• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka teď jsem našla ještě, že by dítě mělo vypít cca 1/6své váhy denně... Já jsem právě chtěla sledovat, jak malý roste, když byl dřív narozený...ale on přibívá zatím dobře :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:32  • Odpověz
@hanncca Tak to je hlavní. A kojení už úplně v poho?
24. srp 2010 v 15:38  • Odpověz
@zvirka jo, docela jo, zatím už ani neodstříkávám a jenom kojím. AKorát bolí bradavky... :frowning2: tak mažu bepanthenem.
24. srp 2010 v 15:39  • Odpověz
@hanncca No slyšela jsem, že to je o zvyku. Tak přeju, ať to brzo přejde. Teď se dívám na Míšovy fotky, je krásňounkej :dizzy_face:
24. srp 2010 v 15:40  • Odpověz
@zvirka zkoušla jsem kloboučky, že by to třeba bolelo míň, ale přes to nesaje skor vůbec a skoro se mu to nevejde do pusinky :slight_smile: takže musím vydržet... Díky za chválu :slight_smile: Snažili jsme se :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@zvirka co Ty, jak je? Co aktuální foto bříška ???? :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:45  • Odpověz
@sinix Moc a moc gratuluju k chlapečkovi, má se pěkně k světu a míry taky moc pěkný.

@zvirka na těhotenství si mlhavě vzpomínám :wink: doufám, že jednou zažiju fakt 9ti měsíční těhotenství. jinak se máme dobře. dnes nám posílají kočárek, tak se těším až půjdeme prvně na procházku. příští středu máme s manželem třetí výročí svatby, tak když bude počasí zajdeme na procházku už ve třech na místo dění (do zámeckého parku ve Slatiňanech).
@hanncca kojení dobrý, mlíko mám, dnes po noci se mi udělaly ztvrdliny v prsu a mlíko skoro nešlo ven, tak jem to rozmasýrovala, natřela tvarohem, a už je to dobrý. Malje pie čím dál víc(delší dobu) a dávky z nem. 55ml mu nestačí, taky jsme dneska začali kojit ne po třech hod. ale po dvou h., tak je asi fakt hladovej.
24. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@alisek no tak to je super, že takhle malej pije. A přibírá dobře? Kolik už váží?
24. srp 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahojky vespolek,
tak už mám krásné nožičky po pedikúře a paní se i divila, že na to, jak dlouho jsem tam nebyla a že jsem těhu, že vypadaly i před "zásahem" docela dobře :slight_smile:. No a protože ve vedlejší místnosti měla chvilku volnou i kosmetička, tak jsem si nechala vytrhat obočí a odchlupatit obličej :slight_smile:. No vida, tak mi to z celého těhotenství bude slušet nejvíce u porodu :grinning:

@ojo: to máte super, že to máte takový kousek na ty nákupy do reichu :slight_smile:

@sinix: jé, tak máme prvního prcka v termínu a bez vyvolávání. 3x hurá. Velká gratulace :slight_smile:

@hupcza: panečku, rodit prcka velikosti 74, to teda musel být zážitek :grinning:
24. srp 2010 v 16:06  • Odpověz
@alisek Tak to bude krásná oslava výročí :dizzy_face:

@hanncca No já už aktuální fotky radši nepřidávám :grinning: Mohlo být to být divákům nebezpečné :grinning: Už bych to chtěla mít za sebou, občas mám pocit, že mi chce prďolka vyskočit z břicha jak vetřelec.... :unamused: Taky sotva chodím, hrozně bolí nohy. Ale proti některým holkám to nejsou žádné potíže. Takže se vlastně mám fajn :wink:
24. srp 2010 v 16:08  • Odpověz
@kovalda Tak třeba se už Žanetka rozhoupe, když teď má tak krásnou maminku :slight_smile: Aby to stihla, než zase zarosteš :grinning:
24. srp 2010 v 16:10  • Odpověz
@hanncca včera měl 2470g, přibírá, ale ještě chci koupit váhu a kontrolovat přírustky ale né jako ty a to co mě učili v nem., budu ho vážit jednou denně ve stejnou dobu, naše doktorka mi nedoporučila ho vážit před každým jídlem po jídle.
24. srp 2010 v 16:11  • Odpověz
@petja: jé, tak dnes už termín, no však já už tě podezřívala z porodu :slight_smile:. Super, že ještě stíháte výlety a poslední dodělávky doma : -) No a koukám na fotečku, moc ti to sluší :slight_smile:

@r.m: no, tak hlavně, že jsou výsledky v pořádku, snad to nic nebude.

