• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka: děkujeme :slight_smile:
Taky máte krásně nachystáno. Nic se netrap, taky nemáme skoro nic nového, ale je to jedno. Vše je s láskou vymydlené a připravené pro ty naše srdíčka :slight_smile:
23. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@kovalda Díky. No já to neřeším, máme to, co potřebujem, čisté to je taky, tak co :wink: A aspoň jsme se s výrobou a výzdobou vyřádili, teda hlavně manža, pořád pro broučka našeho něco vymýšlí :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@antana123 Tak že by to už šlo? :grinning: No to už by mohlo, ale přes ten tuhý čípek to nepůjde, no snad už v pátek budem mít nějaký moudřejší nález :wink: Ale to už Ty budeš bez břicha :wink:
23. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz
Tak teď jsem si našla, že ode dneška už je znamení panna, tak mám radost. Nechtěla jsem lva, s mým znamením se nesnáší a i když na tohle moc nedám, náhodou to přesně sedí. Tak super :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@zvirka: koukám do tvého alba - ségra prý spací pytle využila moc, že je to super, že se neodkopou a my budeme mít ty naše andílky malé v zimě, takže se určitě bude hodit :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz
@zvirka: já jsem taky ráda, že budeme mít pannu, toho znamení ohně je v naší rodině už víc než dost :grinning:
23. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@kovalda No já doufám, že využijem, protože jsem četla pár názorů, že některým maminám v tom děti nechtějí spát. Ale říkala jsem si, že když ho tam budem dávat od začátku, tak si zvykne. Taky mi to přijde praktické na kojo - nebudu ho v noci tahat z teploučkého pelíšku :wink: A máme v bytě v zimě dost chladno, takže občas v něm asi bude i ve dne.
23. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz
@zvirka: no některé děti v tom opravdu být nechtějí ....a ani si nezvyknou :slight_smile:
přišel mi to jako logický přechod mezi zavinovačkou a peřinou ...ale ondrovi se to nelíbilo

ad znamení - to je jen jeden aspekt ...kde jsou ascendenty, pak numerologie ..samo geny a výchova

@zvirka + @kovalda: dětem to je úplbně šumák nakolik novou mají výbavičku ...hlavně že tam je mamča :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
tak už jsem si i zabalila tašku do porodky :slight_smile: jsem tam dala ručník, ty kalhotky, přezůvky, hygienu, pár vložek do podprdy a už nevím, co dál :sweat_smile: jo vlastně pleny pro malýho...ale přijde mi, že je to ňák málo, ale že teda víc nepotřebuju :sweat_smile:

já jsem taky ráda, že budem mít pannu :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@hupcza vy jste s manželem opravdu jak jing a jang :grinning: To u nás jsme oba byli divočejší mláďata, jen s tím rozdílem, že já jsem z toho jakž takž vyrostla a můj muž v tom věku nějak zamrznul :rolling_eyes: Chvílema rozmrzá, ale k době ledové má očividně hodně silné pouto :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
Psala mi LIO, že z Dominička je hotová celá porodnice a že je všude známý pro své nesání. Ale dnes si je vzali do parády a přišli na to, že nesaje kvůli tomu, že má malou bradičku, ale že neva, že ho to naučej. Díky tomu je zatím nepustí dom. Prý má taky síla hormony - že furt brečí.
Moooc všechny pozdravuje a @antaně drží palce :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:28  • Odpověz
@ojo A teď už jsem opravdu poslední, kdo ještě nemá sbaleno :sweat_smile: Já tam mám akorát jelení lůj :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
@hupcza: no však jo, dětem je to ukradený a mně taky, takže spokojenost :slight_smile:. Hlavně, že ty věci sloužej svému účelu :slight_smile:

@ojo: no, já mám věci v tašce zatím tak nějak bez ladu a skladu a přijde mi, že ta taška je obrovská, ale když tam mám balík plen a 2 balíky poporodních vložek, tak to už je samo o sobě bágl jako hrom. Pak osuška, ručník a přezůvky, ...

23. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@kovalda No chudák lio.... Tak ji moc pozdravuj, jako by si toho už neužila dost :frowning2:

@ojo No já doufám, že už si na nic nevzpomenu, protože už mám tašku absolutně narvanou a to tam fůru drobností ještě nemám... :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
jé lio chuděra ale to se spraví jim určo pomůžou a že jí děkuju :wink:
23. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@lendaw: no to jsme :slight_smile: ..ale já se docela zklidnila, manžu kapku spravil jeho bratránek na vyšce ..takže se to už jakž takž protíná :slight_smile:

@kovalda: jako já bych svým dětem nechystaly vyloženě odranou výbavičku ...to zase ne ...ale s rozumem ...na ondu třeba v garáži čeká kolo a tříkolka po mě ...no je kapku jetá .....ale co ...účel splní ..a než ty moderní plasťáky

taky mám tašku objemnou - si neumím představit sbalit tak objemné věci do malé - 2 osušky (1/3 tašky), balík plen (další 1/3) a do zbytku vložky, papuče a hygienické potřeby ...nic moc a je plno

ad lio: že jí přeju pevné nervičky :wink: bude líp :wink:
23. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
Sbalila jsem tašku a budu muset najít jinou - větší :sweat_smile: Nemám tam ještě pantofle, hygienu a pár osobních věcí a je plná. 1/3 zabírají plenky :unamused: Taky jsem se snažila připravit vedle na hromádku oblečení pro miminko - mám tam košilku s dlouhým rukávem, dupačky, kabátek a čepičku. Není to málo? Mám brát ještě něco na nožičky, nějaký pidi fusekle, nebo pletený botičky? Beru ještě pro jistotu merino zavinku, takže miminku snad zima nebude.
23. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@lendaw: těžko říct jestli to je málo ....může být všelijak
říká se, že má mít o jednu vrstvu navíc ....pokud budeš mít triko a mikinu, tak to je málo .... nám nabaleno na vrstvení a podle počasí pak dám a nebo nedám ...však víš, jak to letos s počasím je ...během jednoho dne ústřel o 15 st. není nic divného
23. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@lendaw Já to mám podobné. Myslím, že jim zima nebude. Mám bodýčko s krátkým, na to košilku, kalhotky s laclem, ponožky, čepičku. A deku, pro případ, že bude zima, tak ji hodíme ještě na malého přes autosedačku :wink: Já bych to nedramatizovala, bude tak 20 stupňů, ať se zas chudáčci neupečou. No a kdyžtak manža může ještě něco přihodit, kdyby náááhodou začátkem září začalo mrznout :grinning:
23. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
Holky, jak velké balení plenek máte do porodky? :confused:
23. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@zvirka jů, taky hezky nachystáno :grinning:
Už bych to pomalu mohla taky vytáhnout, ať Kubíka povzbudím na svět :slight_smile:
Taky nemám nic nové, kromě žluté.zavinky.
Něco malého mu manža doveze, jinak deky jak jsem psala a kočárek pro dva, zbytek má až do roku a dál po Matýskovi :grinning: No, fakt je, že tohle je u stejného pohlaví dětí za sebou výhoda :slight_smile:

@hupcza : no, babičky jsou bohužel taky out, moje je inv. s páteří a na operaci má jít jak na potvou ted v září....manžova je učitelka a bude v práci, volno nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad je Kubíček hodný :wink:
@kovalda : jak říkáš ,zvládnout to budu muset, ale raději ted myslím na pohodový porod, co bude pak neřeším... :pensive:

Tašku do porodku budu muset ještě dobalit, jako loni potáhnu ještě giga igelitku s kojo polštářem k porodu a příslušenstvím. Bez polštáře ani ránu...dnes mi zrovna přišel druhý, musela jsem kopit ještě jeden, ten první mi zabavil na usínání Matýsek,tak mu ho nechci sebrat,až nebudu doma :wink:
23. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@hupcza OK, přibalím radši ještě fleecový kabátek a bodýčko. Asi se ptám blbě, ale co jiného můžu dát na nožičky kromě dupaček? Vezmu ještě pletené capáčky. Snad mě u východu nebude kontrolovat sociálka :grinning: Vůbec nemám tušení do čeho a jak miminko oblíkat, ale to se snad vychytá během prvních dnů.
23. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@zvirka : já šla minule 3 den dopo domů, stačilo 30 ks :slight_smile:
23. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
Lio to zvládne, :slight_smile: co by maminka pro prcka neudělala :wink: Má to taky veselý :confounded:
23. srp 2010 v 15:26  • Odpověz
@zvirka Já mám Pampers Newborn - je tam toho kolem 40ks. Kdyby bylo potřeba víc, manžel dokoupí.Naštěstí nemusím tahat porodní vložky, ty jsou u nás volně k dispozici.
23. srp 2010 v 15:28  • Odpověz
@lendaw Aha, tak přesně ty mám asi taky, teď jsem se dívala, 43 ks. Já jen, že ten balíček je takový malý....

@kuchy Tak to mi ještě řekni, kam ten polštář v tom porodním boxíčku u nás v ol dáš :grinning: Já mám pocit, že pokud tam budu já, manža, asistentka... Tak tam bude narváno jak v tramvaji ve špičce :grinning:
23. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
@kuchy Díky za pochvalu :slight_smile:
23. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
@lendaw: já si oblíbila návleky http://www.mamaja.cz/navleky-na-nozky/ ...je to super ..třeba i stačí jen plína a tohle .... nebo výborné na takové ty jarní dny, kdy je chvíli na kraťísky a chvíli na dlouhé ...výborné i na tůry (chvíli jdeš lesem a je chladno, chvíli na sluníčku ....dospělému to je šumák, ale prcka je fajn mít v tomto dle mého zajištěného

plíny beru jeden balík bílých pampersek ...co spotřebuju, to spotřebuju ..zbytek jim tam nechám ...kdybych musela zůstat dýl, plíny se dají koupit všude

23. srp 2010 v 15:36  • Odpověz
@zvirka : koukej, já na něm rodila a ležela celou dobu i po porodu na pokoji :grinning:
23. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
Kéž by to už bylo letos taky za mn :sunglasses: ou
23. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.