• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojky...tak tasku jsem dneska prebalovala...jsem si myslela, ze jsem jedina, kdo ji ma tak narvanou...uf... :grinning:
holky...taky mate uz takove bolesti ?...ja jsem vcera v noci uz malem lezla po zdi :frowning2: nemam se ani koho zeptat, protoze kolem me rodily vsechny zname pred terminem a cisarem, takze mam smulu
23. srp 2010 v 15:41  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@hupcza děkuju za tip, už na to koukám. Vypadají jak návleky na běžky, nebo jak se dřív nosily na aerobik :grinning: Zaúkoluju babičky, pořád se ptají, co mají koupit :grinning:
23. srp 2010 v 15:42  • Odpověz
@lendaw: jj ...něco takového ...nebo jestli máš "pletací" babičky, dá se to samo i lehce uštrikovat
23. srp 2010 v 15:43  • Odpověz
@komincena já mám bolesti jenom když vstávám ze sedu/lehu, nebo když se v posteli obracím, takže asi vazy. Jinak vůbec nic.
@komincena : mě bolí v noci všechno,ale rodit se u mě ještě určo nebude :grinning:
@hupcza to je taky pravda, nechám to upléct:slight_smile:
23. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@kuchy No fakt jste se vlezli :grinning: To teda zírám :grinning:

@komincena Já teda zatím nic moc, největší bolesti jsou, když malý naleze moc vpravo a kope do žeber... Jinak poslíky jen v sobotu, jinak nic.

Holky, mně teď došlo, že vlastně nemám nic moc teplejšího... Mám jen nějaké košilky a dvě mikinky, ale oboje jen tenká bavlna. Co máte na chladnější počasí? Já jsem si furt říkala, že až bude zima, tak ho dám do fusaku, to má jako místo zimní bundy, ale asi to stačit nebude, co? :unamused:
23. srp 2010 v 15:50  • Odpověz
@zvirka Já jsem podědila 2 zimní kombinéza, potom mám nějaké vyteplený kalhoty, soupravu chlupaté bundičky a tepláčků, a 2 teplejší overaly. Dál jsem koupila 2 fleecové bundičky na slabší zimu. Zbytek budu řešit až za pochodu. Jo a taky mám zimní rukavice a čepičky.
23. srp 2010 v 16:01  • Odpověz
@zvirka : já teda už tu neléhající hlavinu dost bolestivě dole cítím,malej vůbec se hýbe hodně bolestivě celý :unamused: taky posluju odpo a v noci do zad a ve dne mám návaly motolic, naštěstí dřep a uzemnění na ně zabere,tak jsem ještě nespadla. Jinak mě bolí v noci jako každou, pánev a vysadila jsem magnezko,tak mám ty své křeče,ale co už...nechci si brzdit činost dělohy.
Prý je to i tím ,že musím tahat toho staršího často na rukou a 13 kg je dost....no, už to nějak doklepu.
23. srp 2010 v 16:02  • Odpověz
@hupcza: no, tak vyloženě odranou výbavičku bych taky nechystala, když se dneska dá sehnat bazáčové a slušné :slight_smile:

@zvirka: mám balení s 52 ks plenek - Huggies

@kuchy: neboj, však se dočkáš :slight_smile:, už brzy :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:03  • Odpověz
no ja uz bych to ani nenazvala poslicky....to jsou poslove jak krava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... ale musim jeste vydrzet...jsem ted sama doma..manza je sice na telefonu, ale nevim nevim, jestli by to stihl....
me v te tasce nejvice mista krome tech strasnych vlozek zabira zupan :grinning:
23. srp 2010 v 16:07  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@komincena z toho důvodu jsem župan zavrhla a nebudu ho brát. Protože by mi zabral celou tašku.
23. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
@komincena: přebalení tašky mne taky chystá, abych věděla, co tam vlastně mám že :slight_smile: Bolesti - bolejí mne většinou jen kyčle, jinak nic (ťuk, ťuk).
23. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
@lendaw: jj, přesně. Na župan kašlu, to bych musela brát další tašku. Když bude třeba, tak ho manža doveze dodatečně :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
@kovalda od toho ty manžely máme :slight_smile: Momentálně :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:13  • Odpověz
@lendaw Jojda, tak to asi ještě něco dokoupím. Mám taky něco nošené od známých, ale sama pořádně nevím, co tam všecko je.... No koupit se dá vždycky :wink:

@kuchy No já teda hlavičku občas cítím, někdy mi tak šikovně zalehne močák, že bych se zbláznila bolestí, ale vyčůrat se nemůžu.... :angry: Jinak snad jen ty bolestivé pohyby, a ještě křeče vlevé noze občas - stehno i lýtko. Asi mi nějak přilehne sem tam tepnu. Ale musím teda říct, jak všechny píšete o té pánvi, já snad ani nevím, že nějakou mám :confused:
23. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
No župan teda u mě základ tašky - jsem hrozná zmrzlina. Asi proto se tam už skoro nic jiného nevejde :grinning:
23. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@zvirka u nás v nemocnici je hodně teplo - já tam ležela na konci ledna a furt jsem musela mít otevřené okno. Takže předpokládám, že bez županu se v pohodě obejdu.Beu jen teplejší podkolenky, kdyby náhodou bylo chladněji.
23. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
@zvirka: já mám nějaké poděděné přechodové overálky ...na zimu mám nosící kombinézu ( v normální se prakticky nedá nosit, vyhrnovaly se nabo zase byly našponované nohavičky), co je drahá jako prase, ale s ondrou se mi setsakra oplatila

