• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw Díky, no pěkně mi šponuje nervy! Teď už má zákaz jakýchkoliv kotrmelců :grinning:
24. srp 2010 v 08:37  • Odpověz
@adeden jo no snad jo ale ta netrpělivost jak bude vypadat včera jsme se o tom s mojím bavili jak jsme zvědaví jak bude vypadat
24. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@adeden: číslo máš v IP :slight_smile:

@antana123: ty bláho, to už snad ani neni možný :grinning:. Ten Šíma se tam snad zabetonoval :grinning:
Jj, fotečky bys určitě ještě udělat měla, ty už máš jistý, kdy to nejpozději přijde, tak ještě nějakou na památku :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:40  • Odpověz
@antana123: viď, ta zvědavost :grinning:. My jsme taky zvědavý, jak malá bude vypadat. Ale my jsme zatím ještě ve fázi, že jí říkáme, ať zatím ještě zůstane, kde je :slight_smile:
24. srp 2010 v 08:42  • Odpověz
@antana123 to je pravda .. My nad tím taky přemýšlíme .. My si zrovna říkáme, jestli si budou podobní s Adélkou .. Ale jedno víme všichni !!! Budou KRÁSNÝ!!!!!!
24. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
@kovalda jo jo udělám :wink: :wink: můj říkal že je tam šprajclý rukama i nohama že nechce ven :grinning: :grinning: nejhorší je že tlak okolí se stupnuje tak se snažím nevylízat ven ale sms a telefonáty fungují kromě rodičů jsme nikomu o vyvolávačce neřekli chci mít u porodu klid :wink:
24. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
@kovalda děkuji !!!!
24. srp 2010 v 08:44  • Odpověz
@discreet já malou, od té doby co se přetočila, cítím mnohem míň. Asi se předtím hodně snažila, aby se přetočila a cítila jsem furt solidní žďouchance pod žebrem a teď klídek. Občas žďuchňutíčko v podbřišku, menší vlnka pod žebry nebo na boku, ale nic ve srovnání s tím, když byla KP.
@kovalda Já už teda ve fázi "Ať zůstane tam kde je" nejsem. Já jsem ve fázi "příští středu jdeš ven a basta" :grinning:
24. srp 2010 v 08:47  • Odpověz
@lendaw: :grinning: :grinning: :grinning:, no jo, ty to máš daný od taťky termínově, tak to je jasný, pořádek musí bejt :grinning:
24. srp 2010 v 08:49  • Odpověz
@lendaw jsem zvědavá jestli ti ty plány vyjdou :grinning: :grinning: já jich měla několik a pořád jsem zde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 08:54  • Odpověz
@antana123: jj, ty jsi vzácný příklad, jak si to jde naplánovat :grinning:, ovšem tím to hasne :grinning:
24. srp 2010 v 08:59  • Odpověz
@kovalda jo jo vzorný příklad jak to nemá vypadat :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky,
Anty porad drzi...resp. Simonek palicak porad drzi :grinning: Ted ctu ze max. do ctvrtka...tak to uz je za chvilinku :dizzy_face:
Mam tady segru, tak nestiham :slight_smile: Ale pridavam se do toho vaseho klubu ukradenych kotniku....posledni tri dny je nemam...a stupnuje se to...i ruce mam nejake bumbelate...nesikovne...ale to mi tolik neva jako ty nohy...je to fest neprijemne.... :pensive:
Verunka me zlobi....pres den se pohne jen sem tam, kdyz uz panikarim co s tim deckem jako je....a vecer se zacne vlnit jak chobotnice na vsech stranach....hotove rodeo... :grinning: Asi cely den sbira silu na vecerni radeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a podle pocitadla....mame termin za 7 dnu :confused: Ja jeste nechciiii :grinning:
Kov...mas moc hezke fotky...jak briska, tak pokojicku pro Zanetku :dizzy_face:
24. srp 2010 v 09:05  • Odpověz
@safryy ahojky už jsem si říkala co je s tebou :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 09:06  • Odpověz
@kovalda v pondělí začínám 39tt a budu dělat cokoliv, aby šla malá ven, jakmile to taťka povolí :grinning: Kdyby mě nic nebolelo a neotýkala jsem, tak jsem v klidu, ale je mi fakt děsně. SAmozřejmě neberu těhotenství jako utrpení, jenom ten poslední měsíc :grinning: Při další těhu si objednám takové těhotenství, o kterém nebudu ani vědět :grinning:

