• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Uf, tak jsem zpátky. Děkuju všem za gratulace :slight_smile:

@hupcza no úplně hrozný, ony ty naše děti vůbec nechtějí být slavné... Otáčí se k objektivům zády :sweat_smile:

@kovalda teď jsem zjistil, že žena byla 38+5, ne 39+5 jak jsem psal, ale pořád je to ještě v termínu... :slight_smile:

jasně, něco ještě dáme, jen co - jak říká správně @hupcza - budeme mít nějakou kloudnou... :wink:
jé, to je hezký mímo... :slight_smile: Že Rennu moc gratuluju.
24. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@sinix jé ženě závidím že porodila sama bez pomoci mě se docela zmocnil strach z toho čtvrtka snad to zvládnu :confused:
24. srp 2010 v 18:39  • Odpověz
@zvirka: týýý jo ...tak to je mazec - 7 bab na jednu sprchu ....brrrr ... to u nás i na pokojích nestandard jsou max. 4 baby na 1 sprchu ...na sále má každý boxík svou ....já tam prostála málem soudný den ....neumím si představit ani být ta čekající v řadě a ani ta, která "blokuje"

@hanncca: upřímně řečeno - netuším ....nevím ani jedno kojo, kolik bylo :sweat_smile: ....vážit jsem ho doma taky nevážila ani jedinkrát ...zavolala bych nějalé laktační poradkyni
24. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@antana123 Já myslím,že nebývá obvyklé,aby mamča reagovala,tak jako Lio.Myslím tu vyvolávačku,kterrá tě tak trápí.Dle mě nebyla ještě připravená,mimi nebylo připravený.
24. srp 2010 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz
U nás porodní boxy,kde jsme měly absolutní soukromí a horká sprcha mi tekla proudem :grinning: :grinning: :grinning: Tam jsem strávila většinu 1.doby porodní
24. srp 2010 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz
@petja jo jo no snad to nebudu mít taky tak :wink: já vím že to musím zvládnout jen se bojím aby bylo vše ok :wink:
24. srp 2010 v 18:47  • Odpověz
@antana123 to bude natotata !! Neboj ! Už jseš i trochu otevřená, tak jen tomu malinko pomoct a Šimonek je tu .... :wink: Budeme na tebe moc myslet !!! A držet palečky !!!
24. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
@adeden jé to budete moc hodné :wink: :wink:
24. srp 2010 v 18:48  • Odpověz
mám z toho hlavu jak střep snažím se na to nemyslet ale nejde mi to zítra to bude dlouhý den :astonished: :astonished:
24. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
@hanncca: bradavky se otuží ....já mám fakt hodně moc citlivé a za čas se to zklidnilo :wink:

@alisek: super, že už se rozpil :wink:
myslím, že je rozumné nevážit furt ...je to na zblbnutí, pak to člověk zbytečně moc řeší ....důležitý je pozitivní trend :wink:

@kovalda: týýý jo ...brkančka ...36 minut :grinning: :grinning:

@antana123: tak já jsem na úplněk docela cíťa, ondra taky

@kovalda: moc jim to sluší ..super, že se tak sehráli :slight_smile:

@adeden: houby virozka - změna počasí, změna tlaku, úplněk ... taky mi je bezva :sweat_smile:
24. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
@hupcza a jak to na tebe působí???nebo myslíš že začne působit až v noci???
24. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@antana123 zvládneš, o tom nepochybuj. Já vím, že ode mě teorie o průběhu porodu znějí nepatřičně a to vyvolávání je nepříjemný, ale pak už to půjde ráz na ráz. Uvidíš, že to dobře dopadne. Ostatně mezi dneškem a čtvrtkem je ještě středa a kdo ví... :wink:
24. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@sinix no já si nedělám iluze smířila jsem se se čtvrtkem a s takovou podporou jako je tady to zvládu určitě :wink:
24. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
@sinix: vrozená skromnost? .....u ondtry to je teda spíš zájemo vše technické ....nejdřív na foťák jen zádumčivě koukal .....dneska už jej podrobuje zevrubnému zkoumání :slight_smile: ...ale na výsledek fotek to nemá vliv - furt stojí za prd :grinning:

@petja: taky myslím, že to je spíš výjimečný případ

@antana123: nemysle na to určo nejde - bude to přeci velký den ..ale zkus se zbytečně nestresovat - udělej si fajn program, nebo si dej kapičky ..nebo klidně i decku vína ..prostě něco,co tě hodí do pohody :wink:
24. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
@hupcza a nefunguje úplněk jako vyvolávač porodu ??? :wink: :grinning: :slight_smile:
Já že bych spala dnes rovnou pod širákem ... :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@hupcza s tím vínem to asi zkusím aspon s mojím pořešíme to stěhování :wink: nějak se té debatě vyhýbám ale stejně se to musí vyřešit :wink:
24. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@antana123: na mě to jako působí obecně - nejen v těhu ..ani nemusím koukat do kalendáře a vím, že byl ... oba hůř spíme - strašně lehce, jsem taková "na vystartování"

hele třeba ve čt nad ránem :wink: a sama :wink:
24. srp 2010 v 18:56  • Odpověz
@adeden: funguje ..dokonce i dr. už připustili, že by tam mohla být souvislost ....to samé ty slibované buřiny, které se k nám teda jaksi neráčily dostavit

@antana12: no jasně ....pěkně v pohodě a klidu ...jako ne se nalámat - ale trošinka na uvolnění nemůže škodit :wink:
24. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@hupcza já bych to taky viděla na sklenku ...
24. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@hupcza ok :wink: a ty bouřky pro nás předpovědi neplatí teda :grinning:
24. srp 2010 v 18:59  • Odpověz
@zvirka jéé,proč ne...já chci fotečky. Si musím aspoň ještě užít Vašich bříšek, když já už to svoje nemám...
@alisek já ho právě radši vážim před i po, protože kolikrát se mi stalo, že cucal prso třeba půl hodiny a jak sem měla málo mlíka, tak vypil jen 20-30 a nerada bych, aby byl hladovej, protože nekřičí, když má hlad a u prsu vždycky vytuhne.
@rennu krásné sluší Vám to!!!
@antana123 určitě to zvládneš ve čtvrtek!!!
@hupcza to mě nenapadlo, zkusím někam zavolat na tu laktační ligu třeba. jinak před chvílí jsem kojila a fakt zatínala zuby, protože .. au au au..ale musím vytrvat, já vím....
24. srp 2010 v 19:00  • Odpověz
@kovalda jé mě čeká kosmetika zítra...mamka bude hlídat
24. srp 2010 v 19:02  • Odpověz
@antana123: ech ..na území celé české republiky ...kromě moravy :grinning:

@hanncca: na bolavé bradavky je prý super i artrin http://www.energy.sk/cz/menu_x4192x.asp ....ale nemám to vyzkoušerno ..teda mámna jiné věci - tam, to funguje ....ale začala jsem to používat terpve před cca půlrokem a to už jsem na bradavky nepotřebovala
24. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@hupcza ze by...?
No vzhledem k tomu, že ten foťák asi zkoumá z 2. strany než je objektiv, tak určitě... :grinning:
24. srp 2010 v 19:27  • Odpověz
@sinix: no ..možná mi dává jen najevo, co si myslí o mém "umění" fotit ....profi fotografce a šikovným kámoškám pózoval ...holomek :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 19:31  • Odpověz
Tak jsem si nakonec s těmi zády musela jít lehnout a úpěla jsem asi půl hodiny. :angry: Ale už to přešlo :wink: Já totiž chtěla ještě dodělat večeři, tak jsem ten nástup bolesti ignorovala, no nevyplatilo se :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ojo Tak že by? Ale v břiše teda nic, jen malý se rozjel, jak jsem si lehla.