@eliska_v: bříško krásné. Taky jdu zítra na kontrolu, tak jsem zvědavá, co nám řeknou :slight_smile:.
Užij si to :slight_smile:

@petja: lio nešlo kojení, tak když je zkoumali, zda je mohou pustit, tak to konečně začal někdo řešit a přišli na to, že malej má malou bradičku. Ale už je to začali učit, takže snad brzy půjdou domů.
24. srp 2010 v 16:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
@kovalda pedikůru závidím :wink:
24. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@kovalda chystáš se na porod??
24. srp 2010 v 16:19  • Odpověz
@kovalda myslíš si že stihnu do čtvrtka to 10místo??? :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@zvirka: díky za chválu foteček. Jj, krásný les máme prakticky všude okolo nás, tak toje paráda.
No a co se týká tvé obavy, že neporodíš. Tak tohle ti můžu slíbit - neboj, určitě ANO :grinning:

@hanncca: moc díky :slight_smile:

@sinix: budeme se těšit na další fotečky :slight_smile:

@kuchy: jejda, myslíš, že bříško bude klesat až k chodníku? :grinning: Tak asi na malého to domlouvání zabralo :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@zvirka: tak to my máme místnosti pro 1. dobu porodní, kde je sprcha a záchod a je tam jen ta 1 maminka s tatínkem, takže super, asi taky budu pořád ve sprše :slight_smile:

@alisek: tak to je fantazie, že malej je hladovej :slight_smile:

@zvirka: no, já ještě žádné rozhoupávání nechci, ať si ještě zůstane v bříšku. :slight_smile:

@antana123: no, já doufám, že budu rodit až tak za 2 týdny, ale příští týden už nechci nikde cestovat, jsem teď do porodu naposledy v Praze.
No a jestli stihneš ulovit 10. místo? No, těžko říct, já ti ho krást nehodlám, ale dnes je ten úplněk, tak nevím, jestli ti ho nevyfoukne třeba petja či hupcza :slight_smile:
24. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@kovalda no kdybych si nepřečetla že je dneska úplněk tak ani nevím nic na mě nepůsobí a jak říkám 12místo je taky krásné :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 16:32  • Odpověz
@antana123: no, však úplněk bude působit až v noci a třeba tam budete mít aj tu buřinu, tka snad by kombinace obojího mohla zabrat :slight_smile:
Jinak, jak píšeš, i 12. místo je krásné :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 16:39  • Odpověz
@kovalda jo jo :grinning: :grinning: :grinning: jsem nějaká unavená půjdu se na chvilku natáhnout tak zatím :wink:
24. srp 2010 v 16:40  • Odpověz
Jo, mám tu zprávu od RENNU i s fotečkou:

Hoj,takhle vypada mamca 4dny po porodu,co naspala jen 14h celkem.Ale ode dneska plne kojim,mlika mraky,tak to stalo za to.Zitra snad domu.kdo uz ma miminko?pozdrav konikovkam,Rennu
24. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
No a protože já mám spaní i sprchu za sebou, tak teď už nemám žádnou výmluvu, jedu nakupovat. Zatím pa
24. srp 2010 v 16:41  • Odpověz
@kovalda jé pozdravuj jí :wink: super že už jdou domů a malý je nádherný :wink:
24. srp 2010 v 16:42  • Odpověz
@kovalda Koukám, že jsi zkrášlená, já jdu zítra k holičovi, tak aspoň něco... jedu na ty ozvy, tak spojím příjemné s užitečným :wink:
Jinak jsem si dneska mákla, utřený prach, vysáto a vytřeno všude, ale jsem zničená jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky jsem nastrojila postýlku, jen jsem nepochopila kolotoč, takže ten čeká na manžu, až se vrátí ze služebky a pak to vyblejsknu :grinning:
Teď už půjdu hodit veget k TV :wink:
24. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
Co se týče toho zkrášlování, já si dnes taky cestou z porodnice byla vyzvedávat nový stíny a řasenku z Avonu... :sweat_smile: Taky budu v porodnici krásná... :sweat_smile: :grinning: Třeba nám to zkrášlování pomůže k porodu, mrkneme na doktora a dítko z nás vystřelí jak z děla... :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 17:24  • Odpověz
No tak jsem vyrazila po vzoru kovaldy na nákup a teda šíleně zmokla..... Teď nevím, jak si sednout, mám hrozné bolesti v zádech, můžou to být zádoví poslíci? :confused:
24. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
tak já dnes asi poprvé prodělala poslíky :confused: asi kolem čtvrté mě chytli dost bolesti zad a začlo mi být blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši bych hupsla do vany, ale to jen tak nemůžu, když tu mám Tomáška, takže jsem střídavě ležela a střídavě hupsala na míči...a mimino řádilo jak pominutý celou tu hodinu a půl, kopalo do žebra i do žaludku, až jsem fakt byla nasraná :sweat_smile: :rolling_eyes: jsem pak strčila ruku pod žebro, abych ho chránila, ale stejně bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teď už je zase klid :slight_smile: :slight_smile:

já půjdu ke kadeřnici příští týden :slight_smile: :slight_smile: taky krásná na porod :grinning: :grinning: třeba nás teď konečně vyfotí do novin :grinning:

Rennu to s miminkem moooc sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2010 v 18:09  • Odpověz
@zvirka možná jo, já je prodělala před chvílí :sweat_smile: jak jsem psala´...
24. srp 2010 v 18:10  • Odpověz
holky , nemůže to být dneska nějaká "virózka" ???????? :grinning:
Také mne bolí záda a je mi vůbec nějak tak divně ... I od žaludku ....
24. srp 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.