• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 ...pry prani a poklidit a jinak nic...toho mas v planu nejak moc ne? :grinning: Jeste bys mohla treba rodit....kdyz uz jsi tak rozsoupnuta :grinning: Nooo mozna taky hodim jeste jednu pracku....tchynka poslala po segre nejake drobnosti, tak to asi vyperu...usila taky takovou jakoby zavinovacku nebo decku nebo co to je...je to vyplnene necim takovym jako se dava do polstaru....ale je to placate (bavim se nad svym vyjadrovanim fakt :grinning: ), ale nevim jak jinak to popsat.....muzu to vyprat? Neznici se to? Ale zase nevyprane je mi to k prdu ze....
25. srp 2010 v 11:06  • Odpověz
@pet.s já jeden čas vozila prádlo na žehlení jedné paní, ale potom jsme se nějak nepohodly a já jsem řekla, že si to radší budu žehlit sama :confounded: Babičce se mi to vozit nechce, i když se nabízela. Budu to muset nějak zvládnout sama :rolling_eyes: K hrubkám....nejenže jsou prázdniny, ale jsme taky těhotný, ne? Já když si te%d kolikrát po sobě něco čtu, tak je mi až hanba, že jsem pedagog :zipper_mouth: To se člověk kolikrát diví, co s ním udělá půl roku doma.
@safryy Dej si voraz :slight_smile: Máš 40tt, už na to máš nárok. I když chápu, že když tam máš teď ségru, tak jí chceš všude provést. Heleď, a nebo si můžeš někde vypůjčit takový to elektrický vozítko co mají důchodci a extra obézní :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@safryy no rodit to né to mi nejde :grinning: a udělat se to musí když tu nebudu ted a klidně to vyper nic se s tím nestane neboj
25. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@safryy polštáře se plní i péřím :grinning: :grinning: :grinning: Ale to si asi nemyslela, co? Nebude vevnitř vatelín? to co se dává i do bund a tak? To by mělo jít vyprat.Obzvlášť pokud je to placatý a prošitý. Ale já mám doma třeba polštářky na gauč, který jsem vyprala a vevnitř se to celý zdrclo a teď jsou takový neforemný. Na druhou stranu polštáře na spaní peru běžně a jsou OK.
25. srp 2010 v 11:11  • Odpověz
@lendaw jojo po tom vozíčku jsem pokukovala včera v Ikee.-))) :grinning: Ale muž nechtěl, že prý mu celou dobu říkám, jak ho budu ve staří vozit na vozíku a jak bude zlobit, atk ho pustím z kopce dolů, tak že ted to teda měnit nebude. :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 11:12  • Odpověz
@safryy dej to na málo a jen na chvíli..nebo v ruce.
25. srp 2010 v 11:13  • Odpověz
@lendaw .....joooo to vozitko je dobre...tady na tom duchodci drandi vsude a ve vetsich obchodacich to pujcuji zdarma :grinning: Ze jsem si ja husa vcera nevzpomnela... :grinning:

@antana123 ....dik, tak ja to jdu soupnout do te pracky :wink: Jak rodit nejde? :grinning: Vsechno jde, i Sima pekne pujde :grinning: Zitra to bude ficak....doufam, ze nam das brzo vedet!!! :wink:
25. srp 2010 v 11:16  • Odpověz
@pet.s ....diky...dam to na malo...v ruce se mi nechce :grinning:
25. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@safryy snad jo,ale dneska se mi bude špatně spát ty nervy
25. srp 2010 v 11:18  • Odpověz
@antana123 ...to jo, nervy to jsou....uz ziiiitra!!! My nevime dne ani hodiny :grinning: A treba si to Simonek rozmysli a pujde ven uz dneska. Vyspat se musis, treba si zdrimni dneska parkrat za den..jestli to pujde....se zeptej Kov jak to dela, ze tak krasne vytuhne pokazde co si lehne :grinning: To bych taky chtela umet :stuck_out_tongue_closed_eyes: At mas na toho svojeho raracha dost sil :wink:
25. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
@antana123 tě lituji, už je to dlouhý viď? :unamused:
25. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
No já doufám, že nebudeme mít v úterý 13. místo... :slight_smile:
25. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@antana123 A zkusíš teda ten vyvolávací nápoj s ricinovým olejem? Já být tebou, neváhám ani minutu... Já do něj jdu zítra, ovšem to už bude asi Šimůnek na světě... :slight_smile:
25. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@antana123 dej si dvě sklenky červenýho vína, usneš jak mimino a třeba tím ještě porod urychlíš :wink: Ale opravdu chápu, že máš obavy a nervy. Však si vzpomeň na Rennu, tak byla špatná před císařem. A teď už má malýho u sebe, zítra jí pustí domů. Zkus se upnout na tohle :wink:
@safryy no zdřímnout zkusím ale večer to bude děs mozek bude šrotit :grinning: :grinning:
@pet.s no dlouhý to je
@lendaw no zkusím si dát at usnu :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2010 v 11:25  • Odpověz
@tatarina sehnala jsi ricinový olej bez problémů? Jen sonduji, já se po něm ještě nezačala pídit, přeci jen mám ještě 19 dní do ofiko termínu.
25. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojky všem!