@hupcza No u nás je to jen na tom porodním sále, pak je sprcha + WC na dva pokoje, tj. 4 mamči. No budu doufat, že nebude moc narváno... Spíš bude sranda, že většinou tě doprovází chlap, protože sama bys tam nedošla, tak to bude takový trošku grupáč bez sexu :grinning:

@antana123 Klid, já mám taky pocit, že tu lio dost zbytečně uspěchali. Zvládneš v poho, když už rutinně zvládáš i hamiltony :wink:
24. srp 2010 v 19:37  • Odpověz
ahoj, jak se máte.

Poctivě jsem vás dočetla, ale nestíhám moc reagovat.

@pet.s: já mám taky jen tyčák, co jsem koukala na tu bateriovou, a četla nějakou diskuzi, tak prej nic moc za ty prachy, tak budem asi po staru. :unamused: Novej vysavač se mi kupovat taky nechce, já trpím na ty tyčáky.

Dneska jsme byli ve městě, jsem utahaná jak kotě, nejhorší jsou nohy, ty mě teda bolí fest. Jinak v pohodě. Koupila jsem Kulíškovi album na fotky, tak snad konečně nebudeme mít fotky jen v počítači, ale taky nějakou papírovou památku :wink:

před dvěma dny jsem zas našla trochu krve na papíru a trochu hlenu nebo čeho, ale na zátku to bylo fakt dost málo....tak jsem čekala přes noc co jako bude, jestli se něco neobjeví, furt se kontroluju a od tý doby zase nic... :unamused:

24. srp 2010 v 19:46  • Odpověz
@zvirka mě teda taky chytají záda, ale spíš je to reakce na určitý pohyb. Bolí to v kříži, ale jen na levé straně. Bolest je to krátká, ale intenzivní. Mě spíš dneska bolí podbřišek jako před nástupem MS.
24. srp 2010 v 19:47  • Odpověz
Zdar lidičky, tak co nová miminka, porodil někdo??? :wink:

Já byla dnes na EKG....komedie....sestřička mě uložila na záda, což jsem si říkala, že na tu chviličku zvládnu....mno, jenže než mi upevnila všechny (opadávající) elektrody, tak už jsem byla skoro na kolaps, takže EKG křivka "nádherná", tepovka přes 110.....dr byl ze záznamu celkem v šoku, ale můžu si za to blbec sama, mělo mi to dojít, že už v tomhle stádiu fakt na zádech nevydržím ( měla jsem s tím problém každé těhu, odpadávám v poloze na zádech....)

@antana123 jj, naprosto chápu, že už je to dlouhý....podle mě taky Lio nebyla ještě "zralá" a proto to tak dlouho trvalo, ale věřím že to u vás půjde rychle, tedy aspoň prostě normálně rychle na prvorodičku :wink: budu moc držet palce a už se na Šimonka fakt těším, když nám ho takhle pořád nechceš ukázat :wink: :wink:

Teda Rennu je moc krásná maminka!!!!
Zbytek nějak moc nestíhám dočíst, :wink: Jinak dnes holky bez problémů spaly spolu až do půl šesté do rána, pak se přihnaly obě....ehm...no chce to ještě vylepšit, ale i tak je to lepší než jsem čekala :grinning:
24. srp 2010 v 19:48  • Odpověz
Jinak i mě dneska tvrdlo bříško častěji než obvykle, ale pořád je to zcela bezbolestné, tak bych tomu ani poslíčky neříkala, jen cítím ten tlak a tahání v břiše, jak děloha cvičí...tak ať to holka pěkně natrénuje, než to rozjedeme na ostro :wink: Přemýšlím kdy začít s balonkem, dle mojí dr začínám zítra 37.týden, tak to už jsem s holkama asi pozvolna cvičit začínala...tak uvidíme.
24. srp 2010 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.