• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka: jsem slyšela, že tě taxík může i odmítnout naložit ..nevím, co je na tom pravdy :sweat_smile:

25. srp 2010 ve 13:15  • Odpověz
@hupcza
@zvirka jj, s těhotnou v taxiku je to stejný jako se psem :sweat_smile: :confused: Musí se to hlásti předem :confused:
25. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz
@zvirka škoda, že jsi z Olomouce ... Poslala bych ti tam mého taťku - ten jezdí s taxi ...

@hupcza nestraš !!!

25. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz
@hupcza, @lendaw Holky, to je sranda, že jo? Leda že bych ještě jela na kole.... A nestrašte, pořád mi to sílí, ale spíš jen taková trvalá tupá bolest, žádné prudší s přestávkami. Tak snad ještě pár dní vydržím.

@adeden Škoda, ale od Vás by se to asi docela prodražilo :grinning:
25. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz
@suik jo jo zítra :wink: tak vše opráno a pověšeno,nachystané věci sebou mám taky ještě tady trošku uklidím a je to vše :wink:
25. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz
@zvirka nemá to tak nastavené každá taxislužba. Při nejhorším si zavoláš sanitku :wink:
25. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@lendaw: aby nepohamtala sedačky jo :grinning: :grinning:

@adeden: mi to někdo říkal při prvním těhu ..ale nijak jsem to nezkoumala..mám iks variant odvozu - a to by bylo, aby všechny kiksly

@zvirka: zase kdybys jela na kole, tak kdyby to náhodou do té doby byly jen posly, určo bys tím porod rozjela :grinning: :grinning: :grinning:

@lendaw: jenže sanitka tě zaveze do nejbližší pordnice - a to bych věru nerada
25. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz
@lendaw, @hupcza No tak to je teda hnus. Už se vidím, jak v kontrakcích obvolávám různé taxislužby, jestli budou ochotní mě odvézt do porodky.... No a ta sanitka. Jsem právě viděla snad v TV, že rodičku odvézt nemusí, že to není stav ohrožující život, takže si máš právě zavolat ten taxík :confused: No a u nás jiný odvoz nehrozí - Ani jeden z manžových rodičů neřídí, můj otec nemá auto, brácha bydlí v Budějkách a naprostá většina mých přátel si ještě prodlužuje studium, takže tam auto taky nehrozí a pokud ano, tak stejně nejsou v Ol.... No ještě bych mohla jít pěšky, tak za dvacet minut bych tam byla, je z kopce, můžu se kutálet :grinning:
25. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
@suik Mělas říct zavčas, dneska jel manžel do Němec, tak ti mohl přivýzt... Bohužel nevím, kam přesně jel :grinning: ....
25. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
@hupcza Jsou mezi kontrakcema fakt pauzy? Já mám pořád takovou stálou tupou bolest a malého cítím šimrat snad až na stehnech... Je to v poho?
25. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz
@zvirka Brácha bydlí v Budějkách? :sweat_smile: Českých nebo Moravských? :confused:
25. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@zvirka doporučuji zjistit si to u taxislužeb předem, jestli by byl problém s převozem rodičky, nebo ne. Ať jsi v klidu :wink:
@hupcza to mi nedošlo, že tě odveze do nejbližší porodnice - brala jsem to dle sebe - já do té nejbližší pojedu.
25. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz
@tatarina V Českých - teda vlastně nevím, jestli je to ještě součást, Staré Hodějovice.
25. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@lendaw Ale já nerodííím, doufám :frowning2: No zavolám manžovi, kdy bude to auto. Jestli dnes, tak snad ještě vydržím.
25. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
@zvirka mezi kontra jsou určo pauzy .. Ze začátku to můžou být i 20-ti minutové , pak se postupně krátí ..
25. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@zvirka V Hodějkách, jo? No ty bláho... :grinning: :grinning: :grinning: Tak to může odvézt mě... :grinning: Bere se to myslím jako součást Budějovic...
25. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz
@tatarina to je v poho, teď mi odjela návštěva, jak říkám, nechci plašit dopředu, myslím, že ho tu koupím....zkusím vyslat příští týdn manžela.

proboha nastrašte s taxíkem, já se tam jinak nedostanu :confused: Klidně si dám pod sebe tu přebalovací plenu. Sanitu (112 a ještě tomu říkaj hasiči) si zavolat nemůžu, jen kdybych fakt umírala, ale mám tu na nástěnce a v průkajdě připravený čísla na několik krankenwagen, tím by to taky mělo jít....

