• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kali.kal : Malá je nádherná!! Moooc se Vám povedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
@lendaw: to chce čas ...můj drahoušek je ještě navíc konzerva a výchova v duchu "pan dr. má vždycky pravdu" ....takže než to vzal na vědomí, že může fungovat i něco jiného než kalsické léky - to trvalo leta ...ale dneska už si o ně sám říká ...
u nás bylo blbý, že mě to jen zajímalo a neměla jsem důkazy - já jaksi nebývám prakticky vůbec nemocná, ve špitále jsme byla jen rodit atd (klep klep klep) ...ale s ondrou se občas nějaká potřeba vyjevila a když mi to fungovalo, uznal, že na tom něco bude :slight_smile:

@lamia: ufff ...další zralá na sociálku, co nedává bačkůrky ....ondra půl léta proběhá boso i venku ....já sama taky papuče nenosím a tak mi to přišlo jako zbytečnost ....navíc od kámošky brácha je fyzioterapeut a ten říkal, že dle nejnovějších výzkumů je pro dítě nejlíp chodit co nejvíce bosky - žádné fixování, když se začne stavět (jako doporučuje např. škola paní kiedroňové - něžná náruč)
olejíčky mám z 90% nobilis ....něco málo saloos (ale od nich spíš nosné oleje - jsou dostupnější v běžných obchodech) ....ale bavila jsme se s pár profi aromaterapeuty a ti všichni jedou na nobilisu
22. srp 2010 v 18:25  • Odpověz
@hupcza dík, chystám se na olejíčky víc najet, tak mě zajímal názor zkušenější :wink:
22. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
Tak holky jsou za chvíli doma :wink: Jo jinak asi se budu muset intenzivněji začít připravovat k porodu, ne že bych měla já nějaké příznaky, ale můj muž vzal do ruky kalendář a ptá se, jak teda tu naší dceru pojmenujeme!!!!! :grinning: :grinning: Já ho prostě žeru, pohodáře...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahojte :wink: Jen přidávám gratulace k miminkům....
lio a rennu....moooc gratulujeme k chlapečkům:slight_smile:
22. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahojky tak jsme doma moc jsem si to užili :wink:
@kali.kal:malá je nádherná :dizzy_face:
@lio:super fotky a parádně nás informuješ :wink:
@kuchy super fotka
@zvirka:já mám rozdíl 6 dní dle ms a dle utz :wink:
22. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
@antana123 tak to máme to stejné, taky mám 6 dní rozdíl :wink: takže máte vlastně ještě hafo času, bc dle Uz z 1.trim. by to mělo být nejpřesnější....

22. srp 2010 v 19:19  • Odpověz
@lamia no já dle utz 17.8 a dle m.s 23.8 no zítra jdu na kontrolu jsem na to zvědavá že by zase hamilton pro změnu :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 19:21  • Odpověz
@antana123 no já si právě proto všude uvádím až ten Uz termín, bc když jsem byla na úplném začátku, tak to pokaždé dle Uz přesně odpovídalo na ten 28.9., ale v průkazce mám taky 22.9., tak holt ona se princezna někdy vykutálí,moc to neřeším...ale dle dr prý tomu dřívějšímu termínu odpovídáme,no prostě bordel :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
@lamia no já mám zítra právě ten druhý ale u nás to na nic nevypadá :confused: :confused: poslouchej myslíš si že bych mohla jít do výřivky???
22. srp 2010 v 19:34  • Odpověz
@lamia: víš co - já se na některých olejíčkách saloos setkala s tím, že jsou vhodné jen do lampy .... takže koupel, mazání odpadá ....to si raději připlatím ...ale pokud si někdo chce dělat jen voňavo, úplně to stačí

já mám po screeningu v prvním trimestru 2.9 ....no ale jak píšete - to je šumák - jsou to vše výpočty +-2 týdny :slight_smile:
22. srp 2010 v 19:38  • Odpověz
@alisek, @kali.kal Máte krásné mrňousky :dizzy_face:

