• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza si za to může sama, když sem tak chtěla tak se měla latexem prokousat už vloni a ne až letos v lednu, že jo :grinning: :grinning: Stejně dodnes nechápeme, jak se jí to podařilo, asi bude dost průbojná :wink:
24. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz
@lamia: po kom to dítě je :grinning:
24. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@antana123: hele, však už budeš asi o 10 dní dál, než byla lio v době, kdy jí dávali první tabletu a už máš za sebou 3 hamiltony, to posviští, jak na tobogánu :grinning:

@sinix: super, díky za info, jdu vás doplnit do tabulky :slight_smile:

@hupcza: ty bláho, prcek velikosti 74, to i 36 minut je dost :grinning:

@hanncca: no super, tak si kosmetiku krásně užij. Mám ráda, když jsem hýčkána :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz
@hupcza já ti nevím, my jsme oba s mužem takoví tišší a nevýrazní :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz
@kovalda: ale v poho - bylo to bez nástřihu :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz
@kovalda Nó jo, tak tos měla napsat, já šla trubka pěšky :grinning:
24. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz
@lamia: tak nevylučuju, že chat zkresluje :grinning:
24. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz
Tak se dámy pěkně vyspěte, já musím jít spát....jsem dost grogy a navíc netuším, jestli zas jako dnes nebudou holčičky vstávat pekelně brzo, v půl šesté připomínám všechno možné jen ne funkceschopnou matku :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz
@lamia: jj, taky to na zádech nedávám, před týdnem jsem statečně chtěla vydržet takhle monitor, protože byly hezky ozvy malé, ale po pár minutách jsem se začínala dusit, .... Dnes na kosmetice už asi po 3 minutách totéž :slight_smile:, chápu tě.
S tím spaním, na to, že to jsou první noci, tak myslím super :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
@kovalda já myslela po pár minutách, že je moje poslední hodinka....studený pot, bušení srdce, břicho jak šutrák a ležet takhle ještě chvíli, tak mě křísej.....no sice by aspoň měl pan doktor nějaké vzrůšo, ale já teda nadšená nebyla...náladu mi spravilo až vidět výraz jeho obličeje při posuzování mého EKG :grinning: :grinning: Ale já na to ležení na zádech trpěla každé těhu hodně, jsou prý mamči, co jim to neva, ale moje děloha prostě v téhle poloze leží přímo na velkých cévách a je to setsakra znát.
24. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz
@kovalda jinak já se spaním zatím otevřeně nejásám,ale taky to předčilo má očekávání, kromě toho se Anička každý dnes večer ptala, jestli zas může spát s Jájou (nějak jí asi ještě nedošlo, že jí tam má nasáčkovanou nafurt :grinning: :grinning: ), tak se to dámám asi taky zamlouvá :grinning:

Dobrou a roďte s rozvahou :wink:
24. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
@hupcza: panečku, víc jak tříměsíční dítě si rodila jen půl hoďky a bez nástřihu, tak to je pohodovka, to z tebe Verunka vyskočí, že si možná ani nevšimneš :grinning:

@zvirka: jé, tak promiŇ, no já na nákup ani jinak už necestuju :slight_smile:. Tak příště autem :slight_smile:

@lamia: no, já teda tu polohu na zádech taky nedávám, fakt se pak začínám dusit a vůbec a je strašně těžký se pak zvednout, ... no děs. Přitom cítím, že některé části těla by si tak hezky odpočinuly, ... nu což, musej si ještě chvíli počkat a pak bude možná i ležení na břiše :grinning:
No vida, že jsou holky spokojené, že spolu spějí v jednom pokoji, tak to je dobře :slight_smile:
24. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
24. srp 2010 ve 21:52  • Odpověz
Tak a já se taky pro dnešek loučím - zítra mám poradnu, tak tu asi budu až někdy odpoledne :slight_smile: Musím vstávat v nekřesťanskou hodinu - v 7 hodin :slight_smile:, protože tentokrát nemám do porodky odvoz a musím se dopravovat vláčkem,. .. To pak asi půl dne prospím :grinning:
24. srp 2010 ve 21:54  • Odpověz
@kovalda: no tak na ležení na břiše jsem se těšila jak malá (netěhu spím zásadně na břiše) ...jenže jak se začaly nalívat prsa, bylo to zhola nemožné :sweat_smile:
ad porod - no tak to mám v plánu :grinning: :grinning: :grinning: ....sice mamča teď dulila paní - čtvrtorodičku - a prý bolest největší - tak asi to nemá sestupnou tendenci :sweat_smile:
24. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz
@hupcza: no, to si právě taky říkám, že těžko říct, jestli se pak na těch prsou bude dát spát :slight_smile:
No, tak ty už sis bolesti vybrala na těch poslíčkách, ne? :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz
@kovalda: no to si říkám taky ..otázka je, jestli si totéž říká i verča :grinning:
24. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz
@kovalda skvělé, díky :slight_smile:

Dobrou noc všem
24. srp 2010 ve 22:12  • Odpověz
přeju dobrou noc :slight_smile:
24. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz
@lamia no né tak úplně, oficiálně mám termín furt stejnej, jenže všem od začátku tvrdím, že znám datum početí a to je až 10 dní po ovulaci, jenže na to nikdo neslyšel, až ta moje německá porodní asistentka a ta mi to i napsala do průkazky. Nevím nakolik to je pro ně směroplatný, páč podle ultrazvuku nikdo nic nikdy nezměnil...jak tu holky občas mávají různejma přesnejma číslama, tak já mám v průkajdě na UZ ve dvacátým (přesně) - odpovídá 19 - 20. Tak to prostě nechávali, ale od začátku jsme trochu pozadu než jak mi vypočítalo to jejich slavný kolečko.
24. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
@antana123 doufám, že tě tu zítra neuvidím :grinning:
24. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz
@hupcza a @lamia čtu vaše sourozenecké konstalace.Moje děti jsou od 2 a půl roku a teda nikdy si spolu moc nehráli.Ale oni jsou jako voda a oheň.Dnes ani nějak netuším jaký mají vztah. Někdy se spolu sejdou v koupelně a tam drbou.danda má ségru moc rád,ale ona mu nedá nic zadarmo.Spíš ho vždy shodí a nějak ztepe.Třeba oblečení s nimi chodím zásadně odděleně. Bára do toho klukovi moc kecá.On má svůj docela hezký vkus a styl a ona mu to zdrbne. Takže si myslím, že věkem to až tak nebude. My jsme se ségrou o 8 let.Jako děti až tak nic moc,ale ted jsme nejlepší kamarádky. :wink:
25. srp 2010 v 01:02  • Odpověz
koukám antana123 pořád 2v1.To jsou holka nervy vid? :wink:
gratulace k dalšímu miminku. :wink:
25. srp 2010 v 01:03  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink:
25. srp 2010 v 07:05  • Odpověz
Ahoj, taky přeju krásné ráno... :slight_smile: Před chvílí jsme vyprovodili taťku do Německa, tak snad nezačnu rodit.... Včera chvíli poslíci po 5 minutách... :unamused:
25. srp 2010 v 07:10  • Odpověz
@tatarina a kdy se vám tatka vrátí??to zvládneš :wink:
25. srp 2010 v 07:12  • Odpověz
@antana123 No, jel jen na 2 dny, zítra večer ho máme zpátky.... Zítra právě už chci zkusit ten vyvolávací nápoj, abych měla víc šancí na přiroz. porod... :wink:
25. srp 2010 v 07:14  • Odpověz
@tatarina aha tak to je za chvilku to zvládneš sama :wink:
25. srp 2010 v 07:16  • Odpověz
@antana123 No, do zítřka určitě, malej je do odpoledne ve školce, takže je doma klid, ale on má pak večer takovejch otázek, že už mu i taťka zakázal v 9 večer se na všechno do kola ptát "A proč?" Máme z toho hlavu jak pátrací balón. Teď ho jdu odvést do školky a zas má milón otázek, ptá se mě snad všemi způsoby, jakými to jde, jestli někam pojedu, nakoupit nebo jestli budu doma a co tady budu dělat, jestli uklízet, vysávat... :sweat_smile: Zatím pa, jsme zpátky za 15 min.
25. srp 2010 v 07:22  • Odpověz
25. srp 2010 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.