@kovalda: no mě tchýně obdarovala hadrama pomanžovi (počátek 70. let) + výbavičkou z let osmdesátých ....materiál - echt pvc ....břitko jen na to sáhnout

@komincena: já měla takové poslíčky před těmi 2 týdny - takový nebyl ani porod ....teď se to ustálilo ...ale že by zmizelo to fakt ne ...ani to už neočekávám :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
@hupcza: tak to my máme výbavičku po nás už notně protříděnou - prošlo to přes 2 ségry a tudíž 4 děti, takže umělotiny už jsme vyházely. Tchýně teda taky teď vytahuje nějaké věci po manžovi, ale asi jsem drzá a rovnou jí říkám, co se k mému dítěti nesmí ani přiblížit. Takže zatím jsem si vzala povlečení a pletené botičky a svetřík :slight_smile:
23. srp 2010 v 16:34  • Odpověz
ad župan ....já měla problém, že mi bylo furt vedro ...takže jsem měla pořád otevřené okno ..sice sestřičky měly kapku řeči kvůli prcka ....ale tak když doma máme min. o st. míň, proč bych ho měla na tohle zvykat
23. srp 2010 v 16:35  • Odpověz
@kovalda: no já, co mi nabídla jsem taky odmítla, ale co mu donesla jako dárek po narození - to jsem nějak nekontrolovala v její přítomnosti ....a jak jsem to otevřela vyvalila se 20iletá zatuchlina ...brrrr
23. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
Tak jsem se dívala, našla jsem jedny nějaké zateplené kalhotky plus mám teda ještě 2x punčocháčky a jeden teplejší overálek. A zapomněla jsem mnou pletený svetřík, který má ale teda absolutně neidentifikovatelnou velikost :grinning: , takže nevím, jestli ho vůbec budem nosit. O kombinézce přemýšlím delší dobu. Asi zkusím, jestli nevystačíme s fusakem, kdyžtak přikoupíme :wink:
23. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
Holky, tak nevím co se to děje, zničehonic se u mě objevil průjem... Takový silný vodový, už jsem byla 3x :unamused: Tak nevím, jestli se tělo nepřipravuje na porod, když už máme v pondělí nastupovat... Břicho mě vůbec nebolí, jen mě v něm strašně žbrundá... Jedla jsem dneska málo. Měla jsem asi před 2 hodinami hrst sušených meruněk, tak že by z nich? :confused:
23. srp 2010 v 17:01  • Odpověz
@tatarina: no, tak víš co - může to být příprava na porod, může to být z meruněk, může to být viróza, může to být cokoliv jiného :grinning:

@zvirka: mám pár teplejších kousků a pár punčocháčků. Chystám se kupovat zimní kombinézu, ale až později, až podle toho, jak bude malá velká :slight_smile:
23. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky hlasím se po stráveném odpoledni venku je tam nádherně jak je u vás??prý má dneska pršet v čechách a zítra na moravě tak se ptám jestli se bouřka už chystá??? :grinning:
23. srp 2010 v 17:09  • Odpověz
@tatarina ahoj, koukám, žese připravuješ k porodu;o). Jen jsem se chtěla zeptat, doktoři tě nechají rodit i po prvním CŘ? A chtěla jsi, nebo to rozhodli oni? Děkuju za odpověď. Já teprve čekám co se bude dít, zítra jdu na poslední poradnu ke svému gyndaři a pak teprve do porodky. A víceméně očekávám další CŘ. Takže jestli na mě bafnou že přirozenému nic nebrání, tak mě asi šlehne, páč jsem se vyprdla na vš od Epi, maliník až po semínko :frowning2:
23. srp 2010 v 17:16  • Odpověz
@antana123: ahojky, no, sem tam je tu zataženo a zvedá se vítr, ale pak zas vyleze slunko, jako teď, tak ti teda nevím, jestli tu bude bouřka. Už byla včera v noci, mně osobně to teda stačilo :grinning:
23. srp 2010 v 17:17  • Odpověz
@tatarina: já měla s těma poslama taky strašnou hnačku ......ono to může být předzvěst porodu, že si tělo dělá dole místo
však jsem tu psala o mé ségře, jak všem celý den tvrdila, že se přežrala jablek a on z toho byl kubíček :grinning: :grinning: :grinning:

@antana123: asi tě nepřekvapí, když napáíšu, že tady azúro, sluníčko, teploučko :grinning: ...po buřině ani vidu ani slechu

@zvirka: no v zimě se dle mého neobejdete ...vem si, že ty budeš v bundě a svetru a budeš se pohybovat
já jsem zasánce spíše méně oblíkání (oproti jiným dětem je ondra často polonahý :grinning:) ...ale bez kombinézky bych to teda moc neviděla
23. srp 2010 v 17:18  • Odpověz
@ygreen: však první císař není indikací pro další císař ...proč by měl být? :sweat_smile:
23. srp 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.