• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@komincena: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ad chůze - no já naťapu teda celkem dost ....ondru to doma nebaví :slight_smile:
no a teda spíš rychle ....takové ty vleklé procházky - nic pro mě :sweat_smile:

ad termín: no už jsem psala včera jak plánujeme ....no ta středa by mohla klapnout - když tak ji vytřepu na józe :grinning: :grinning: :grinning:

@lendaw: mě nebaví poslední týden .... to jsem s ondrou vůbec neměla takové ty stavy "už aby to bylo" ... ale tentokrát se už fakt třepu na konec .....dokonce už proběhl i rodící sen
ten byl dobrý ....byla u mě pa a říká, to bude trvat ještě tak 36 ....a odjela pryč ..tak jsem byla v klidu, že ještě mám den a půl .....a naráz to začalo ...ona myslela, že 36 minut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale byla to pohoda ..jen se narodila strašně veliká, takže jsem zjistila, že jí nemám co oblíct, že by potřebovala tak 74 a tu nemám vypranou :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@kovalda: jj..taky jsem si na ní večer vzpomněla
24. srp 2010 v 10:33  • Odpověz
@kovadla, ale tohle já mám běžně.-)))))
24. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahoj všem,
tak hlásím údaje do Kovaldiny tabulky. Opravdu je to kluk - Lukášek, narodil se dnes ráno v 1:55 hod., míry: 4 040g, 52 cm. :grinning: :sunglasses:

Hupczo, ty máš teda akční sny. Chodíš do postele jak do biografu, co? :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj maminky,mám teď chvilku času před obědem,tak hurá za vámi :wink: Nějak teď vůbec není čas,víkend bylo hezky,tak jsme trochu výletovali a včera a dnes zase trochu pracujem na interiéru,tak je toho na mě fyzicky moc,jako běžné úkony jsou už nadlidský výkon :grinning: Ale jsem na druhou stranu spokojená,že to vše vychází ,jak má...Já mám dnes TP,ale myslím,že rodit nebudu,od včera jsem masírovala i bradavky, po tom bolesti nějaké fakt přišly,ale nikam to dál nevedlo.Každopádně mimi už kleslo dost nízko,tak jen očekávám znamení.Pokud nic,kontrola ve čtvrtek a pak uvidim co dál.
Co LIO,už je doma?
24. srp 2010 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz
@sinix Od Markes?
24. srp 2010 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz
Dnes vložím termínovou fotečku bříška :dizzy_face:
24. srp 2010 v 11:22  •  3 děti  • Odpověz
petjo, jo! Přesně ten... :grinning:
24. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@sinix No pořádnej kus chlapa jste si udělali :wink:
24. srp 2010 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 No,ono už i datum termínu porodu je na místě si rozmyslet,komu sdělím,vyhneš se pak tomu šílenýmu tlaku okolí :angry: A jinak vidim,že už jsi dostala nůž na krk s vyvoláním taky,takže už nebudeš moct psát,že ctíš název diskuze :sweat_smile:
24. srp 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz
@petja To teda jo. Můžu ti říct, že už po několika minutách, co jsem ho měl v náručí, se pěkně pronesl... :wink:
24. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@sinix Moc gratuluju,hlavně,že mami i mimi je v pořádku.Ale porodila dříve,ne?
24. srp 2010 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz
@petja Děkuju. :slight_smile: Naštěstí jsou. Prakticky ani ne, podle UTZ byla 39+5, takže se vlastně narodil v termínu.

Koukám, že máš termín, tak ti držím palce, ať všechno proběhne hladce a máte zdravé mimi. :wink:
24. srp 2010 v 11:36  • Odpověz
@sinix MOC ti děkuju!!!
24. srp 2010 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky,tak máme po kontrole a nic moc :( stále krvácim ale méně.Takže stále beru prášky.Zatim to na porod nevypadá i když babičky už straší,že bříško jde dolů.Prcek má skoro 3kg :slight_smile: a v pátek na monitor
24. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak zítra mě čeká KO, tak jsem zvědavá :slight_smile:

Jinak jsme fotili zase jako každý týden pupajz :grinning: :wink:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/eliska_v/album/v-zari-2010-cekame-chlapecka-daliborka-o/
24. srp 2010 v 11:52  • Odpověz
@r.m : Jak to že furt krvácíš? Co Ti na to vůbec řekl dr.?
Krásná váha teda... :slight_smile: No jo už je to zachvilinku :dizzy_face:
24. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
Fotečka je v albíčku
24. srp 2010 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz
@sinix jé moc gratuluju to se někdo má :grinning:
@petja no jsem ráda že mám už termín protože další čekání je pro mě utrpení s malým očividně n ic nehne tak si ve čtvrtek nechám ráda pomoct :wink:
@hupcza:ten hamilton rezistentní mě fakt pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
@antana123 : Koukám, že malému se u Tebe fakt líbí a zažádnou cenu neche ven :wink: No, jo nic mu tam nechybí :dizzy_face:
24. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@eliska_v jo jo vůbec mě neposlouchá byla bych radši kdyby to šlo samo zítra máme poslední den sami pro sebe a ve čtvrtek už začne boj :confused: :confused:
24. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@antana123 Jo,přeju ti,abys zareagovala líp,jako Lio,když už jsi hamilton resistentní :grinning:
A co ta LIO,už je teda doma?
24. srp 2010 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 : Tak třeba ten dnešní úplněk trošku pomůže... :slight_smile: A když ne, tak držím moooc palečky, aby všechno dopadlo dobře!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@petja myslím že není byl problém s kojením třeba ji pustí dnes
24. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
holky razíme do Zlína tak zatím :wink:
24. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@antana123 moc ti děkuju :slight_smile: . No teda, koukám, že máš 2 týdny po termínu. Souhlasím s Eliškou, evidentně se mu u tebe líbí. Držím palce, ať se už dočkáš a hlavně, aby všechno proběhlo v pohodě :wink:

To jo hamilton byl dobrý; já si vybavil toho pilota Formule 1... :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jejda,ještě s kojením problém?No aby toho neměla málo,chudina :frowning2: Snad se brzy zaběhnou
24. srp 2010 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz
@antana123 Tak si to dneska užijte!!!
24. srp 2010 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
@sinix No,pilot je určo příjemnější představa,jak ten zákrok :wink:
Anta má ale myslím ještě termín 23,nebo měla...
24. srp 2010 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz
@petja to jistě :wink:

Aha, tak já koukal, že má 42. tt., tak to jo...
24. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.