• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda Dobré ráno !! No něco takového se včera dělo .. Kříž i bříško se trochu hlásilo .. :confused:
Docela jsem se těšila, že se to přes noc rozhoupe, ale kdepak ..........
Jen spánek byl zase pěkně na prdlačku .. V jedenáct jsem vytuhla a ve dvě jsem chodila po baráku ... :cry:
Přeji všem pěkný den !!!
25. srp 2010 v 07:36  • Odpověz
Tak už jsem zpátky a je doma klid... Cestou ještě milion otázek ohledně poštovních schránek.. Podle našeho syna je každá schránka naše, takže z každé jsem si měla vzít poštu - reklamní leták... :grinning:
25. srp 2010 v 07:45  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

@tatarina: to je srandovní období to "a prooooč?" :slight_smile:

@pet.s: děti nad 5 let už jsou (dle psychpologů - a i dle mého pozorování v okolí) od sebe vzdálené věkově tolik, že se jim v dětství hledá k sobě cesta těžko .....to, že k sobě najdete cestu jako dospělé už je dle mého něco jiného ....to už je jako ke kterémukoli jinému člověku ....jistě, že jsou děti, které si nesednou ...ale obecně čím blíž k sobě, tím mají větší šanci na společné dětství (mají ve stejnou dobu podobné zájmy, chodí do stejné školy, stejných kroužků apod.)
25. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
@hupcza Jo srandovní, až teď můžu docenit to, co mi říkali moji rodiče :sweat_smile: ... Taky jsme s bratrem prý byli takoví zvídaví. :confused: A já prý teda měla (a mám) extra vyřídilku. Prý jsem jednou cestou do obchodu seřvala nějaký chudáky pány, kteří zrovna opravovali nějakou dopravní značku v domnění, že ji rozbíjí... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
25. srp 2010 v 09:13  • Odpověz
Ovšem to prý mi byly asi 4 roky... :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky

tak žádná nová miminka při včerejším úplňku?? :grinning:

já jdu dnes zase do poradny a už naposledy, příští týden už do porodky na monitor :slight_smile: ...já doufám, že dřív neporodím, ještě si plánuju nějaký kafíčka a výlety a taky přítel dělá pořád daleko odtud a bude asi až do termínu :confounded: no jsou v pohotovosti naši, že když bych jela do porodky, tak holt vemu Tomáše sebou a ti pro něj přijedou, než přijdete přítel :slight_smile:
25. srp 2010 v 09:42  • Odpověz
ahojda,tak hlasim,ze nas dnes pusti dom,hura.Mam problem spat,navic divne stavy nocnich apnoe,jak nocni mury a pripadam si i vypadam jak po divokym mejdanu,ktery zacal v patek a dnes snad bude konec
25. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@rennu ahojky no super že už jdete domů :wink:
25. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
Ahoj mamulky :slight_smile:
tak u nás velice výživná noc, 3 hodiny kontrakce po 2 až 4 minutách :sweat_smile: ale pak to naštěstí přešlo a teď se objevují párkrát do hodiny. Doufám že se nám nerozjíždí porod, teď se mi fakt nehodí rodit :grinning:
Gratuluju k novýmu miminku :dizzy_face:
Ant bude mít zítra Šímu u sebe, to je moc fajn :wink:
Přiložím vám fotky jak to u nás teď doma vypadá :confused: opravdu ideální stav pár dní před porodem :grinning:
25. srp 2010 v 09:59  • Odpověz
@gazel ahojky chudino taková spoušt doma :confounded: :confounded: to ti nezávidím
25. srp 2010 v 10:02  • Odpověz
@gazel No, pěkný! :confounded: Ale zas to vypadá na těch fotkách, že sprcha je funkční, takže když si pod to dáš větší lavor, sprchu kdyžtak při kontrakcích můžeš dát... :grinning: :grinning: :sweat_smile:
25. srp 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, po několika dnech jsem zase tu, už jsem začínala mít absťák. :grinning:
Koukám ANT pořád pohromadě, ale co to čtu ... zítra jdeš na vyvolání?
Včera jsem měla narozky a malá mě nepoctila dárečkem v podobě narození. Takže čekáme dál.:wink:

Měli jsme víkend jako blázen. V sobotu jsme jeli na tu svatbu mojí svědkyně a bohužel jsme po cestě u Trotiny bourali. Už jsme mysleli, že budeme rodit, protože mě chytliy ošklivé bolesti do břicha, ale bylo to jen z leknutí a naštěstí to brzy přešlo. Auto zůstalo pojízdné, takže jsme na svatbu jen tak tak dorazili a absolvovali ji. :slight_smile:

Včera jsem byla na kontrole, tak CS stále 4, ale otevřeno už na dva prsty. Prý bychom se příští úterý už vidět nemuseli, kdyžtak mám z porodky zavolat. No ale moc tomu nevěřím, že by se malé chtělo ven. Tak se necháme překvapit. Co mě mrzí, že jsem teď nemohla 4 dny cvičit s epinem, tak se bojím, abych do toho zase najela tam kde jsem skončila.

Prozraďte mi jaká miminka přibyla? :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@ladenka ahojky jo zítra mám nástup na 6:30 a máme miminko merkees má chlapečka je to u kov v tabulce nevím přesné míry
25. srp 2010 v 10:12  • Odpověz
@gazel tak to věřím, že teď by se to teda nehodilo .... :unamused:
25. srp 2010 v 10:13  • Odpověz
@antana123 Děkuju, už jsem stihla ke kovaldě mrknout. Propásla jsem poslední tři miminka. Dokonce i LIO,koukám tak nakonec chlapeček. A ty se drž ANT, už to bude jen chvilka. :wink:
Všem maminkám moc gratuluju. :slight_smile:
25. srp 2010 v 10:15  • Odpověz
joooo .... a jinak ... mně by se to hodilo !!! Okna umytá, baráček vygruntovanej ... :wink:
Teda nechci předbíhat antana123 ... Takže mi bude stačit 11. místo ... Hned po tobě !!!! :astonished:
25. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@gazel - tak nějak obdobně to vypadá i u nás :grinning: :grinning: dnes přijede truhlář a bude konečně dodělávat věstavěné skříně v ložnici. Mám vyžehlené prádlo snad všude. Už jsem předala dětem naši šatnu, takže my máme oblečení venku, v obyváku na křeslech, v kucyhni na židli, na věšáku.Terinka má oblečení v koších na zemi.Prostě bojový stav. :grinning:
25. srp 2010 v 10:19  • Odpověz
@adeden jé no to by si byla první co by mě nechtěla předběhnout :grinning: :grinning: :grinning: já se spokojím i s 12místem :grinning:
25. srp 2010 v 10:25  • Odpověz
@antana123 čoveče tomu nevěřím - tomu dvanáctému místu ...
Já vsázím na desáté i krk !!! :slight_smile: :unamused: :grinning:
Teď teda jen doufat, že o něj nepřijdu ... :confused:
25. srp 2010 v 10:32  • Odpověz
jako holky kdyby jste to viděly :-/ prach je naprosto všude. dneska tu máme vodáky a dělají se odpady a snad se stihne i voda. snad nic neni na svým místě..... místo klidu v 6nedělí si užiju důkladnej úklid :sweat_smile:
25. srp 2010 v 10:35  • Odpověz
@gazel ale budete to mít nové a krááááááááááásnééééééééééééé !!!! :wink:
25. srp 2010 v 10:36  • Odpověz
@adeden :grinning: :grinning: :grinning: já bych se bála tady je možný vše :grinning:
@gazel budete to mít krásné a pár let klid
25. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
@rennu to je paráda, že tě pustí domů. Jakmile budeš doma, tak budeš ve větší pohodě a budeš si víc užívat maminkování :wink: :slight_smile:
@gazel No tě pic, z toho bych byla docela nervní. Ale u nás doma to nevypadá nějak extra jinak. Bourací práce už jsou naštěstí za námi a je to oblepený sádrošema, ale na podlaze stále nevybroušené fošny - nevím kdy to chce manžel brousit a lakovat - až bude mimčo doma? :confused: Btw. naše koupelna takhle nějak vypadala před 2 lety - navíc neměla strop, takže do ní bylo vidět z podkroví. Manžel mi do ní postavil alespoń takovou tu sprchovou buňku, co se používá na stavbách - připadala jsem si v tom jak v teleportu :grinning:
@pet.s u nás manžel šatnu dodělal terpve nedávno. A já jsem do té doby stávkovala se žehlením, protože mi prostě přišlo líto to skládat do komínků, aby to on okamžitě rozhrabal, protože bude nutně potřebovat tričko, který je až vespod. Takže v dětském pokoji jsme měli obrovský kopce vypranýho prádla, který čekalo na vyžehlení. Jenže to prádlo tam bylo tak dlouho, že ho teď musím vyprat všechno znovu :angry: Vyžehlit to do porodu asi nestihnu, leda že bych přenášela tak do vánoc :pensive:
25. srp 2010 v 10:52  • Odpověz
Jináč....my máme po kontrole. Všechno je ok, streptokok negativní, rodit se prý rozhodně nechystáme. Podle hlavičky TP 5.9., takže už se to pomalu začíná přibližovat TP dle utz. Monitor mi dnes nedělali, až příští středu. A koho by to zajímalo, tak přenášet se nechává do 41+4 - to mi tedy dnes říkala Dr.
25. srp 2010 v 10:55  • Odpověz
@lendaw..no je mi až blbé přiznat, že mi prádlo skládáme ze sušáku do Ikea tašky a vozíme k mojí mamce. :grinning: :grinning: Ona je moooc hodná a má nás mooc ráda :grinning:
Ségra ta to dělá ještě fikaněji. Doveze si mamku k nim, aby ji pohlídala děti a ještě ji tam nenápadně připraví žehlení :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
jejda hrubajzna my skládáme..no a co..jsou přeci prázdniny ne?
Takhle jednou argumentovala moje dcera, která mi napsala o prázdninách vzkaz plný hrubek. :grinning:
25. srp 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska hodlam jen odpocivat...tlapy nalite zase jak hrom...au au...vcera jsme trajdaly se segrou po obchodech a tatka vzdycky cekal venku pred obchodem...chudacek...ten se musel tak nudit, ze si to asi ani nedokazu predstavit :pensive:
Akorat po nekolika hodinach uz jsem toho mela taky plne kecky...a Verunka nejspise taky...pac jsem mela zrejme prvni poslicky...dole to tahlo jako hrom a docela bolelo...bylo to tak co pet minut...nastesti jen asi pul hodinky, pak jsme sedli do auta a uz bylo zase dobre...dneska jen musim skocit do banky a pak uz se budu jen valet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 11:01  • Odpověz
Hezké dopoledne.
@antana123 : vyvolávačky se neboj,mě řekli ráno po ozvách na kontrole...máte sbalenou tašku, vezmeme vás na vyvolání a bylo to :grinning: I manžel byl vykulený, já šťastná,že budu mít porod za sebou a to jsem byla 37+4tt a dol nebylo prý nic nachystáno, hamilton rezistentní sice nejsem, :grinning: ale nějak na mě taky nezabíral :wink:
Ne každý to má jako chudák lio, mě stačila 2 tableta po 6 h a stejně se něco začalo dít až v 18 večer a přijatá jsem byla v 11 dopo. Maty se narodil 4: 37 ráno a velké bolesti byly cca od půlnoci...
Já bych se těšila ,jak už budu mít prcka u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já už Vám , co máte odrozeno tiše závidím....a nemíním pobyt prcka u sebe nijak podporovat, je velikej, tak může šupat brzy ven za námi, klidně kolem toho 38 tt :slight_smile:
25. srp 2010 v 11:02  • Odpověz
@safryy ahojky jen odpočívej já dneska poslední praní a trošku to poklidit a jinak nedělám nic :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.