• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda jj na nákupy, vyjdou tam o dost levně ty granulovaný čaje od Hipp, Tomáš je má rád :slight_smile: pak musím koupit aviváž, no a nějaký to jídlo, co tam vyjde levněji, salám, toustový sýry, pudinky, hranolky, džusy a sladkosti :slight_smile:

@hhalina no klesnutí znamená, že se to připravuje na porod :sweat_smile: neznačí to vyloženě, že půjdeš do týdne rodit :wink: a já při Tomášovi taky klesnutí poznala, že bylo pod prsama víc místa a přestal tlačit na hrudník :wink:

@lendaw sama nemám zkušenost s tím zavodňováním...ale zkus si dát grep..ten odvodňuje :wink: nebo grepový džus :wink: nebo odvodňuje i kafe :wink:
23. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak máme po poradně a když už jsem si hned ráno postěžovala sestřičce, když mě připojovala na monitor, že se mi ústřel žeber zhoršuje, že jsem si mimořádně brala i prášek v poledne, tak prý tvrdila už minulý týden mudrovi, že do 40. týdne, jak původně doufal, nevydržím... Takže závěr je tento... Prý jestli chci, pošle mě na vyvolávačku hned, ale spíš by se přikláněl k variantě pokud to půjde, vydržet ještě do příštího pondělka a to si mám vzít rovnou tašku a půjdu pak hned do nemocnice na vyvolání. Přece jen, dole mám jen CS 4 (ale min. týden jsem byla CS2 - lepšíme se a malá začala lehce naléhat hlavičkou), tak by vyvolávačka mohla trvat zbytečně dlouho (navíc já po císaři)
a možná by porod skončil dřív, než by začal dalším císařem. Kdyby se mi něco nezdálo, tak mám jet do nemocnice hned a tam jim nahlásit, aby mě už odrodili, mám hlásit že jsem tak s mým mudr domluvená... :sweat_smile:
Volala jsem do Č.Krumlova a zítra tam bude primář, tak se mám přijet domluvit ohledně nástupu a sepíšeme předpříjem. :wink:
23. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@hhalina: no, nejlíp se to pozná asi podle fotek, pokud máš bříško vyfocené :slight_smile:, anebo opravdu dle prostoru pod prsy či naopak nedostatku prostoru níže :slight_smile:. Ale může to být i ta změna polohy, jak píšeš :slight_smile:. A myslím, že to prostě nic neznamená, jen to, že prcek sestupuje, ale jak dlouho to bude trvat, to těžko říct jako u všeho ostatního :grinning:
23. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@pet.s: no vida, konečně někdo, kdo se z nabraných kil raduje :slight_smile:

@ojo: vy to máte asi do reichu kousek, co? Mně by se to nevyplatilo :slight_smile:

@tatarina: no vidíš, tak hned je líp, když jsi dohodnutá, ne? Vida, tak další miminko máme příští týden zaručené :slight_smile:

No ale jsou tu i další adeptky třeba petja, ta se tu teď nějak neukázala, ... :slight_smile:

No a samozřejmě naše antana, tak uvidíme, s čím přijde z kontroly
23. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@tatarina Tak to máš fajn, že jsi se tak domluvila, všechno je o přístupu, že?!
Já jsem taky zvědavá, co se dneska dovím, minule jsem byla v šoku, že jsme zase prdelkou dolů, tak jsem se ani nezeptala na to kolik váží :confounded:
@ojo užij si výlet
@kovalda tak to máte štestí s ledničkou, já doufám, že už se nám nic nepokazí do porodu :wink: včera odešla baterie v koupelně, tak pádím dneska pro novou, bo nejde zastavit voda, když se pustí, což je docela průser :wink:
Jinak u nás zavládl hnízdící reflex jak cip :grinning: Máme tu kuchyň, ještě chybí vyměnit dřez, pokojík je ready, kočárek přišel a je nádherný! Chybí mi povléct postýlku a koš a taky chceme koupit nové auto, tak snad se příští týden dostanem do bazaru :grinning:
23. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@kovalda Jo, zítra se domluvím a uvidíme... Každopádně vám tu přibude holčička, abysm vylepšili skóre...Nejlíp bych chtěla stihnout ještě porodit o prázdninách... :grinning: A pokud to vyjde, tak bude mít malá narozeniny se strejdou (bratrem manžela). Ten se myslím narodil 30.8. Malej se nám zase narodil na narozeniny mého strejdy 28.4. takže jistou tradici v rodině již zavedenou máme... :wink:
23. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@discreet Jasně, přístup je fajn... koncem týdne zkusím vyvolávací nápoj, kdyby nám přímo nevyvolal porod, alespoň nás připraví a aspoň vyvolávačka nebude takovej drasťák... To, co psala Lio mi stačilo... :rolling_eyes:
23. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
@tatarina už by to chtělo nějakou další holčičku - srpne jim nějak nepřeje. V jiném tématu kam chodím, se je poměr (za srpen) 9:2 pro chlapečky :confused: HOlčičky jsou v pořadí až na září :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahojky hlásím se z kontroly:takže jsem otevřená ná 3,5cm hlavička prý krásně naléhá dr. nám dala 3dny takže když neporodím tak ve čtvrtek nástup v 6,30 a zavedou mi první tabletu
23. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
@antana123 To je krásnej nález!!! Držím palce ať se to rozjede samo... :wink: Nechceš taky zkusit ten nápoj na vyvolání s ricinový olejem? Třeba by ti to zabralo... Kdyžtak koukni na diskuzi, založila ji naše Petja...