@antana123 Já se vsadím, že na truc budu rodit až na konci září :rolling_eyes: :grinning:
24. srp 2010 v 09:07  • Odpověz
@lendaw no tak jako já až na konci srpna a to už mi 3týdny vykládají že mám nádherný nález k porodu a nic takže jejich kecům už nevěřím
24. srp 2010 v 09:08  • Odpověz
@antana123 Když jsme čekali Adélku, tak mi pan doktor povídal 30.1., že to ještě vůbec nevypadá a že má 24.2. službu, takže mne vlastnoručně odrodí .. A bác ho .... Adélka se narodila 6.2. .... Takže tomu taky moc nevěřím .. Těm jejich nálezům .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@antana123 ....no jo...nestihacka...furt nekde litame...asi proto jsem prisla o ty sve tlapky...ted uz se honosim slonima nohama :grinning: A to dneska asi budem trajdat cely den po obchodacich....to nevim jak dam teda :grinning: Chteli jsme jet na hrad, ale manzel si blokl krcni pater, kdyz mi lezel na nohach a drbal Verunku :grinning: Tak si netroufl ridit takovou dalku...tak bud dneska...a nebo az s Verunkou v satku :slight_smile: Ja toho ale moc nenachodim....premaham se hlavne kvuli segry, aby neco videla :slight_smile: Nevim, jestli nezustat spise doma....celkem to pri chuzi boli :unamused:

@lendaw ....na truc pry....tatka by byl tuze rad, kdyby mu to vyslo az v zari co? Treba na truc pujde ven drive :grinning: Vsak koukej jake schvalnosti dela Simonek :grinning:
24. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
@safryy no já taky nic nenachodím ted už se jen plazím no pohled pro bohy :wink:
holky razíme na nákup tak zatím pa
24. srp 2010 v 09:16  • Odpověz
@antana123 ...papa :slight_smile:
24. srp 2010 v 09:17  • Odpověz
24. srp 2010 v 09:20  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@komincena tak to je dobrý .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 v 09:30  • Odpověz
čaute holky, tož kde sou nová miminka?
Mně se naštěstí otoky vyhýbají, prcek se taky jakžtakž sklidnil, co přijel táta domů. Jen žebro na večer a v noci je dost nepříjemné a bříško je většinu dne spíš tvrdé než měkké. tož uvidím, kdy se mu bude chtít ven.
Chodíme s bříškem ťapkat každý den aspoň na hodinku, ale opravdu se jen vleču, jak chodím pomalu. ale bez problému, jen pomalu.
taky furt žeru - jinak se to nazvat nedá. dnes smažím květák, se těším jak malá.
24. srp 2010 v 09:55  • Odpověz
pár termínů máme taky vybraných, klidně to může být přesný termín, nebo 8.9. - to se seznámili martinovi rodiče. a vlastně kdykoli předtím, už ho chci mít u sebe. i když dnes v noci při čůrání jsem našla krev, a byla jsem tak unavená, že mu říkám, že dnes v noci nikam nejdu, že chci spát. krev zmizela a prcek zůstal uvnitř.
24. srp 2010 v 09:57  • Odpověz
@safryy: moc děkujeme za chválu :slight_smile:
7 dní, to už je taky brzy :slight_smile:. Jinak Žanetka to má s pohyby podobně - přes den nic moc, ale večer se teda předvádí v plné kráse a síle.

@lendaw: no jasný, že chápu, že pokud ti není dobře, tak se už těšíš, až bude piškot venku :slight_smile:. Tak jsem zvědavá, jak tvé snahy zaberou :slight_smile:

Jinak klub bezkotníkových - nechci provokovat, ale do toho se nehlásím. Občas (ťuk, ťuk) trochu opuchnu, ale jen trochu prsty na nohách či rukách, více ne.
24. srp 2010 v 09:58  • Odpověz
@safryy: no, tak jestli furt někde trajdáte, tak to opuchnutí asi chápu. Já jak je to dál jak 500 m a není to na houby, tak to vzdávám :grinning:

@suzete: no, tak podle tebe se posuzovat nemůžu, ty jsi strašný akčňák :slight_smile: Jsi dobrá, jak celé těhu furt nějak sportuješ :slight_smile:. Máš můj obdiv :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:00  • Odpověz
Tak, já teď mizím na pedikúru, už se moooc těším. Pak si asi dám někde obídek a možná nějaké obchody, uvidíme, ... takže na viděnou až odpo či večer :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
Jo a jsem moc zvědavá, jestli se dnes ozve PETJA anebo už rodí :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak včera v raichu super, vše jsme krásně stihly projít a nakoupit :slight_smile: jo a překvapilo mě, že v jednom krámu normálně zálohují pet lahve :confused: 25centů za jednu :confused: to je skoro 2x tolik než u nás za skleněnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda, jj máme to blízko jsme jen ňák 20km od hranic a do Zwieselu je to kolem 45km :slight_smile:

@safryy ten náš prcík taky tomu pohybu přes den moc nedá a večer přesně jak říkáš chobotnice na všech stranách :grinning: :grinning: a trvá to někdy i skoro hodinu až mi je to nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 dneska je úplněk, ne? třeba to přijde :wink: :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@antana123: hele o tobě se bude ještě psát v učebnicích jako hamilton-rezistentní :grinning:

@lendaw: není zač ...ona to je sice pálka ....ale zase ti stačí jen pár ....a pokud hodně chodíte a nosíte, je to k nezaplacení ...běžné triko je hned durch, jak se potíte a močíte navzájem

@kovalda: jsi mě rozesmála s tím mailem :grinning:
24. srp 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.