• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw Peřinu? Jestli bude unikat plodovka, může ji rovnou vypouštět po cestě :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
no ale když si představím tu situaci, moc mi do smíchu není.

@hupcza: teda, to ti fakt nezívidím, takový stav v obchoďáku. :unamused:

Já bych eventuelně taky mohla zmermocnit sousedy, ale mě jsou tyhle situace vrcholně trapný, i když hoří. :frowning2:
25. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz
@lendaw: příjezd se vší parádou :grinning:

@tatarina: ono to nějak šlo ..já se na to poptávala před ondrou ..ale jedna to je docela stará info a jednak to může mít každý okres jinak

s tou vanou jste mě dokonale pobavily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:34  • Odpověz
no já mám manžu, pak pa, pak mamku, no a okolo je plno lidí, co mají auta - známí a kamarádi ....no a úplně v nejhorším případě ségra, která má ale dojezd cca 50 km ....ale to už by fakt musela být brutální souhra okolností, že by nikdo nemohl

furt přemýšlím, jestli se sbírá na porod, jestli to neprošťouchnout tím nápojem
no taky mám odpoledne jogu ...možná se to prodýcháním taky rozhýbe ....
25. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
@suik: no teď už mi to příjde dobrý, ale s ondrou ve vozíku mi teda moc do smíchu nebylo :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
@hupcza no to veřim!
25. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
....jee, tady se všichni snad chystají rodit :astonished:
A to zvirka tvrdila,že se sejdem v prodnici, jenže já ještě nemůžu...
@hupcza : a ty už taky:grinning:
25. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@hupcza Tak uvidíš zítra, jestli ti jóga nepomůže setřást Verunku a pořád by se tě držely ty divný stavy, můžeme si dát koktejlík spolu... To zní, jak kdybysme se měli potkat někde v baru, že? :grinning: Bych tě pozvala, ale já chci rodit v Krumlově a ty někde tam u vás, tak si radši ťukneme na dálku... :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, jsme holt šprýmařky... Vana jako dopravní prostředek, to nevymyslí jen tak někdo... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz
@kuchy: tak mi se dnes dle utz láme na 40tt - tož to se zrovna klubal ondřína :slight_smile:
ale vzhledem k tomu, závěru, co mi verča připravuje, nemám pocit, že ho kopíruje :grinning:
25. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
@hupcza Kvůli tomuhle už mi manžel zakázal i někam popojíždět autem... Prý si to nepřeje, co kdyby se mi někde udělalo zle, nebo začala rodit... Tak jsem mu to včera musela odpřísáhnout... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@tatarina: ok ... kolem 8 bude už ondra v pelíšku, tak se tu sejdeme a dáme rundu :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@hupcza Dneska neeee! Dneska nemůžu, jsem slíbila manželovi, že počkám s porodem na něj, se mi včera bál sáhnout na kotníky, když jsem mu řekla, že jsou tam nějaký akupresurní body, který můžou spouštět porod... Zítra, ju? A náš Ondříno chodí spát až tak v půl desátý, tak ne že pak už budeš "sťatá" nebo odvezená k porodu... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz
@tatarina: no to by manža sice chtít mohl ....ale jelikož nezajde do obchodu apod. tak by si to tak mohl namalovat ...
no a hlavně - jeho to ani nenapadne
skrze tchýni má úplně posunutý práh vnímání, že je něco v nepořádku - dokud to není scína, není problém ....jenže tchýně je pištící hystera, pro kterou je problém vše
takže moje sdělení - celou noc jsem nespala, mám motáka a necítím se na řízení je nevnímáno, jelikož ona s větší vehemencí sděluje i to, že došla sůl
25. srp 2010 ve 14:57  • Odpověz
@tatarina: noooo tak jooo ...stejně ségra si tipovala termín až na 27.....a u ondráše ji tip vyšel :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj všem.

@tatarina no, slyšel jsem, že "akutní porod je urgentní záležitost, takže máte nárok na sanitku". Ale přijede pro tebe samozřejmě ta, která patří do tvé spádové oblasti.
@antana123 držím palce na ten zítřek, ať ti to dobře dopadne
25. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@hupcza : tak tj, nj, Veroniky ví své, mě je dnes taky nějak divně blivno ani ven jsem s Matym nešla, pořád mi tvrdne břicho a jsem pořád upocená, motá se mi hlava, u mě je to spíš ten tlak, musím vydržet....uvidíme co kontrola v pondělí.
A Maty má na ruce a noze podivný puntík,tak čekám,jestli se mu nerozjedou neštovice,co tu kolem nás řádily :grinning:
25. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@hupcza No u nás to s tím nakupováním není o dost slavnější... :grinning:

Tak to moje tchýně je pravej opak, naprostej introvert, absolutně nic neřeší s nikým co se domácnosti týče, nic není problém. To jsem pak viděla v mojí domácnosti, se ani neobtěžovala zeptat, jestli chci polovinu kytek vyhodit a druhou polovinu drasticky ostříhat nebo přerovnat a vytřídit skříně... :rolling_eyes: :angry:

Takže já jsem ta fňukna, která prostě občas něco nemůže, obzvláště když jsem měla intenzivní období migrén... To manžel neznal, ale časem to pochopil, když mě musel do postele jednou i odnést a vysvléct... :sweat_smile:
25. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@hupcza : máš super tchýni, na facku :wink:
25. srp 2010 v 15:02  • Odpověz
@hupcza No tak vidíš, ve čtvrtek dáme koktejlík a v pátek rodíme... :grinning: :grinning: :grinning: Pak na podzim už nezasejem a na podzim prodáme kravku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@sinix No právě, já spadám po ČB, ale rodit chci v Č. Krumlově, takže asi vítr... :confused: :wink: :slight_smile:
25. srp 2010 v 15:04  • Odpověz
@hupcza Tak to mě by se pro naši Barču líbilo datum 28.8. protože Ondří je taky 28. ale v dubnu, to by se krásně pamatovalo... :dizzy_face: Ne že bych si tedy myslela, že někdy zapomenu na datum, kdy jsem rodila... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
@tatarina takhle: já měl na mysli, že pro tebe přijede sanitka z ČB. Ale nevím, jestli by s nimi nešlo dohodnout, že tě odvezou do ČK. Nemám s tím zkušenosti, chtělo by se jich příp. zeptat. Třeba, když jim řekneš, že chceš tam, že tě tam vyšetřovali a znají tě (nevím, jestli se tam musíš registrovat - kdyby ano, byl by to další argument), tě tam odvezou. Ale fakt nevím... :frowning2:
25. srp 2010 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky,dnes jsem zažila docela solidní kontra posly,sem se chystala vysávat a najednou taková bolest v pravé polovině dělohy,trvala asi 5minut a fakt sem se nemohla ani pohnout,jen dýchat a dýchat.A jelikož se mi nestává,že bych si musela fakr sednout a nemoct nic dělat,když záměr byl jiný :grinning: tak sem poznala o co go.Nicméně od té doby nic...Zítra mám kontrolu a nechce se mi tam...
25. srp 2010 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz
Tak vidím, že jste se na můj účet poměrně dobře pobavili :grinning: Ale musím Vás zklamat, ve vaně se nejede, bolesti ustaly, takže dnes snad ještě nerodíme. A teď jsem to zakřikla...au..tak já jdu zas lehnout, to jediné pomáhá.
25. srp 2010 v 15:14  • Odpověz
@sinix Tak to fakt nevím, jak by se na to tvářili... Já už tam byla, předpříjem v Krumlově sepsaný mám a dokonce mi "dovolili", že už tam můžu přijet, kdyby mě ještě "akutně" chytl do toho úterka porod... :grinning: Ale já teda plně spoléhám na manžela, protože pokud budu rodit, odvze mě tam on a rovnou by tam se mnou třeba zůstal... :wink: A jestli nebude mít čas, tak ho asi nakopu... :sweat_smile: :rolling_eyes: :sunglasses:
25. srp 2010 v 15:18  • Odpověz
@zvirka Já ty bolesti taky rozehnala teplou sprchou..Ale,jak ti něco pomáhá,rodit nepůjdeš,zatim
25. srp 2010 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz
@zvirka Jo, pobavili, úplně parádně :grinning: Jsem si to už živě představovala, jak těhulka jede z kopce v okolečkované vaně, pouští plodovou vodu dírkou na špunt :grinning: :grinning: :grinning: a na všechny křičí: " Uhněte, rodím!!!" :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@petja Tak ještě že tak... Petji, myslíš, že zabere koktejlík bez té Verbeny? A když se mi nerozjede porod, tak mi to nachystá porodní cesty, jestli jsem to pochopila dobře... :confused:
25. srp 2010 v 15:23  • Odpověz
@tatarina No určitě by tě za to nezastřelili, nanejvýš by ti řekli, že ne... Třeba by ti poradili, ať si zavoláš ČK sanitku - nevím. Ale pokud tě odveze manžel, tak není co řešit... :wink:
25. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
@tatarina Tat,koktejl je bez verbeny,to jsi asi četla příspěvek jedné mamči,co ho měla jinak připravený?...Na diskuzi,že?Já měla olej ricin+slivovice+džus,teď mám v záloze ještě kompot,páč jsem sehnala jen 40%.Já vím,že se zítra chystáte s 9kou ho pít,co?Možná i Hup...?Já mám zítra kontrolu a podle toho se rozhodnu dál,dnes jak jsem měla ty bolesti,už sem myslela,že pojedem...Ale asi bude ještě čas....
25. srp 2010 v 15:29  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.