Zatím se loučím, jdu něco objet autem se starou sousedkou... :wink:
23. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
@antana123 takže dobré zprávy, ne? :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
@tatarina jo jo
@lendaw no docela jo udělali mi hamiltona tak jsem zvědavá jestli to půjde samo
23. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz
@antana123 Tak to dneska dáš, ne? :grinning: Budou ty bouřky a nejsilnější úplněk v roce, to se prý rodí hoooodně...

Zatím pa holky...
23. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@antana123 a bylo to zase tak bolestivý? Já si nedovedu představit, že by se ve mě měli zase hrabat. Stačily mi stěry. Mám tam dole otoky, takže nic příjemného :confused:
23. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz
@tatarina no jsem zvědavá dr. mi taky říkala že bych mohla jet dnes dělali mi hamiltona :wink:
@lendaw já jelikož jsem už tak otevřená tak to nějak necítím nebolelo to jen krvácím trošku jinak nic
23. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz
@antana123 : jéé, super nález, tak zkus ten koktejl, na tebe určo zapůsobí, mimi zralé, tělo nachystané :grinning:

Taky ho mám v plánu,ale až později,kdyby hrozila vyvolávačka :wink:
23. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
@antana123 já měla ve středu CS 2, ale přišlo mi, že se do mě Dr. ani nemohla dostat, jak je to tak oteklý. Vůbec netuším, kudy to dítě vyleze.
23. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
@lendaw mě to tak úzký taky připadalo pořád to až poprvé minule jsem moc necítila jak se ve mě hrabe,když mi dělali hamiltona poprvé tak to byl mazec myslela jsem že ze mě vypadne všecko ted už to necítím
23. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@kuchy ta tvoje fotka to je mazec ti povím si kočka :wink:
23. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz
@antana123 já si jdu najít recept na ten ricinový koktejl. Jsem odhodlaná rodit 1.9., jinak mi začne vytejkat voda i z uší.
23. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
23. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
@antana123 : Tak to je hezký nález! Tak držím palečky ať se to dneska večer rozjede samo... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@lendaw : Na stěry jdu ve středu a vůbec se na to těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz
@eliska_v díky :slight_smile:
holky já dneska zase utrácela koupila jsem 3dupačky a 5 bodyčka jsem cvok ale já nemohla odolat byla jsem v tescu a tam mají tu akci a věci užasné :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsem doplnila fotečky, jak máme nachystanou postýlku a taky oblečky pro malou :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/vybavicka-pro-mimozemstanka/5461181/
23. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz
@kovalda : koukala jsem.... Moooooc hezké :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@antana123 : Jeee moc díky, povzbuzení potěší...kočka...bejvávalo, ta fotka je z ledna, vlasy zůstaly, zbytek je plus 12kg a to už tak hezké není...snad po porodu zase bude líp.

Já jsem pověřila manžu, aby malému něco k výbavě přikoupil v německu, po Matýskovi je toho sice hafol a jako nové,ale chci aby měl i něco nové. A objednala jsem klukům stejné mpodré deky , máme jich fůru,ale od každé jeden kus, tak aby ladilo,když přikryju v kočárku oba :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz
@kuchy já tuhle foto co mám tady tak je taky před 16kg takže je to děs kjak ted vypadám ale co už ted to neřeším :grinning: :grinning: :grinning:
@kovalda nádherně to máš nachystané si vzorová :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz
@kovalda : moooc hezké, :slight_smile: :wink:

Než dojede manža, taky to povleču,aby malý věděl,že má pohnout ven, že už se těšíme :sunglasses:
23. srp 2010 ve 12:25  • Odpověz
@discreet: panečku, taky vše předěláváte, to je jak u nás, jsem už několik měsíců jak na staveništi či ve stěhovací agentuře :slight_smile:. Tak ať to všechno stihnete a ať už se nic nerozbije :slight_smile:

@tatarina: no jo, vidíš, další holčička, to je fakt, že potřebujeme vyvážit bilanci :slight_smile:.

@antana123: no vida, postupuje to, to je super a nejpozději je tedy den D ve čtvrtek :slight_smile:, tak vida, tento týden už se Šímy prostě dočkáš :grinning:
23. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
@kovalda jo jo doufám že jo :wink:
23. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.