@hupcza, @antana123, @lamia No já už ty termíny neřeším, stejně mi nikdo nebyl pořádně schopný říct, který platí, nakonec jsem vytáhla z gyn., že spíš ten utz, no a teď v porodce to zas berou podle ms.... :fearful: No malej si stejně vybere vlastní... Jsme si s manžou říkali, že by bylo hezké 9.9., to je mezi oběma, tak už to prý i hlásil v práci, že 9.9. rodíme :grinning:
22. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
@kuchy Ahojky, jak to s Tebou vypadá? U mě se zatím nic moc nechystá, tak třeba se v té porodce fakt sejdem :grinning: už jsem tam měla první poradnu a přežila jsem, i když pan doktor se na mě ani nepodíval ani nepozdravil, bral to od kusu, jen šmátnul na čípek a sestra mě musela poslat oblíknout, já z něj byla vedle.... Jo, super fotka
22. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
@zvirka: no krásně jste si to vy dva naplánovali ..a co na to ten třetí? už to ví? :grinning: :grinning:
22. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@hupcza No mluvíme o tom často, ale vsadím se, že si vybere jiné datum a pak bude dělat, že nic neslyšel :grinning:
22. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz
@kali.kal @alisek krásné fotky
22. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
@lio krásnej prcek :slight_smile:
22. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz
Hm, 9.9. je hezké datum, ale na nás ještě krapet brzo, přeci jen bych ráda vydržela aspoň do začátku 39.týdne....a nic teda nenasvědčuje tomu, že bych neměla :wink: Tak u nás bude asi debata o jménech, ale já se držím svého favorita :grinning:

Jinak dnes je den experimentu se spaním, dali jsme Jáje postel k Aničce do pokojíčku, po obědě to docela prošlo, teď jsme teda nechali Jáju usnout dřív a Aňa šla spát až pak (spolu by asi neusnuly a dělaly kraviny....), ale jsem zvědavá na noc, přeci jen je Johanka zvyklá v noci kouknout a mít mamču ve vedlejší posteli, tak teda nevím nevím....no zkusit se to může, že :wink:
22. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz
hojda, tak co tady nového? Po rennu a lio ještě nějáký přírůstek? Luci nic?
nestíhám, nedočítám :wink:
Tak od včerejška se učí Adámek na flaštičku. Ovšem mají tam takový, že to z nich šlo samo, takže jsem si dneska donesla svojí, tak to už měl brouček těžší. Ovšem jak začal pít s flašky, tak z prsa nedal ani ťuk. Takže si myslím, že jestli se nečapne v nemocnici, za asistence sestřiček zítra, tak jsme na flašce. Mají to tam teda trochu nedomyšlený, zítra jdu už na roaming a prý třeba v úterý domů, ale to nám nehrozí, protože je z toho všeho strašně unavenej, když najednou nemá sondičku, furt by spinkal a i když se mu dá jen poloviční dávka mlíčka, aby pak měl hlad, tak nemá a spinká si dál. Prostě mega pohodář. Takže se bude na noc ještě asi sondovat, aby si odpočinul bobeček náš. Je jak gumítek, ostatní děti jsou pevnější, on je jak hádeček. Tak nás čeká cvíčo asi od zítřka.
22. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jo jinak já předpokládám, že se to tu rozrodí aspoň malinko už počátkem tohohle týdne, bouřky, úplněk, s tím máme s Johankou dobré zkušenosti.....po příjezdu do porodky bylo vyloženě narváno, kulaté ženské div nepadaly okny, tak třeba se rozjede i někdo tu?? :grinning:
22. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz
@lamia tak na to jsem zvědavá :grinning: :grinning: už jsme přežili něco bouřek :grinning:
22. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz
@antana123 prý ten úplněk je nadějný, říkali minule v porodce, byla jsem za noc už asi stopadesátá s odtokem vody.....

Hledám tipy na výlety na ten příští víkend, pojedeme do Jižních Čech, jen my dva s mužem, no ani si to neumím představit, snad nebudu volat každou půl hodinu do Prahy co holky :grinning: Už mám pár nadějných zřícenin, výlet na blata a teď přemýšlím, jestli mě v 9.m pustí do grafitového dolu.....abych se jim někde nezasekla, že jo :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz
@lamia a kdy je ten úplněk???
22. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
@lamia at se můžu začít těšit :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
@antana123 hele snad v úterý....tuším...mrkni na net :grinning: Můžeš to ještě posichrovat trochou manželské něhy a lunární Šimonek se třeba nechá vylákat :grinning: :grinning:

Grafitový důl vypadá nadějně, šachty jsou široké a muže to celkem zaujalo....je to pod Č. Krumlovem, kdyby se někdo chtěl rovněž inspirovat....
22. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz
@lamia mrknu to mě docela zajímá
22. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jen mám trochu obavy ze speciálního oblečku, no snad mají rezervu na pupek :grinning:
22. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz
@antana123 teda teď doufám, že ten zájem se týkal toho dolu, jak jsem to nejdřív pochopila :grinning:

Holky jdu spát, jsem nějaká grogy. Dobrou !!!!
22. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
jo tak v úterý je úplněk :wink:
22. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.