• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v: moc děkju :slight_smile:

@kuchy: taky moc děkju :slight_smile: Jj, zkus to, třeba to na malého zabere :grinning:
No jasný, že to chce i něco nového a v Německu se to sežene super :slight_smile:

@antana123: jé, děkujeme, no, kdybys viděla zbytek, věděla bys, že to tu vypadá různě, ale vzorově teda ne :grinning:. Ale to je to umění - vyfotit jen to načančané :grinning:
23. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@eliska_v: ničeho se neboj, ty stěry jsou nepříjemné, ale dá se to vydržet :slight_smile:

@antana123: jak doufám, to už máš tentokrát jistý, že tento týden Šíma prostě půjde ven :grinning:
23. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz
čauky

@hhalina:klesnutí bříška samo o sobě vůbec nic neznamená :wink:

ad obava, až začne vyrážet na večírky ...no to já se těším na reakce tatínnka, pokud se naše děti pomamí - on totiž na gymplu nepařil, hrál na piano a šachy ...no a já byla teda dost divoká - od stylu oblíkání, přes množství večírků až po pěstování hulení :grinning: ...to bude střet dvou civilizací :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@antana123 : měli v tescu malinký body, ideálně bílé, ve výhodném balení :sunglasses: ? Loni jsem tam kupovala ty newbron a ona ta bílá po používání už není nejbělejší, tak aby byl malý jak z cukru, musím dokoupit na ven nová :grinning:
23. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@kuchy jo jo měli tam bíle :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz
@antana123 : díky, tak to tam budu muset taky vyrazit :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@antana123: tak teď o toho ještě tu buřinu za úplňkové noci a šíma je tu :slight_smile:

@kovalda: pěkně nachystáno - mě nejvíc fascinují ty tvé plíny :slight_smile:

@tatarina: ty si taky užíváš radosti s tím bolením - nějakého dobrého maséra nemáš?

ad předělávky - my už máme přepaženou místnost, závradlí, dneska nebo zítra doděláme koupelny a může se rodit :grinning:
23. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@hupcza no snad ano :wink:
23. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz
jinak my jsme po kontrole
naštěstí jsem přibala jen malinko (0,2 kg) - celkem mám teda hore cca 10 kg
srdíčko buší, jak má ....děložní činnost se kapku zvětšila - ale na porod to teda furt není, cs 4 - ale to mám už měsíc :slight_smile:

23. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@kuchy akci na dětské oblečení mají v tescu do zítřka tak si pohni
@hupcza já myslím že to nic neznamená to se může přece změnit z hodiny :wink: a nebo taky né jako já :grinning:
23. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz
@hupcza: jejda, no panečku, jestli budou děti po mně ,... :slight_smile:
Co tě fascinuje na mých plínách? Množství, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hezky naplánované rekonstrukce - doděláme a jde se rodit :slight_smile:, ... no, podle výsledků z kontroly bys klidně i mohla :slight_smile:, ale počkej po čtvrtku, ať to dopřejme té antaně :slight_smile:

23. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky!

@kuchy Tak budu držet palce, aby se prcek držel Vašeho přání a manža ho pěkně stihl :wink: Já bych to bez mojeho vůbec nezvládla, myslím celé těhu, natož porod :frowning2: A Ty máš ještě malé dítě, no klobouk dolů.

@antana123 No tak super, snad už to půjde, ale do konce týdne budeš mít malého určo u sebe :wink: Chci se zeptat, co znamená, že hlavička naléhá :confused: ? Mně to taky doktor napsal do papírů, akorát čípek máme prý furt tuhý.....

A do Tesca já už radši nechodím, včera jsme byli OC, kde je Tesco, manža mě sváděl, že zas třeba budou mít nějaké zlevněné hadýrky na prcka, ale odolala jsem :grinning: Už to ani nemám, kam dávat, a bojím se, abysme to vůbec unosili...

@tatarina Tak další taková, už se to tu asi pořádně rozjede :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz
@antana123: no přesně tak ....ségra měla ráno úplně uzavřeno a večer byla alička na světě :slight_smile:

no ale už se to taky překuluje do té fáze "už by to mohlo být" ....sice asi ne tak silné jako u tebe, ale už mě to taky trošku nebaví

tak jsme laborovali, kdy by to mohlo být
dle utz 1. trim mám termín středa 1.9 (ondra měl středa 1.4.) - narodil se o týden dřív (25.3 ve středu) ...no tak kdybychom sledovali dále tento trend, mohlo by to být ve středu 25.8 (manža nevrhoval, aby se mu jako nepletla data narození)
jenže ve středu ráno odjíždí švagr na 3 dny na služebku a ségra bude sama doma - což na hlídání 3 dětí není ideální konstalace - takže od ní mám povoleno rodit do úterka a nebo pak až v sobotu
no asi to budeme muset nechat na verči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz
Teď se dívám, že to "39. tt" vypadá teda děsivě... Asi si vrátím starý termín, tam jsme o týden pozadu :grinning:
23. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@kovalda: no hlavně to uskládání