@zvirka držím palec!!!
25. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@zvirka Jasně, chce to trochu autosugesce... :sweat_smile: Nemůžeš rodit, páč nemáte ještě spravený auto... :grinning: :grinning: :grinning: To bych chtěla vidět, jak dáváš nohy křížem a nebo jak jedeš na kole, případně jdeš pěšky s tou velkou taškou a z kopce se kutálíš... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já přinejhorším obejdu sousedy, aby mě někdo zavezl... Do Krumlova to mám asi 31 km a časově asi 30 min, to ovšem tím autem. Já bych tam pěšky došla už asi s Barunkou v náručí... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
@zvirka: jj ..jsou ..to je jen příprava
taky to tak dneska mám
bolí mě kříže, břicho jak šutr, spodek, jako by mě někdo prokop a do toho mám pocit, že se mi verča snaží přelomit pánevní kost vejpůl ...k tomu lehkou motilici .....no super
když jsme byli v kaufu, tak jsem si normálně hledala uličku, ve které to případně zapíchnu ...tam se mi navíc přidalo nucení na zvracení ....no nákup jedna radost :sweat_smile:

jinak souhlas s @lendaw - taky bych si to zjistila

@lendaw: no ono se to dá, že si nějak přivoláš z toho správného okresu - ale v mém případě to není z vedlejšího, dokonce až z obvedlejšího - no a to zas může dojet za pěknou dobu
25. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz
škoda, že není zima ..z kopce by to šlo na sáňkách :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
Já mám odvoz při nejhorším domluvený s místní policií. Pracuje tam kamarád, tak prý když manžel nebude moct, přijedous majáčkem a odvezou mě. A pak mám ještě v záloze vlastní auto, ale řídit 15 km v kontrakcích se mi moc nechce :confounded:
25. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
Tak manža zjišťuje, kdy bude auto, byl teda chudák pěkně vyplašenej. A to jsem na něj šla opatrně, že nerodím, jen mi trošku sílí ty bolesti, tak kdyby náhodou.... No chytl mě i trošku průjem.... :confused: Já ještě nechci... Půjdu si lehnout, později se ještě ozvu, doufám z domu od PC a ne přes kovaldu v sms.

@tatarina Tak až to na Tebe půjde, tak napiš, pošlu Ti ho :grinning:
25. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@hupcza To myslíš, že by fakt šlo, kdybych si zavolala Krumlovskou sanitku? :confused: A jeli pro mne k ČB? :confused: :confused: :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@zvirka OK, doufám, že ne dneska... To bych byla namydlená... Manža sotva dojel do Německa a ještě nic nevyřídil a musel by jet zpátky. No, ale prý kdyžtak jedou dvěma autama, tak by při nejhorším mohl jet hned zpátky, kdyby se doma "něco dělo" :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
@zvirka i kdyby to byl už Den D, tak není zase tak brzy. Miminko už je dopečený. Takže v tomto ohledu je to ok. Teď jak se dostat do nemocnice :confused: Možná jsi to psala, ale nezkoušela si vanu?
25. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
@lendaw Nezkoušela, máme tu dost horko, i když furt větrám, tak se mi moc do teplé vany nechce. A teď už si jdu fakt lehnout, ozvu se.
25. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@lendaw Myslíš že by zvirka dojela ve vaně do nemocnice? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tatarina Taky ti manžel dal jasné pokyny, než odjel, že po dobu co bude pryč se rodit nesmí? :grinning: Já jen, že jsem takové dostala - a to byl pryč na jednu noc.
@tatarina To mě nenapadlo, ale je to z kopce a stačilo by nasadit jen kolečka :grinning: :grinning: :grinning: Jen by to chtělo trošku vytunit, aby to uvnitř tak nedrncalo, takže asi peřinu dospod :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz
@lendaw Jo jo, taky :grinning: Pohladil mi ještě v posteli bříško a říkal, ať hlavně nerodím a tak důležitě se na mě podíval, že jsem vyprskla smíchy... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.