• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lamia a jinak nachystané je ale pořád se to nerozjede mám za sebou 3hamiltony a nic jsem ocelová
23. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@hanncca jé chudák malý má rýmu
23. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
@lamia:a dr. se mě ptala jestli chci a já ji řekla že ano otoky a tak už toho mám až nadhlavu
23. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
teda otoky mám dneska prvně ...za obě těhu ..to je mazec ...tam co byly nohy jsou nějaké dvivné útvary :sweat_smile:
23. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@hupcza no a to já mám každý den už pár týdnů :unamused: to je mazec :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
jj...holky...otoky ja dobre znam...manzel mi rika michelinek...a fakt tak vypadam... :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 20:11  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
já mám zase nohy jako 60 letý diabetik vypadají fakt luxusně :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky, jo otoky mám poslední dva dny a ne a ne splasknout, tak uvidím...
Jinak zprávy z KO, po chvilce napětí mi pan doktor oznámil, že prcek je opět hlavou dolů :grinning: :grinning: :grinning: Takže si z nás opravdu jen dělal srandu a pokouší, co všechno vydržím :wink:
Vzal mi stěry, váha cca 3kg, jsme pořád o 14dní větší, takže macek a to ty kotrmelce v břichu prostě necítím, jen normální pohyby a šťouchance...
Ve středu jedu poprvé na ozvy už do porodnice, tak jsem zvědavá! :wink:

Jo a do porodnice jsem nabalila 20ks plínek, kdyžtak doveze manža...
23. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
@hupcza- no jo,ale to jsou mi nějaké moderny.-))taky bych místo punčocháčů dávala něco jiného..moje děti nenáviděly punčocháče až za hrob.Bára pak brzy přešla na silonky a kluk raději spodky než punčocháče :grinning:
když mluvíte o odsávačce..nemáte někdo zkušenosti s tou na baterky? Já nemám vysavač a kvůli odsávačce si ho kupovat asi nebudu.-)))Já mám takový ten stojací :grinning:
23. srp 2010 ve 22:34  • Odpověz
přeju dobrou noc :slight_smile:
23. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ránko,
tak tady krásně jemně pršelo v noci a bouřka se nám asi vyhla, hurá :slight_smile:. Jen si jí dnes užijte na té moravě s tím úplňkem :slight_smile:

24. srp 2010 v 05:46  • Odpověz
@hanncca: tak to Míša krásně přibírá, super. Ať vám dopadnou všechny kontroly na 1 :slight_smile:

@lamia: no super, na první spinkání to je úžasný :slight_smile:
24. srp 2010 v 07:32  • Odpověz
@discreet: no tak super, že se prcek zase otočil !!!! to je teda fakt srandista :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 07:34  • Odpověz
V neděli jsem přesvědčila manžu na focení, protože bůh ví, jak dlouho ještě Žanetka bude v bříšku. Tak jsem z toho vyrobila fotoalbum - nějaké fotky jsem tam dala včera a dnes ještě zbytek :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/pupino-v-9-mesici/
24. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@kovalda Super fotky, já bych měla mít focení ve čtvrtek, tak jsem zvědavá :astonished:
24. srp 2010 v 08:14  • Odpověz
@discreet Díky :slight_smile:. No, já bych chtěla ještě nějaké interiérové fotky, tak snad je s manžou ještě stihneme :slight_smile:
Focení si hezky užij :slight_smile:. Mně to baví, akorát manžel radši fotí přírodu či tak ....
24. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
Jsem myslela, že budu od večera dočítat, min 3 stránky a kde nic tu nic, kde jste všechny... no nic, půjdu asi něco dělat, mám hromadu žehlení :confounded:
24. srp 2010 v 08:16  • Odpověz
@kovalda No já budu mít fotografku - kámošku, co nám fotila i svatbu a vylezem asi taky někam do přírody... manža na to moc není, tak snad ho dostanu aspoň na jednu fotku :grinning:
24. srp 2010 v 08:18  • Odpověz
dobré ranko

@pet.s: to nejsou moderny - to je jen návrat :wink:
já osobně taky punčocháče nesnáším - na běžné chození vůbec, na horách, když už je opravdu hodně pod nulou, vezmu na milost nějaké podvlíkací

@kovalda: hezké fotečky ...já bych manžu na "výjezd" asi neukecala
24. srp 2010 v 08:23  • Odpověz
@discreet: jj, manža se taky ne zrovna rád fotí, ale abychom měli památku, tak se nechal přesvědčit. Jen to nemám nikde zveřejňovat, tak jsem vybrala 1 fotku, kde mu není vidět do obličeje :grinning:

@hupcza: no, my fotili vlastně jen na zahradě a pak cestou do nedaleké hodpůdky, takže to nebylo až tak těžké vymyslet motivaci :slight_smile: - projdeme se my i pes, uděláme pár fotek na památku a on si pak dá na zahrádce pivečko a já točenou limču :grinning:
24. srp 2010 v 08:25  • Odpověz
@hupcza: jo a díky :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:26  • Odpověz
@antana123 dobré ráno !!! To snad ne .. Říkám si, že dnes už nám krásné ráno určo nepopřeješ ... :wink:

24. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
@antana123: dobré ranko
Koukám, že u tebe naskočil 42 tt, to je hustý :grinning:
24. srp 2010 v 08:30  • Odpověz
@kovalda Ahojky, můžu taky poprosit o tvé tel. číslo ? Kdyby náhodou ......... Děkuji !
24. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@adeden ale jo já něco vydržím :grinning: :grinning:
@kovalda no je to masakr,a po hamiltonu jsem zase zahojená a zdravá jak rybička říkám nedobitná pevnost :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 08:32  • Odpověz
@kovalda jo a máte super fotky taky bych do čtvrtku měla naposled vyfotit břicho pak už nebude
24. srp 2010 v 08:33  • Odpověz
@discreet gratulace k přetočení. KOukám, že vás mimčo taky pěkně napínalo, jako u nás :slight_smile: Hlavně ať už tak zůstane.
@hupcza Vítej v klubu ukradených kotníků :grinning: I když, já se dneska vzbudila a někdo mi je asi nad ránem vrátil. Co je to ale platné. Vstávala jsem před hodinou a už mi ty sloní nohy zase rostou :rolling_eyes: Btw. díky za inspiraci s oblečkama. Ani jsem netušila, že už na takovýhle prťátka se dělá oblečení z moiry :sweat_smile:
@antana123 Já být tebou, jdu do toho ricinovýho koktejlu. Včera jsem študovala tu diskuzi co založila Petja, radila se o tom s mojí mamčou (bývalá PA) a ta mi to doporučila, ale pít až v termínu nebo při přenášení.Což je tvůj případ.
24. srp 2010 v 08:34  • Odpověz
@antana123 to teda jo ... po těch hamiltonech .. to je mazec .. Ale asi to bude platit i u chlapečků, že se ještě Šimonek zkrášluje ... :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:35  • Odpověz
Tak se mi zrovna krásně projevila těhu demence.
Poslala jsem mail ségrám, mamině a 2 kámoškám, že jsme udělali ještě fotky s pupíkem :slight_smile:
No a kámoška odepisuje a kde jsou ty fotky? Samozřejmě jsem zapomněla přidat odkaz. Tak jsem se zasmála, do předmětu zprávy dopsala - i s odkazem. Do textu mailu připsala, tak tady je ten odkaz a odeslala -samozřejmě OPĚT BEZ ODKAZU :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.