• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy: to by se tak akorát hodilo, co :sweat_smile:
ad tchýně - už jsem si zvykla :slight_smile: ...sice ona je skvělá, když už mám dojem, že mě nemůže ničím překvapit, vždy ještě něco dalšího neotřelého vymyslí :grinning: :grinning:

@tatarina: nooo tak pak si může diktovat něco o nepoužívání auta ..že bych to mohla táhnout z města budem se dvěmi přestupy ... na kočáru s ondrou ..ha háááá :grinning:
tak jsme domluvené :wink: :grinning: :grinning:
ondřínek je 25 - což je dneska ..ale 28 je manža ...tak i to by když tak šlo :grinning: :grinning: :grinning:

@sinix: sanitka tě dopraví na nejbližší pracoviště ..nehledí na tvé preference atd. :wink:

@petja: další do party? :slight_smile:

@zvirka: no tak co nám zbývá jiného :grinning:
25. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
@petja: no já uvidím ...ale už se zase střádají ty stejné posly jako před 14 dny ....no a tak bych to prubla popohnat ...protože to byl fakt mazec ...však pokud není připraveno, jen to nezabere, pokud dobře chápu, ne?
naváíc - verča měla před 3 týdny 3a kousek kg, dnes začínám dle utz 40tt - nemůžu tím podle mě nic zkazit

ad džus - ten 40% nestačí? než kompot, není lepší odšťavnit meruňky?
25. srp 2010 v 15:34  • Odpověz
@hupcza No,co sem tak dočítala,tak je dnes nějaký silný den...ale já mám zatim klid,aj to zamrzelo... :grinning:
25. srp 2010 v 15:34  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza Jo,pokud máš meruňky,tak je to jasný.Já měla minule 100% džus,jde tam o ten draslík,dle mě stačí i 40%.A zkazit určo nemůžeš,ten 40tt už je úplně v poho,max tě asi prožene bez výsledku.I,když i to se někdy hodí,že,,, :grinning:
25. srp 2010 v 15:36  •  3 děti  • Odpověz
@petja: tak prohánět nepotřebuju :grinning: ....klep klep ..abych si to na těch poslední pár dnů nezarazila :grinning: :grinning: :grinning:
ještě cinknu dule - vím, že ona ho používá často - tak to zkonzultujeme :slight_smile:

furt laboruju, jestli na tu jogu jít a nebo ne ....ale faktem je, že mi je líp, když se hýbu ..tož co se může stát ....v nejhorším to nedám a v půlce to zabalím :sweat_smile:
25. srp 2010 v 15:44  • Odpověz
@hupcza Já bych šla,pokud pohyb pomáhá...
25. srp 2010 v 15:47  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza tak jo. Když to tvrdíš, tak já ti věřím (ale podruhé už mi nelži :grinning: ). Naštěstí jsem sanitku řešit nemusel.

s tou jogou. Aby to nedopadlo, jako s Indiánkama: Šla do lesa na klestí, pak to na ni přišlo, tak rozbalila deku, porodila, zabalila dítě do deky, sebrala klestí a vrátila se do vesnice... :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 15:53  • Odpověz
@sinix :grinning: Moc pěkný,přirozený porod...Já jdu teď taky cvičit...pa
25. srp 2010 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz
@sinix: ooo....to by byl hezký porod ....oproti těm mým 25 hodinám prvně :grinning:
a jinak - já nikdy nelžu ..max vhodně filtruju a interpertuju fakta :grinning:
25. srp 2010 v 15:59  • Odpověz
@petja takový - indiánský... :slight_smile: ahoj
@hupcza když o tom tak přemýšlím... máš opět pravdu :grinning: :grinning:
no jasně, přesně tak to dělám i já... :wink:
25. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
Ahojky holky.
tak dnešní Ko za námi, poslední u mého dr. Dělal mi stěry, takže příští týden si mám zavolat!
Jinak čípek měkký 1 cm, otevřená na špičku prstu :slight_smile: Jinak ok!
Zítra jdu ráno v 7:12 do porodnice na sepsání podkladů a možná i monitor, tak jsem zvědavá! :slight_smile:

jestli tu je ňáké nové miminko, takmoooc gratuluju, ale dočítat dneska nestíhám :unamused: :sweat_smile:

papa :slight_smile:
25. srp 2010 v 16:05  • Odpověz
ahojky vidím že jste se domlouvali na hromadném rození :grinning: :grinning: snad to kovalda zvládne tady oznamovat :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@sinix díky za podporu
25. srp 2010 v 16:20  • Odpověz
@antana123 : Držím všechny palečky a malej Daliborek taky :dizzy_face: :dizzy_face: Určitě to zvládnete :wink: A za chvíli budeš držet malej uzlíček v náručí :slight_smile:
25. srp 2010 v 16:24  • Odpověz
@eliska_v jo jo děkuju vám oboum :wink:
25. srp 2010 v 16:26  • Odpověz
@eliska_v Pěkné zprávičky,to bys mohla rodit v termínu :wink:
25. srp 2010 v 16:27  •  3 děti  • Odpověz
@antana123: no tak zítra večer už snad můžeme ne :grinning:
25. srp 2010 v 16:27  • Odpověz
@antana123 Já zítra na kontrolu,ty už na vyvolání...ještě pořád je možnost,že se rozjede porod sám,domlouváš tomu Šímovi vůbec?! :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza jásné klidně i ted :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@petja no já už to vzdala beru to tak že to samo nejde :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
@eliska_v gratulka ke kontrole
25. srp 2010 v 16:29  • Odpověz
ještě bych se měla pořádně najíst když budu o hladu at to dám
25. srp 2010 v 16:30  • Odpověz
Ahojky ve spolek, tak už jsme doma.....nejsem schopná vše dočíst, tak prosím o aktuální shrnutí novinek.... :wink:
@antana123 zítra to máš, že? udu držetpěsti
25. srp 2010 v 16:47  • Odpověz
@rennu ahojky díky :wink: a u kov v albu jsou všechny mimča tak mrkni
25. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
@antana123 děkuju
25. srp 2010 v 16:49  • Odpověz
a ted mě tak napadá že kovalda šla na kontrolu a dneska se tu ještě neobjevila :confused:
25. srp 2010 v 16:50  • Odpověz
@rennu malý je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: a spinká???
25. srp 2010 v 16:51  • Odpověz
@antana123 díky za pochvalu, je to zlatíčko naše :slight_smile: I když já pořád nemůžu spát a mám komplikace a zabloklé vše od krku po bedra a z toho problémy s dýcháním v noci, tak to za to stojí :slight_smile: Od včera mám konečně mlíčko, tak je bobánek spokojený napapká se, přebalí a hajá :dizzy_face: Ted se snažím neusnout než manža dojede domů z nákupu....dělá se mi na omdlení a nemohu dýchat, tak je to těžký i psychicky....navíc nejde ležet ani sedět, tak řeším, co s tím,...
25. srp 2010 v 16:56  • Odpověz
@rennu to musí být hodně nepříjemný - myslím, ty fyzické obtíže. To je všechno po to CS? :confused: Ještěže maličký je v pořádku, spokojeně baští a spinká.
25. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
@rennu jé chudino no snad tě to brzo přejde tohle :wink: a nedá se to nějak odblokovat???
25. srp 2010 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.