw jo no ale aby neměl daleko víc jak 4kila :slight_smile:
22. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
@antana123 Odhadovali ti někdy poslední dobou váhu miminka? Mě včera "potěšil" manžel. Jeho maminka prý měla při narození 5kg!!! :confused:
22. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@lendaw no odhadovali mi naposled 12.8 a to měl asi 3500gramů byl už fakt veliký bylo ho plné břicho už se nebylo na co dívat na utz
22. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
já doufám že se vejde do 4kil
22. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
@antana123 tak pořád je to jen odhad + - 500g. A i kdyby měl 4 kg, tak co. Alespoň bude mít zásoby, než se rozjede mlíčko od maminky :wink:
22. srp 2010 v 10:23  • Odpověz
Já jdu poklidit, naplánovali jsme si na dnešek "hospodářský den" :grinning: Jsem zvědavá jak dlouho mi vydrží ta šptička energie, kterou teď mám.
22. srp 2010 v 10:24  • Odpověz
@lendaw jo já jen abych ho zvládla vytlačit no ale říkám si že široká jsem dost tak snad to půjde :wink:
22. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@lendaw jo jo tak zatím já dneska nebudu dělat asi nic,nechce se mi
22. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@lendaw ....tak to je parada....bez jeleniho loje by to neslo :grinning: :wink:

Ja se za chvili odeberu do obchodu pro pecivo....nejak jsme to uz vcera nestihli....takze se mi desne nechce jako obvykle, ale pak si zpravim naladu nakupovanim se segrou :grinning:
22. srp 2010 v 10:28  • Odpověz
já půjdu asi konečně posnídat :wink:
22. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@safryy já taky ještě nechci, chci toho ještě spustu stihnout....nakoupeno a přichystáno už mám víceméně všechno, jen potřebuju ušít kapsář a pár drobností.
22. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
já mám někdy taky pěkně nahnáno, jestli je vše v pořádku
22. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@antana123: fotky HOnzíčka od rennu? kde? má v albu? hned jdu kouknout :slight_smile:
22. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
@rennu: jé, je krásnej :slight_smile:

@antana123: to je jasný, že máš obavy, když máš takovou zkušenost. Ještěže se Šíma ozývá každý den a víš, že je O. K. :slight_smile: Nějaký čas už přenášíš, takže tento týden už by se měli doktoři kdyžtak odhodlat k nějakému rozhodnutí. Takže už brzy :grinning:
A na ten koktejl z riciňáku nepomýšlíš? Suroviny tuším máš, ne? :slight_smile:

@suzete: přesně tak, teď už se o ně budeme bát furt :slight_smile:

@suik, @safryy: jj, taky ještě bych počkala, ještě toho potřebuju spoustu udělat :slight_smile:
22. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@kovalda toho bání s už nezbavíme a já na to docela trpím, jednak to mám asi po mámě, ta se bála o nás dost a pak taky ty smutný zkušenosti, jak někdo někam jede, tak jsem nervní no a v pubertě to bude pravé peklo - paření do rána a podobně....
nebo až bude malej chodit a tak....

holky pamatujete na Hansed a její Adélku? Vypadá to, že se mají dobře...já jsem ale dneska zjistila, že se mnou chodila na gympl, do vedlejší třídy :astonished: , tak jsem z toho celkem v šoku.
22. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
Holky, psala mi LUCINECKA222:

Ahoj, tak se ozvývám, jak jinake než ze špitálu - s ne moc dobrýma zprávama. Dneska po ultrazvuku jsem v šoku. Celou dobu jsem byla tahaná za nos od svojeho doktora, oni mi řeknou, že mám cukrovku na hraně, ale přitom ji mám. Doktor mně neposlal ani do dia poradny a prostě to ani nijak neřešil. Ani to, že jsem měla cukr v moči. Prostě mi jen řekl omezte sladké. No a tak je to tady. Dokorka mi zvážila malého, má 3470 g, což je mimi s váhou akorát k porodu, navíc mám cukrovku a teď mne hlídají, ale už se nic nezachrání. Malý je macek a tak mi budou vyvolávat porod budď už teď v úterý anebo nejpozději do 9 dnů, kdy budu končit 38 tt, takže mám strach, co bude. Zítra budu mluvit s dia poradkyní a ta určí co a jak. Vypadá to, že si budu píchat inzulín, no to je síla :frowning2: . Vůbec nevím co bude. A co vy, rodí už někdo a nebo vypadám na adeptku na 9. místo. Co Antana? Všechny vás zdravím Lucka
22. srp 2010 v 11:04  • Odpověz
@kovalda : Tak že Lucce držím palečky!! ALe teda to je síla!! :frowning2:
Ať se kočka drží
22. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@kovalda jé chuděra lucinka no at jí to radši vyvolají než by se mělo něco stát :wink:
22. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@kovalda ahojky,to bud ráda ale nevěřila bys,kolik těhulek je má :rolling_eyes: fakt nakonec se mi to ted ... čípky zepředu a mazat hemouše zezadu :grinning: ale za to mimi to stojí :dizzy_face: musíme něco vydržet
22. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
čauky

@suik: to jsem ráda, že se ti líbí ....od toho jsou druhorodičky, co už mají některé věci vychytané :wink:
fajn, že už máte i ten kočárek .... ad skládání - taky jsem jela do obchodu ať mi to vysvětlí :grinning: ...na mutsině to je neskutečně jednoduché, ale na pohled tam žádný patent není, v návodu zapomněli napsat jeden manévr :slight_smile:
co ségra? už jste si to nějak vyříkaly? nebo na to kašleš?

@antana123: já vím, že to už je na palici ..ale pokud máš zítra druhý termín, třeba to je ten správný ....oni mrňousci vědí, proč si to tak natahují - i když pro mamči to je v tu chvíli nic moc
22. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
holky tyhle obavy se snažte raději vytěsnit ..bude jen hůř ..jen si vemte kolik je nemocí, rizik všude okolo ... kdyby měl člověk uvažovat, co vše se může prckovi stát, musel by se zbláznit
jako já naštěstí nejsem úzkostná (a to jsem měla kapku obavu, že budu) ....a jsem v pohodě ....i ondra je v klidu ... zvládá soustu rizikových věcí, protože ho nechám ...říkám si, že líp ať se to naučí a případně pod dozorem si ublíží než aby se to stalo nekontrolovaně .....co se týká nemocí - jasně, že se snažíme žít zdravě, ale je tolika nemocí, o nichž ani nemám ponětí, nedá se jim předejít, prostě najednou se to stane ...nemyslím na to

ad dr. od lucky - až bych se zvetila, pěkně bych mu vytmavila - normální zanedbání péče ...držím palec, aby bylo vše ok
22. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
add Lucka - je to dost na hovno, takový přístup doktora, ale je zas pravda, že Lucka sama doporučení nejíst sladké vůbec nedodržovala, i když ji to řekli. Je to na houby, mimák je veliký, su zvědavá, jak to dopadne. Hlavně ať jsou oba v pořádku.
22. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz
@hupcza jo to jsou takové depky prostě to na mě nějak dolehlo už v noci jsem si pobečela snad mě to přejde za hodku razíme na výlet se ségrou a děckama tak snad příjdu na jinné myšlenky
22. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@r.m. jj, zjišťuju, že se to týká hodně holek ty hemoroidy, ale pak to ustane, ne?

@hupcza: no, já díky bohu taky nejsem úzkostný typ, možná jen jak člověk má více času a tak, ... tak se občas zamyslí nad riziky a tak ...., až budou prckové vyklubaní, nebude čas nad tím přemýšlet a prostě budeme řešit :slight_smile: a užívat si :slight_smile:
22. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz
@antana123: jé, super, kam razíte?

@suzete: máš pravdu, že u Lucky jsou trošku na vině na obou stranách - doktor to evidentně podcenil a Lucka taky, protože dál sladké baštila ve velkém. Nicméně pozdravy vyřídím :slight_smile:
22. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.