@kuchy: a jak to budete mít po porodu ..budeš furt sama doma a nebo plánujete nějakou změnu
jako mi sice manža nijak extra nepomáhá ...no ale alespoň blbiny typu "vyzvedni v lékárně" apod. zajistil, když bylo zle
23. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz
Volala mi LUCINECKA222:

tak to vypadá, že si bude muset píchat inzulín, aby malý nebyl po porodu ohrožen nějakým tím šokem. Podle primáře ráno jí nechají do termínu a dle dia doktorky teď před chvílí jí malého vyvolají buď koncem 38 tt - příští úterý, anebo nejpozději v 39 tt. Ale ještě by jí mezitím mohli pustit aspoň domů.
Všechny vás moc pozdravuje a antaně drží pěsti :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@zvirka no že je hlavička už sestouplá jako že by to už šlo :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@kovalda jo že jí děkuju :wink: a že na ní myslím taky
23. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@zvirka: jj, to mi povídej, všude tolik krásných věcí, ale už by to malá neutahala a kupovat na půl rok a dál se mi nechce, když nevím, kdy jí to bude a tak ... :slight_smile: Ale odolat je taaak těžké :grinning:

@hupcza: tak dobrý, že máš stanoveno, kdy rodit smíš a kdy ne :grinning:
23. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@antana123: vyřídím :slight_smile:

Ach ta závislost na koníkovi - honem si ještě tohle přečíst, odpovědět, prohlídnout, ... no a už se mi pálí cibulka v kuchyni :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
tak já nenakupuju vůbec - mám narvané skříně poděděným - stejně neunosíme ani to - většina v těch pidivelikostech je stejně skoro netknutá, minimálně opraná - krásné věcičky
dokoupila jsem jen pár plínek a jednu kombinézku a to je prakticky vše
no a tandemkočár

@kovalda: uvidíme, jestli tyhle plány jí budou zajímat :grinning:
23. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@kovalda krásně to máš připraveno

@antana123 super výsledky po kontrole, Šíma bude brzo mezi námi :grinning:

No nic děvčata, pádím do sprchy a pak do velkoměsta, večer se ozvu!
23. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz
@hupcza : no, budu to muset nejspíš zvládnout :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jak jsem psala, manža byl na 14 DNŮ pracovně převelen do ČR, protože dle dr bude mimi muset ven dříve, ne až v TP :unamused: Na dovču nemá ve zkušební době nárok, tak by si mohl vzít na dobu,kdy budu s Kubíkem v porodce OČR a hlídat Matesa, když nebudou komplikace, budu snad 3 den doma.A na OČR fin. dost ztratí, tak jestli budu péče schopná, povalí zase hned do práce. A když se porod nedostaví ani mi ho nebudou chtít vyvolat do těch 14 dní, odjede a to bude terpve mazec. Jinak šetsinedělí a pak zbytek času do prosince to bude jako ted 14 dní až 3 týdny fuč, dojede na víkend.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@kovalda Já jsem se v tom trochu ztratila. Lucka má těhu cukrovku, nebo normální?
23. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
@kuchy: tak to budeš mít teda zápřah ....a co alespoň babičky? ..je nějaká šance?
23. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@hupcza: jj, zatím všechny děti tady na diskuzi totál kašlaly na plány jejich rodičů :grinning:, tak třeba budeš mít prvního vzorňáka :slight_smile:

@discreet: díky. Ať kontrola dopadne dobře - hlavně to otočení prcka :slight_smile:

@kuchy: no, budeš to mít náročný, ale jsi šikovná holka a zvládneš to. Ono ti vlasntě ani nic jiného nezbývá, viď :slight_smile: Snad bude druhá želvička hodný andílek :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
@discreet držím palce na kontrolu :wink:
23. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@kovalda: tož to bych pak chtěla vědět po kom ...ale za vzorňáka po tom, co předvedla předminulý víkend bych ji fakt nepovažovala :grinning:
23. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
@lendaw: no, má asi těhu cukrovku, ale těžko říci takhle dopředu, jestli jí nezůstane i potom, občas se to stává.
23. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak dle příkladu @kovalda (máte vzorně připraveno, zajímavé kombinace barev, pro mimčo moc pěkné, veselé :dizzy_face:) jsem taky nafotila pokojík a udělala nové albíčko "Připraveno pro Mirečka" Tak můžete mrknout, jestli chcete :wink:
23. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.