• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lamia dobrou noc :wink:
22. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@antana123 aha, tak jsem to napodruhé pochopila líp, že se to týkalo úplňku, no musíš mě omluvit, těhudemence.... :grinning:
22. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz
@lamia: taky děláte manévry? já začala kapku dřív v očekávání možných problémů se sólo spinkáním ..tak aby byl čas to zvládnout ....a žádné nebyly :slight_smile: ....určo budete stejné šikulky :slight_smile:

jj ....údajně má být nejsilněší úplněk tohoto roku
22. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@lamia důl vypadá taky zajímavě ale ted se na výlety necítím spíš až s malým
22. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz
@hupcza hmmm tak to zní pro mě zajímavě :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz
@hupczaTaky bylo v plánu začít dřív, ale nakonec to vyšlo až na teď, bc se Jáje prořízl poslední špičák a zadní stoličky se zatím nehlásí - přeci jen při zoubkách se v noci občas budí a stěžuje si, tak by mohly být noci klidné a trénink úspěšný...ale uvidíme, lámat přes koleno to nebudu, kdyžtak holt budu mít v ložnici obě :wink:

@antana123 no tak vidíš, je to nadějné!!!! Kovalda nebude stíhat doplňovat tabulku miminkama :grinning:

tak už definitivně dobrou!!!
22. srp 2010 ve 21:11  • Odpověz
@lamia dobrou
22. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@lendaw: ještě nemám dočeteno, ale krizové pastilky jsou prakticky totéž, akorát výhodnější třeba právě proto, že neobsahují alkohol :slight_smile: A v lékárně jsem je nikde neviděla, ale taky jsem po nich moc nekoukala :slight_smile:

@kali.kal: malá je krásná. To je super, že vás pustili domů a kojení taky zvládnete :slight_smile:

@alisek: malej je sladkej, tak ať těch trablí máte čím dál méně a méně :slight_smile:. Však už si klid zasloužíte :slight_smile:

@lamia: tak to jste si parádně tu oslavičku užili, v klídku jen sami 2 :grinning:
22. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
@antana123: no to by bylo, aby to nebylo, že jo :grinning:

@lamia: jj..taky nedělám věci na sílu ..ale když mi tak příjde, že je akorát čas ...spoustu věcí jsme zvládli v předstihu (dudlík, dospěláckou postel atd.) ..a některé věci jsou pro nás kapinku ve skluzu (nočník) ....se nezblázím ...

dobrou
22. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz
22. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz
holky jdu spát :wink: zítra se ráno nezahlásím jdu na ráno na kontrolu tak žádná panika ozvu se po kontrole :wink: :wink: dobrou noc
22. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@kuchy: jé, krásná fotečka :slight_smile:

@lamia: držím palce na experimentální spaní a taky na obranu jména Julinka :grinning:

@beru3nek: tak v nejhorším budete na lahvičce, chápu, žes to chtěla jinak, ale hlavně, když bude prospívat :slight_smile:

@lamia: jé, výlet sami 2? No tak fanatazie, tak to je jedno kam, ne? :grinning:
22. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz
@kovalda : jo jo, už jsem s tím taky smířená, nejradši bych teda byla kdybych aspoň nemusela dokrmovat sunarem, tak uvidíme jestli se nám ještě trochu to mlíčko rozteče. Hlavně jsem si naivně myslela dneska, jak tahá brouček a on si mě jen pěkně cumlal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se tady mějte krásně mamči, já od zítřka od rána nastupuju na roaming, a až se vrátíme s Adámkem z nemocnice domů, tak ať tady najidu další nová miminka :slight_smile: tak krásné a rychlé porody přejem :grinning:
22. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
@beru3nek ahoj, jak se vám daří? my bojujeme ale statečně, prďolka ted spinká a čekám na další krmení.
22. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz
@beru3nek Baru, tak ať vám to na roomingu rychle uteče a jste brzy doma, posílám pusinku Adámkovi.
22. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz
No vida, tak nejsilnější úplněk roku, tak to už by na tu Antanu mohlo zabrat, ne? :grinning: Jen doufám, že nás to nechá v klidu, ještě bych tak ty 2 týdny klidně malou měla tak, jak je :slight_smile:

@antana123: dobrou :slight_smile:

Taky jdu spát, tak se tu mějte :slight_smile:
22. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@beru3nek: jé, tak to si roaming hezky užijte, konečně pořád spolu :slight_smile:
22. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz
@kovalda : děkujem. Co Luci, jsem četla že jí vzali na příjem, je tam furt nebo už doma? , už to dočíst nestihnu :astonished:
22. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím se po nadupaném víkendu.Využila jsem víkendu před koncem prázdnin (děi nebyly doma), tak jsem v sobotu předělávala starší dceři pokoj. V neděli byla na chatě a s mámou a se ségřinou rodinou na výletě v Prachovkách. Teprve ted jsme se sešli všichni doma. Děti se vykoupaly, nacpaly pupíky, zacpaly záchod :grinning: a ted spokjeně vrní každý u svého PC. :grinning: Rodinná idyla. :grinning:

Koukám, že m áme přírůstky a anatana123 stále 2 v 1. A to když jsem pouštěla net, tak jsem si říkala, že už si určitě porodila :grinning: :grinning:
Novým miminkům hodně zdravíčka do života :wink:
22. srp 2010 ve 22:23  • Odpověz
@hanncca : až budem doma, tak budu mít naprosto to samé, strachy budu šedivá. V nemocnici vím, že kdyby něco, jsou tam sestry, takhle budu plašit sama. Hlavně tím, že už se jednou zapomněl nadechnout, se bojím o to víd. Když od něj teď odcházím, tak 5x kontroluju nanynku, dokonce jsem tam poslala jednou přítele, ať jí jede radši překontrolovat :confused:
22. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz
@beru3nek to jo, v nemocnici jsme taky neměla tolik strach, doma to bylo horší. Ale člověk si zvykne...manžel mi taky kolikrát říkal, že se bojí, ale to bysme nesměli jít nikdy spát a držet u postýlky stráž 24hodin denně a to nejde...
luci je pořád v nemocnici a měli by jí příští týden vyvolat porod, jestli se nepletu...taky jsem to jen tak rychle prolítla..
22. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz
@beru3nek je tak ať Vám to dobře klape od zítřka a ať jste brzo doma!!!!!!!
22. srp 2010 ve 22:37  • Odpověz
Dobré ráno, tak já jsem dneska vyhrála... teda Ant je na kontrole, jinak by tu asi byla první :wink:
Dočítala jsem celý víkend, bo to bylo napínavý s Rennu a Lio a oběma obrovská gratulace, teda vlastně všem, miminek už je spousta a fotečky nádherné!
My jsme zvládli tu kuchyň, teď už mě jen čeká naplnit nové skřínky, manža jede na služebku, takže mám na to klid a můžu si kutat :grinning:
Taky jsme minulý týden nadělili tomu našemu prckovi dva koncerty, tak to by bylo, aby z něho nebyl pořádný rocker :grinning: Některým to možná nic neřekne, ale nejdřív Nightwork a v sobotu jsme byli na Legendy se vrací... Ještě teď jsem z toho nadšená! Rodit jsem nezačala, takže v poho.
Dneska mám KO, ale až na 16, ozvu se večer. Jsem zvědavá, zda jsme už hodili kotrmelec, nebo stále trucuje zadečkem dolů :astonished:
23. srp 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: Nevíte koli extra vody může tělo zadržovat, než mu narostou žábry? Já mám od minulé středy další 2 kg nahoře, tj. 5kg za poslední 3 týdny.

@discreet držím palce, aby se prďolka už umoudřil a udělal veletoč :wink:
23. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak v noci proběhla bouřka a teď už opět vykukuje slunko. To prádlo, které jsem večer zapomněla venku na šňůře a bylo jen vlhké, tak asi bude moci soutěžit v jiné váhové kategorii, než obvykle :slight_smile:

@beru3nek: lucka v nemocnici zůstala, musejí rozhodnout, kdy prcek půjde ven a sledují ji kvůli té cukrovce. Malého by měli vyvolávat buď zítra anebo na konci 38 tt, což je nějak příští týden.

