• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lami: jo...ono to je o grifu :slight_smile: já mám vatanai 4,5m, tak jsem hlavně v těch plískanicích občas šmrncala po zemi cípama ...na miminko zase vytáhnu šátek,ale na velké zase manduku
hlavně u nás jsem s šátkem budila vác pozornosti než kdybych byla zelená a měla tykadýlka
16. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jj, to zcela chápu, já si jako zelená otykadýlkovaná připadám od té doby, co jsem ofiko budoucí 3Dmatka....
16. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
kovalda...no vsak jsi toho moc vcera nenaspala...jsi psala, zes dorazila az nekdy 23:30 tak mas spankovy deficit :grinning: A zitra mas tusim kontrolu, tak at je vsechno jak ma byt....treba prcka aji uvidis :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
lam :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsme dopadli výborně! :dizzy_face: Odpovídáme přesně 8tt, takže přesně podle MS...Slyšela jsem krásně srdíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Nádhera...
Máme fotečku, manžel jí akorát fotí a pak jí hned vložím... :wink: :dizzy_face:
Jinak mě Dr. nechal do konce února na neschopence, takže leháro... :wink: Zítra musím zavolat do genetu a objendat nás... Máme tam jít v 10tt, takže 2.3. :wink: Snad bude všechno také ok!! :dizzy_face:
Jo a 12.3. dostaneme těhu průkajdu!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
eli tak to moc gratuluju!! :wink:
16. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
safryy: děkuju moc :wink:
16. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
lami, jj mám to nějaké pomotané :sweat_smile: ...njn ta těhu demence :grinning:

eli, gratuluji ke kontrole, krásná fotečka :dizzy_face:

kojící polštář jsem si sama doma ušila a můžu říct, že na spaní jsem ho docela využila...ale toť jinak vše :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ojo já taky kojila buď bez polštáře nebo s normálním polštářem, dokud byly holky fakt miniaturky :slight_smile: Z toho si nic nedělej, nám se taky pletou :grinning: :grinning:

Eli gratuluju!!!! Trochu závidím, jak Ti TP sedí dle ms, já jsem fakt zvědavá na náš termín dle Uz...podle poslední kontroly to vypadá na 29.9. asi nejreálněji, ale uvidíme...
16. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
lamia: Já jsem se toho taky bála, jak mi to bude sedět a sedí krásně!! :wink:
16. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
eliska:gratuluju :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
Eli já otěhotněla při kojení a s nepravidelnou ms, navíc nám to nesedí k PM od začátku, takže mi rovnou řekli, že mám na TP přesný počkat až po tom NT screeningu...tak proto nemám zatím moc představu, v dřívějších těhu mi to taky vždycky sedělo na PM.
16. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
ant: Děkuju moc!! :wink:
lamia: Acha, tak to jo! Já jsem zvědavá na ten genet..

Holky nemůžete mi k tomu někdo říct víc, co mě asi čeká?? :confused: :sweat_smile:
16. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
eli: taky sepřidávám ke gratulacím

ad kojo polštář -zbytečná investice
16. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
Eli: a co by tě zajímalo o tom genetu? jako ty odběry? nebo co myslíš? jsi objednaná na NT screening?
já byla zatím na krvi, tam mi brali na vše možné, plus odběr na NT - kombinovaný test v prvním trimestru. A za týden jdu na NT ultrazvuk. Tak jestli chceš něco z toho, může být.................ale nevím, co přesně myslíš.
16. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ránko přeju všem hezký den dneska valím do školy tak tu až do večera nebudu mějte se hezky :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem volala do gennetu, takže na krev se mám zastavit potom 10tt takže od 3.3. a na UTZ jdeme do gennetu 18.3. Tak jsem na to zvědavá!!
17. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
laurinka: jj, už vím jak to jde za sebou a jde to tak jak jsi napsala :wink:
17. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jdu vás jenom pozdravit a popřát pěkný den......................
my jsme byli ráno ve městě oběhat úřady, takže vše možné, co jsme v posledních dnech nestíhali je už zařízené, tak paráda................

