• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@sinix: gratulace k lukáškovi - to je teda kus chlapa
ad sen - tento je z kategorie normálnějších :grinning:

@antana123: tak to je důležité, že ještě furt bereš srandu an tohle téma :wink:

fotky hezké ...vy jste takové poctivé fotografky :slight_smile:
24. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@hupcza Děkuju; to teda je... :slight_smile: :sunglasses:
no pěkný; a co ty "nenormální"? Á la Mission: Impossible...? :grinning:
24. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@sinix Gratulace a co porod??
24. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz
@sinix: já bych to raději nerozpatlávala :grinning:
24. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky!

Tak u mě nic nového, jen se přidávám k maminám s večerní chobotnicí v břiše, navíc ta moje mi leze přes pravou stranu až na záda, tak vždycky lehám na levý bok a setřepávám, protože to, jak mi chce obkroužit páteř fakt docela bolí. :sweat_smile:

No jinak mám pocit, že asi v životě neporodím, už asi měsíc a půl se cítím zhruba stejně.... :confused:

@kovalda Krásné fotečky a mít takový les cestou do hospody, to bych teda brala :sunglasses: Bouřka u nás byla včera večer, pak to přešlo do deštíku a ten vydržel až do půlky dopoledne. Tak vesele větrám, ale nějaký blb smažil něco fakt hnusného, nalezlo mi to balkonem, tak teď nevím, jestli lepší zavřít nebo nechat otevřeno..... :frowning2:
24. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
@hupcza Ahoj, chtěla bych se na něco zeptat. Masírovali jste minule při 1. době porodní hráz? Včera jsem totiž četla nějaký "chytrý" článek, že mnohem lepší je právě v 1. DP teplá sprcha. Tak se chci zeptat na Tvůj názor zasloužilé rodičky :wink:
24. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@discreet Děkuju mnohokrát. No, líčení porodu nechám své ženě, až se vrátí z porodnice; aby se taky mohla pochlubit... :wink:

@hupcza :grinning:

@zvirka Neboj, porodíš... Věř mi. :wink:
24. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz
@zvirka: prý zasloužilé :grinning: :grinning: ...ty jsi vtipálek ..na to tu máme jiné kádry :slight_smile:
hráz jsme u porodu nemasírovali vůbec - zato spotřebu vody jsem jim tam musela značně zvýšit - sprcha i vana byly v permanenci :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz
@sinix :grinning: :grinning: :grinning: No jo, to se ozval zkušený rodič. Máte krásné mimčo :wink:
24. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@hupcza A zabralo?
24. srp 2010 ve 13:38  • Odpověz
@eliska_v ahoj eliško :slight_smile: prý krvácim z děložního čípku ale do nemocnice to neni.Beru prášky a musim ležet :frowning2: ale je to o trochu lepší,neni to už tolik.V pátek jdem zas na kontrolu.
24. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz
@sinix gratuluji :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
@kovalda @eliska_v hezké fotky
24. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
@zvirka Tak na tohle nepotřebuješ zkušenosti... :grinning: A děkuji za pochvalu - potěší :sunglasses:
Vím, že ta fotka není ideální, ale on se Lukášek vždycky, když jsem ho chtěl vyfotit, otočil na druhou stranu - potvora :grinning: :grinning: Za chvíli je jdu navštívit, tak třeba budu mít víc štěstí...

@hanncca Moc děkuji :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz
@sinix. moc gratulujeme, kluk jako buk :grinning:

Hurá, v noci mi spadlo břicho :slight_smile: , je hodně dole, tudíž mě konečně přestala pálet ta pitomá žáha, jen asi nechám Kubu brzy na chodníku :grinning:
24. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@kuchy Děkuju ti :slight_smile:
24. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak vám je? není na světě další miminko?
24. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@alisek je, je to na předchozí stránce i s fotkou od sinix :wink:
24. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@sinix gratuluju k narození chlapečka! koukám že už máte tři dcery, a nakonec kluka...to může vzít Lamia jako inspiraci :slight_smile:
24. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@zvirka: zabralo - mi se porod jakoby zastavil ....několik hodin jsme byla na stejných cm a po vaně to během hodinky poskočilo o dva ...jakoby se to prošťouchlo

@sinix: já taky prvního půl roku honila kloudnou fotku ..hlavně smích byl tabu - když jsem vytáhla foťák, nasadil poker face a bylo vymalováno :grinning:
24. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile: Tak jsem byla v tom Krumlově a v úterý mám nástup... Pokud teda neporodím akutně dřív, jak mi tam říkali, což nechápu, každý porod je svým způsobem akutní, nebo ne? Sepsali se mnou i předpříjem, rodinný chorobopis a připravili jsme i matriku... :wink: Teď už "jenom" porodit a je to... :grinning: Ve čtvrtek jdu do ricinového koktejlíku, pokud mi to nepomůže porodit, tak se aspoň připravím na porod.... :grinning:
24. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
@hupcza Takže teplá voda fakt působí. U nás teda vanu nemají a jednu sprchu na 7 porodních boxů, no snad nebude moc narváno a něco posprchujem :wink:

@alisek Ahojky, tak jak se Vám daří? Mně už to těhotenství přijde nekonečné... Ty už asi ani nevíš, že jsi někdy těhotná byla, co? :grinning:
24. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
@tatarina Tak to taky nevím, jak se rodí nakutně :grinning: Tak aspoň už víš, kdy to budeš mít za sebou :wink: My ostatní (teda většina) nevíme dne ani hodiny... :unamused:
24. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz
@hupcza no sranda musí být :grinning: :grinning:
@sinix jo a líbit se mu u mě asi fakt líbí snad ho vystěhujeme i za použití drobného násilí :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@alisek jj, další mimi už je...sinix..pomalu se to tu začíná rozrůstat :slight_smile: co Ty, jak kojíte? Je to už lepší?
24. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
holky, co jste už maminky. Kolik by tak miminko mělo vypít MM denně (nebo na jedno kojení...)? Já ho vážím před i po kojení, abych věděla, kolik pije. Vím, že směrodatné je, zda dobře přibírá, což Míša přibírá. Ale spíš by mě to zajímalo, kolik by měl vypít....nevít někdo? nějak to nemůžu najít na netu...asi blbě hledám .. :frowning2: :unamused:
24. srp 2010 v 15:11  • Odpověz
@hanncca Můžu se zeptat, na čem ho vážíš? Nějaká specoš váha na mimina? A jak změříš, kolik vypil? :confused: Nějak si to nedokážu představit....
24. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@sinix také se přidávám s gratulací :dizzy_face:

@hanncca myslím, že jsem někde četla, že by mělo vypít asi 30-50ml :wink: nedonošeňátko možná míň...

tak teď se tu pronal slejvák jak blázen a už je zase slunce :grinning:
24. srp 2010 v 15:19  • Odpověz
@zvirka vážím ho na kuchyńské váze do 5kg, na který mám krabici s otvorem na displej
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hanncca/album/nas-poklad-misa/5427183/
ale dávám pod něj už plínku, jen na to první vážení jsem nějak pozapomněla pod něj dát tu plínku :slight_smile:
vážím před a po kojení a 1gram = 10ml cca...spíš tak orientačně, abych věděla....
oni jsou speciální kojenecké váhy, ael ta stojí asi 1500 a to se mi nechtělo investovat, tak jsem to řešili takhle :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@hanncca No právě, vím, že jsou dost drahé. Ale tohle je dobrý nápad, zapisuju, i info od @ojo. Díky oběma! :wink:
24. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.