@pet.s: tak to máte opravdu takovou moderní rodinnou idylu - každý zalezlý u sebe u svého PC :grinning:
Jj, Antana furt nic, rozhodla se trhnout všechny rekordy :grinning:

@discreet: tak vy chcete prcka rockera :slight_smile:, no, tak s takovou průpravou se to určitě povede :slight_smile:. Užij si nejdříve plnění skříněk a pak kontrolu :slight_smile:, snad budou dobré zprávy :slight_smile:

@lendaw: no, já myslím, že tělo dokáže vody držet dost :slight_smile:, ale v které fázi rostou žábry fakt netuším :grinning:, zeptej se na kontrole, určitě je hezky zaskočíš :grinning:
23. srp 2010 v 08:46  • Odpověz
Hezké ráno,
@zvirka : neboj, ty budeš určitě dřív :wink: Se pro mě při nejlepším těsně mineme. :grinning: Já bych tak ráda rodila hned někdy kolem 37- 38 tt. Manža je na 3 týdny fuč, dojede 6, tak 10 by to šlo, bude doma jen 14 dní, jestli v té době neporodím, budu na to sama a to neee. navíc mimino je veliký, to díky hodně bolestivým pohybům cítím celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavička sestoupla, naléhá, jen nález na čípku odpovídá tt,tudíž se nic nechystá a tj je zatím dobře. Ještě ty týdny a u mě dobrý, uvidíme ,co malý. Bych to letos ráda zvládla se svým tk i bez vyvolávačky ....tak vletím na manžu a uvidíme :grinning:

Fotka docela odpovídá, jen je mě ted o kousek více....foceno na zač.těhu :wink:
23. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak jak je?? konečně je zase teplo :sunglasses: :sunglasses: si to užívám, páč se to otepluje i vevnitř doma :grinning: :grinning:

tak Ant má dneska druhý termín :slight_smile: :slight_smile: jsem zvědavá, co ji řeknou na kontrole :grinning:

si pamatuju, moje kamarádka měla dokonce 3 termíny a vyvolávali porod až týden po třetím termínu :sweat_smile: její přítel si vzal od prvního termínu 14dovču, aby byl doma, kdyby rodila a pak když šla na vyvolávačku, tak měl akorát po dovče a musel do práce a ještě ke všemu kamioňák, takže týden v čudu a doma na víkendy :sweat_smile:

@kovalda u nás taky byla v noci bouřka :slight_smile: a teď zas slunce :sunglasses:

ad obavy...já nevím, jestli jsem takový necita, ale moc jsem obavy neměla :sweat_smile: víc jsem je měla v těhu, že nevím, jestli je mímo zdravé nebo tak a těšila se, až ho vyprdnu...a po porodu už to bylo v pohodě, občas jsem zakontrolovala, páč byl malej spavej, na jídlo jsem ho musela budit, abnormálně hodný, nikdy neplakal a to ani hlady :sweat_smile: no a je pravda, že občas v kočáru, jsem s ním zatřásla, jestli je živej :sweat_smile:
ale obavy jsou určo přirozené pro každou maminku v každým věku dítěte :slight_smile: no můj přítel už má teď obavy z toho, až začne Tomáš chodit na zábavy, diskotéky a tak :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

dneska odpol razím se sousedkou do raichu :slight_smile:
taky jsem se dala do pletení ušanky pro Tomáše na zimu, pletu o sto šest, jde to docela rychle, tak ji možná do porodu stihnu :slight_smile:
23. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
@kuchy: no tak uvidíš, jak to klapne. Třeba se trefíte do těch dnů, kdy tu manža bude :slight_smile:

@ojo: tak to u nás si na nedostatek tepla stěžovat nemůžeme, o víkendu bylo dosyta :slight_smile: Výlet do reichu si užij, jedete na nákupy anebo na kukandu?
Jj, můj manžel má taky obavy, až děti budou v pubertě, jak to s nima přežijeme :grinning:. Já si dovedu představit dítě max. školkový, školu už v představách nedávám :slight_smile:

U nás už byl dnes technik kvůli ledničce - nefunguje mrazák, ale díky bohu je ještě v záruce a díky bohu máme 2 kompresory, takže lednice jede dál. Mrazáku se prý zadřel motor a dostaneme nový. Tak už aby to bylo :slight_smile:
23. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
Nejvprve všem miminkám pozdraveníčko, už se to šíří. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holky, jak poznáte, že klesá bříško a znamená to, že to bude třeba porod dřív- já mám od včerejška takový pocit- že mi kleslo-nebo alespon při masírování a mazání bříška se mi zdá, že pod prsama je více místa než kdy jindy, ale mohlo být mimi jen jinak otočené, tak nevím...
@lendaw nevím kolik vody, ale teda já to mám to samé, teď mi houply 2 kila, nohy mám oteklé jak balony, je to hrozné...
mějte se krásně H.
23. srp 2010 v 10:14  • Odpověz
@lendaw já konečně nabrala 2 kg. za celé těhu-))
23. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.