eli. tak to jo, rychle to uteče.............. :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
hezké dopoledne, já už jsem doma z práce :grinning: , odpadly mi hodiny, taK jsem jela dom se šprtat...resp. mimísek si řekl o koláček a čajík, tak jsem se najedla a teď si žádá trochu klidu, tak si dám asi na hodinku šlofíka a pak se budeme muset začít vzdělávat :confounded:
17. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
Jinak držím pěsti ke kontrolám, ať dobře dopadnou :wink:
17. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Gratuluji ke krásným konktrolám :grinning:

Chtěla jsem se zeptat... Když jsem na neschopence a potřebovala bych na týden změnit bydliště a odstěhovat se k našim. Musím jít za doktorkou, aby poslala papír o změně adresy nebo stačí zavolat na SSZ a nahlásit to tam?
17. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
kali to bych taky rada vedela jak se to dela..kdyz jsem to chtela v min tehu udelat, mela jsem neschopenku, tak mi rekli, ze at jsem doma a netrajdam, nebo ze mam jit do prace..ono kdyby to bylo treba na mesic, tak je to asi neco jineho, ale takhle fakt nevim.... protoze nez jim to tam dojde..nez to zevidujou..to bys to musela poslat tak dva tydny predem abys mela jistotu, ze to v tech papirech najdou...
17. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
ja jdu jinak na kontrolu zitra, normal jsem mela jit az pristi ctvrtek, ale mam se stavit zitra, kvuli toho spineni, tak jsem zvedava jak jsme zase povyrostli:slight_smile: minuel jsem byla hodne hodne prekvapena:slight_smile:)) a ve stredu pristi week mam screening a krev..bude to uplne posledni den, co je mozno tam jit :slight_smile:
holky vsem gratuluji a eli tobe taky..u me to vypada, ze jsem otehotnela tak 10DC..takze drive..ale vsak se uvidi na screeningu, to je pry docela jiste...
17. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
rennu: naše prdolka si taky říká o koláček, dneska jsem měla k snídani dva, švestkové, mnamky.................a předtím kakao, to jsem pila taky naposled před deseti lety, a ted si ho dávám pořád, místo kafe nebo čaje..... :grinning:

kali: a jaké máš vycházky? jestli máš dlouhé, tak bych to možná ani neřešila.............a jestli, tak jedině zajít na sociálku přímo za tím, kdo tě má na starosti, přes dr. bych to vůbec neřešila, jak píše lajla, to by bylo na dlouho.............
17. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
lauri jenze ted ty postihy jsou fakt drsne:_(((( ja bych si to nelajzla...na me prisla kontrola v tehu dvakrat :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ted ti myslim seberou docela hodne penez..ale zase je moznost domluvit se treba s dr nebo gynekologem, ze kdyby neco tak ti napise omluvenku, ze jsi treba byla na kontrole...
17. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
lajla. no tak oni ale chodí jak kde, třeba v olomouci ti prý dojdou třeba minutu před začátkem nebo pět minut po konci vycházek, u nás chodí taky, ale vím časy, takže je to v poho, navíc já mám vycházky od rána do večera, takže já bych to neřešila................mám vycházky takové, že nemám problém je dodržovat. Ale proto se jí ptám, jak je má časově...................
a normální dr. by ti měl potvrzení o kontrole napsat..............................
17. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Tak vycházky mám od 8 do 20 Takže taky nemám problém to dodržovat, ale plánujeme rekonstrukci jádra a minimálně týden nebude náš byt obyvatelný. Nepoteče voda, nebude nainstalovaný záchod... Tak mám v plánu se odstěhovat k našim, než se tam bude dát bydlet :wink: Myslím, že bych jim to nějak vysvětlila, ale raděj tam asi fakt zajdu osobně...
17. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
kali tak to bude v pohode:slight_smile: to by nemel byt problem..ja mela vychazky omezene:frowning2:(((
lauri tak to kdybych vedela, tak se odstehuju do olomouce:slight_smile: ale stejne se tam budeme stehovat ted, obcas uz tam byvam, pritel tam pracuje, tak to pro nas bude i lepsi...chvili v ova, chvili v olmiku:slight_smile:))) a kde tam bydlis?
17. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
holky, přepadají mě chutě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: po koláčcích a spánku jsem dostala absták na slané, ještěže jsem našla chipsy (vrchol nezdravého) a ted mě chytla chut na čoko....tak jsem si k učení 4 dílečky dopřála :grinning:
17. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.