Tak u nás se to taky už trošku rozjíždí, v noci i ráno menší poslíky, už i v břiše, nejen v zádech. Ale já jsem zvyklá usnout i se silnými MS bolestmi, takže jsem spala dost dobře :wink:

@lamia, @kovalda Spaní na zádech - já skoro jinak nespím. Sice usínám na boku, ale nějak automaticky se ve spánku točím na záda. A v noci už jsem líná to polohovat zpět, tak tak zůstávám. A včera při těch zádových bolestech to byla jediná poloha, ve které jsem vydržela. No asi jsem nějaká divná, taky jsem četla, že by se v těhu nemělo, ale když nám to ani jednomu neva... Malý spíš protestuje při spaní na boku. Je trošku našikmo, takže mu buď ležím na hlavě nebo na nožičce, což se mu ani jedno nelíbí.

@antana123 No já nespím ani před normální kontrolou u jakéhokoli doktora, takže Ti naprosto rozumím. Snad to půjde rychle, vyspíš se pak :wink: Teda jestli Tě Šimonek nechá :grinning:

@rennu Tak super, že Vás pustí. Doma to bude určo mnohem lepší :wink:
25. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz
@lendaw Měla jsem trochu obavy, ale naprosto bez problémů hned v druhé lékárně.... psala jsem to do jiné diskuze... :wink:

Mrkni na http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napoj-k-vyvolani-porodu-podle-ingeborg-stadelma/?page=last&post=last&lastref=go
25. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz
@antana123 ty jo, tak na zítra držím všechny pěstičky...to bude dobré a budeš mít už konečně šímu u sebe!!!!
25. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahoj, tak já jsem už bez návštěvy, je tu podzřelý ticho :confused: ... na jak dlouho :grinning: ?

@ladenka: všechno nejlepší k narozeninám!

@antana123: co tu děláš? :grinning: A kdy jdeš? Zítra už?

@safry: já byla včera taky nakupovat, dobrý, ale děsně mě bolely nohy. Dneska budu jen ležet a odpočívat. Pak už dva dny a manžel bude doma, to si docela oddychnu.

jak se má @lio, nevíte někdo?

@rennu: :wink:

dneska bych chtěla zkusit epino, to jsem na to zvědavá, ale trochu bojim bojim, hlavně aby to nešlo moc dozadu...
25. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz
@tatarina já jsem zvědavá jak s ricíňákem v německu, snad ho taky seženu, jestli teda bude potřeba....přemešlela jsem, jestli si ho nenechat dovýzt z domu, ale pak jsem si zaše řekla, nač to přivolávat...
25. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@suik ...no jo, ty jsi tedka slamena vdova...tak jeste dva dny, to uz vydrzis :wink: Ja ricinak ani neshanela, nevim jestli bych ho tu vubec sehnala :grinning: Ale zatim je mi 2v1 dobre, tak to nehrotim...az na ty bunclate nohy to jde :slight_smile: A ty mas jeste docela dost casu....budes chtit zkouset delat ten napoj?
25. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz
@suik Děkuju. :slight_smile: S epinem neboj, jde jen o první cvičení, pak už budeš vědět co a jak. :wink:

@lendaw Já ten ricinový olej sehnala hned v první lékárně. Stál tuším okolo 45Kč a je to taková menší lahvička. :wink:

@hanncca To je neuvěřitelné jak to letí, Míšovi už jsou čtyři týdny. :slight_smile:

25. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz
@safryy to já jen kdybych fakt přenášela a honili mě s tabletou....bojím se toho jako čert kříže....a taky toho čerta maluju, takže vše řeším s děsným předstihem :grinning: ...teda jak co. Někdy naopak za pět minut dvanáct :grinning:

@ladenka dík, doufám, že to nějak půjde. Hlavně aby mi to tam něco nenarušilo a zas jsem nešpinila. To mě vždycky hroně rozhodí :unamused:
25. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz
@tatarina: geny jsou mocné :grinning:

@rennu: tak to věřím, že se těšíš :slight_smile:

@gazel: taky pěkně nachystané pokojíčky :grinning: :grinning: :grinning:

@ladenka: tak to byla veselá cesta ..no hlkavně, že se vám nic nestalo

@adeden: mi by se to jako taky hodilo ..od rána mi je fááákt mizerně ...

@pet.s: no tak tahle metoda u nás nehrozí ..netuším, kdy by to mamka dělala :sweat_smile: ..a raději, když přijde na hodinku dvě za ondrou a pohraje si s ním, než aby žehlila ...no a tchýňa si ani nepohraje, ani nepožehlí :grinning:
25. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
@lendaw: ad péééří :grinning: :grinning: :grinning:

ad riciňák - poté, co jsme myslela, že sebou švihnu v obchodě - posly jako pérase a k tomu motilice, tak jsme se hned stavila v lékárně pro ricíňák - bez problémů - jen jsem musela chvíli čekat - rozlívají to na požádání
50 ml 34 kč
25. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz
@hupcza Jo jo, my to taky říkáme, jako manža byl samozřejmě na sebe naštvanej, ale naštěstí to odnesly jen plechy a plasty. V pondělí jsme zajeli na vrakoviště, koupili nárazník, světlo, blatník se vyklepal a nastříkal, manža si všechno udělal sám během jednoho odpoledne (měl motivaci, co kdybychom začali rodit), takže už jsme zase plně pojízdný. :wink:
25. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz
@ladenka: no to je výhoda, když si to umí i sám spravit
25. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz
@ladenka Tak to teda muselo být, autonehoda v těhu... :confounded: Fuj, to bych nedala. No my máme auto od pondělka v servisu, snad už dnes nebo zítra bude, protože poslíčci sílí..... A taxíkem se mi do porodky jet nechce, dokonce se mi o tom zdálo :confounded:
25. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.