• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka: no tak pokud si matně vzpomínám, na sex jsem si u porodu ani nevzpomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale pokud bys tam chytla mě (a nebo petaju, jak čtu). tak by byla asi bitka :grinning:
24. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@hupcza No, jestli mě u porodu chytnou záda jak dnes, tak na to prdím a nikam nejdu, leda že by mě tam manža odnesl, což nepředpokládám, protože už vážíme víc než on :grinning:
24. srp 2010 v 19:57  • Odpověz
@suik: ona ta zátka ti může odejít i ve sprše a ani si nešimneš, nebo na wc :wink:
24. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@zvirka: zas ta sprcha to rozežene :wink:
24. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
Hm, tak na sex jsem si u porodu asi taky ani nevzpoměla :grinning:

Ad zátka - mě celkem viditelně odešla v prvním těhu až začátkem porodu, při druhém vůbec netuším....

24. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
No jo, dorazím já a všichni jsou v čudu :grinning:
24. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@hupcza nestraš, musím minimálně do pátku vydržet....ale zatím tomu nic moc nenasvětčuje, jen zvýšená aktivita, ale zítra už bude klidnější den.
Já ani nevím jestli jsem měla poslíky nebo ne....předevírem mě chytlo celkem dost v kříži, ale po teplé sprše to přeslo, že by? :confused:
Ale ještě bych fakt radši počkala, už jsem si posunula termín, i vnitřně a mám ho přesně za měsíc.....tak ještě pěkně dopejkat!!!!
24. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz
@lamia: já jsem tu :grinning:
Tak já zas jdu, Jája už usnula, tak je načase dát do pelíšku Aničku....zatím se tu usíná na etapy, bc společně to fakt nejde, dělají kravinky, rozesmívají se navzájem, no dvě mrňavé puberťačky.... :grinning:
@hupcza no huráááá :grinning:
24. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
@suik: v klidu ...zátka odchází až několik týdnů před porodem :wink: ..já už jsem taky pár týdnů bez
ale s ondrou mi odešla den před prdnutím vody
já jsem taky tu
24. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lamia: na tohle se těším ..až budou takhle blbnout spolu ti moji dva prťoši ...teda ne v době spaní :grinning:
24. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@sinix ha, tak teď jsem se to dočetla, moooc gratuluju k Lukáškovi!!!!!! Je to kus chlapíka, tak vše nej!!!

Jo a nevím kdo to tam pak psal s tím čtvrtým pokusem u nás, ale lidi, to při naší těhu chytlavosti neříkejte probůh ani nahlas, tři a končíme!!!! :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
@hupcza tak tak, kromě doby usínání mě to taky velmi těší, jak si dámy rozumí :wink:

@suik a tobě teď měnili termín???
24. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz
Hm....Aňa velmi důležitě ještě kaká....tak já jdu prndat k vám a ještě něco pohledat na netu...
24. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@lamia děkuju. :slight_smile:
@hupcza no jo no, to už je úděl nás rodičů, že nás ti naši pacholci nedoceňují... :grinning: Ale snad bude líp... jednou :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@lamia ....pro letošek ... :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@lamia: tak já doufám, že to bude ok i u nás ..ondra je docela parťák i pro jiné děti ...všude píší, ýže si děti do dvou, někde i tří let neumí hrát dohromady ...no nevím ....ondra si pěkně hraje s jinýma dětma i teď ...jasně, že nevymyslí nějakou složitou konspiraci, ale prostě evidentně si nehraje vedle těch tědí, ale s nimi
tak snad se to přetáhne i na ségru
24. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@sinix: však ony jim to jejich děti spočítají :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@hupcza hele huš, manžel se už bude bát na mě i podívat :grinning: :grinning: Od tří let se tím míní taková ta složitější, kooperativní hra, jinak jsou schopné si pěkně hrát dohromady mnohem dřív, vidím to i na Jáje. Hlavně když jde Aňa do školičky, tak je Jája jak můj ocásek, pořád se mě chodí ptát, kde je Aňa a kdy pro ni půjdeme, ještěže chodí většinou jen jednou týdně a hlavně jsem fakt ráda, že nepůjde teď do normální školky, byl by to příliš velký zásah do jejich sourozenecké symbiozy....Když je vidím, fakt oceňuju ten malý rozdíl mezi nimi, je to sice pro rodiče dost záhul, ale zas jsou fakt parťáci (doufejme) na celé dětství...
24. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
@hupcza svatá pravda! :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz
@sinix: však mi to mamka 30 let opakovala :grinning: :grinning: :grinning:

@lamia: no co co co ..já jen abyste měli rovnoměrné odstupy :grinning: :grinning: :grinning:
ad hra - asi jo ...sice někteří vrstevníci ondry si neumí hrát do kupy, jsou takoví sólisti ,....ale to bude spíš celkovým založením ...myslím, že obecně o ten kontakt fakt stojí
24. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz
@hupcza něco jako každý rok nové dítě, aby se moc neokoukaly,jo??? :grinning: :grinning: Tak teda nevím, jsem fanda velkých rodin,ale to bychom museli bydlet v hangáru :grinning: Jinak je to podle mě taky spíš tím, že jsou děti individualisti a děti bažící po společnosti dalších. Ale zas Jája si vybírá, má tu na hřišti chlapečka, co ho vyloženě nesnáší, bc jí pořád něco bere a tak a jen se tam blížíme, tak Jája hlásí "Vojtu necii" :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz
@lamia: tak ondráš se zatím druží bez rozdílu ....ale tím, že je kudrnatý blonďáček, moc se líbí malým holčičkám ..furt ho otlapkávají a opečovávají ...sranda :grinning:
24. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
@lamia: jinak - já nevím, jakou máte strategii :grinning: ...i když co kecám - taky budeme mít 2009,2010 :grinning:
24. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz
@hupcza my máme rok pauzu, 2009 jsme nerodili :grinning: :grinning:, takže to bude 2007, 2008 a 2010 a pak šlus, zavíráme výrobní linku :grinning:
24. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz
@lamia: aby julča nebyla odstrčená - s takovým odstupem :grinning:
24. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz
@discreet: no, kadeřníka bych taky ještě zítra ráda stihla, tak uvidíme :slight_smile:

@tatarina: no vidíš, Avon, to mi připomíná, že mám taky něco objednáno :slight_smile:

@zvirka: no jo, když po vzoru kovaldy, tak vozem :slight_smile:. Tady ještě neprší, zatím sem tam kapka - takový poslíčky :slight_smile:
Jj, spoustě holek se to vráží do zad, tak to asi můžou bej posly

@ojo, @adeden: tak vy taky posly? Teda, jsem ráda, že se mne to (ťuk, ťuk) vyhýbá :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.